[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) Nikomu nie wypominam wieku.
2) Jednak nie wiesz czym jest ironia.
3) BÂądÂź tak uprzejmy i zastanĂłw siĂŞ przez chwilĂŞ nad tym co piszesz - najpierw wmawiasz mi BĂłg jedne wie co, a potem mĂłwisz, Âże to ironia. GratulujĂŞ pomysÂłowoÂści w stwarzaniu absurdĂłw.
Ekhm... A ktĂłrzy, mÂądralo, bo z tego, co wiem, to Ty siĂŞ myliÂłeÂś?
Polecam w¹tek o Wiadomoœciach, a dok³adniej mówi¹c sprawê zwi¹zku frazeologicznego "Jakby kij po³kn¹³".
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:Marcinie przeczytaj jeszcze raz swojÂą ostatniÂą wypowiedÂź i zastanĂłw siĂŞ nad jej sensem.
Fautusie przeczytaj jeszcze raz mojÂą wypowiedÂź i zastanĂłw siĂŞ nad jej sensem.
doktorfaustus1 pisze:Tak wiĂŞc radzĂŞ powstrzymaĂŚ siĂŞ z takimi komentarzami, bo moÂżna siĂŞ skompromitowaĂŚ i to bardzo...
I kto tu siĂŞ skomptomitowaÂł...??? :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1 pisze:ProponujĂŞ rĂłwnieÂż popracowaĂŚ nad czytaniem ze zrozumieniem.
ProponujĂŞ rĂłwnieÂż poprawcowaĂŚ nad czytaniem ze zrozumieniem.
doktorfaustus1 pisze:1) Nikomu nie wypominam wieku.
Nieee, wcaaleeee :?
doktorfaustus1 pisze:2) Jednak nie wiesz czym jest ironia.
Nieee, wcaaleeee :? Chyba jednak to Ty masz z tym problem. :?

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ProsiÂłeÂś abym nie wypominaÂł wieku - to niezwykle trudne zadanie...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

UwaÂżaj, bo dostaniesz zmarszczek. :D :D :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Czemu od przyszÂłego tygodnia "Klan" ma byĂŚ emitowany o 18:25? Chodzi o to, Âżeby "Klan" wjechaÂł na "Wydarzenia"? :>
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Pewnie wiele osĂłb zamiast wybieraĂŚ to dziadostwo (czytaj: Klan) wybiera W11 w TVNie. Ja nawet jak nie oglÂądam wtedy w TVN W11, to czĂŞsto oglÂądam "Nerwy na wodzy" w TVN7, albo nie oglÂądam nic. Klanu i tak nie wybiorĂŞ. :P O tej porze Klan ma mniejszÂą konkurencjĂŞ.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A ma byĂŚ :?: Ja nic nie wiem. Faktycznie dziwne to. Straci pewnie widzĂłw bo tak to po "Teleexpressie" duzo ludzi zostawaÂło. :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ProszĂŞ nie ÂżartowaĂŚ bo pĂŞknĂŞ ze Âśmiechu. Klan przegrywa z W11 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Marcinie brawo - widzĂŞ, Âże uwaÂżnie czytasz dane telemetryczne zamieszczane przez Aro.
Zmiany najprawdopodbniej wynikajÂą z wstawienia do ramĂłwki pierwszego reality show TVP - Miasta marzeĂą. Program pojawi siĂŞ okoÂło 10 marca.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

AleÂż ja nie powiedziaÂłem, Âże Klan przegrywa z w 11. Czytanie ze zrozumieniem siĂŞ kÂłania mÂądralo. :D NapisaÂłem, Âże wiele osĂłb zamiast Klanu woli W11.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Pewnie wiele osĂłb zamiast wybieraĂŚ to dziadostwo (czytaj: Klan) wybiera W11
Chyba sam nie rozumiesz co piszesz.
Tak siĂŞ skÂłada, Âże te "wiele osĂłb" oglÂądajÂących W11 to zaledwie od 2 do 3 milionĂłw, natomiast Klan zazwyczaj oglÂąda od 5 do 8 milionĂłw widzĂłw. Chyba wiĂŞc nie z obawy przed W11 zmieniajÂą porĂŞ emisji mÂądralo.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

NIe no, Ziêtkiewicz przegina. Ja siê jej bojê normalnie. Jak bym mia³ tak¹ babê w domu? Jejq! :D Ale za to Kietliùski jest dobry, chocia¿ te¿ siê go bojê jak czyta. :D Za to Hania ma now¹, fajn¹ fryzurkê i kolczyki jej nieŸle wisz¹. :D :D :D PóŸniej wklejê screeny, bo teraz Fakty siê zbli¿aj¹.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

ZiĂŞtkiewicz :arrow: Reporterka z WÂąsem :evil2: WraÂżenia zbiorcze po Faktach
MAKEPOVERTYHISTORY
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ej wiem, Âże to nie w temacie ale moÂże wiecie kiedy rozdanie WiktorĂłw??
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Papie¿ przemówi³- wszyscy daj¹ na jedynce :arrow: Ja nie rozumiem co to za news. NOrmalnie traktowanie jak ma³ego bobaska... O, powiedzia³ pierwsze s³ówko. Ciekawe czy zerw¹ ramówki i nadadz¹ specjalne serwisy jak papie¿ zrobi pierwszy krok.

:arrow: Grabarczyk z WydarzeĂą- dramat, chyba juÂż nie ma o czym mĂłwiĂŚ, a dzisiejszy materiaÂł o niczym

:arrow: Kolenda- Zaleska- no, ona przynajmniej pomyœla³a, bo mia³a ciekawego newsa o ¿yciu za Spi¿ow¹ Bram¹ ( w koùcu wiele gadaÌ siê nie da o tak drobnym fakcie jak wypowiedzenie pierwszych s³ów przez papie¿a)
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dzisiejsza Hania:

Obrazek
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości