[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze:Kaseta masz racjĂŞ - materiaÂły Sobieniowskiego sÂą przydÂługie, nudnawe i przegadane
to fakt, przyznaje

doktorfaustus1 pisze:PrawdĂŞ mĂłwiÂąc znany maÂłej grupie widzĂłw (wszak TVN24 to stacja niszowa) Tomasz MachaÂła okazaÂł siĂŞ lepszym dziennikarzem, niÂż jeden z "gwiazdorĂłw" ekipy FaktĂłw.
MachaÂła byÂł czoÂłowym reporterem TVN24 i jego materiaÂły sÂą jednymi z najlepszych.Podziwiam MaÂłgosie ZiĂŞtkiewicz. Wczoraj zastanowiaÂło mine jedno, dlaczegopodczas jej stand-upa ktoÂś trzymaÂł jej mikrofon. Czy za takÂągwiazde ona uchodzi i ma podstawke w jakiejÂś osobie :roll:

kaseta89 pisze: widaĂŚ, Âże Hanka leniuchuje i Kutyna siedzi za niÂą. W poniedziaÂłek zjawiÂła siĂŞ z paskudnÂą fryzurÂą i makijaÂżem (a te koraliki: bleee), teraz zastĂŞpujĂŞ jÂą profesjonalna Iwona Kutyna. Lis postanowiÂł postawiĂŚ na tÂą drugÂą?
JeÂśli postawiÂł to byÂłoby dobrze. Jest o wiele lepsza i profesjonalna (wszak nabyÂła to w TVN24 :lol: ) niÂż pani po nepotyzmie. Hanke trawiÂłem w TV.4, a teraz lubie tylko jej koĂącowe sztuczne uÂśmieszki.

A dziœ o 19 Kajdan. Mo¿e i udaje Lisa ale wychodzi jemu to lepiej ni¿ komu innemu. Zreszto blisko wspó³pracowa³ z Lisem.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

michos pisze:
widaĂŚ, Âże Hanka leniuchuje
Wczoraj przeglÂądajÂąc fakt(bo nie warto wydawaĂŚ nawet te 1.20 aby taki szmatÂłwiec kupiĂŚ) :twisted: w kisoku przeczytaÂłem Âże Hania ma grypĂŞ i dlatego zastĂŞpuje jÂą Kutyna a od przyszÂłego tygodnia ma juÂż wrĂłciĂŚ :!:
ZeskanowaÂłem:

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nikomu Âźle nie ÂżyczĂŞ ale cieszĂŞ siĂŞ ze jest Iwona bo wydareznia wyraznie zyskaÂły :) jest Âświetna ;)
np..wczorajszy materiaÂł Sobieniowskiego i jej komentarze o Millerze ;) super ;) A wiĂŞc obu panio wypada ÂżyczyĂŚ powrotu do zdrowia ;)
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A wiecie, Âże ja nie wiedziaÂłem, Âże Wydarzenia o 15:45 sÂą takÂże w sobotĂŞ? :D Dopiero teraz przez przypadek trafiÂłem. Nie chce mi siĂŞ wchodziĂŚ na strony Polsatu wiĂŞc nie wiem jak w niedzielĂŞ i co z wieczornymi.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Stare Informacje tez by³y. Ba. nawet w niedziele s¹. £ukaszu tylko redakcja Faktów "odpoczywa" w soboty i niedziele. Podobnie jest w wakacja - Polast nigdy nie ogranicza³ siê wówczas do jednego wydania swojego programu informacyjnego. Czy¿by Walter przebija³ w sk¹pstwie Solorza o g³ówê?
(Wieczornych nie ma w weekendy)
ÂŁukaszu widzĂŞ, Âże jesteÂś kryptofanem WydarzeĂą.
A teraz maÂłe zestawienie.


WiadomoÂści (pon. - piÂą.) - skrĂłty o 6.30, 7.00, 7.30, 9.00, 10.25, 13.30, 14.20
wydania peÂłne - 8.00, 12.00, 15.00.
wydanie wieczorne ok. 23.00
wydanie g³ówne - 19.30
zapowiedŸ wydania g³ównego - 18.59
Soboty
8.00, 13.00, 19.30
Niedziele 13.00, 19.30
Do tego dochodzi lekki i przyjemny Teleexpres o 17.00 codziennie.
W wakacje bez zmian.

Fakty
PoniedziaÂłek - piÂątek
16.45, 19.00
Soboty niedziele - 19.00
W wakacje tylko 19.00

Wydarzenia (dawne Informacje)
PoniedziaÂłek - piÂątek
15.45, 18.45, wieczorne - okoÂło 23.30

sobota - niedziela
15.45, 18.45

W wakacje bez zmian.

Czemu jedynie TVN ma gÂłupi zwyczaj rezygnacji z niektĂłrych wydaĂą w wakacje? Czemu teÂż jako jedyny ma tak maÂło wydaĂą swojego czoÂłowego programu? CzyÂżby rzekomo super widownia TVNu wolaÂła Ciao Darwin i powtĂłrki?
Ostatnio zmieniony sobota 19 lut 2005, 16:22 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 2 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Wieczornych pewnie nie ma, bo to sÂą Biznes Wydarzenia, a w weekendy gieÂłda nie pracuje i nie byÂłoby o czym mĂłwiĂŚ. Poza tym w soboty wieczorem ludzie wolÂą filmy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Coz tego, ¿e to s¹ Biznes Wydarzenia, je¿eli niczym nie rózni¹ siê od wydaù wczeœniejszych? Tj to samo studio, materia³y z wydaù wczeœniejszych plus informacje ekonomiczne na pasku oraz "bloczek" materia³ów dotycz¹cych ekonomii.
Tak samo byÂło za czasĂłw starych Informacji.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:niczym siê nie ró¿ni¹ od wydaù poprzednich


Jak to niczym siê nie ró¿ni¹?
1. inna godzina nadawania
2. "bloczek" materia³ów ekonomicznych
3. informacje ekonomiczne na przesuwajÂącym siĂŞ pasku.

Sam sobie zaprzeczasz. :D :D :D

Sam poda³eœ ró¿nice, mówi¹c jednoczeœnie, ¿e niczym siê nie ró¿ni¹. :D :D :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Marcinie przeczytaj jeszcze raz swojÂą ostatniÂą wypowiedÂź i zastanĂłw siĂŞ nad jej sensem. ZwÂłaszcza punkt pierwszy brzmi jak nie z tej Ziemi. ProponujĂŞ rĂłwnieÂż popracowaĂŚ nad czytaniem ze zrozumieniem. Tam wyraÂźnie jest napisane plus informacje na pasku etc.
Jednak ten plus jest zbyt maÂły, aby przysÂądzaÂł o jakimÂś szczegĂłlnych charakterze wydania.
Wiem, ze jesteœ m³ody i nie pamiêtasz wszystkiego, ale jeszcze do 1997r w wydaniu Wiadomoœci o 12.00 by³ tzw bloczek ekonomiczny, a na dole ekranu przesuwa³a siê wst¹¿ka z kursami walut i indeksami gie³d. Mimo to, nikt nie mówi³, ¿e jest to wydanie ekonomiczne, lub ¿e nie s¹ to Wiadomoœci tylko zupe³nie inny program.

Tak wiĂŞc radzĂŞ powstrzymaĂŚ siĂŞ z takimi komentarzami, bo moÂżna siĂŞ skompromitowaĂŚ i to bardzo...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie zauwaÂżyÂłeÂś ironii w moim poÂście. :D :D :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Przepraszam w ktĂłrym miejscu? :twisted:

PS CzekaĂŚ, kiedy ÂŁukasz zaÂłoÂży stornĂŞ o Wydarzeniach :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W caÂłym poÂście. :D :D :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wiem juÂż, Âże gimnazjaliÂści majÂą problem z poprawnym rozumieniem zwiÂązkĂłw frazeologicznych. Niestety z innymi trudnymi sÂłowami jest podobnie. :D
Ewentualnie proszĂŞ nie tÂłumaczyĂŚ siĂŞ w tak gÂłupi sposĂłb. :D :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W jaki gÂłupi sposĂłb? Czy Ty naprawdĂŞ nie widzisz w tym poÂście ironii?

To Ci raczywie jÂą wyjaÂśniĂŞ. :D :D :D

Otó¿ napisa³eœ, ¿e Biznes Wydarzenia niczym siê nie ró¿ni¹ od wczeœniejszych wydaù, a ja ironicznie Ci wyjaœni³em, ¿e jednak czymœ siê ró¿ni¹, no nie. :D A ¿e bezsensem jest nazywanie ich "Biznes Wydarzeniami", to wiem.

Acha - i jeszcze jedno. :twisted: Czy moÂżecie nie podkreÂślaĂŚ (szczegolnie Ty Faustusie :twisted: ), Âże mam 15 lat?! :twisted: :twisted: :twisted: To jest irytujÂące. :evil:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:Wiem juÂż, Âże gimnazjaliÂści majÂą problem z poprawnym rozumieniem zwiÂązkĂłw frazeologicznych.
Ekhm... A ktĂłrzy, mÂądralo, bo z tego, co wiem, to Ty siĂŞ myliÂłeÂś? :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość