Tomasz Zubilewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W temacie o Anicie Werner.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Marcin pisze:W temacie o Anicie Werner.
Ok. Anie mozesz jeszcze raz tego wkleiĂŚ tutaj (jeÂśli oczywiÂście masz na kompie), bo temat o Anicie ma multum stron i poszukanie wydaje siĂŞ prawie niemoÂżoiwe.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Fusiak pisze:TroszkĂŞ chyba przesadzasz, ja znalazÂłem to w tej chwili w 30 sekund, wiĂŞc nie jest to aÂż taka trudna sprawa :]
Ale to jest tylko jedno zdjĂŞcie, niestety nikomu nie chciaÂło siĂŞ zrobiĂŚ wiĂŞcej :( ProszĂŞ: http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... 1620#31620. SÂą tam teÂż inne z tego reportaÂżu Uwagi o Anicie ;) Bo zdaje siĂŞ, Âże wszyscy jÂą zauwaÂżyli, a nie Zubilewicza :lol:

P.S. Yotomasz ma nagrany caÂły ten reportaÂż, jak Go Âładnie poprosisz, moÂże Ci wyÂśle :] Mi nie chiaÂł :(
Fajnie, oczywiœcie dziêx, ale na tym zdjêciu nie ma Zubilewicza, a rzekomo mia³ byÌ. dlatego pewnie nie mog³am znaleŸÌ, mimo i¿ stara³am siê poszukaÌ. Chyba, ¿e ja jestem œlepa. Pisa³am, ¿e potrzebujê zdjeÌ z Zubim, a nie Anit¹.
Co do materiaÂłu z Uwagi! to mam, ale niestety na video.
Pozdro!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Fusiak pisze:liczyÂłem, Âże ktoÂś porobi jakieÂś capsy, a wszyscy tylko z tÂą AnitÂą i AnitÂą. Jakby juÂż i tak maÂło jej byÂło :lol: Ale jak wiadomo, mozna liczyĂŚ tylko na siebie :(
No ja porobi³em kilkadziesi¹t fotek z zak¹tkami studia i ró¿nymi osobami, oraz nagra³em to ca³e, ale mi siê wklejaÌ nie chce, bo tego du¿o jest. Za kilka dni bêd¹ na forum, bo przecie¿ niedawno ogl¹daliœcie, wiêc mo¿ecie zaczekaÌ jakiœ czas.

:)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

WkrĂŞcili Zubiego! :D W kolejnym "Mamy CiĂŞ!" zagoÂści wÂłaÂśnie on! :D :D :D

Strona "Mamy CiĂŞ" podaje, Âże...
Tomasz Zubilewicz rozegra najciekawszÂą partiĂŞ tenisa w swoim Âżyciu.
P.S.
No ja porobi³em kilkadziesi¹t fotek z zak¹tkami studia i ró¿nymi osobami, oraz nagra³em to ca³e, ale mi siê wklejaÌ nie chce, bo tego du¿o jest. Za kilka dni bêd¹ na forum, bo przecie¿ niedawno ogl¹daliœcie, wiêc mo¿ecie zaczekaÌ jakiœ czas.
Nie poganiam CiĂŞ co prawda, ale kiedy moÂżna siĂŞ spodziewaĂŚ tych fotek???
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Fajnie wkrĂŞcili Zubiego. ÂŚmiaÂłam siĂŞ prawie do Âłez. SzczegĂłlnie podobaÂł mi sie poczÂątek z tymi jego minami typu :shock: :shock: :shock: A tak w ogĂłle to wszystko byÂło Âświetne!!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A moim zdaniem dla odmiany ów gag by³ iœcie nudny. :? Najlepszy by³ z Michalczewskim. :lol: Ty niegrzeczny ch³opczyku, oddaj te pieni¹¿ki. :lol:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Marcin pisze:A moim zdaniem dla odmiany ów gag by³ iœcie nudny. :? Najlepszy by³ z Michalczewskim. :lol: Ty niegrzeczny ch³opczyku, oddaj te pieni¹¿ki. :lol:
KaÂżdy moÂże mieĂŚ wÂłasne zdanie. Ja uwazam, Âże TEN wÂłaÂśnie, ktĂłry opisaÂłam, byÂł genialny, zaÂś ten z Michalczewskim fakt mocny, ale k... k... k... k... k... k... i raczej maÂło prawdopodobny. Bo jak porzÂądne security moÂże zgubiĂŚ kasĂŞ???
Za to niewidomi grajÂący w tenisa moze i teÂż niewiarygodne, ale jakos bardziej moÂżliwe, bo sposĂłb na tĂŞ grĂŞ z piszcaÂłkami i gwizdkami byÂł jak najbardziej realny.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Czemu Zubiego tak d³ugo nie ma :?: :cry: Myœlicie, ¿e przygotowywuje ten swój nowy program "Podró¿uj z T.Z." :?:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Majki tez dawno nie widziaÂłem :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Tak... ale g³ównie nie ma Zubiego, bo Majka ju¿ wystepowa³a w "nowym" studiu, a on jeszcze nie. "Prognozê pogody" opanowali Wasilewski i Górniakowska - czyli ta gorsza, jak dla mnie, para :x :cry:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

DziÂś Zubi jakby trochĂŞ wrĂłciÂł do swego dawnego stylu - zaloÂżyÂł okulary przeciwsÂłoneczne :!: :D :D :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
denis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 16:28

Post autor: denis »

zubi jest ciekawa osobowoÂściÂą.. te jego wystapienia w przebraniach- miÂło sie patrzy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Zubi jest nieziemski :!: OglÂądacie prognozĂŞ z terenu? Jego teksty mnie rozwalajÂą :evil2: -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wczoraj byÂł dobry.

"Za chwilĂŞ bĂŞdzie padaÂł deszcz."

W³¹czaj¹ w¹¿ ogrodowy i lej¹. :D

"W zwi¹zku z tym, ¿e pogoda w TVN24 ma du¿¹ sprawdzalnoœÌ, dlatego mówiê paùstwu, ¿e zaraz przestanie padaÌ. 3... 2... 1... 0... S³oùce!"

Wy³¹czaj¹ w¹¿. :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 26 gości