[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

Studio bĂŞdzie mieÂściÂło siĂŞ gdzie indziej, wiĂŞc pewnie przenoszÂą stare meble, telewizory itp. do tego nowego studia
telewizorki akurat byÂły i zmiana kadrowania by tutaj nic nie pomogÂła. Ja myÂślĂŞ, Âże demontaÂżowi ulegÂł tylko wideo-wall i wcale mnie to nie dziwi, bo ten ktĂłry jest, jest caÂłkiem dobry i moÂżna go ÂśmiaÂło wykorzystaĂŚ (ewentualnie powiĂŞkszyĂŚ lub zmieniĂŚ wymiary) i po co wyrzucaĂŚ go na Âśmietnik? :rozglada:
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

POpieram pisze:A tak na powa¿nie, wczoraj ogl¹da³em "Wydarzenia Sport" w TV Biznes. Program zacz¹³ siê od forszpanu, póŸniej by³a czo³ówka i lot kamery - czy tak samo wygl¹da serwis sportowy w Polsacie?
Nie, w zwykÂłym Sporcie nie ma forszpanu i lotu kamery.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

JuÂż jutro zostanie zmieniona oprawa ''WydarzeĂą'':
Wg informacji jakie s¹ w portalu media2 jutro, w dzieù 15-lecia Polsatu, zostanie zmodyfikowana oprawa ''Wydarzeù''. Zostanie tak¿e zmieniony wystrój i kolorystyka studia, a tak¿e sposób kadrowania. Co mówi Jaros³aw Guga³a, szef ''Wydarzeù''? - Dotychczasowe kolory zostan¹ zast¹pione niebieskim i czerwonym. Ta zmiana ma podkreœliÌ wiarygodnoœÌ i newsowy charakter serwisu informacyjnego Polsatu. Mamy nadziejê, ¿e widzom spodobaj¹ siê nowe barwy Wydarzeù.

Czerwony z niebieskim? Ciekawe po³¹czenie barw. Ciekaw jestem bardzo jutrzejszych zmian.
Zapewne wkrĂłtce w ''Wydarzeniach'' popoÂłudniowych pojawi siĂŞ teÂż M. Leleniewska, ale jej debiutu ciekaw nie jestem, niestety :nie:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

wg mnie niebieski to odpowiedzni kolor do serwisow informacyjnych, jakos inne nie zdajÂą egzaminu, niebieski z czerwonym, noo cos innego, zobaczymy coÂż nam polsat na to 15-lecie zgotuje
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Czerwony z niebieskim - to jak w studiu 'WiadomoÂści'
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

W WiadomoÂściach dominuje kolor niebiesko-biaÂły , plus sÂą pewne elementy koloru drewniano- pomaraĂączowego.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W³aœnie rozpoczê³y siê popo³udniowe ''Wydarzenia'' z now¹ (czyt. odœwie¿on¹) opraw¹ ''Wydarzeù''. Faktycznie, zmieni³o siê kadrowanie. Elementy studia, które niegdyœ by³y podœwietlane na ró¿owo, s¹ na niebiesko (tak jak w programie ''Sam na sam'').
Czo³ówka przypomina mi ''Interwencjê'' - melodia nie zosta³a zmieniona, wci¹¿ a'la hymn.
OdÂświeÂżone ''Wydarzenia'' sÂą z pewnoÂściÂą na plus, chodÂź spodziewaÂłem siĂŞ nowego studia :)
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: Sro Gru 05, 2007 3:22 pm ]
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

spodziewaÂłem siĂŞ wiĂŞkszych zmian
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

JeÂśli to jest nowa grafika, to chyba sÂą Âśmieszni

Trzeba pochwaliĂŚ naprawdĂŞ Âładne belki - teraz Fakty TVN majÂą najgorsze chyba :/ , ale reszta! zmienili jedynie kolory... Studio za to sprawia wraÂżenie o wiele Âładniejszego.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

~ pisze:spodziewaÂłem siĂŞ wiĂŞkszych zmian
Szczerze mĂłwiÂąc ja teÂż. BiorÂąc pod uwagĂŞ, Âże zmiany byÂły zapowiadane juÂż jakiÂś czas. :roll: A tu maÂły lifting. ChoĂŚ inna kolorystyka na plus. ResztĂŞ muszĂŞ zobaczyĂŚ jak prezentuje siĂŞ na antenie.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja myœla³em, ¿e bêd¹ wiêksze zmiany. Ca³kiem nowe studio, ca³kiem nowa oprawa graficzna... Obejrzê sobie g³ówne Wydarzenia i zobaczê dok³adnie te 'wielkie' zmiany.
Alicja G.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 02 gru 2007, 15:25
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Alicja G. »

Prawie w ogóle nie widaÌ ró¿nicy. Zmienili tylko kolorystyke. Pewnie gdybym nie wiedzia³a, ¿e coœ zmieniaj¹ to nawet bym uwagi nie zwróci³a.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

OprĂłcz odÂświeÂżonego studia, jest jeszcze budowane od podstaw nowe studio ,,WydarzeĂą", ktĂłre bĂŞdzie dzielone z kanaÂłem Polsat 24. Najprawdopodobniej studio zostanie uruchomione dopiero w 2008 roku. WiĂŞcej informacji na http://www.press.pl
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dla mnie jest gorzej niÂż byÂło :? Te studio jest teraz gorsze niÂż poprzednio ten stĂłl prezenterski jest tak na Âśrodku i po bokach pusto :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości