Tomasz Zubilewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O sprawie pisze takze dzisiejszy Super Express:
Pop³yn¹³ na reklamie
Znany prezenter pogody dostaÂł przymusowy urlop
Tomasz Zubilewicz (43 l.) zapÂłaci za udziaÂł w reklamie. Na razie zostaÂł wysÂłany na urlop, z ktĂłrego moÂże nie wrĂłciĂŚ na antenĂŞ TVN!

Najpopularniejszy pogodynek reklamowaÂł jogurty, ktĂłre ponoĂŚ sprawiajÂą, Âże po dwĂłch tygodniach ich picia czÂłowiek czuje siĂŞ lepiej.

Szefom dziennikarza to siê nie spodoba³o. Mo¿e uznali, ¿e zawiedzeni klienci bêd¹ zwracaÌ siê do telewizji ze skargami. Na wszelki wypadek postanowili, ¿e przynajmniej do zakoùczenia kampanii reklamowej, Zubilewicz powinien znikn¹Ì z TVN i TVN 24. ByÌ mo¿e od czasu do czasu pojawi siê w TVN Meteo.

ZachwalaÂł bez pozwolenia
Tak drastyczne kroki podjĂŞto dlatego, Âże Zubilewicz ma w kontrakcie zapis, ktĂłry nie pozwala mu braĂŚ udziaÂłu w reklamach bez zgody stacji. Andrzej PieczyĂąski, dyrektor programowy i prezes TVN 24, twierdzi, Âże Zubilewicz o reklamie z nim nie rozmawiaÂł. Nieoficjalnie dowiedzieliÂśmy siĂŞ, Âże gdyby dziennikarz swĂłj udziaÂł w kampanii promocyjnej uzgodniÂł z przeÂłoÂżonymi, to zgodĂŞ pewnie by dostaÂł.

Nie jest dziennikarzem "Faktów", a wiêc jego wiarygodnoœÌ tak bardzo by na tym nie ucierpia³a. Przez w³asn¹ niefrasobliwoœÌ tego nie zrobi³ i ma spory k³opot.

Wykorzysta zalegÂły urlop
Sam Zubilewicz odmawia komentarzy. PotwierdziÂł jedynie, Âże jest na urlopie i ma to zwiÂązek z reklamÂą. Wiemy jednak, Âże przez lata wytĂŞÂżonej pracy w TVN nazbieraÂło mu siĂŞ sporo zalegÂłych wolnych dni. Teraz moÂże wykorzystaĂŚ caÂły ten urlop. A co potem? Czy wrĂłci do pracy?

- Wydaje mi siê, ¿e tak - nie jest tego pewien Andrzej So³tysik, rzecznik stacji. - Sprawa jest trudna, ale s± sposoby, ¿eby siê dogadaæ. My¶lê, ¿e wola, by siêÊporozumieæ, bêdzie obustronna.

Zubilewicz pracuje w TVN od pocz¹tku istnienia tej stacji. To jest od 8 lat, gdy do powstaj¹cego TVN œci¹gn¹³ go prezes Mariusz Walter.

Oni teÂż mieli kÂłopoty
Katarzyna Dowbor za reklamĂŞ wĂŞdlin zniknĂŞÂła na dÂłuÂżej z TVP 2

Zygmunt Chajzer nie pracowa³ pó³ roku w Polskim Radiu za reklamê proszku do prania

Karola MaÂłcuÂżyĂąskiego nie ma w TVP, bo reklamowaÂł bank.
Obrazek
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

To by³oby okropne, gdyby go wywalili :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry: Wogóle trudno mi uwierzyc, ze nie mia³ zgody! Przecie¿ by³o ju¿ tyle g³oœnych spraw! Nie wiem, co s¹dziÌ... jednak z pewnosci¹ Zubilewicz jest takim Lisem... i teraz te¿ jego mi¹³oby zabraknac :?: To bez sensu :!: :cry:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

mikasur pisze:To by³oby okropne, gdyby go wywalili :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry: Wogóle trudno mi uwierzyc, ze nie mia³ zgody! Przecie¿ by³o ju¿ tyle g³oœnych spraw! Nie wiem, co s¹dziÌ... jednak z pewnosci¹ Zubilewicz jest takim Lisem... i teraz te¿ jego mi¹³oby zabraknac :?: To bez sensu :!: :cry:
Jak nie miaÂł zgody? PrzecieÂż on o niÂą wogĂłle nie poprosiÂł. NagraÂł reklamĂłwkĂŞ bez wiedzy i zgody tvnu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:Jak nie miaÂł zgody? PrzecieÂż on o niÂą wogĂłle nie poprosiÂł. NagraÂł reklamĂłwkĂŞ bez wiedzy i zgody tvnu.
Poprosil o zgode kierownictwo TVN ale nie dostal zgody:
press.pl pisze: Nie pyta³ o moje zdanie. Wiem jednak, ¿e zwraca³ siê z pytaniem do g³ównego kierownictwa TVN-u i zgody nie otrzyma³ - mówi Pieczyùski.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Zubi to marka TVN
Zubi to TVN
do dziÂś pamiĂŞtam jak na otwarciu stacji paradowaÂł z parasolkÂą i wiele ciekawych sytuacji byÂło z nim i z TVN
to symbol
:!:
PS.Nie mĂłwcie Âże za kikla trygodni zacznie jak Chajzer chwaliĂŚ Polsat.
Appropos wczoraj czy dziÂś widziaÂłem MirosÂława Rogalskiego(Fakty TVN, Uwaga, ITVN) w Interwencji na Polsacie2
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

tobi pisze:Appropos wczoraj czy dziÂś widziaÂłem MirosÂława Rogalskiego(Fakty TVN, Uwaga, ITVN) w Interwencji na Polsacie2
http://www.tvn.tivi.pl/index.php?subact ... om=&ucat=5& 19 wrzeÂśnia 2005
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na portalu gazeta.pl takze juz o tej sprawie pisza>>> http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 73283.html nawet zrobili sadaz z pytaniem: "Czy Tomasz Zubilewicz mogl wziac udzial w reklamie?" :?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Gazeta.pl pisze:Problemy z KRRiTV mia³ Tomasz Lis, kiedy reklamowa³ swoj¹ ksi¹¿kê tu¿ po odejœciu z TVN.
Co za gÂłupie zdanie na gazeta.pl.

Warto rozró¿niÌ reklamê jogurtu (co czyni Zubilewiczy), czy telekomunikacji (co robi Krystyna Czubówna) od reklamy swojej w³asnej ksi¹¿ki. Lis w radiu reklamowa³ swoj¹ ksi¹¿kê - "Co z t¹ Polsk¹?". Tak samo promowa³ j¹, gdy jeŸdzi³ po kraju. Wówczas KRRiT osi¹gnê³a szczyt swojego debilizmu.

Dla tych, którzy nie pamiêtaj¹, przypomnê tylko, ¿e w "Co z t¹ Polsk¹" jeden obszerny rozdzia³ poœwiêcony jest polskim mediom i w tym g³ównie upolitycznionej, skorumpowanej KRRiT oraz pani Waniek. I gdy pani Waniek zorientowa³a siê, ¿e ksi¹¿ka Lisa sprzeda³a siê w ponad 100 tys. egzemplarzy nagle wymyœli³a sobie, ¿e Lis absolutnie nie mo¿e promowaÌ swojej ksi¹¿ki! Ta sytuacja bardziej pasuje do artyku³u o kompromitacjach KRRiT, ni¿ tekstu o Zubilewiczu, który reklamuje Danone. Szkoda, ¿e szanowni redaktorzy "Gazety Wyborczej" o tym nie pomyœleli.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

pytanie

Post autor: michal641 »

Ja mam takie pytanie. jest na rzymusowym uyrlopie, bo wystÂąpil w reklamie, czego zabrania mu umowa.

KtoÂś w komentarzu na tvn.tivi napisl tak:
michal @ 17 Oct 2005 03:29 pm
Od pocz¹tku jak zobaczy³em tê reklamê to sprawa wydawa³a mi siê podejrzana. Przecie¿ nikt z TVN nie bierze udzia³u w reklamach. Sam jest sobie winien. Odstawienie od koryta to dobre rozwi¹zanie jako kara za zach³annoœÌ. Tylko, ¿e ja bym je odstawi³ na zawsze
No wÂłaÂśnie... nikt z TVNu nie bierze udziaÂłu w reklamach.


A czy osoby takie jak Joanna Brodzik zaliczane sÂą do ludzi TVNu?


Wczoraj dziwnie wyglÂądaÂło jak w przerwie MAGDY M, w reklamie wystÂąpiÂła seroialowa Magda i jakimiÂś szamponami czy odÂżywkami...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: pytanie

Post autor: pawell »

michal641 pisze:A czy osoby takie jak Joanna Brodzik zaliczane sÂą do ludzi TVNu?


Wczoraj dziwnie wyglÂądaÂło jak w przerwie MAGDY M, w reklamie wystÂąpiÂła seroialowa Magda i jakimiÂś szamponami czy odÂżywkami...
Nie chyba Joanna Brodzik nie jest wliczana do ludzi z TVN moze byc kojazona z TVN-owskim serialem "Magda M." no i aktorzy ktorzy graja w roznych progukcjach TVN-u nie maja zakazu wystepowania w reklamach czy innych programach innych stacji to dotyczy tylko dziennikarzy, prowadzacych, reporterow z TVN. :roll:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

I jak rozwija siĂŞ sytuacja z Zubim? Ma ktoÂś jakieÂś newsy?
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

mikasur pisze:I jak rozwija siĂŞ sytuacja z Zubim? Ma ktoÂś jakieÂś newsy?
A co tu ma siĂŞ rozwijaĂŚ? Siedzi Tomek w chaÂłupie i czeka na koniec kampanii :lol:
Ostatnio zmieniony piątek 21 paź 2005, 20:44 przez :: Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

W sumie tak. Ale rĂłwnie dobrze ÂświatÂło dzienne mogÂły ujrzeĂŚ jakieÂś nieznane dotad fakty albo tvn zmieniÂł zdanie.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O kurcze :!: Widzieliscie druga reklama z Zubim. :shock: Tez reklamuje Actimela ale to jest zupelnie inna. Mam nadzieje ze jednak ta promocja Actimela zakonczy sie pod koniec listopada. :roll: Ale ta reklama nawet fajna jest, bardzo ladnego psiaka ma Zubi w niej. 8) :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

sÂądze Âże nie zobaczymy go juÂż z mapami TVN.
DziÂś widzÂąc w Poranku Agnieszke CegielskÂą miaÂłem przed oczami wypowiedzi Maji, Omeny, Helenty Sztyber nt Zubiego, i jak wielemu zawdziĂŞczajÂą............I Maji od zawieszenia Zubiego maÂło jakoÂś w okienku tv.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 33 gości