Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

JuÂż czas na stabilizacje Nie ma co oczekiwaĂŚ niewiadomo czego, zwÂłaszcza Âże miÂło siĂŞ oglÂąda KryĂąke w tym magazynie
JuÂż nie ma siĂŞ co za bardzo emocjonowaĂŚ, bo se zdrowie zniszczymy
Co to siĂŞ podziaÂło,Âże Ty mnie namawiasz na stabilizacjĂŞ,mnie uosobienie stabilizacji :devil:
A pewnie,Âże sie nie ma co emocjonowaĂŚ ramĂłwkami-JoasiÂą moÂżna-jak najbardziej :P
Nie mam nic przeciwko, jeœli potrafi³byœ nauczyÌ Joasie wiêkszego wdziêku i uroku Ale chyba czasem warto daÌ jej jak¹œ swobode Niech czasem sama o sobie decyduje
ÂŻeby kogoÂś uczyĂŚ to musiaÂłbym lepiej umieĂŚ :aniol: A wydaje mi siĂŞ,Âże jednak nie mam wiĂŞcej wdziĂŞku niÂż Joasia :devil: :shock: Ale teÂż nie mam kompleksĂłw 8)
Ciekawe ile byÂłaby warta
Jest bezcenna :aniol: Powiedz sam czy zatrzymaÂłeÂś siĂŞ kiedyÂś nad kimÂś lub nad czymÂś dÂłuÂżej niÂż nad JoasiÂą :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Zg³osi³em dziœ Joasiê do serwisu ''Znani Polacy'' i teraz czekam na do³¹czenie Jej do serwisu :) Zobaczymy ile zbierze punktów ;)
OczywiÂście, gdy zostanie dodana do stronki, natychmiast Was o tym poinformujĂŞ :)
A tak swojÂą drogÂą, to zastanawiaÂłem siĂŞ wczoraj wieczorem, jak Joasia bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ za jakieÂś 20-30 lat :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

A tak swojÂą drogÂą, to zastanawiaÂłem siĂŞ wczoraj wieczorem, jak Joasia bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ za jakieÂś 20-30 lat
To zaleÂży.... czy bĂŞdzie potrafiÂła siĂŞ starzeĂŚ z klasÂą, oczywiÂście rozsÂądnie dbajÂąc o siebie, czy teÂż ulegnie psychicznej presji naszej kochanej, europejskiej cywilizacji i zacznie uciekaĂŚ w kuglarskie sztuczki typu botox, odsysanie tÂłuszczu, prasowanie zmarszczek itp.itd..
NiektĂłre kobiety sÂą jak wino... im starsze tym smaczniejsze.... to znaczy reprezentujÂą coraz wyÂższÂą klasĂŞ KobiecoÂści przez wielkie K... :aniol:
Za 20 lat bĂŞdzie miaÂła tyle lat, co obecnie moje koleÂżanki z lat szkolnych , dla ktĂłrych czas jest bardzo Âłaskawy :tanczy: :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z 'Prosto z Polski' maÂłe co nie co z JoasiÂą :tanczy:
:arrow: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 lis 2007, 16:25 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

To ja teÂż dorzuce troszkĂŞ Naszej cudownej Znanej Polki :tanczy: :arrow:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Fajnie kamilo ,Âże JÂą zgÂłosiÂłeÂś-teÂż o tym chwile temu myÂślaÂłem :aniol:

Jakies te capsy dzisiaj takie 'czyste' :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Fajnie kamilo ,Âże JÂą zgÂłosiÂłeÂś-teÂż o tym chwile temu myÂślaÂłem :aniol:
PrawdĂŞ mĂłwiÂąc to siĂŞ mocno zdziwiÂłem, Âże nie ma tam jeszcze Joasi :)
Mam nadziejĂŞ, Âże juÂż jutro znajdzie siĂŞ w tym serwisie :)

CapsĂłw ciÂąg dalszy... :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Co to siĂŞ podziaÂło,Âże Ty mnie namawiasz na stabilizacjĂŞ,mnie uosobienie stabilizacji
A pewnie,Âże sie nie ma co emocjonowaĂŚ ramĂłwkami-JoasiÂą moÂżna-jak najbardziej
Jaki Ty tam stabilny :stop: Wiecznie chwiejny i rozdarty jesteÂś :hmm: :devil:
Jest bezcenna Powiedz sam czy zatrzymaÂłeÂś siĂŞ kiedyÂś nad kimÂś lub nad czymÂś dÂłuÂżej niÂż nad JoasiÂą
No tak w sumie to nie :)
Zg³osi³em dziœ Joasiê do serwisu ''Znani Polacy'' i teraz czekam na do³¹czenie Jej do serwisu Zobaczymy ile zbierze punktów
Có¿ za wspania³omyœlnoœÌ :tanczy: Jak taki serwis w ogóle móg³ istnieÌ bez Joasi :shock:
Jestem pewien, Âże przy udziale fanĂłw, Joasia tam siĂŞ wespnie na szczyty :D
A tak swojÂą drogÂą, to zastanawiaÂłem siĂŞ wczoraj wieczorem, jak Joasia bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ za jakieÂś 20-30 lat
Nadal bĂŞdzie tak piĂŞkna i elegancka :P


WspaniaÂłe capsy :tanczy: Tzn. Joasia :lol2: WidzĂŞ, Âże miaÂła na sobie piĂŞknÂą marynarke i gustowny makijaÂż :tanczy: I bardzo fajnie uÂłoÂżone wÂłosy :lol2:
Ale uÂśmiechu to jakoÂś nadmaru dziÂś nie byÂło chyba :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Jaki Ty tam stabilny Wiecznie chwiejny i rozdarty jesteÂś

DÂługo by to wszystko analizowaĂŚ-to jest wÂątek o Joasi-nie ÂśmiaÂłbym mojÂą skromna osobÂą Jej zabieraĂŚ nawet 1/4 strony :rydzyk:
No tak w sumie to nie
No widzisz-coÂś w tym jest :aniol:
Có¿ za wspania³omyœlnoœÌ Jak taki serwis w ogóle móg³ istnieÌ bez Joasi
Jestem pewien, Âże przy udziale fanĂłw, Joasia tam siĂŞ wespnie na szczyty
Ale nie zastanowiliÂśmy siĂŞ czy chcemy Âżeby aÂż tak bardzo znana byÂła :spiewa:
SÂława nie jedno ma imiĂŞ :uhh: No ale Joasia teÂż lokalna Gwiazdka to juz teÂż nie jest 8)
Nadal bĂŞdzie tak piĂŞkna i elegancka
Na pewno :P Joasia zawsze bĂŞdzie Âśliczna jak na swĂłj wiek-przeciez to widaĂŚ :aniol:
I bardzo fajnie uÂłoÂżone wÂłosy
Nawet takie minimalne zmiany trzeba dostrzegaĂŚ :tanczy:
Ale uÂśmiechu to jakoÂś nadmaru dziÂś nie byÂło chyba
Troszeczke by³o,g³ównie jak mówi³a o Ebim Smolarku :P Joasia uwa¿a ,¿e to œwietny zawodnik.Mówi³a coœ o EBImanii :shock: I kto to mówi :devil: A o Joasiomanii to nie ³aska wspomnieÌ :P
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

DÂługo by to wszystko analizowaĂŚ-to jest wÂątek o Joasi-nie ÂśmiaÂłbym mojÂą skromna osobÂą Jej zabieraĂŚ nawet 1/4 strony
Czasem bywa, Âże temat zejdzie z odpowiedniego toru i powstajÂą jakieÂś inne wÂątki :D
Ale temat przewodni jest wci¹¿ najwa¿niejszy i na pierwszym miejscu :stop:
Ale nie zastanowiliÂśmy siĂŞ czy chcemy Âżeby aÂż tak bardzo znana byÂła
SÂława nie jedno ma imiĂŞ No ale Joasia teÂż lokalna Gwiazdka to juz teÂż nie jest
Niech siê dziewczyna cieszy s³aw¹ :tanczy: I tak jest to tylko (albo a¿) s³awa w internecie, bo tak na ogó³ to ma³o kto ci na ulicy odpowie na pytanie kto to jest Kryùska :rozglada:
Troszeczke by³o,g³ównie jak mówi³a o Ebim Smolarku Joasia uwa¿a ,¿e to œwietny zawodnik.Mówi³a coœ o EBImanii I kto to mówi A o Joasiomanii to nie ³aska wspomnieÌ
Joasia chciaÂła pokazaĂŚ, Âże jest kibickÂą :tanczy: Ale powinna poÂżyczyĂŚ strĂłj od Doroty G :rozglada: Joasia jako istota bardzo skromna nie chce siĂŞ obnosiĂŚ z tÂą JoasiomaniÂą :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Czasem bywa, Âże temat zejdzie z odpowiedniego toru i powstajÂą jakieÂś inne wÂątki
Ale temat przewodni jest wci¹¿ najwa¿niejszy i na pierwszym miejscu
Czasami a¿ siê musze pilnowaÌ ¿eby gdzieœ nie zejœÌ z tematu :stop:
Zawsze siĂŞ staram pisaĂŚtak Âżeby w kaÂżdym poÂście w tym wÂątku byÂło coÂś o Joasi :aniol:
Jak Joasia jest na forum na pierwszym miejscu-wszystko jest na swoim miejscu :P
Niech siê dziewczyna cieszy s³aw¹ I tak jest to tylko (albo a¿) s³awa w internecie, bo tak na ogó³ to ma³o kto ci na ulicy odpowie na pytanie kto to jest Kryùska
No tak Joasia nie jest jeszcze mocno zakorzeniona w ÂświadomoÂści spoÂłecznej :uhh:
ChociaÂż juÂż bywaÂła w otwartym tvnie-wiĂŞc kilka milionĂłw JÂą widziaÂło :tanczy:
Inna sprawa,Âże ja zakÂładam,Âże kto JÂą zobaczy choĂŚ raz to siĂŞ chociaÂż zainteresuje jak ma na imiĂŞ i nazwisko :tanczy:
Ale co jest dziwne,tak byĂŚ nie musi :shock: :shock:
Joasia chciaÂła pokazaĂŚ, Âże jest kibickÂą Ale powinna poÂżyczyĂŚ strĂłj od Doroty G Joasia jako istota bardzo skromna nie chce siĂŞ obnosiĂŚ z tÂą JoasiomaniÂą
Jakby byÂła jeszcze w serwisach Porankowych to by JÂą Jarek obdarowaÂł szaliczkiem biaÂło-czerwonym :P Joasia pewnie nie bardzo lubi piÂłkĂŞ noÂżna ale na pewno siĂŞ cieszy z awansu :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Czasami a¿ siê musze pilnowaÌ ¿eby gdzieœ nie zejœÌ z tematu
Zawsze siĂŞ staram pisaĂŚ,Âże w kaÂżdym poÂście w tym wÂątku byÂło coÂś o Joasi
Jak Joasia jest na forum na pierwszym miejscu-wszystko jest na swoim miejscu
Nie no, ale nie ma tu jakichÂś off-topĂłw strasznych wiĂŞc jest spoko :lol2:
Z reszt¹ ile mo¿na o samej Joasi w k³óko :szalony:
No tak Joasia nie jest jeszcze mocno zakorzeniona w ÂświadomoÂści spoÂłecznej
ChociaÂż juÂż bywaÂła w otwartym tvnie-wiĂŞc kilka milionĂłw JÂą widziaÂło
Inna sprawa,Âże ja zakÂładam,Âże kyo JÂą zobaczy choĂŚ raz to siĂŞ chociaÂż zainteresuje jak ma na imiĂŞ i nazwisko
Ale co jest dziwne,tak byĂŚ nie musi
Ludzie czêsto nie zwracaj¹ uwagi na takie szczegó³y :stop: A na tvnie chyba tylko 2 razy by³a :spiewa: Ale i tak odbiera j¹ zdaje siê 40% gospodarstw domowych w Polsce :aniol:
Jakby byÂła jeszcze w serwisach Porankowych to by JÂą Jarek obdarowaÂł szaliczkiem biaÂło-czerwonym Joasia pewnie nie bardzo lubi piÂłkĂŞ noÂżna ale na pewno siĂŞ cieszy z awansu
Tak, i mecz na pewno oglÂądaÂła z peÂłnym przejĂŞciem i zdenerwowaniem :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nie no, ale nie ma tu jakichÂś off-topĂłw strasznych wiĂŞc jest spoko
Z reszt¹ ile mo¿na o samej Joasi w k³óko
Ale tak ¿eœmy sie wyÌwiczyli w nawijaniu o Joasi majac nik³¹ iloœÌ wiadomoœci o Niej i wogóle to pzp :shock: Pomyœl co by by³o gdyby wystêpowa³a choÌby w taki sposób jak KuŸniar-mo¿na ca³y by dzien to rodrabniaÌ i poddawac analizie :aniol:
Ludzie czêsto nie zwracaj¹ uwagi na takie szczegó³y A na tvnie chyba tylko 2 razy by³a Ale i tak odbiera j¹ zdaje siê 40% gospodarstw domowych w Polsce
A bo ludzie to sÂą dziwni :spiewa: W sÂłowie ludzie moÂże i my sie tez mieÂścimy :devil:
Ludzi w przyt³aczaj¹cej wiêkszoœci interesuje tylko syn,córka,m¹¿,¿ona,wujek,ciotka :spiewa: Nie mówie,¿e jestem jakiœ anty rodzinny ale mo¿na sobie urozmaiciÌ znajomych np o Joasiê :devil: Nie zaszkodzi przeciez taki szczupaczek w tym stawku pe³nych karpi :devil:
Tak, i mecz na pewno oglÂądaÂła z peÂłnym przejĂŞciem i zdenerwowaniem
Ale pazurki to nie widzĂŞ Âżeby miaÂła obgryzione :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Kania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: piątek 01 gru 2006, 18:41

Post autor: Kania »

Zwieksza siê iloœÌ kobiet ogl¹daj¹cych mecze. Ciekawe czy orientuje siê co to jest ''spalony''.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ale tak ¿eœmy sie wyÌwiczyli w nawijaniu o Joasi majac nik³¹ iloœÌ wiadomoœci o Niej i wogóle to pzp Pomyœl co by by³o gdyby wystêpowa³a choÌby w taki sposób jak KuŸniar-mo¿na ca³y by dzien to rodrabniaÌ i poddawac analizie
Dobrze jest. Nawet to PzP daje nam jakieÂś tematy do pogawĂŞdki :lol2:
Znaczy temat sam siĂŞ podaje, nawet prowadzi ten program :tanczy:
Ale mogÂłaby troche pokuÂźniarowaĂŚ :D W Poranku siĂŞ pokazaĂŚ :rydzyk:
A bo ludzie to sÂą dziwni W sÂłowie ludzie moÂże i my sie tez mieÂścimy
Ludzi w przyt³aczaj¹cej wiêkszoœci interesuje tylko syn,córka,m¹¿,¿ona,wujek,ciotka Nie mówie,¿e jestem jakiœ anty rodzinny ale mo¿na sobie urozmaiciÌ znajomych np o Joasiê Nie zaszkodzi przeciez taki szczupaczek w tym stawku pe³nych karpi
Joasia to taka nawet fajna znajoma :tanczy: MoÂżna jej siĂŞ zwierzyĂŚ z trapiÂących nas problemĂłw :spiewa: Szczupaczek :tanczy:
Ale pazurki to nie widzĂŞ Âżeby miaÂła obgryzione
Pewnie jakieÂś tipsy naÂłoÂżyÂła :]
Zwieksza siê iloœÌ kobiet ogl¹daj¹cych mecze. Ciekawe czy orientuje siê co to jest ''spalony''.
Jak ktoÂś przy Joasi powie spalony to pewnie o jakimÂś kotlecie myÂśli :szalony:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Dobrze jest. Nawet to PzP daje nam jakieÂś tematy do pogawĂŞdki
Znaczy temat sam siĂŞ podaje, nawet prowadzi ten program
Ale mogÂłaby troche pokuÂźniarowaĂŚ W Poranku siĂŞ pokazaĂŚ
No nie wiem czy jakby Jej zacz¹³ dokuczaÌ jak dziœ Krzysiowi czy by³oby tak mi³o :D
Gorzej jakby JarosÂław zajrzaÂł tutaj do wÂątku-byÂłaby beczka Âśmiechu dla niego :lol2:
Joasia to taka nawet fajna znajoma MoÂżna jej siĂŞ zwierzyĂŚ z trapiÂących nas problemĂłw Szczupaczek

Ona jest fajna bo potrafi sÂłuchaĂŚ :lol2: I za duÂżo nie gdacze za uszami Nam :D
Szczupaczek-super :P :P
Jak ktoÂś przy Joasi powie spalony to pewnie o jakimÂś kotlecie myÂśli
A teraz tak pomyÂśli o Tobie,gdy to przeczyta :szalony: :devil:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości