Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kuomi1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 paź 2007, 18:22

Post autor: kuomi1 »

Relacja Agaty odnoÂśnie ÂżoÂłnierzy, ktĂłrym przedstawiono zarzut z art. 123 kk bardzo rzeczowa. Jest pod duÂżym wraÂżeniem, bo jest chyba jednÂą z niewielu dziennikarzy, ktora nie myli Âśledztwa z dochodzeniem, i wyjaÂśnieĂą z zeznaniami, moÂże tam byÂła jedna maÂła wpadka, ale to pikuÂś.
Moje uznanie :D
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

CzyÂżby to nasza Agatka :lol2:

Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

adviser pisze:CzyÂżby to nasza Agatka :lol2:
PodobieĂąstwo zaiste wielkie :shock: ale nasza Agatka ma inny profil nosa
Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

epsztajnek pisze:
adviser pisze:CzyÂżby to nasza Agatka :lol2:
PodobieĂąstwo zaiste wielkie :shock: ale nasza Agatka ma inny profil nosa
Obrazek
..nie :devil:
..wykluczone :devil:

..to nie nasza Agatka :devil:
..a tak wÂłaÂściwie adviser to od kiedy ona jest teÂż TwojÂą AgatkÂą :>

..prosiÂłbym aÂżeby wiĂŞcej nie wrzucaĂŚ tutaj zdjĂŞĂŚ z wiadomego (niektĂłrym) ÂźrĂłdÂła :twisted:
..nasze relacje z AgatkÂą sÂą juÂż wystarczajÂąco chÂłodne Âże nie trzeba juÂż dodatkowo zamraÂżaĂŚ :twisted: :twisted:
..poprzez ruchy ktĂłre mogÂłyby siĂŞ Agatce nie spodobaĂŚ :twisted: :twisted:

..sÂą chÂłodne mimo Âże najwiĂŞksi fani ( :!: ) nie majÂą nic na sumieniu ;(
..tylko inni 'pracuj¹' na nasz¹ niekorzyœÌ :twisted:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

kuomi1 pisze:Relacja Agaty odnoÂśnie ÂżoÂłnierzy, ktĂłrym przedstawiono zarzut z art. 123 kk bardzo rzeczowa. Jest pod duÂżym wraÂżeniem, bo jest chyba jednÂą z niewielu dziennikarzy, ktora nie myli Âśledztwa z dochodzeniem, i wyjaÂśnieĂą z zeznaniami, moÂże tam byÂła jedna maÂła wpadka, ale to pikuÂś.
Moje uznanie :D
Jacy g³upi byli ci , którzy wymyœlili , ¿e uroda nie chodzi w parze z inteligencj¹ :lol2: !! A Agatka ³¹czy w sobie wszystko , co najlepsze :tanczy: !! :brawa:
obieÂżyÂświat pisze:
epsztajnek pisze:
adviser pisze:CzyÂżby to nasza Agatka :lol2:
PodobieĂąstwo zaiste wielkie :shock: ale nasza Agatka ma inny profil nosa
Obrazek
..nie :devil:
..wykluczone :devil:

..to nie nasza Agatka :devil:
Pewnie ¿e nie nasza -co najwy¿ej prywatna ;) !! Bo "nasza" Agatka nosi wy³¹cznie melancholijne barwy ubiorów ;) !!
..prosiÂłbym aÂżeby wiĂŞcej nie wrzucaĂŚ tutaj zdjĂŞĂŚ z wiadomego (niektĂłrym) ÂźrĂłdÂła :twisted:
..nasze relacje z AgatkÂą sÂą juÂż wystarczajÂąco chÂłodne Âże nie trzeba juÂż dodatkowo zamraÂżaĂŚ :twisted: :twisted:
..poprzez ruchy ktĂłre mogÂłyby siĂŞ Agatce nie spodobaĂŚ :twisted: :twisted:

..sÂą chÂłodne mimo Âże najwiĂŞksi fani ( :!: ) nie majÂą nic na sumieniu ;(
..tylko inni 'pracuj¹' na nasz¹ niekorzyœÌ :twisted:
obi -jesteœ jakiœ ostatnimi czasy podra¿niony :> ?? czy mi siê tylko wydaje :> ?? Uspokój siê , bo przypominasz mi trochê BJa z jego ostatnich tutaj na forum dni -chodzi³ pojawia³ siê tu jakby go osa u¿¹dli³a :rozglada: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
kuomi1 pisze:Relacja Agaty odnoÂśnie ÂżoÂłnierzy, ktĂłrym przedstawiono zarzut z art. 123 kk bardzo rzeczowa. Jest pod duÂżym wraÂżeniem, bo jest chyba jednÂą z niewielu dziennikarzy, ktora nie myli Âśledztwa z dochodzeniem, i wyjaÂśnieĂą z zeznaniami, moÂże tam byÂła jedna maÂła wpadka, ale to pikuÂś.
Moje uznanie :D
Jacy g³upi byli ci , którzy wymyœlili , ¿e uroda nie chodzi w parze z inteligencj¹ :lol2: !! A Agatka ³¹czy w sobie wszystko , co najlepsze :tanczy: !! :brawa:
Obalmy wszelkie stereotypy :lol2: ChociaÂż zapewne teÂż ten, ktĂłry teoriĂŞ wymyÂśliÂł i utworzyÂł na podstawie obserwacji, nie wykluczaÂł, Âże od tej zasady mogÂą zdarzyĂŚ siĂŞ wyjÂątki :lol2: ÂŻaden naukowiec nie powinien wykluczaĂŚ :lol2:
Niestety moÂżna budowaĂŚ na podstawie zachowaĂą Agatty nowe twierdzenia ;) O takie na przykÂład, Âże uroda i inteligencja nie chodzÂą w parze z uÂśmiechem :lol2: Ale niech to bĂŞdzie mĂłj daleko idÂący wniosek :devil:
marcinkowsky pisze:
obieÂżyÂświat pisze:
epsztajnek pisze:
adviser pisze:CzyÂżby to nasza Agatka :lol2:
PodobieĂąstwo zaiste wielkie :shock: ale nasza Agatka ma inny profil nosa
Obrazek
..nie :devil:
..wykluczone :devil:

..to nie nasza Agatka :devil:
Pewnie ¿e nie nasza -co najwy¿ej prywatna ;) !! Bo "nasza" Agatka nosi wy³¹cznie melancholijne barwy ubiorów ;) !!
TeÂż jestem przeciwny zamieszczaniu tutaj zdjĂŞĂŚ innych niÂż capsy :]
obi -jesteœ jakiœ ostatnimi czasy podra¿niony :> ?? czy mi siê tylko wydaje :> ?? Uspokój siê , bo przypominasz mi trochê BJa z jego ostatnich tutaj na forum dni -chodzi³ pojawia³ siê tu jakby go osa u¿¹dli³a :rozglada: !!
Dziwisz mu siê? :? Wykona³ przeuroczy av i nie mo¿e siê nim przy swoim nicku cieszyÌ :? Ja bym popad³ w zimow¹ depresjê ;) A co do zachowaù typowych dla rozgoryczonych, rozczarowanych jakimœ brakiem fanów, to nie bêdê tej bolesnej sprawy roztrz¹sa³, poniewa¿ nas fanów cechuje wielka wra¿liwoœÌ i... i bojê siê, ¿e siê przy kolegach i kole¿ankach z pracy rozp³aczê ;( :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Post autor: zoha8 »

O ile byÂłam oburzona ujawnieniem prywatnych filmĂłw z youtuba :nie: , to w przypadku ostatniej fotki Agaty juÂż nie. PowĂłd jest prosty nasza ulubiona prezenterka umieÂściÂła jÂą sama na najbardziej popularnej stronie ostatnich dni wraz z informacjami o sobie.
Zabawa rozpoczĂŞta :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

PowĂłd jest prosty nasza ulubiona prezenterka umieÂściÂła jÂą sama na najbardziej popularnej stronie ostatnich dni wraz z informacjami o sobie.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

P.S. regulamin tego forum zabrania wysyÂłaĂŚ listy z samymi emotikonami, ale na takie "dictum" mi po prostu gÂłos w gardle siĂŞ zawiesiÂł :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock:
Ufff... jaka to jest ta najbardziej popularna strona ostatnich dni :mhm:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

zoha8 pisze:O ile byÂłam oburzona ujawnieniem prywatnych filmĂłw z youtuba :nie: , to w przypadku ostatniej fotki Agaty juÂż nie. PowĂłd jest prosty nasza ulubiona prezenterka umieÂściÂła jÂą sama na najbardziej popularnej stronie ostatnich dni wraz z informacjami o sobie.
Zabawa rozpoczĂŞta :)
..Agatka wyraÂźni mi i Blackowi napisaÂła Âże wolaÂłaby: 'Âżeby prywatne wÂątki z jej Âżycia pozostaÂły poza dyskusjÂą' :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

..regulamin tego wÂątku zabrania od pewnego czasu zamieszczania takÂże prywatnych zdjĂŞĂŚ Agatki nawet jeÂśli sÂą one ogĂłlnie dostĂŞpne :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

..bo one nie sÂą dostĂŞpne przez wzglÂąd na nas :]

..jeÂśli ktoÂś zÂłamie regulamin to bĂŞdĂŞ wnioskowaÂł do admina Âżeby coÂś z tym zrobiÂł :twisted:

..chcecie sobie zamieszczaĂŚ i dyskutowaĂŚ prywatne zdjĂŞcia to wara od tego miejsca :twisted: :twisted:

..nie chcĂŞ dziaÂłaĂŚ wbrew woli Agatki ani nawet patrzeĂŚ na to jak ktoÂś inny dziaÂła wbrew jej woli :twisted:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

zoha8 pisze:Zabawa rozpoczĂŞta :)
Igrzyskom mĂłwimy STOP!!! :evil:
I ja chciaÂłbym bardzo, Âże wszyscy to zrozumieli :ban:
Nie dziwiĂŞ siĂŞ nagÂłemu wybuchowi emocji u obi'ego :]

On sam wie najlepiej, ¿e umieszczanie tutaj zdjêÌ Agatty jest nie po jej myœli :] B³¹d zosta³ mu uœwiadomiony i wybaczony :) Ale Wy nie pope³niajcie (tu apel do wszystkich userów w gor¹cej wodzie k¹panych) tego samego b³êdu :stop: Tym bardziej, ¿e teraz nie ma ju¿ usprawiedliwienia: "ale ja nie wiedzia³em/-³am" :nie:
Wszystko jest jasne i decyzja naleÂży do Was :]
..jeÂśli ktoÂś zÂłamie regulamin to bĂŞdĂŞ wnioskowaÂł do admina Âżeby coÂś z tym zrobiÂł :twisted:
Psuje siĂŞ nasza sielska atmosfera, ktĂłrÂą przez tyle miesiĂŞcy budowaliÂśmy w tym miejscu...
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..Agatka wyraÂźni mi i Blackowi napisaÂła Âże wolaÂłaby: 'Âżeby prywatne wÂątki z jej Âżycia pozostaÂły poza dyskusjÂą' :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

..regulamin tego wÂątku zabrania od pewnego czasu zamieszczania takÂże prywatnych zdjĂŞĂŚ Agatki nawet jeÂśli sÂą one ogĂłlnie dostĂŞpne :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ChÂłopaki wkurzyli siĂŞ nie na Âżarty -zresztÂą to nie czas na Âżarty :nie: !! Wola Agatki jest dla nas najwaÂżniejsza i wyznawaĂŚ jÂą bĂŞdziemy jak dogmat :] !! A jeÂśli komu sto nie pasuje to : :arrow:
..chcecie sobie zamieszczaĂŚ i dyskutowaĂŚ prywatne zdjĂŞcia to wara od tego miejsca :twisted: :twisted:
Amen :] !!
..nie chcĂŞ dziaÂłaĂŚ wbrew woli Agatki ani nawet patrzeĂŚ na to jak ktoÂś inny dziaÂła wbrew jej woli :twisted:
¯adne z nas tego nie che -¿adne z tych , którym le¿y na sercu to , by Agatka mog³a wieœÌ spokojne ¿ycie..... prywatne zw³aszcza i ¿eby nikt nie m¹ci³ tego spokoju -zrozumiano :> ??!!

Alchemik pisze:
..jeÂśli ktoÂś zÂłamie regulamin to bĂŞdĂŞ wnioskowaÂł do admina Âżeby coÂś z tym zrobiÂł :twisted:
Psuje siĂŞ nasza sielska atmosfera, ktĂłrÂą przez tyle miesiĂŞcy budowaliÂśmy w tym miejscu...
Oby siĂŞ nie popsuÂła na dobre , bo bardzo Was polubiÂłem :rozglada: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze: ChÂłopaki wkurzyli siĂŞ nie na Âżarty -zresztÂą to nie czas na Âżarty :nie: !! Wola Agatki jest dla nas najwaÂżniejsza i wyznawaĂŚ jÂą bĂŞdziemy jak dogmat :] !! A jeÂśli komu sto nie pasuje to : :arrow:
..chcecie sobie zamieszczaĂŚ i dyskutowaĂŚ prywatne zdjĂŞcia to wara od tego miejsca :twisted: :twisted:
..wiedziaÂłem Âże u kogo jak u kogo ale u was mogĂŞ liczyĂŚ na peÂłne zrozumienie :D
¯adne z nas tego nie che -¿adne z tych , którym le¿y na sercu to , by Agatka mog³a wieœÌ spokojne ¿ycie..... prywatne zw³aszcza i ¿eby nikt nie m¹ci³ tego spokoju -zrozumiano :> ??!!
..jaka szkoda Âże nie wszyscy to rozumiejÂą :twisted:
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Psuje siĂŞ nasza sielska atmosfera, ktĂłrÂą przez tyle miesiĂŞcy budowaliÂśmy w tym miejscu...
Oby siĂŞ nie popsuÂła na dobre , bo bardzo Was polubiÂłem :rozglada: !!
..spokojnie :)
..mam wra¿enie ¿e dopóki bêdzie ³¹czyÌ nas Agatka to nigdy siê nie rozstaniemy :lol2:
..a bo to jeden taki pyszny bar przy ktĂłrym moÂżna spoÂżyĂŚ intelektualnego drinka :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

No wreszcie ktoÂś siĂŞ dopisaÂł do mnie , bo juÂż myÂślaÂłem , Âże wszyscy siĂŞ poobraÂżali na siebie :D ??
obieÂżyÂświat pisze:..wiedziaÂłem Âże u kogo jak u kogo ale u was mogĂŞ liczyĂŚ na peÂłne zrozumienie :D
Na mnie zawsze :D !! W koùcu tyle miechów jesteœmy kumplami i jeszcze nigdy o nic siê nie pok³óciliœmy -dostrzegam w naszej znajomoœci coœ wyj¹tkowego :lol2: !! Kto wie mo¿e nawet przyjaŸù :lol2: ?? !! Silny ten nasz ''element" scalaj¹cy :lol2: !!
..jaka szkoda Âże nie wszyscy to rozumiejÂą :twisted:
Na zrozumienie regulaminu w¹tku..... a jednego punktu zw³aszcza -nigdy nie jest za póŸno :D !! W koùcu nie jest tak skomplikowany i chyba ka¿dy kto ma odrobinê oleju w g³owie go zrozumie :lol2: !! Chyba , ¿e nie zechce go przestrzegaÌ i co wtedy :rozglada: ??
A tak swojÂą drogÂą , to kiedy Ty ten regulamin sporzÂądziÂłeÂś :rozglada: ??
obieÂżyÂświat pisze:
marcinkowsky pisze:Oby siĂŞ nie popsuÂła na dobre , bo bardzo Was polubiÂłem :rozglada: !!
..spokojnie :)
..mam wra¿enie ¿e dopóki bêdzie ³¹czyÌ nas Agatka to nigdy siê nie rozstaniemy :lol2:
..a bo to jeden taki pyszny bar przy ktĂłrym moÂżna spoÂżyĂŚ intelektualnego drinka :lol2:
No tak , przy piÂątku to tylko takie myÂśli chodzÂą po gÂłowie , ale cieszĂŞ siĂŞ , Âże nastrĂłj diametralnie ci siĂŞ poprawiÂł :lol2: !!

To pewnie na myÂśl juÂż o jutrzejszym wieczorze :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:No wreszcie ktoÂś siĂŞ dopisaÂł do mnie , bo juÂż myÂślaÂłem , Âże wszyscy siĂŞ poobraÂżali na siebie :D ??
..za co miaÂłbym siĂŞ obraziĂŚ na siebie :>
..to inni mnie rozzÂłoÂścili :twisted:
..i wprowadzili w podÂły nastrĂłj ktĂłrym 'cieszyÂłem' siĂŞ caÂły dzieĂą :x
Na mnie zawsze :D !! W koùcu tyle miechów jesteœmy kumplami i jeszcze nigdy o nic siê nie pok³óciliœmy -dostrzegam w naszej znajomoœci coœ wyj¹tkowego :lol2: !! Kto wie mo¿e nawet przyjaŸù :lol2: ?? !! Silny ten nasz ''element" scalaj¹cy :lol2: !!
..silny :lol2:
..tylko za maÂło siĂŞ uÂśmiecha :lol:
Na zrozumienie regulaminu w¹tku..... a jednego punktu zw³aszcza -nigdy nie jest za póŸno :D !! W koùcu nie jest tak skomplikowany i chyba ka¿dy kto ma odrobinê oleju w g³owie go zrozumie :lol2: !! Chyba , ¿e nie zechce go przestrzegaÌ i co wtedy :rozglada: ??
..wtedy w obliczu klĂŞski jako zaÂłoÂżyciel wÂątku ktĂłry prĂłbowaÂł tutaj wprowadziĂŚ dyscyplinĂŞ i nie udaÂło mu siĂŞ to - podam siĂŞ do dymisji :]
A tak swojÂą drogÂą , to kiedy Ty ten regulamin sporzÂądziÂłeÂś :rozglada: ??
..kaÂżdy regulamin na celu Âład - to tak w skrĂłcie :lol2:
..Âżeby tutaj byÂł Âład musimy uÂżywaĂŚ swojej intuicji i dziaÂłaniami nie wytwarzaĂŚ sytuacji ktĂłre mogÂłyby nie podobaĂŚ siĂŞ Agatce :]
..w tym przypadku dokÂładnie znamy wolĂŞ Agatki i obowiÂązkiem kaÂżdego fana jest tĂŞ wolĂŞ uszanowaĂŚ - proste :]
marcinkowsky pisze:No tak , przy piÂątku to tylko takie myÂśli chodzÂą po gÂłowie , ale cieszĂŞ siĂŞ , Âże nastrĂłj diametralnie ci siĂŞ poprawiÂł :lol2: !!

To pewnie na myÂśl juÂż o jutrzejszym wieczorze :lol2: ??
..tak myÂślĂŞ o jutrzejszym wieczorze i nachodzÂą mnie czarne myÂśli :?
..ale siĂŞ tym nie przejmujcie i marzcie dalej :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..za co miaÂłbym siĂŞ obraziĂŚ na siebie :>
Hehe -dobre :devil: !! Jaki ten j. polski jest podchwytliwy :devil: !!

..to inni mnie rozzÂłoÂścili :twisted:
..i wprowadzili w podÂły nastrĂłj ktĂłrym 'cieszyÂłem' siĂŞ caÂły dzieĂą :x
Ale na nas siĂŞ nie obraziÂłeÂś :lol2: ??
..wtedy w obliczu klĂŞski jako zaÂłoÂżyciel wÂątku ktĂłry prĂłbowaÂł tutaj wprowadziĂŚ dyscyplinĂŞ i nie udaÂło mu siĂŞ to - podam siĂŞ do dymisji :]
Ojjhh nie nie nie :nie: !! DoœÌ tu ju¿ tych dymisji ostatnio -armia nam siê zdziesi¹tkuje :? !!

Ja rozumiem , co i jaki regulamin wÂątku kaÂżdy fan Agatki powinien nosiĂŚ w sercu i wolĂŞ Agatki szanowaĂŚ potrafiĂŞ :) !! Mimo tego nawet , Âże jej nie ÂślubowaÂłem....... znaczy siĂŞ obietnicy Âżadnej nie skÂładaÂłem :) !!
..tak myÂślĂŞ o jutrzejszym wieczorze i nachodzÂą mnie czarne myÂśli :?
..ale siĂŞ tym nie przejmujcie i marzcie dalej :lol2:
Nie no -jakie znowuÂż czarne myÂśli :> ?? Agatka ma byĂŚ i koniec :D !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 16 gości