[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

no.... ogl¹dalnoœciowy klops, jakoœciowy sukces - a mówi¹ ¿e wa¿na jest jakoœÌ a nie iloœÌ.
Kork
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 09 cze 2007, 23:40

Post autor: Kork »

Odniosê siê do tego, ¿e bronimy SF na si³ê i szukamy dziury w ca³ym jak np. ¿e nie by³ rozreklamowany - a wiêc nie broniê TVN, dla mnie i dla moich znajomych koncert by³ rozreklamowany bardzo s³abo - w radio nie s³ysza³em ani jednej reklamy, w TV widzia³em 4 razy niedzieln¹ reklamê, 2 razy Norah i z 5 razy koncert sobotni, na Kierunek Sopot, który mo¿na by nazwaÌ d³uga reklam¹ Sopotu natrafi³em tylko raz, gdy w tamtym roku widzia³em cztery wydania, a 2 lata temu by³ co tydzieù fajny program - wywiad. W tym roku te¿ bilboardy widzia³em tylko na waszych fotkach tutaj. W tamtym roku widzia³em.
ReklamĂłwka niedzielnego koncertu - postawili na nazwĂŞ koncertu, a ani sÂłowa i maÂły napis, Âże to festiwal w Sopocie.

Jedyna rzecz z promocji przedfestiwalowej co byÂła lepsza to koncerty na molo - ale tylko w planach, no bo wiadomo, Âże odbyÂły siĂŞ w koĂącu 2, a w tamtym roku 3, ale biorÂąc pod uwagĂŞ plany czyli 4 no to miaÂło byĂŚ super.

Tak jeszcze chciaÂłem wrĂłciĂŚ - uwaÂżam, Âże zupeÂłnie niesÂłusznie TVN nazywa tek oncerty gwiazd koncertami galowymi, jeszcze ten ubiegÂłoroczny, to tam byÂły chociaÂż 2 wystepy, a w tym roku to juÂż tylko jedna wykonawczyni i to otwierajÂący koncert a nie zamykajÂący.

Zdecydowanie wiêc najlepszym koncerem galowym i prawdziwie galowym by³ koncert galowy 2005. Fajne by³o np. dla mnie to, ¿e wyst¹pi³ zupe³nie nieznany Patrizio Buanne, a zebra³ du¿o braw, rozrusza³ publicznoœÌ swoimi, ale g³ównie cudzymi przebojami, nawi¹za³ kontakt po polsku i naprawdê rozgarza³ publicznoœÌ, ponadto napewno nie zap³acono mu wiele, jak i mo¿e nic, bo by³a to promocja dla niego. Po tym koncercie znam jego i mam jego p³ytê, wczeœniej nie. Pozatym fajne by³o te¿ to, ¿e w tym koncercie galowym by³ taki przekrój: nieznany ale super support, znana polska Kozidrak, hymn fundacji, rozdanie s³owików no i wkoùcu wystêp gwiazdy. Oczywiœcie koncerty tematyczne- wspomnieniowe czyli niedzielne 2006 i 2007 by³y lepsze, ale ten galowy 2005 by³ faktycznie galowy.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

to za rok tvn Âżeby mieĂŚ dobrÂą widowniĂŞ musi chyba zaprosiĂŚ albo madonne albo gwizade troche mniejszego formatu, rihanna? byÂła w krakowie, shakira? r. williams, cleine dion, sting?
TVN innowacja i nowoczesność...
Glebacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 13 maja 2007, 13:47

Co za rok

Post autor: Glebacz »

To byÂł 3 Sopot TVNU. A TVN wykupiÂł prawa na 5 tych SopotĂłw, wiĂŞc 2 jeszcze musi zrobiĂŚ... Mogliby daĂŚ Avril Lavinge, bo jej nigdzie w Polsce nie byÂło :P
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

avril w polsce nie miala racji bytu pod wzgledem ogladalnosci, ona bardziej trafia pod nastoltkĂłw/mlodzieÂż
TVN innowacja i nowoczesność...
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Ludziom na takich festiwalach zaleÂży na muzyce. JeÂśli TVN nadal bĂŞdzie nadawaÂł tyle reklam oraz bĂŞdzie tyle gadania np. z jury, albo np.zanudzanie Kayah to nie sÂądzĂŞ Âżeby uzyskali lepszy wynik.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=3647

1 i 2 film czyli co Doda sÂądzi o Sopot Festival

Madzia waliÂła z karteczki :D
Kork
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 09 cze 2007, 23:40

Post autor: Kork »

Magda prowadziÂła bardzo dobrze, Doda kontrowersyjne, aczkolwiek przynajmniej byÂła reklamÂą dla festiwalu, moÂże dlatego przynajmniej ten koncert przekroczyÂł 2 mln.

ProponujĂŞ, ÂżebyÂśmy teraz zastanowili siĂŞ co podobaÂło nam siĂŞ najbardziej na SF 2005-2007:

KtĂłry festiwal byÂł najlepszy ? 2005, 2006, 2007 ??

KtĂłry konkurs byÂł najlepszy? 2005, 2006, 2007 ??

KtĂłry zestaw prowadzÂących byÂł najlepszy ??
2005 - JaskĂłlska, MoÂłek, Majewski, Janiak
2006 - Mo³ek, Wagner, Loska i spó³ka :D
2007 - MoÂłek, Doda, Kayah

KtĂłry koncert gwiazdy zagranicznej byÂł najlepszy? Scorpions, Simple Red, Norah, Elton ??

KtĂłry support byÂł lepszy? Meula, Buanne

KtĂłry koncert gwiazdy polskiej byÂł najlepszy ?? Rodowicz, Budka Suflera, Bajm ??

KtĂłry konert wspomnieniowy/tematyczny byÂł lepszy?? 2006 , 2007 ??

Poza tym konkursikiem zostawmy duety z 2005 roku, koncert muzyki miejskiej i hymn fundacji, bo wiadomo, ze nie da siĂŞ tego z niczym konkretnie porĂłwnaĂŚ.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Koniec 44 Sopot Festival 2006 wiĂŞc czas na podsumowania:
1 DzieĂą - Nora Jones mnie nie uÂżeklÂła, dobra na sen muzyka,
2 DzieĂą - wcale mi siĂŞ nie podobaÂł, te same utwory co dookoÂła w Radiu Zet lecÂą.
3 DzieĂą - caÂłkiem caÂłkie, nawet mi siĂŞ podobaÂł
Ja ten caÂły festival bym podzieliÂł na 4 dni i za przykÂładem Eurowizji bym zrobiÂł tak:
W pierwszym dniu pĂłlfinaÂł konkursu, w ktĂłrym telewidzowie i publika by SMS-ami wybraÂła 10 uczestnikĂłw z poÂśrĂłd 20, ktĂłre jury wczeÂśniej zakwalifikowaÂło do konkursu. Ci, ktĂłrzy by przeszli dalej wystÂąpili by w wielkim finale o nagrode sÂłowikĂłw i ten finaÂł by siĂŞ odbyÂł na trzeci dzieĂą. Tak by byÂło lepiej, chyba kaÂżdy chce posÂłuchaĂŚ nowych przebojĂłw a nie cÂągle tych samych piosenek, przynajmiej ja tak myÂśle :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

4 dni to za duÂżo. chodzi o to aby festival odbywal sie w weekend. a piosenki lecialy w radio zet po to aby promowac festival i wykonawcow. przed kazda konkursowa piosenka byla informacja ze bierze ona udzial w festivalu. gdyby piosenki byly nowe narzekalibyscie ze sa nieznane, a gdy sa dobrze znane to nbarzekacie ze stare - zdecydujcie sie!!!!!!
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

a jeszcze dodam, ¿e jakoœ Doda siê po¿¹dnie ubra³a
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

MiaÂłbym ogromnÂą proÂśbĂŞ :)
Czy ktoœ nagra³ mo¿e pocz¹tek pierwszego dnia SF? Chodzi mi tylko o ten fragment przed czo³ówk¹, czyli ciemna scena, zapowiedzenie Magdy Mo³ek przez lektora i sama zapowiedŸ Magdy.
BĂŞdĂŞ strasznie wdziĂŞczny :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

marjan pisze:MiaÂłbym ogromnÂą proÂśbĂŞ :)
Czy ktoœ nagra³ mo¿e pocz¹tek pierwszego dnia SF? Chodzi mi tylko o ten fragment przed czo³ówk¹, czyli ciemna scena, zapowiedzenie Magdy Mo³ek przez lektora i sama zapowiedŸ Magdy.
BĂŞdĂŞ strasznie wdziĂŞczny :D
nie martw sie niedlugo powinna byc powtorka...
SaoO Feng
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 21:17

Post autor: SaoO Feng »

44 MiĂŞdzynarodowy SOPOT FESTIVAL 2007 przeszedÂł do historii.
Niestety okazaÂł siĂŞ on dla TVN-u pod wzglĂŞdem widowni - tragiczny. A nawet skrajnie tragiczny :( Jestem w wielkim szoku, Âże Hity Na Czasie przegoniÂły Sopot Festival Po prostu jest mi przykro.
Sopot Festival oceniam jednak na 5+ !
Jak juÂż pisaÂłem wczeÂśniej Âświetna scenografa, super scena i bardzo dobre gwiazdy.
Ostatni dzieĂą troszkĂŞ sÂłabszy, Kayah teÂż mnie zawiodÂła lekko, ale byÂło ok !
Czekamy na NastĂŞpny 45 festival, jednak TVN musi wprowadziĂŚ duÂże zmiany, bo jeÂżeli nie to niestety znow przegra z byle jakim koncertem na DwĂłjce.
Po pierwsze - maÂło reklam
Po drugie - zupeÂłnie inne uÂłoÂżenie gwiazd chodzi mi o przesuniĂŞcie wieczoru galowego na koniec i zaproszeniu drugiej gwiazdy - supportu
Po trzecie - sÂłaba reklama. Niestety nie wiem co siĂŞ dzieje z TVN ! ;/ KupiÂłem wczoraj nowy Tele TydzieĂą - i caÂła gazeta jest zapeÂłniona w reklamy POLSATU. Jest to po prostu Âżenada. TVN SiĂŞ poddaje i jest mi znow przykro. Dodam jeszcze tylko tyle, Âże to bedzie jesieĂą bez duÂżych wynikĂłw. Wystarczy spojrzeĂŚ na film Ja wam PokaÂże ile gromadzi widzow. Na Polsacie Skazany wiĂŞc Taniec polegnie... Przykro mi :( A grafika DDTVN beznadziejna...
NIE TAK MIA£O BYÆ ;/
NOWY "TANIEC Z GWIAZDAMI" OD 9 WRZEŚNIA !
Kork
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 09 cze 2007, 23:40

Post autor: Kork »

Ja tak samo chciaÂłbym zobaczyĂŚ ten poczÂątek Sopotu jak scena byÂła ciemna, przeleciaÂło przez niÂą wielkie swiatÂło i byÂło boom :)

Heh no i teÂż wrĂłcĂŞ jeszcze do reklam: w moim programie, ktĂłry dodajÂą do Gazety Krakowskiej sÂą reklamy w formie maÂłych okienek 3 cm na 2 cm umieszczonych juÂż w samych belakach z programem stacji, i tak: w tamtym roku przez caÂły wrzesieĂą okienka te byÂły zajĂŞte przez TVN: w ciÂągu tygodnia byÂła caÂła linia tych okienek TVN programowo najlepsza, a w niedziele Taniec z gwiazdami, w sierpniu pojawiÂł siĂŞ teÂż czasem Sopot Festival, i to byÂło 5 okienek na kaÂżdej stronie bo wsadzone byÂły w program TVP1,2, Polsatu, TVN i TV4. W tym roku nie widziaÂłem juÂż takich reklam.

Ja wrócê jeszcze do sprawy p³yt. Uwa¿am, ¿e taka oficjalna kompilacja, która kosztuje ko³o 30 z³ to powinna wychodziÌ z 2 tygodnie po festiwalu i obok wersji ze studia powinna zawieraÌ wykonania z Sopotu, natomiast w ramach promocji powinni (tak jak dziœ do wyborczej dodali) dodawaÌ ma³e p³yty z paroma piosenkami gwiazd Sopotu, ale tak z tydzieù przed festiwalem. Np. 2 tygodnie przed p³yta z 5 piosenkami polskich pó³finalistów, a tydzieù przed p³yta z piosenkami z dnia niedzielnego, czyli tego koncertu, który potencjalnie powinien zebraÌ najwiêksz¹ widownie.

Co do widowni, no tragiczna, a analizuj¹c konkurencjê widaÌ, ¿e jednak najwiêkszy potencia³ mia³ koncert niedzielny, bo zebra³ 2 mln przy konkurencji: serial, Hity na czasie, Big Brother, bo przecie¿ Polski pó³final zebra³ niewiele wiêcej 2,3 mln a konkurencj¹ dla jego by³y tylko wiadomoœci TVP :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości