[TVN] Ciao Darwin

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

Moze jeszcze piersze odcinki mozna bylo obejrzec, no ale te obecne to juz jest poraszak. I pan prowadzacy jest naprawde kiepski, widac zreszta ze czasami tvn nie radzi sabie te programami ktore produkuje.

Duzo rzczy ma nie przygotowane, niewyrezyserowane. Przyklad grubasy konter chudzielce.

W finalowyj scenie z komorami do zatapianie w komorze z grubasami kobiet nie mogla zalozyc sobie maski do nurkowana na glowe by byla za mala!

Zalozyla sobie na czubek glowy i ze strachem o swoje zycie probowala nie utonac w tej smiertelnej wodnej pulapce, a prowadzacy oczywiscie jej nie ulatwial.

W zapinaniu na ostatni guzik to jeszcze nasze telewizje dobre to nie sa, ale moze za 50 lat bedzie dobrze, wiec czekamy.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no to juÂż koniec ciao darwin :D
niektĂłre odcinki byÂły fajne a niektĂłre debilne :lol:
mam nadzieje Âże tego typu program nigdy na antenie TVN sie juz nie pojawi :)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja teÂż! To byÂł program tylko dla gÂłupkĂłw:!: Jedyne, co mi siĂŞ podobaÂło, jak czasem, o zgrozo, zobaczyÂłam fragment, to te poprzerabiane fajnie utworki :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

DFajne ¿e ten program zniknie z anteny. Takto w niedzieê obejrza³bym "Dowody zbrodni" i zawsze gdy by³ ten program prze³¹cza³em na inny kana³ a pu¿niej zapomina³em o w/w serialu. Szkoda ¿e dopiero o tym teraz pomyœleli
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Myslalem ze TVN juz naprawde zrezygnowal z tego programu, a tu okazuje sie ze od stycznia beda emitowane powtorki "Ciao Darwin". :? :/ :/ glupie posuniecie ze strony TVN-u. I jeszcze w zime jak najwiecej ludzi siedzi w domu i oglada TV to oni dzadza wile powtorek... :dobani: :dobani:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości