Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:
not that kind pisze:PrawdĂŞ wszycy piszecie, pod wszystkim siĂŞ podpisujĂŞ, ale trochĂŞ mi siĂŞ spieszy, wiĂŞc pozwĂłlcie, Âże nastĂŞpne capsy zapodam w... o.... takiej formie :)
..forma podania capĂłw przypadÂła mi szczegĂłlnie do gustu :lol2:

..mam prawie wszystkie Agatki naraz :lol2:

..tylko jak tu naraz wszystko ogarn¹Ì :?: :szalony:
..kiedy jeden caps piĂŞkniejszy od drugiego :lol2:
Jacy my dziœ zgodni jesteœmy :lol2: Och :lol2: W kwestii oceny Agatty (pod wszystkimi k¹tami) to myœmy zreszt¹ zawsze zgodni byli :lol2: :tanczy: notko, jeœli na tym, co powy¿ej, ma polegaÌ zró¿nicowanie w prezentowaniu capsów, to nie mam ¿adnych zastrze¿eù :lol2: A nawet ¿yczenie, abyœ czêœciej mia³a okazjê i mog³a w tak lawinowy sposób umieszczaÌ Agatty relacje :lol2:
DziÂś jak jeszcze nigdy dotÂąd, gratulujĂŞ Wam, takiej zdolnej ulubienicy :)
..dziĂŞkujĂŞ dziĂŞkujĂŞ :lol2: :*
..tak tylko jeszcze chciaÂłem przypomnieĂŚ Âże na tym forum to ja praktycznie rzecz biorÂąc pierwszy jÂą odkryÂłem :lol2:
KÂłaniam siĂŞ w pas, dziĂŞkujÂąc za gratulacje :lol2: MusiaÂłem to opisaĂŚ, poniewaÂż nie ma tu stosownej emotki :lol2:
..doœÌ tej skromnoœci :stop:
..bo widzĂŞ Âże zaraziÂłem siĂŞ niÂą od Agatki :lol2:

..ona tradycyjnie skupia siĂŞ na newsie i na tym Âżeby go jak najlepiej i jak najzrozumialej podaĂŚ 8) :brawa:
Wystarczy³oby pod tymi s³owami napisaÌ AMEN, ale to przecie¿ mimo wszystko nie koniec poczynaù Agatty, choÌ to zwykle fina³y bywaj¹ najmocniejsze :lol2: To znowu¿ rodzi jeszcze wiêksze nadzieje na przysz³oœÌ :lol2: Trudno to sobie wyobraziÌ - jeszcze wiêksze nadzieje :lol2:
..chciaÂłbym te relacje zobaczyĂŚ: raz jeszcze te ktĂłre widziaÂłem i oczywiÂście te ktĂłrych nie widziaÂłem :( :)
..mam nadziejĂŞ Âże moje marzenie siĂŞ speÂłni :rydzyk:
You tubowe ÂźrĂłdÂło jak na razie milczy, wiĂŞc proÂśmy rzewnie notkĂŞ :rydzyk:
ChoĂŚ przy tak obfitej dawce Agatty w Tvn24 pewnie samo robienie capsĂłw zajmuje jej sporo czasu :lol2: Ale bÂądÂźmy dobrej myÂśli :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:Jacy my dziœ zgodni jesteœmy :lol2: Och :lol2: W kwestii oceny Agatty (pod wszystkimi k¹tami) to myœmy zreszt¹ zawsze zgodni byli :lol2: :tanczy: notko, jeœli na tym, co powy¿ej, ma polegaÌ zró¿nicowanie w prezentowaniu capsów, to nie mam ¿adnych zastrze¿eù :lol2: A nawet ¿yczenie, abyœ czêœciej mia³a okazjê i mog³a w tak lawinowy sposób umieszczaÌ Agatty relacje :lol2:
..lepiej nie mogÂłeÂś tego wyraziĂŚ :lol2:
..myÂślĂŞ zarĂłwno o naszej zgodnoÂści jak i o tym Âżeby okazji do wrzucania tych wspaniaÂłych capsĂłw byÂło jak najwiĂŞcej :tanczy:
..no moÂże Âżeby nie byÂły to tak tragiczne w gruncie rzeczy tematy..ale Âżeby to byÂły waÂżne tematy :]
..bo tylko w ten sposĂłb notka bĂŞdzie mogÂła podcinaĂŚ kolejne lawiny :lol2:
Wystarczy³oby pod tymi s³owami napisaÌ AMEN, ale to przecie¿ mimo wszystko nie koniec poczynaù Agatty, choÌ to zwykle fina³y bywaj¹ najmocniejsze :lol2: To znowu¿ rodzi jeszcze wiêksze nadzieje na przysz³oœÌ :lol2: Trudno to sobie wyobraziÌ - jeszcze wiêksze nadzieje :lol2:
..zawsze tak piszemy po kolejnych wspaniaÂłych relacjach Agatki a ona caÂły czas nas pozytywnie zaskakuje :lol3:
..no ale to fakt Âże jak na ten moment to trudno sobie wyobraziĂŚ lepsze relacje :P
You tubowe ÂźrĂłdÂło jak na razie milczy, wiĂŞc proÂśmy rzewnie notkĂŞ :rydzyk:
ChoĂŚ przy tak obfitej dawce Agatty w Tvn24 pewnie samo robienie capsĂłw zajmuje jej sporo czasu :lol2: Ale bÂądÂźmy dobrej myÂśli :lol2:
..jesteÂś jakiÂś tajemniczy :mhm:
..czy po prostu caÂły czas peÂłen nadziei :?: :lol2:
..a mnie Âłatwo zaraziĂŚ :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Jak tu zajrza³em , to najpierw z³apa³em siê za g³owê , wytrzeszczy³em oczy , znów z³apa³em siê za g³owê , a teraz w koùcu postanowi³em zabraÌ siê za pisanie , bo trza koniecznie coœ skrobn¹Ì :lol2: !!

Bo Agatka dzisiaj widzĂŞ postanowiÂła szaleĂŚ na max'a 8) !! Coolllllowo :lol2: !! WidziaÂłem dwie ostatnie relacje i wiem , Âże juÂż ÂśmiaÂło mogĂŞ stwierdziĂŚ ,Âże znĂłw z dumÂą bĂŞdĂŞ siĂŞ obnosiÂł z faktu bycia fanem tak wspaniaÂłej (dziÂś) reporterki :brawa: !!!! A wszelkie gratulacje bĂŞdĂŞ przyjmowaÂł z takÂą radoÂściÂą jak prezenty z okazji urodzin , gwiazdki etc. :lol2: !!

No a poza tym to chciaÂłbym mieĂŚ takÂą pamiĂŞĂŚ absolutnÂą..... tzn. pamiĂŞĂŚ AgatkowÂą :lol2: !!
Alchemik pisze:
obieÂżyÂświat pisze:
not that kind pisze:PrawdĂŞ wszycy piszecie, pod wszystkim siĂŞ podpisujĂŞ, ale trochĂŞ mi siĂŞ spieszy, wiĂŞc pozwĂłlcie, Âże nastĂŞpne capsy zapodam w... o.... takiej formie :)
..forma podania capĂłw przypadÂła mi szczegĂłlnie do gustu :lol2:

..mam prawie wszystkie Agatki naraz :lol2:

..tylko jak tu naraz wszystko ogarn¹Ì :?: :szalony:
..kiedy jeden caps piĂŞkniejszy od drugiego :lol2:
Jacy my dziœ zgodni jesteœmy :lol2: Och :lol2: W kwestii oceny Agatty (pod wszystkimi k¹tami) to myœmy zreszt¹ zawsze zgodni byli :lol2: :tanczy: notko, jeœli na tym, co powy¿ej, ma polegaÌ zró¿nicowanie w prezentowaniu capsów, to nie mam ¿adnych zastrze¿eù :lol2: A nawet ¿yczenie, abyœ czêœciej mia³a okazjê i mog³a w tak lawinowy sposób umieszczaÌ Agatty relacje :lol2:
Na pocz¹tku to wielkie ..... ogrrromne dziêki za dokumenty w postaci capsów -wiem teraz ile traci³em w ci¹gu dnia -cholera :/ ¯e te¿ mnie np jakaœ chora nie dopad³a dziœ co by mi nie pozwala³ z domu wyjœÌ ;( !! :x Bo¿e ,co ja plotê :hmm: !! To pod wp³ywem emocji -serio :lol2: !! Ale myœlê, ¿e mi wierzycie :lol2: ??
..ona tradycyjnie skupia siĂŞ na newsie i na tym Âżeby go jak najlepiej i jak najzrozumialej podaĂŚ 8) :brawa:
Wystarczy³oby pod tymi s³owami napisaÌ AMEN, ale to przecie¿ mimo wszystko nie koniec poczynaù Agatty, choÌ to zwykle fina³y bywaj¹ najmocniejsze :lol2: To znowu¿ rodzi jeszcze wiêksze nadzieje na przysz³oœÌ :lol2: Trudno to sobie wyobraziÌ - jeszcze wiêksze nadzieje :lol2: [/quote]

Pewnie , ¿e pewnie :devil: !! ale to tak wygl¹da , jakbyœmy na chwilê przestawali w Agatkê wierzyÌ a póŸniej nagle , kiedy ona po raz kolejny pokazuje swoj¹ klasê wpadali w euforiê z powodu jej wspania³oœci -i tak prawie rotacyjnie , za ka¿dym razem :lol2: !! :tanczy:
..chciaÂłbym te relacje zobaczyĂŚ: raz jeszcze te ktĂłre widziaÂłem i oczywiÂście te ktĂłrych nie widziaÂłem :( :)
..mam nadziejĂŞ Âże moje marzenie siĂŞ speÂłni :rydzyk:
Taki smutny akcent na koniec :( ?? MĂłgÂłby siĂŞ zamieniĂŚ koniec koĂącĂłw w pozytywny :rydzyk: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze: Bo Agatka dzisiaj widzĂŞ postanowiÂła szaleĂŚ na max'a 8) !! Coolllllowo :lol2: !! WidziaÂłem dwie ostatnie relacje i wiem , Âże juÂż ÂśmiaÂło mogĂŞ stwierdziĂŚ ,Âże znĂłw z dumÂą bĂŞdĂŞ siĂŞ obnosiÂł z faktu bycia fanem tak wspaniaÂłej (dziÂś) reporterki :brawa: !!!! A wszelkie gratulacje bĂŞdĂŞ przyjmowaÂł z takÂą radoÂściÂą jak prezenty z okazji urodzin , gwiazdki etc. :lol2: !!
..prawda :D
..ale nie wydaje ci siĂŞ Âże powinniÂśmy siĂŞ do kogoÂś zwrĂłciĂŚ po odszkodowanie :>
..teraz od pewnego czasu kiedy nie mo¿emy kiedy chcemy ogl¹daÌ Agatki jesteœmy niejako 'poszkodowanymi' i ktoœ musia³by nam zadoœÌuczyniÌ :uwaga:
Na pocz¹tku to wielkie ..... ogrrromne dziêki za dokumenty w postaci capsów -wiem teraz ile traci³em w ci¹gu dnia -cholera :/ ¯e te¿ mnie np jakaœ chora nie dopad³a dziœ co by mi nie pozwala³ z domu wyjœÌ ;( !! :x Bo¿e ,co ja plotê :hmm: !! To pod wp³ywem emocji -serio :lol2: !! Ale myœlê, ¿e mi wierzycie :lol2: ??
..nie nie pleciesz - to naturalny odruch obronny przed poczuciem jakiegoÂś braku i prĂłby szukania sposobu jak nie dopuÂściĂŚ wiĂŞcej do takiej straty ;(
..straty jakim jest kaÂżda niewidziana relacja Agatki ;(
Pewnie , ¿e pewnie :devil: !! ale to tak wygl¹da , jakbyœmy na chwilê przestawali w Agatkê wierzyÌ a póŸniej nagle , kiedy ona po raz kolejny pokazuje swoj¹ klasê wpadali w euforiê z powodu jej wspania³oœci -i tak prawie rotacyjnie , za ka¿dym razem :lol2: !! :tanczy:
..ja tego tak nie widzĂŞ :nie:
..tu nie chodzi o Âżadne przerwy w 'dostawie' wiary w AgatkĂŞ :nie:
..ona po prostu caÂły czas nas pozytywnie zaskakuje :lol2:
..ju¿ niejednokrotnie zastanawialiœmy siê dok¹d nas to zaprowadzi póŸniej skoro ju¿ teraz jest tak dobrze :?: :lol2:
Taki smutny akcent na koniec :( ?? MĂłgÂłby siĂŞ zamieniĂŚ koniec koĂącĂłw w pozytywny :rydzyk: !!
..mĂłgÂłby :rydzyk:
..oj mĂłgÂłby :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Post autor: zoha8 »

Agata ostatnio siê nie nachodzi stoj¹c przed s¹dem na al. Marcinkowskiego lub z drugiej strony na M³yùskiej, dziœ najpierw na Nowowiejskiego pó¿niej na Solnej. Z tamt¹d tylko kilka minut na piszo u juz mo¿e siê grzaÌ w swoim studio.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

zoha8 pisze:Agata ostatnio siê nie nachodzi stoj¹c przed s¹dem na al. Marcinkowskiego lub z drugiej strony na M³yùskiej, dziœ najpierw na Nowowiejskiego pó¿niej na Solnej. Z tamt¹d tylko kilka minut na piszo u juz mo¿e siê grzaÌ w swoim studio.
..wiem - sprawdzaÂłem na internetowej mapie :lol2:
..ale to tym bardziej Âświadczy o jej wyÂśmienitej kondycji :lol2:

..dzis juÂż Agatki nie ma - temat przejĂŞty ;)
..ale to nic - wczoraj byliÂśmy gĂłrÂą :jupi:

..komu w drogĂŞ - temu wspomnienia o wczorajszym dyÂżurze Agatki :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:
zoha8 pisze:Agata ostatnio siê nie nachodzi stoj¹c przed s¹dem na al. Marcinkowskiego lub z drugiej strony na M³yùskiej, dziœ najpierw na Nowowiejskiego pó¿niej na Solnej. Z tamt¹d tylko kilka minut na piszo u juz mo¿e siê grzaÌ w swoim studio.
..wiem - sprawdzaÂłem na internetowej mapie :lol2:
..ale to tym bardziej Âświadczy o jej wyÂśmienitej kondycji :lol2:
Na pieszo na pieszo -kondycja :lol2: ??!! Kiedy w grĂŞ wchodzÂą takie krĂłtkie dystanse AgatkĂŞ nosi siĂŞ na rĂŞkach :lol2: !! Bo inaczej to jest tak , Âże wsiÂądÂą w samochodzik i w drogĂŞ :lol: !!
A ciekawe , kto AgatkĂŞ nosi z domu do pracy :lol2: ??
..dzis juÂż Agatki nie ma - temat przejĂŞty ;)
..ale to nic - wczoraj byliÂśmy gĂłrÂą :jupi:

..komu w drogĂŞ - temu wspomnienia o wczorajszym dyÂżurze Agatki :lol2:
No , to przynajmniej dzisiaj jako tako spokojnie mogĂŞ siedzieĂŚ bez dostĂŞpu do tvn24 :hyh: !!
..ale nie wydaje ci siĂŞ Âże powinniÂśmy siĂŞ do kogoÂś zwrĂłciĂŚ po odszkodowanie :>
..teraz od pewnego czasu kiedy nie mo¿emy kiedy chcemy ogl¹daÌ Agatki jesteœmy niejako 'poszkodowanymi' i ktoœ musia³by nam zadoœÌuczyniÌ :uwaga:
To zasugeruje jeszcze kto mĂłgÂłby to zrobiĂŚ , bo ja nawet nie domyÂślam siĂŞ w 1 % :lol2: !!

A w sprawie wczorajszego video nic siĂŞ nie rusza :rozglada: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
obieÂżyÂświat pisze:
zoha8 pisze:Agata ostatnio siê nie nachodzi stoj¹c przed s¹dem na al. Marcinkowskiego lub z drugiej strony na M³yùskiej, dziœ najpierw na Nowowiejskiego pó¿niej na Solnej. Z tamt¹d tylko kilka minut na piszo u juz mo¿e siê grzaÌ w swoim studio.
..wiem - sprawdzaÂłem na internetowej mapie :lol2:
..ale to tym bardziej Âświadczy o jej wyÂśmienitej kondycji :lol2:
Na pieszo na pieszo -kondycja :lol2: ??!! Kiedy w grĂŞ wchodzÂą takie krĂłtkie dystanse AgatkĂŞ nosi siĂŞ na rĂŞkach :lol2: !! Bo inaczej to jest tak , Âże wsiÂądÂą w samochodzik i w drogĂŞ :lol: !!
A ciekawe , kto AgatkĂŞ nosi z domu do pracy :lol2: ??
Czterech specjalnie w tym celu wynajĂŞtych niewolnikĂłw :lol2:
Swoj¹ drog¹, mamy tu zorientowan¹ Poznaniankê, szkoda, i¿ jeszcze ni razu nie zdecydowa³a siê zbli¿yÌ do Agatty choÌ na wiêksz¹ odleg³oœÌ i zrobiÌ dla nas kilka zdjêÌ, ujêÌ na których by³oby widaÌ pracê naszej gwiazdy od kuchni :lol2:
Wtedy wiedzielibyÂśmy wiĂŞcej :lol2:
..dzis juÂż Agatki nie ma - temat przejĂŞty ;)
..ale to nic - wczoraj byliÂśmy gĂłrÂą :jupi:

..komu w drogĂŞ - temu wspomnienia o wczorajszym dyÂżurze Agatki :lol2:
No , to przynajmniej dzisiaj jako tako spokojnie mogĂŞ siedzieĂŚ bez dostĂŞpu do tvn24 :hyh: !!
Nie bĂŞdziemy mieli jednakÂże rĂłwnieÂż powodĂłw - bardzo osobliwych powodĂłw - do ÂświĂŞtowania ;) ChoĂŚ jak wczorajsze osobliwe ÂświĂŞtowanie, to dziÂś nie cieszymy siĂŞ z obecnoÂści kaca :devil: MoÂże to dlatego, Âże jednak powÂściÂągaliÂśmy emocje, z powodu tematu, z jakim przyszÂło nam siĂŞ oswajaĂŚ :rozglada:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:A w sprawie wczorajszego video nic siĂŞ nie rusza :rozglada: ??
Rusza powoli jak ¿ó³w ociê¿ale... :lol:

JuÂż sÂą filmy :D
CzêœÌ pierwsza - niektóre relacje przed publicznym przedstawieniem zarzutów polskim ¿o³nierzom :!:

I czêœÌ druga - relacje po przedstawieniu zarzutów :!:

Teraz juÂż wiem, dlaczego chÂłopakom tak zaleÂżaÂło na zobaczeniu tych relacji :) :brawa:

I jeszcze, jakby komuÂś to zemknĂŞÂło niedzielne podsumowanie dnia Obrazek :D :!:

MiÂłego oglÂądania :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

king_kocur pisze:
marcinkowsky pisze:A w sprawie wczorajszego video nic siĂŞ nie rusza :rozglada: ??
Rusza powoli jak ¿ó³w ociê¿ale... :lol:

JuÂż sÂą filmy :D
To siê cieszê, bo jakoœ nie mog³am znaleŸÌ natchnienia, ¿eby zrobiÌ te filmy :spiewa:

Ale z mi³¹ chêci¹ przy³¹czam siê do ¿yczeù mi³ego ogl¹dania :lol2:
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

not that kind pisze:
king_kocur pisze:
marcinkowsky pisze:A w sprawie wczorajszego video nic siĂŞ nie rusza :rozglada: ??
Rusza powoli jak ¿ó³w ociê¿ale... :lol:

JuÂż sÂą filmy :D
To siê cieszê, bo jakoœ nie mog³am znaleŸÌ natchnienia, ¿eby zrobiÌ te filmy :spiewa:

Ale z mi³¹ chêci¹ przy³¹czam siê do ¿yczeù mi³ego ogl¹dania :lol2:
Mam nadziejĂŞ, Âże to Âżyczenia dla wszystkich, a nie tylko dla tych, ktĂłrzy nie widzieli poszczegĂłlnych relacji? :lol2:
A nawet jeÂśli to nie byÂły Âżyczenia dla mnie, to muszĂŞ Wam zdradziĂŚ, Âże szalonym wrĂŞcz uczuciem byÂło doÂświadczenie tych relacji raz jeszcze :tanczy:
king_kocur pisze:I jeszcze, jakby komuÂś to zemknĂŞÂło niedzielne podsumowanie dnia :D
To wprawdzie nie zemknĂŞÂło mi, tak jak sobotnie, ale mimo to nie miaÂłem Âżadnych przeciwwskazaĂą i oporĂłw, aÂżeby znĂłw, tym razem w spokoju i peÂłnym skupieniu oddaĂŚ siĂŞ znĂłw przyjemnoÂści oglÂądania Agatty w tymÂże wÂłaÂśnie podsumowaniu! :szalony:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:
marcinkowsky pisze:A w sprawie wczorajszego video nic siĂŞ nie rusza :rozglada: ??
Rusza powoli jak ¿ó³w ociê¿ale... :lol:
NapisaÂłbym , Âże jesteÂście kochani , ale nie chciaÂłbym , Âżeby to byÂło wziĂŞte na opak i wykorzystane przeciwko nam a mnie w szczegĂłlnoÂści :lol2: !! WiĂŞc napiszĂŞ , Âże jesteÂście wspaniali i bardzo wam dziĂŞkujĂŞ :jupi: !! :* Ochhhhjjjhh nie wiem , czy sÂłusznie zrobiÂłem wstawiajÂąc tĂŞ emotkĂŞ , ale skoro jestem wam taki wdziĂŞczny to ÂżadnÂą innÂą lepiej bym tej wdziĂŞcznoÂści nie wyraziÂł :lol2: !!

Na razie tylko pobieÂżnie rzuciÂłem okiem na relacje , ale ani myÂślcie ich usuwaĂŚ :lol2: !! Bo jak tylko znajdĂŞ trochĂŞ wiĂŞcej czasu to tak jak Al "oddam siĂŞ" :lol2: medytacji nad kaÂżdym sÂłowem :lol2: !!
Nad cz I i nad II i nad podsumowaniem :lol2: !! Fajny zlepek w ogĂłle powstaÂł -taki wyreÂżyserowany: relacje przed i po :lol2: !! A wszystkie takie wspaniaÂłe :szalony: !!
not that kind pisze:To siê cieszê, bo jakoœ nie mog³am znaleŸÌ natchnienia, ¿eby zrobiÌ te filmy :spiewa:

Ale z mi³¹ chêci¹ przy³¹czam siê do ¿yczeù mi³ego ogl¹dania :lol2:
Ojjjhh notka :lol2: Proszê cie -jeœli mo¿na na przysz³oœÌ o wenê w robieniu filmów :lol2: !! :rydzyk: Wiesz jakie to teraz dla nas wa¿ne :) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

king_kocur pisze:
marcinkowsky pisze:A w sprawie wczorajszego video nic siĂŞ nie rusza :rozglada: ??
Rusza powoli jak ¿ó³w ociê¿ale... :lol:
..powoli..ospale :lol2:
..ale tak lepiej niÂż wcale :jupi:
king_kocur pisze:JuÂż sÂą filmy :D
CzêœÌ pierwsza - niektóre relacje przed publicznym przedstawieniem zarzutów polskim ¿o³nierzom :!:

I czêœÌ druga - relacje po przedstawieniu zarzutów :!:

Teraz juÂż wiem, dlaczego chÂłopakom tak zaleÂżaÂło na zobaczeniu tych relacji :) :brawa:

I jeszcze, jakby komuÂś to zemknĂŞÂło niedzielne podsumowanie dnia [url=http://images34.fotosik.pl/45/8e3ce4c00955de2d.jpg]Obrazek[/url] :D :!:

MiÂłego oglÂądania :lol2:
..dziĂŞkujĂŞ :lol2:
..bazowa³em wy³¹cznie na waszych opisach :lol2:
..ktoÂś zna rĂłwnie piĂŞkne i profesjonalne filmy na you tube :?: :lol2:
..jestem pod wraÂżeniem :szalony:

..bardzo podoba mi siĂŞ ten montaÂż :)
..ÂżaÂłujĂŞ Âże nie mam wszystkich relacji Agatki :/
..zrobiÂłbym sobie film dÂługometraÂżowy z nich :lol2:
..co za seans :szalony:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Cieszê siê bardzo, ¿e tak Wam wszystkim mój wpis i jego zawartoœÌ przypad³y do gustu :lol2:

obieÂżyÂświat pisze: ..dlaczego nie mogĂŞ mieĂŚ takiego awatara :?: :x
Obrazek
Avatarek uroczy, ale trochĂŞ za duÂżo "waÂży", jak na warunki ustalone na tym forum :?
Ostatnio zmieniony czwartek 15 lis 2007, 16:56 przez king_kocur, łącznie zmieniany 1 raz.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

king_kocur pisze:Cieszê siê bardzo, ¿e tak Wam wszystkim mój wpis i jego zawartoœÌ przypad³y do gustu :lol2:
..chyba nie spodziewaÂłeÂś siĂŞ innej reakcji z naszej strony :?: :lol2:

..za takie prezenty darczyĂący idÂą prosto do nieba - wiesz :lol2:

king_kocur pisze:
obieÂżyÂświat pisze: ..dlaczego nie mogĂŞ mieĂŚ takiego awatara :?: :x
Obrazek
Avatarek uroczy, ale trochĂŞ za duÂżo "waÂży", jak na warunki ustalone na tym forum :?
..wiem o tym ;)
..ale teÂż nie rozumiem tego ograniczenia wagowego :neutral:
..mĂłj awatar duÂżo za ciĂŞÂżki przecieÂż nie jest :devil:
..tak siĂŞ nad nim napracowaÂłem ;(
..i jak napisaÂłeÂś - jest przecieÂż uroczy :P
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości