[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ogl¹da³em TOP trendy i uwa¿am, ¿e by³y doœÌ kiepskie. Lepsze od Opola, ale kiepskie. Nie by³y organizowane z takim rozmachem jak SF. Wykonawcy wogóle mi sie nie podobali, ale tego oceniaÌ nie bêdê, bo "ka¿demu podoba siê co innego". Nie podoba³o mi siê poœwiêcanie po³owy koncertu jednemu wykonawcy i robienie mu jakiegoœ jubileuszu czy coœ w tym stylu. mo¿e sie myle jesli tak to mnie poprawcie lae czy w tym roku jakiegos jubileuszu czy specjalnego czegos nie mial Jacek Cygan. Topo trendy to dobry pomys³ bo promuje m³odych artystów, ale jak wiele pomys³ów Polsatu - dobre, ale niedopracowane. Jaki by³ wogóle sens robiÌ festival w 16/9? Tak ¿eby by³o po prostu??? SF2007 by³ w panoramie bo nagrywany by³ w HD ale TOP trendy - nie rozumiem. Tak samo jak Opole - te¿ by³o w 16/9 (chyba?).
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

podmark pisze:
qmate pisze:Âżeby TOPtrendy (zupeÂłnie bez atmosfery, nudny, z playbackami, sÂłaba realizacja) i pobiÂły Sopot.
Ty chyba nie widziaÂłeÂś TOPtrendĂłw, skoro piszesz, Âże realizacja byÂła sÂłaba. WÂłaÂśnie w tym roku to Polsat byÂł realizacyjnie lepszy od TVN. Tak swojÂą drogÂą, to TVN jak juÂż daje kamery HD na imprezĂŞ, to by mĂłgÂł nie ÂżaÂłowaĂŚ pieniĂŞdzy na steady cam - okropnie wyglÂąda obraz krĂŞcony "z rĂŞki".
A wszystkim jakoÂś siĂŞ podbaÂł SF krĂŞcony z rĂŞki.

WÂłaÂśnie widziaÂłem caÂłe TOPtrendy. No moÂże uÂżyÂłem zÂłego sÂłowa 'realizacja'. Nie znam siĂŞ, wiĂŞc powiedzmy, Âże od strony technicznej byÂło ok. Ale ogĂłlnie przygotowanie wg mnie byÂło gorsze niÂż SF, choĂŚ istotnie lepsze od Opola. Ale prowadzÂący festiwal Polsatu kiepscy, Agata MÂłynarska moÂże sobie siedzieĂŚ i nagrywaĂŚ programy nie na Âżywo w studio, ale na imprezĂŞ na Âżywo chyba siĂŞ nie nadaje,moÂże jest za maÂło przebojowa.

Nigdy specjalnie nie ceni³em TOPtrendów, bo nie zaskakuj¹ widzów i s¹ po prostu s³absze. I widaÌ, ¿e wzoruj¹ siê na festiwalu TVN. Chocia¿by scena: zawsze by³a zamkniêta w 'muszli' a terez proszê, ju¿ nie. Na Sopot Festival by³y nad scen¹ dwa ³uki z reflektorami, no to na TOPtrendach te¿ tak zrobili, a co. Charakterystyczna cecha scenografii z SF to takie fale z pó³przezroczystego tworzywa (bia³ego). Polsat te¿ takie da³ po bokach (chocia¿ czarne by³y). Sopot zrobi³ dziuplê dla Jurorów z ty³u, to Polsat te¿ zrobi³ drug¹ scenê z boku. Fakt, muszê doceniÌ ich za pomys³ kurtyny i wysuwanego trapa. Ale tylko tyle. Na festiwalu Polsatu doskwiera brak zagranicznej gwiazdy, playbacki. W tym roku TOPtrendy chcia³o byÌ trochê oryginalniejsze i da³o 4 prowadz¹cych. Ponadto oprawa graficzna TOPtrendów jest s³aba, a tegoroczna czo³ówka by³a fatalna (lataj¹ce napisy i mikrofon - takie coœ to najwy¿ej do tvp3). To s¹ same fakty. Mo¿ecie mieÌ ró¿norodne opinie, ale to jest moja skromna ocena.
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Nigdy specjalnie nie ceniÂłem TOPtrendĂłw, bo nie zaskakujÂą widzĂłw i sÂą po prostu sÂłabsze. I widaĂŚ, Âże wzorujÂą siĂŞ na festiwalu TVN.
I jeszcze jedno. Na Sopot festival 2005 zostal wyœpiewany hymn fundacji TVN, a rok póŸniej na TOP trendach 2006 Polsat zaœpiewa³ hymn swojej fundacji.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

qmate - skoro dla Ciebie nawet boczna scena zastosowana przez Polsat jest dla Ciebie czerpaniem pomys³ów z TVN, to ja ju¿ nie mam chyba nic do powiedzenia.

Co ma wspĂłlnego dodatkowa scena z boku do "dziupli" zbudowanej na tyÂłach ? IdÂąc takim tokiem rozumowania to juÂż wszystko moÂżna podczepiĂŚ po zapoÂżyczenia i korzystanie z cudzej twĂłrczoÂści. MoÂże Polsat nie powinien wcale organizowaĂŚ festiwalu, bo wtedy juÂż Jedynka miaÂła Opole i Sopot ? No bez przesady...
Na festiwalu Polsatu doskwiera brak zagranicznej gwiazdy
A co ma robiĂŚ gwiazda zagraniczna na festiwalu promujÂącym polskich artystĂłw ?! PrzecieÂż taki juÂż jest format tej imprezy - tylko polscy wokaliÂści. ByĂŚ moÂże po tak niskich wynikach w tym roku (choĂŚ wyÂższych od TVN :D ), Polsat zmieni charakter tego wydarzenia i np. trzeciego dnia da koncert gwiazdy zagranicznej.

Dziwne, Âże POpieram nie komentuje wynikĂłw oglÂądalnoÂści Sopot Festival - hehe
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

to mo¿e trzeba zmieniÌ formu³ê? scena boczna to nie kopia, lecz dobry pomys³, ale sprawa z hymnem fundacji? jak myœlisz?
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

OczywiÂście, Âże hymn Fundacji Polsat wykonany na TOPtrendach to skorzystanie z pomysÂłu TVN.

Co do zmiany formuÂły TOPtrendĂłw, to caÂłkowita zmiana byÂłaby gÂłupotÂą. MoÂże zamiast zmieniaĂŚ trzeba coÂś dodaĂŚ :). Bo sam pomysÂł na TOP trendy jest czymÂś oryginalnym i ciekawym. PrzecieÂż festiwal ten miaÂł byĂŚ w TVN, ktĂłra jednak rozmyÂśliÂła siĂŞ i autor poszedÂł do Polsatu.

Ciekawe, jakie wyniki miaÂły inne dni festiwalowe - najbardziej osobiÂście liczyÂłem na "GorÂączkĂŞ niedzielnej nocy", ale jak widaĂŚ - poniÂżej 2,3 miliona :).
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

IdÂąc waszym tokiem myÂślenia moÂżba by powiedzieĂŚ, Âże przecieÂż TVN skopiowaÂł Polsat odpowiadajÂąc swoim Sopotem na popularnosĂŚ Sopotu Polsatu.. przecieÂż najpierw byÂły Top Trendy prawda? No wÂłaÂśnie. ÂŚpiewanie hymnu funacji to nic zÂłego.. MajÂą hymn to go ÂśpiewajÂą.. przecieÂż pomysÂł mĂłgÂł zostaĂŚ zaporzyczomny z Polsatu ktĂły wczeÂśniej miaÂł kilka piosenek promujacych Fundacje m.in ÂśpiewanÂą przez finalistĂłw pierwszej edycji Idola
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

oczywiÂście Âże formuÂła top trendĂłw jest bardzo interesujÂąca, ale moÂżna promowaĂŚ teÂż zagraniczne nieznane zespoÂły.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

TVN miaÂł dwie sceny to Polsat teÂż dorobiÂł drugÂą, mniejszÂą z boku. Sorry, moÂże siĂŞ z tym rzeczywiÂście zagalopowaÂłem, ale jakoÂś tak mi siĂŞ skojarzyÂło.

Szkoda tylko, Âże widzowie wolÂą oglÂądaĂŚ sÂłabsze widowiska i niÂższego poziomu. Powiedzmy, TOPtrendy jakoÂś przyzwoicie wyglÂąda, jakoÂś siĂŞ reklamuje, ale Opole jest juÂż totalnÂą poraÂżkÂą. MyÂślĂŞ, Âże w przyszÂłym roku tvn powinien zaatakowaĂŚ, kiedy konkurencja bĂŞdzie miaÂła swoje festiwale: daĂŚ jakiÂś dobry film, ktĂłry przyciÂągnie wielkÂą widowniĂŞ, np. shrek1/2 albo zorganizowaĂŚ koncert Dody hihi.
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

mks pisze:IdÂąc waszym tokiem myÂślenia moÂżba by powiedzieĂŚ, Âże przecieÂż TVN skopiowaÂł Polsat odpowiadajÂąc swoim Sopotem na popularnosĂŚ Sopotu Polsatu.. przecieÂż najpierw byÂły Top Trendy prawda? No wÂłaÂśnie. ÂŚpiewanie hymnu funacji to nic zÂłego.. MajÂą hymn to go ÂśpiewajÂą.. przecieÂż pomysÂł mĂłgÂł zostaĂŚ zaporzyczomny z Polsatu ktĂły wczeÂśniej miaÂł kilka piosenek promujacych Fundacje m.in ÂśpiewanÂą przez finalistĂłw pierwszej edycji Idola
a co ty tak bronisz tego Polsatu? MĂłwisz Âże fani TVN to fanatycy a ja zastanawiam siĂŞ czy ty nie jestem fanatycznym obroĂącÂą polsatu. SOPOT FESTIVAL byÂł przed top trendami. sf ma juÂż 44 lata nie? a tvn po prostu wystartowaÂła w przetargu na organizacjĂŞ festivalu.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 03 wrz 2007, 15:32 przez r_r16, łącznie zmieniany 1 raz.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Bardzo s³aby ten wynik :? No có¿, widocznie ludzie uznali, ¿e s¹ ciekawsze programy do ogl¹dania na innych stacjach telewizyjnych.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

a co ty tak bronisz tego Polsatu? MĂłwisz Âże fani TVN to fanatycy a ja zastanawiam siĂŞ czy ty nie jestem fanatycznym obroĂącÂą polsatu. SOPOT FESTIVAL byÂł przed top trendami. sf ma juÂż 44 lata nie? a tvn po prostu wystartowaÂła w przetargu na organizacjĂŞ festivalu.[/quote][/quote]

Bronie Top Trendów, bo to dobry festiwal, w tym roku naprawde sie postarali.. choÌ drugi dzieù TVNowskiego Sopotu tak¿e by³ na bardzo wysokim poziomie... trzeba byÌ troche obiektywnym. Sopot Polsatu ma wiele wad.. m.in sztywn¹ formu³ê.. niech zostanie.. ale powinni dodaÌ jeszcze dzieù z gwiazdami zagranicznymi.. .
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ale powinni dodaĂŚ jeszcze dzieĂą z gwiazdami zagranicznymi.. .
no wÂłaÂśnie o tym mĂłwiĂŞ. przejrzyj moje poprzednie posty... i jakbys nie zauwaÂżyÂł jestem obiektywny. top trendy to dobry festival tylko jak wiele produkcji polsatu - niedopracowany i tyle!
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

A ja chciaÂłbym zwrĂłciĂŚ uwagĂŞ na wczorajszy koncert, poniewaÂż uwaÂżam, Âże to byÂł trafiony pomysÂł z tÂą GorÂączkÂą niedzielnej nocy, a co najwaÂżniejsze oprĂłcz zagranicznych gwiazd lat 70. wystÂąpiÂła zawsze Âświetna Kayah, ktĂłra daÂła rewelacyjny recital

______
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a skad te wyniki macie cos oficjalneo czy to tylko ploty?
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości