Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Ta propozycja jest brzydka.

Ale siĂŞ nie zgodzĂŞ, Âże Polsat ma lepszÂą oprawĂŞ od TVNu. Co to, to nie. I majÂą gorszego lektora, o.

A ÂświÂąteczna oprawa TVNu po prostu rzÂądzi:)

P.S. Ktoœ zapomnia³ usun¹Ì jeden napis "beauty tv" z tej "oprawy".
Ostatnio zmieniony czwartek 27 gru 2007, 19:19 przez adner, łącznie zmieniany 1 raz.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

@object/polsat, nie rĂłb znĂłw z siebie idioty, bo to ty zrobiÂłeÂś "to coÂś". :]
object pisze:I tak Polsat ma najlepszÂą oprawĂŞ- takÂą fajnÂą nowoczesnÂą life action.
MĂłwisz o tych kilku latajÂących kreseczkach i sraczkowatych kolorach? :devil:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

TVN ma najlepsza oprawĂŞ wedÂług mnie ;] Polsat chyba na ÂświĂŞta nawet Âżadnej nie miaÂł :/ No i jak juÂż ktoÂś pisaÂł TVN ma Âświetnego lektora :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

polsat ma najÂładniejsza oprawĂŞ z wszystkich, ktĂłre posiadaÂł, ale nic nie umywa sie do tvn-u :P chociaÂż, polsat goni tvn <wkoĂącu velvet>

ÂświÂąteczna oprawa swietna z tym osÂłem, lamÂą, reniferem, kozÂą czy BĂłg jeden wie czym :P
TVN innowacja i nowoczesność...
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

POpieram pisze:@object/polsat, nie rĂłb znĂłw z siebie idioty, bo to ty zrobiÂłeÂś "to coÂś"
Po pierwsze: WidaĂŚ na pierwszy rzut oka, Âże nie jest to oprawa robiona na sprzĂŞcie do tego przeznaczonym.
Po drugie: PAL ma szerokoœÌ 576, a nie 587 :tanczy:
Po trzecie: Taka oprawa zosta³a by odrzucona pod wzglêdem technicznym. W niektórych miejscach za du¿y poziom bieli, a jasno-¿ó³te logo to mieszanka, która by siê ze sob¹ zlewa³a...
Po czwarte: ÂŻadna powaÂżna firma nie umieszczaÂła by ich w tak duÂżej rozdzielczoÂści (przed emisjÂą w TV), a juÂż na pewno nie na serwerze imagestock :lol:
Po piÂąte: MyÂśle, Âże nowa oprawa bĂŞdzie stworzona w rozdzielczoÂści HD, a na TVN SD bĂŞdziemy mogli oglÂądaĂŚ jÂą w 16:9, tak jak ÂświÂątecznej oprawie...
Po szĂłste: WidaĂŚ forumowicze sÂą czujni i nie dadzÂą siĂŞ nabraĂŚ. ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:Polsat chyba na ÂświĂŞta nawet Âżadnej nie miaÂł :/
OczywiÂście, Âże Polsat miaÂł/ma ÂświÂątecznÂą oprawĂŞ, nietrudno byÂło to zauwaÂżyĂŚ.

Bardzo mi Âżal wszystkich tych dzieci neostrady, ktĂłrzy robiÂą te beznadziejne grafiki i uwaÂżajÂą je za lepsze od obecnych na antenie. Szkoda nawet na to patrzeĂŚ.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

object pisze:na jakimÂś forum o telewizjach Âświata
Jak zwykle: "na jakimÂś", "ktoÂś mi daÂł". Nie pamiĂŞtam jeszcze ÂżebyÂś podaÂł ÂźrĂłdÂło tych informacji. ZresztÂą skoro to zrobiÂł "jakiÂś fanatyk TVNu" to nie wiem po co wogĂłle to znalazÂło siĂŞ w temacie.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

[ Dodano: PiÂą Gru 28, 2007 9:50 am ]
ÂŻadna powaÂżna firma nie umieszczaÂła by ich w tak duÂżej rozdzielczoÂści (przed emisjÂą w TV), a juÂż na pewno nie na serwerze imagestock :lol:
? przecieÂż nie pisaÂłem, Âże to zrobiÂł ktoÂś z powaÂżnej firmy, wrĂŞcz przeciwnie: ktoÂś ze Âśrodowiska fanatykĂłw tvn :devil:
bo to ty zrobiÂłeÂś "to coÂś". :]
to nie ja :evil:
MĂłwisz o tych kilku latajÂących kreseczkach i sraczkowatych kolorach?
dokÂładnie o tym :tanczy:
TVN ma najlepsza oprawĂŞ wedÂług mnie
mówisz o tym jednym kó³ku na niebieskim tle? :devil:
to juÂż Telewizyjna Jedynka ma lepszÂą :spiewa:
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Jak juÂż mĂłwisz o "fanatykach TVN", to nie sÂądzĂŞ, Âżeby ktoÂś poza fanatykiem Polsatu mĂłgÂł wstawiĂŚ logo TVNu do takiej brzydkiej oprawy.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

Jak juÂż mĂłwisz o "fanatykach TVN", to nie sÂądzĂŞ, Âżeby ktoÂś poza fanatykiem Polsatu mĂłgÂł wstawiĂŚ logo TVNu do takiej brzydkiej oprawy.
widzê, ¿e wierzysz w jak¹œ teoriê spiskow¹ :devil: Fanatycy tvn-u s¹ na prawdê mocno [piiippp] w g³owê :devil: :devil: :devil: :devil:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

to ja zmienie temat :P widzieliÂście nowe slajdy z zyczeniami szczĂŞsliwego nowego roku? :) :P z fajerwerkami :D
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

object pisze:mówisz o tym jednym kó³ku na niebieskim tle? :devil:
Tam jest kilka - kilkanaœcie kó³ek i wystêpuj¹ one nie tylko na niebieskim, ale równie¿ na ¿ó³tym, pomaraùczowym tle. :D

TVN ma najlepszÂą oprawĂŞ ze wszystkich stacji w Polsce, na drugim miejscu wg mnie w ogĂłlnotematycznych stacjach jest Polsat, chociaÂż ich oprawa jest taka "pÂłaska" tylko siĂŞ paski przewijajÂą jak Âżaluzje. No i wg mnie oprawa graficzna jak sama nazwa wskazuje powinna siĂŞ skÂładaĂŚ z elementĂłw graficznych, a nie z krĂłtkich filmikĂłw. A jeÂśli juÂż wspominamy o oprawach innych stacji to przyznam, Âże HBO rĂłwnieÂż ma ÂświetnÂą.
kamiiloo pisze:to ja zmienie temat :P widzieliÂście nowe slajdy z zyczeniami szczĂŞsliwego nowego roku? :) :P z fajerwerkami :D
Ja widzia³em i przyznam, ¿e œrednio mi siê to podoba. te fajerwerki wygl¹daj¹, jakby by³y wrzucone na si³ê. A poza tym jest tylko jedna wersja "szczêœliwego nowego roku". "Weso³ych œwi¹t" by³y dwie wersje.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

nie jest taka zÂła, ale zawsze coÂś nowego :D
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Rok temu wersja z fajerwerkami byÂła duÂżo lepsza.

Teraz czekaĂŚ tylko do 1-ego...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

A co jest 1-ego?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości