Wiosna 2008 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Post autor: Isadora »

Gotowi na mi³oœÌ pojawi¹ siê chyba dopiero na jesieni, dzisiaj w Radio Zet us³ysza³am ,¿e w³aœnie rozpoczê³y siê zdjêcia do tego filmu, nie ma si³y ¿eby da³o radê w marcu, bêdzie to raczej 39 i pó³ bo zdjêcia zaczê³y siê jeszcze w ubieg³ym roku, wydaje mi siê, ¿e to bêdzie fajny film bo podoba mi siê obsada, Karolak, Widawska, Stelmaszyk, Pietraszak, oby tylko nie przegiêli z weso³oœci¹ bo wyjdzie kaszana :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Underek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 10 lis 2006, 17:31

Post autor: Underek »

A co z Dexterem ??
To moze byĂŚ ta tajemnica.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Chyba nie jesteœ na bie¿¹co. Zdjêcia do serialu "Gotowi na mi³oœÌ" nawet siê nie rozpoczê³y. Dzisiaj w Dzienniku pani z TVN-u mówi³a, ¿e ten nowy serial ( ale nie Gotowi na mi³oœÌ) bêdzie na antenie na wiosnê, najprawdopodobniej we wtorek o 21:30. Czyli szykuj¹ nam siê a¿ 2 seriale - 39 i pó³ oraz ten drugi, którego tytu³ nie zosta³ wybrany.

[ Dodano: Pon Sty 07, 2008 6:12 pm ]
Dexter moÂże byĂŚ w niedzielĂŞ o 22, bo nie wiem czy zwrĂłciliÂście uwagĂŞ, ale p. Lis miaÂł prowadzi program w niedzielne wieczory, czyli KubĂŞ WojewĂłdzkiego chcÂą gdzieÂś przenieÂś tylko na kiedy? Ja osobiÂście widziaÂł bym Dextera w czwartek o 21:30, bÂądÂź w piÂątek o 20:00
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Pozycja WojewĂłdzkiego w TVN nie wyglÂąda cudownie.. najpierw jego rpogram "Bez sensu" wogĂłle nie trafiÂł na antenĂŞ, jego show traci widzĂłw.. teraz jeszcze napisano, ze chcieli go Lisem zastÂąpiĂŚ.. nie wyglÂąda to dobrze.. ciesze siĂŞ, moÂże wreszcie zabraknie tego pajaca w telewizji
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Spokojna twoja rozczochrana :D, Kuba byÂł jest i bĂŞdzie w tv :D. Nie sÂądzĂŞ, aby chcieli go przenosiĂŚ z niedzieli, bo to by byÂło to samo jakby w ogĂłle ten talk-show zlikwidowali. A informacja o tym, Âże Tomek Lis miaÂł byĂŚ w niedzielne wieczory nie zostaÂła potwierdzona.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kuba WojewĂłdzki raczej nie jest zagroÂżony."Press", gdy informowaÂł o przejÂściu Lisa do TVP napisaÂł o tym, Âże Lis w TVN mĂłgÂłby dostaĂŚ czas np. po talk-show Kuby. :> A nie zamiast "KW". :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

No tak, niedziela, godz. 23.00 - fantastyczna pora na program publicystyczny.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Wydaje mi si?, ze znam ju? miejsce na "39 i pĂł?" wiosn? - b?dzie to od lutego o 21:00. Szkoda tylko, ze rozwala?oby to ca?? ramĂłwk? TVN.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

A sk?d masz takie informacje je?li mo?na wiedzie??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Napisa? 'wydaje mi si?', czyli to s? tylko jego przypuszczenia.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Nawet nie napisa? w jaki dzie? tygodnia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dla mnie jest to oczywiste, ze chodzi?o mu o niedziel?. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Mo?e Krymianlni b?d? we wtorki o 21:30, 39 i pĂł? w niedziel? o 21, Clever niedziela 20:00 tak jak w lutym, A taniec z gwiazdami wrĂłci na sobot? ale 20:30 ?
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Post autor: Isadora »

A mnie si? obi?o o uszy, ?e serial "39 i pĂł?" b?dzie w sobotni wieczĂłr, czy sobota czy niedziela i tak by?oby to pasmo najwy?szej ogl?dalno?ci, czyta?am dzi? wywiad z re?yserem "Rezerwatu", ktĂłry b?dzie te? re?yserowa? ten serial, ?e zapowiada si? du?y serialowy hicior, oby
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Underek pisze:A co z Dexterem ??
To moze by? ta tajemnica.
Szczerze mĂłwi?c, mia?em nadziej?, ?e "Dextera" rozpoczn? emitowa? od lutego w miejsce jednego z odcinkĂłw "OdwrĂłconych", ale na razie zapowiada si? na to, ?e po ich emisji o 20:00 ten ca?y "Clever" (wiadomo), o 21:00 film, ok. 23:00 "Tajemnice Smallville".

Czyli zostaje wiosna, z tym ?e nie widz? na radzie odpowiedniej pory... no, mo?e wtorek - 22:30. Kto wie, kto wie.

Chcia?bym ju? to cudo obejrze? i zobaczy?, czy faktycznie jest takie fantastyczne.
Jak na wiosn? nie poka?? to mo?e sobie ?ci?gn? ;]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość