Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: pkp »

Specjalne wydanie "Szkła kontaktowego" ze Świeradowa Zdroju w piątek i sobotę o 22:00.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Czy wiadomo, kto poprowadzi te wydania? Wydawało mi się, że widzę w czołówce (zajawce) Wojciecha Zimińskiego...
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

michal_borkowski pisze:Czy wiadomo, kto poprowadzi te wydania? Wydawało mi się, że widzę w czołówce (zajawce) Wojciecha Zimińskiego...
Mnie się wydaje, że będzie prowadził Pan Tomasz Sianecki, ponieważ dzisiaj jest czwartek, a Pan Sianecki zawsze jest w czwartek w Szkle Kontaktowym, a dzisiaj go nie ma i dzisiaj program będzie prowadził Pan Grzegorz Miecugow.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Sianecki i... bo tak to "Szkło" jakby do połowy pełne - napisałem, że Zimiński, ale być może właśnie ktoś, kto dobrze jeździ na nartach. A może Lew Salonowy - Iwaszkiewicz, skoro to piątek i sobota. No, chyba że goście się zmienią.
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

michal_borkowski pisze:Sianecki i... bo tak to "Szkło" jakby do połowy pełne - napisałem, że Zimiński, ale być może właśnie ktoś, kto dobrze jeździ na nartach. A może Lew Salonowy - Iwaszkiewicz, skoro to piątek i sobota. No, chyba że goście się zmienią.
W tamtym roku było tak, że Pan Jerzy Iwaszkiewicz był w piątek .
Może tym razem też tak będzie ?
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Dobrze zgadłem :D

Dzisiaj Szkło będzie prowadził Tomasz Sianecki.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

A gośćmi będą Grzesiek Markowski i Henryk Sawka.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Warto odnotować, że dziś tj. 18 marca, ukazała się płyta Artura Andrusa - jednego z prowadzących Szkiełko - pt. "Cyniczne córy Zurychu". Utwor promujący płytę pt. "Baby na psy", popularny satyryk zaprezentował wczoraj pod koniec Dzień Dobry TVN.
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

michal_borkowski pisze:Warto odnotować, że dziś tj. 18 marca, ukazała się płyta Artura Andrusa - jednego z prowadzących Szkiełko - pt. "Cyniczne córy Zurychu". Utwor promujący płytę pt. "Baby na psy", popularny satyryk zaprezentował wczoraj pod koniec Dzień Dobry TVN.
Bardzo ciekawa jest ta piosenka ''Baba na Psy'' . Podoba mnie się ona : https://www.youtube.com/watch?v=0XIQwEkUYDw
MaC_93n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 21:15

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: MaC_93n »

Artur Andrus miał być komentatorem we wczorajszym szkle - niestety nie odbyło się z powodu zamachu w Tunisie. W zamian specjalne wydanie magazynu "24 godziny" na Tvn24biś i Tvn24.
Ciekawe czy dzisiaj będzie szkiełko.
MaC_93n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 21:15

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: MaC_93n »

tracer2013 pisze:Bardzo ciekawa jest ta piosenka ''Baba na Psy'' . Podoba mnie się ona : https://www.youtube.com/watch?v=0XIQwEkUYDw
Mi również się podoba. Jest świetna - jak każda piosenka Andrusa.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

MaC_93n pisze:Artur Andrus miał być komentatorem we wczorajszym szkle - niestety nie odbyło się z powodu zamachu w Tunisie. W zamian specjalne wydanie magazynu "24 godziny" na Tvn24biś i Tvn24.
Ciekawe czy dzisiaj będzie szkiełko.
Jak dzisiaj się znowu nic nie wydarzy to w Szkle Kontaktowym będzie Grzegorz Miecugow i Tomasz Jachimek . Wiem to z strony Szkła Kontaktowego na Facebooku. Na pasku TVN24 jest też napisane ''22:00 - Szkło Kontaktowe''
MaC_93n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 21:15

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: MaC_93n »

Mimo tego iż teraźniejsza "wirtualna" scenografia "Szkła kontaktowego" jest dość dobra to wolałbym, aby za uczestnikami widniała scenografia z pierwszych lat emisji programu (mogłaby być wirtualna) - taka jak w specjalnym urodzinowym wydaniu - http://szklokontaktowe.tvn24.pl/specjal ... 09116.html.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

MaC_93n pisze:Mimo tego iż teraźniejsza "wirtualna" scenografia "Szkła kontaktowego" jest dość dobra to wolałbym, aby za uczestnikami widniała scenografia z pierwszych lat emisji programu (mogłaby być wirtualna) - taka jak w specjalnym urodzinowym wydaniu - http://szklokontaktowe.tvn24.pl/specjal ... 09116.html.
A ja bym wolał, aby Szkło Kontaktowe było nadawane z prawdziwego studia , a nie z wirtualnego.
MaC_93n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 21:15

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: MaC_93n »

Jeżeli byłaby taka możliwość to jak najbardziej z prawdziwego. Tylko wątpię czy Tvn24 ma na takie studio miejsce. Teraz tam jest chyba studio poranka.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości