[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

GO¦CIEM ODCINKA 78 BÊDZIE:
Katarzyna Cerekwicka
i Jan Maria Rokita. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Czyli kolejna zmiana goÂścia, bo wczeÂśniej wpisany byÂł Kuba WesoÂłowski.

Zapowiada siĂŞ ciekawie, bo Jan Maria Rokita bĂŞdzie szyÂł (widaĂŚ to na zapowiedzi :arrow: http://szymon.onet.pl/2689412,1,video.html ) i ÂśpiewaÂł razem z KatarzynÂą CerekwickÂą. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

W Rozmowach w tÂłoku Miasto Kobiet.. Czy dobrze widzĂŞ, czyÂżby Ela Zapendowska tam byÂła?
//////////
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

qmate pisze:Czy dobrze widzĂŞ, czyÂżby Ela Zapendowska tam byÂła?
Tak. W ''Rozmach w tÂłoku'' zobaczymy JolantĂŞ KwaÂśniewskÂą, ZytĂŞ GilowskÂą, ElÂżbietĂŞ ZapendowskÂą i Nelly RokitĂŞ :)
Ciekaw jestem jak w takim programie rozrywkowym wypadnie Jan Rokita :)
Zośka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 03 gru 2007, 21:37

Post autor: Zośka »

no i Rokita poradzi³ sobie œwietnie:) Fantastyczny cz³owiek! Ogólnie odcinek na bardzo dobrym poziomie ( bo zdarza³y siê ni¿sze loty). Bardzo fajna piosenka. No i wg mnie dzisiejsze rozmowy w t³oku to rewelacja! Umar³am ze œmiechu przy opowieœci Nelli Rakiety o zabawach ³ó¿kowych - Dobrze dobrze panie bobrze:) Historia o pierwszym razie tak¿e by³a wyborna:) postaÌ Jolanty Kwaœniewskiej œwietnie poprowadzona. I wg mnie bardzo udany debiut Eli Zapendowskiej! A co wy myœlicie?

pozdrawiam

ZoÂśka
Alicja G.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 02 gru 2007, 15:25
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Alicja G. »

Rokita sobie poradziÂł wyÂśmienicie! A jak Âślicznie zaÂśpiewaÂł! :)
PodobaÂła mi siĂŞ mina Szymona, gdy usÂłyszaÂł odpowiedÂź Jana Rokity na pytanie jak ma siĂŞ do niego zwracaĂŚ. "Jasiu" : )))
KoĂąca nie widaĂŚ teÂż caÂłkiem ciekawe. Szkoda tylko, ze od ostatniego czasu pokazujÂą 2 filmiki zamiast 3...
Rozmów w T³oku niestety nie zobaczy³am, gdy¿ prze³¹czy³am na Szk³o Kontaktowe, gdzie popis dawali Grzegorz Miecugow oraz Artur Andrus. Mimo to odcinek SMS bardzo mi siê podoba³. Chocia¿ sam pocz¹tek o Expo by³ œrednio œmieszny.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A w nastĂŞpnym odcinku: Doda i Piotr Adamczyk :)

[ Dodano: Sob Gru 08, 2007 12:16 pm ]
Ciekawie zapowiadajÂą siĂŞ ''Rozmowy w tÂłoku'', w ktĂłrych zobaczymy DanutĂŞ HojarskÂą, Andrzeja Leppera, RenatĂŞ Beger i KrystynĂŞ JandĂŞ :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W nastĂŞpnym odcinku Elka Zapendowska i zwyciĂŞzca "You can dance - po prostu taĂącz! - Maciej "Gleba" Florek. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:W nastĂŞpnym odcinku Elka Zapendowska i zwyciĂŞzca "You can dance - po prostu taĂącz! - Maciej "Gleba" Florek. :D
Ostatnio wÂłaÂśnie myÂślaÂłem kiedy zaproszÂą GlebĂŞ do Szymona albo Kuby - i jest :P
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wczorajsze RwT uda³y siê œwietnie. Oczywiœcie dziêki obecnym goœciom- g³ównie z Samoobrony :D. Dobrze, ¿e ten s¹d wymyœlil, bo wysz³o ca³kiem dobrze. Andrzej oczywiœcie z Hojarsk¹ rewelacyjni :D.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Hoho, no to za tydzieĂą bĂŞdzie zaglebiÂście, ciekawa jestem kiedy on siĂŞ na ten Broadway wybiera ?! :mhm: MoÂże uchyli rÂąbka tajemnicy u Szymka, narazie z tego co podsÂłyszaÂłam w kulisach YCD to powiedziaÂł, Âże musi w ekspresowym tempie podszkoliĂŚ angielski.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Ptr15 pisze:Wczorajsze RwT uda³y siê œwietnie. Oczywiœcie dziêki obecnym goœciom- g³ównie z Samoobrony :D. Dobrze, ¿e ten s¹d wymyœlil, bo wysz³o ca³kiem dobrze. Andrzej oczywiœcie z Hojarsk¹ rewelacyjni :D.
a mi sie wydaje, ze na poczaku RwT byÂły lepsze, mam wrazenie, ze teraz juz torche to jest czĂŞsto takie powtarzanie, bez pomyslu na zmiany. Ten sad to niby mialo byc cos nowego, ale to juz chyba lepiej jak zostana przy tradycyjnym stole.

Aktorzy sa nadal swietni, ale Rozmowy nie smiesza juz tak jak kiedys.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

zadra pisze:Ten sad to niby mialo byc cos nowego, ale to juz chyba lepiej jak zostana przy tradycyjnym stole.
Ten sÂąd to tylko tak jednorazowo, bo musieli coÂś wymyÂśleĂŚ, aby pokazaĂŚ samoobronĂŞ w RwT.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Racja zadra. :) Ja nigdy nie zapomnĂŞ pierwszego odcinka "RwT" z Lepperem czarnym jak murzyn. :D To byÂł pierwszy i najlepszy odcinek "SMS". Teraz bĂŞdzie coraz sÂłabiej - w koĂącu Samoobrony i LPR nie ma w Sejmie, wiĂŞc nic durnego (raczej) siĂŞ nie bĂŞdzie dziaĂŚ. Jedynie Nelly Rokita potrafi mnie jeszcze rozbawiĂŚ do Âłez. :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Poniewa¿ wielkimi krokami zbli¿amy siê do œwi¹t, przysz³o mi siê zmierzyÌ wczoraj z dylematem, co mamie kupiÌ pod choinkê. Po spenetrowaniu kilkunastu sklepów i wychodz¹c z kwitkiem i coraz mniejszym pomys³em na to co mo¿na by mamie sprezentowaÌ, przypomnia³o mi siê, ¿e kiedyœ coœ wspomina³a, ¿e widzia³a w telewizji jak rozmawiaj¹ o ksi¹¿ce Szymona "Showman czyli spowiedŸ œwira" , i ¿e mog³aby byÌ ciekawa. Wesz³am wiêc do ksiêgarni, znalaz³am dzie³o na pó³ce i po chwili ksi¹¿ka by³a juz moja. Co prawda szczelnie zafoliowana, ale tu moja niepohamowana ciekawoœÌ wziê³a górê 8) . Odpakowa³am j¹ wczoraj wieczorkiem z folii, ¿eby sprawdziÌ treœÌ w œrodku i poprostu pó³ nocki z g³owy. Niespodziewa³am siê, ¿e tak mnie wci¹gnie bez reszty. Biografia, a w³aœciwie spis przygód w formie wywiadu rzeki napisanego w luŸnym stylu na ok. 130 stronach wydanych na grubym papierze, z piêknymi zdjêciami w grubej oprawie. Ostatnio tak zawali³am nocke przez "Bliznê" Kiedisa, tylko, ¿e tam by³o 5 razy wiêcej czytania. :D Ale polecam wszystkim, którzy lubi¹ Szymona i maj¹ dylemat z prezentem na œwiêta, cena bardzo przystêpna: 29,90. Ja akurat mia³am wiêcej przeznaczone na prezent, wiêc jeszcze coœ do niej dokupiê.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości