Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:to byly na pewno niezapomniane relacje :brawa:
jesli by dzisiaj szukac takich tematow, to mogloby to byc, ale niestety nie jest, np. gra Agaty na tenisowym korcie :)
z obowiazkowym strojem: polo + spĂłdniczka :lol2:
Takie rzeczy to tylko w Erze ;( !! :lol: !! :lol: !! :devil: Wjechalem tvn24 na ambicje :> ?? :devil:

stajlus -jestes wielki i pomyslowy :lol: !!
tvn24 :ban: !! Dalej -pokazcie to , co macie najlepszego z jak najlepszej strony i w jak najlepszych okolicznosciach i w jak najlepszym "opakowaniu" :lol2: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:I zyli dlugo i szczesliwie ....... :lol2: !! Lezka w oku sie kreci od tej sielanki ;( !! :lol2:
Prawda? :) Czasami wspanialomyslnosc (nas wszystkich) mnie przytlacza i blokuje :lol2:
marcinkowsky pisze: A skad ja mam wiedziec , co sie zbiera :> ?? Ja miastowy jestem :devil: !! Poza tym jak przegladalem akurat te czesc watku , to zwracalem tylko uwage na to jaka Agatka byla wowaczas opalona :szalony: !! Jakie slonce piekne bylo i jak (na warunki telewizyjne ;) ) skapo ubrana jest Agatka :lol2: !! :tanczy:
Bierz przyklad z Agatty :lol2: Ona, dziewczyna z miasta, wyksztalcona, z klasa, a potrafila zajac sie tematami i problemami wsi :) :brawa: Troche elastycznosci mlody czlowieku :>
marcinkowsky pisze:I .... i pewnie nic :neutral: !!??
I nic :/ Ani sladu :/ Agatta znikla ;(
marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:jesli by dzisiaj szukac takich tematow, to mogloby to byc, ale niestety nie jest, np. gra Agaty na tenisowym korcie :)
z obowiazkowym strojem: polo + spĂłdniczka :lol2:
Takie rzeczy to tylko w Erze ;( !! :lol: !! :lol: !! :devil: Wjechalem tvn24 na ambicje :> ?? :devil:

stajlus -jestes wielki i pomyslowy :lol: !!
tvn24 :ban: !! Dalej -pokazcie to , co macie najlepszego z jak najlepszej strony i w jak najlepszych okolicznosciach i w jak najlepszym "opakowaniu" :lol2: !! :tanczy:
Pomysl inspirowany nasza rodaczka, tenisistka - Radwanska? :lol2:
No coz :lol2: Pomysl jak najbardziej trafiony, ale niestety realizacja nie przypadla w udziale Agatcie ;(
No, ale w sumie, to polskie plywaczki od dawien dawna radza sobie wybornie w basenie :lol2: Choc najwieksza walke, o czym glosno bylo przy okazji jakichs mistrzostw, tocza ponoc z przeswitujacymi strojami (kostiumami plywackimi) :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:I zyli dlugo i szczesliwie ....... :lol2: !! Lezka w oku sie kreci od tej sielanki ;( !! :lol2:
Prawda? :) Czasami wspanialomyslnosc (nas wszystkich) mnie przytlacza i blokuje :lol2:
..jak to :uhh:
..myslalem ze jak ci przebacze to ci ulzy :lol2:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze: A skad ja mam wiedziec , co sie zbiera :> ?? Ja miastowy jestem :devil: !! Poza tym jak przegladalem akurat te czesc watku , to zwracalem tylko uwage na to jaka Agatka byla wowaczas opalona :szalony: !! Jakie slonce piekne bylo i jak (na warunki telewizyjne ;) ) skapo ubrana jest Agatka :lol2: !! :tanczy:
Bierz przyklad z Agatty :lol2: Ona, dziewczyna z miasta, wyksztalcona, z klasa, a potrafila zajac sie tematami i problemami wsi :) :brawa: Troche elastycznosci mlody czlowieku :>
..nawet nie zdawalem sobie sprawy z tego ze wspominajac ten epizod zniwiarski zdobede tym samym Wasze zaufanie i takie zainteresowanie wzbudze :lol2:
..ale rzeczywiscie :D
..to jest moj ulubiony fragment z zawodowej biografii Agatki :szalony:
..podaliscie juz tyle argumentow 'za' ze mi juz wiecej do glowy nie przychodzi :lol2:
..moze tylko jeszcze refleksja na koniec :lol2:
..od czasu kiedy Agatka miala tamte relacje - przywizany jesetem zwlaszcza latem do tvn24 :szalony:
marcinkowsky pisze:I .... i pewnie nic :neutral: !!??
I nic :/ Ani sladu :/ Agatta znikla ;(
..nie ma Agatki :?: ;(
..zaczynam podejrzewac najgorsze ;(
..najgorsze zaczynajace sie na 'u' ;(
Alchemik pisze:
stajlus pisze:jesli by dzisiaj szukac takich tematow, to mogloby to byc, ale niestety nie jest, np. gra Agaty na tenisowym korcie :)
z obowiazkowym strojem: polo + spĂłdniczka :lol2:
(...)Pomysl inspirowany nasza rodaczka, tenisistka - Radwanska? :lol2:
No coz :lol2: Pomysl jak najbardziej trafiony, ale niestety realizacja nie przypadla w udziale Agatcie ;(
No, ale w sumie, to polskie plywaczki od dawien dawna radza sobie wybornie w basenie :lol2: Choc najwieksza walke, o czym glosno bylo przy okazji jakichs mistrzostw, tocza ponoc z przeswitujacymi strojami (kostiumami plywackimi) :lol2:
..zarwono pierwszy jak i drugi pomysl podoba mi sie niesamowicie :jupi:
..ale obawiam sie ze realizowac go to Agatka jesli juz to bedzie tylko na urlopie ;(
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obi pisze:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:I zyli dlugo i szczesliwie ....... :lol2: !! Lezka w oku sie kreci od tej sielanki ;( !! :lol2:
Prawda? :) Czasami wspanialomyslnosc (nas wszystkich) mnie przytlacza i blokuje :lol2:
..jak to :uhh:
..myslalem ze jak ci przebacze to ci ulzy :lol2:
/.../
..zarwono pierwszy jak i drugi pomysl podoba mi sie niesamowicie :jupi:
..ale obawiam sie ze realizowac go to Agatka jesli juz to bedzie tylko na urlopie ;(
obi, po Twoim przebaczeniu ulzylo mi i to nawet bardzo :lol2:
Nie calkowicie, bo jakas tam plame na sumieniu caly czas mam z powodu Tego mojego niedowiarstwa ;(

Ale Agatta na urlopi nie jest :jupi: Wykluczone :lol2:
Wlasnie przed chwila rozmawaiala z doktorem z Instytyutu (jesli dobrze pamietam PAN :mhm: ) :D rozmowa dotyczyla spraw genetycznych, wszystko w kontekscie glosnej sprawy Jakuba T. i wlasnie badan genetycznych, ktore mialy byc dowodem w sprawie... ale dla nas najwazniejszy jest oczywiscie fakt, ze Agatta pojawila sie i przeprowadzila fenomenalna rozmowe - jak rasowy genetyk :brawa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Kilka capsow z dzisiejszej rozmowy :D
Temat wrocil niejako do Agaty ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wszelkie obawy na temat urlopu okazaly sie niepotrzebne :lol2: Jeszcze nie nadszedl czas :lol2:
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

not that kind pisze:Kilka capsow z dzisiejszej rozmowy :D
Temat wrocil niejako do Agaty ;)
A Ty jak zawsze na czas i w temacie :lol2: I najpelniej oddajesz to, co zaistnialo na antenie Tvn24 :szalony: No, ale toz piekno oddac slowami, trzeba doslownym obrazem :szalony:
not that kind pisze:Wszelkie obawy na temat urlopu okazaly sie niepotrzebne :lol2: Jeszcze nie nadszedl czas :lol2:
Dla nas na szczescie :lol2: Dla Agatty niestety ;)
Musimy jej umiemy najlepiej umiliic ten okres ciezkiej pracy :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

a jaka fajna rozmowe Agata odbyla z tancerzami, z ktorymi kiedys uczyl sie tanczyc Jakub :o :brawa:
wprawdzie wolalbym, zeby potanczyla z nimi, no ale pora nieodpowiednia ;)

bez wzgledu na okolicznosci i pore jednak Agata zawsze piekna :P :tanczy:
i cudownie jest dzisiaj ubrana :tanczy:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:a jaka fajna rozmowe Agata odbyla z tancerzami, z ktorymi kiedys uczyl sie tanczyc Jakub :o :brawa:
wprawdzie wolalbym, zeby potanczyla z nimi, no ale pora nieodpowiednia ;)
Badzmy powazni :] Sprawa od nas tego wymaga :] Chyba na tyle nas stac? ;)
Rozmowa faktycznie byla bardzo dobra, a przede wszystkim w powaznym tonie utrzymana, wiec i my przynajmniej probujmy :]
stajlus pisze:bez wzgledu na okolicznosci i pore jednak Agata zawsze piekna :P :tanczy:
i cudownie jest dzisiaj ubrana :tanczy:
Trzeba przyznac Ci racje :)
Braz zawsze powodowal, ze piekna przybywalo :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

Alchemik pisze:
not that kind pisze:Kilka capsow z dzisiejszej rozmowy :D
Temat wrocil niejako do Agaty ;)
A Ty jak zawsze na czas i w temacie :lol2: I najpelniej oddajesz to, co zaistnialo na antenie Tvn24 :szalony: No, ale toz piekno oddac slowami, trzeba doslownym obrazem :szalony:
..Boze :szalony:
..a w studio to juz normalne cudo :szalony:
..dawno juz Agatki w tym okienku nie widzialem :szalony:
..a mam do tego okienka sentyment ogromny :szalony:

..nie widzialem wczesniejszych rozmow :(
..wiec zabiegam o nie :rydzyk:
..notka i plisss -reszte capsow :rydzyk:
Alchemik pisze:
not that kind pisze:Wszelkie obawy na temat urlopu okazaly sie niepotrzebne :lol2: Jeszcze nie nadszedl czas :lol2:
Dla nas na szczescie :lol2: Dla Agatty niestety ;)
Musimy jej umiemy najlepiej umiliic ten okres ciezkiej pracy :)
..nie wiem jak mozemy Agatce umilic ten czas :mhm:
..chyba tylko dobrym slowem :)
..a takim ze jej praca jest czyms niesamowitym :)
..a z powierzonych obowiazkow wywiazuje sie fenomenalnie :brawa:

..nie moge tego napisac o wypoczynku :lol2:
..bo niestety nie wiem jak Agatka wypoczywa :lol2:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obi pisze:..Boze :szalony:
..a w studio to juz normalne cudo :szalony:
..dawno juz Agatki w tym okienku nie widzialem :szalony:
..a mam do tego okienka sentyment ogromny :szalony:
O zaiste :szalony: Oswajanie sie z boska uroda Agatty to proces bardziej zlozony i dlugotrwaly niz poczatkowo zakladalem :szalony:
..nie widzialem wczesniejszych rozmow :(
..wiec zabiegam o nie :rydzyk:
..notka i plisss -reszte capsow :rydzyk:
I dlatego tez, ja rowniez, pomimo tego, ze widzialem wszystko, zabiegam o powtorke :rydzyk:
obi pisze:..nie wiem jak mozemy Agatce umilic ten czas :mhm:
..chyba tylko dobrym slowem :)
..a takim ze jej praca jest czyms niesamowitym :)
..a z powierzonych obowiazkow wywiazuje sie fenomenalnie :brawa:
Dokladnie to - pochwale mialem na mysli :)
Rozmowy byly bardzo dobre :brawa: A podsumowujacy live wrecz poruszajacy :brawa:
obi pisze:..nie moge tego napisac o wypoczynku :lol2:
..bo niestety nie wiem jak Agatka wypoczywa :lol2:
Ale oczywiscie domyslac sie, ze rownie imponujaco wypoczywa, jak imponujaco pracuje :lol2:
Ostatnio zmieniony środa 23 sty 2008, 16:55 przez Alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

O. wszystko juz opisane, tylko capsow brak :lol2:
Wiec prosze :)
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Za chwile beda kolejne :)
:D
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

..notka - boskie capsy :szalony:
..dzieki :lol2:
Alchemik pisze:O zaiste :szalony: Oswajanie sie z boska uroda Agatty to proces bardziej zlozony i dlugotrwaly niz poczatkowo zakladalem :szalony:
..nigdy..przenigdy sie nie oswoimy :szalony:
..to niemozliwe :szalony:
..uroda Agatki i ona sama beda nas juz zawsze zaskakiwaly :szalony:
Rozmowy byly bardzo dobre :brawa: A podsumowujacy live wrecz poruszajacy :brawa:
..tak :)
..Agatka potrafi tak mowic ze czlowiek zaczyna czuc sie jakby uczesniczyl w tym ludzkim dramacie :!:
..potrafi uzyc takich slow ze uczula na ta tragedie :brawa:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obi pisze:..notka - boskie capsy :szalony:
..dzieki :lol2:
Widac teraz doskonale, iz pan operator znowu zaserwowal nam niesamowite zblizenie w kadrze :szalony:
obi pisze:
Alchemik pisze:Rozmowy byly bardzo dobre :brawa: A podsumowujacy live wrecz poruszajacy :brawa:
..tak :)
..Agatka potrafi tak mowic ze czlowiek zaczyna czuc sie jakby uczesniczyl w tym ludzkim dramacie :!:
..potrafi uzyc takich slow ze uczula na ta tragedie :brawa:
W swoim zyciu dotychczasowym zyciu poznalem, osobiscie, badz poprzez szklany ekran, wielu Poznaniakow i musze stwierdzic, ze to, o czym piszesz, to ich cecha charakterystyczna :)
Nie wiem, przypadek, czy fakt? :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:
obi pisze:..Boze :szalony:
..a w studio to juz normalne cudo :szalony:
..dawno juz Agatki w tym okienku nie widzialem :szalony:
..a mam do tego okienka sentyment ogromny :szalony:
O zaiste :szalony: Oswajanie sie z boska uroda Agatty to proces bardziej zlozony i dlugotrwaly niz poczatkowo zakladalem :szalony:
Przeciez ilekroc Agata sie pojawia zawsze pisalismy, ze piekniej nie moze juz wygladac, a ona udowadniala nam, ze jestesmy w bledzie :lol2:
Alchemik pisze:
obi pisze:..nie widzialem wczesniejszych rozmow :(
..wiec zabiegam o nie :rydzyk:
..notka i plisss -reszte capsow :rydzyk:
I dlatego tez, ja rowniez, pomimo tego, ze widzialem wszystko, zabiegam o powtorke :rydzyk:
Dolacze do prosb o rozmowy, bowiem widzialem tylko i wylacznie relacje :) A zalezy mi na mozliwie pelnej dokumentacji :lol2:
notko, bardzo pieknie prosze :rydzyk:
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

king_kocur pisze:Przeciez ilekroc Agata sie pojawia zawsze pisalismy, ze piekniej nie moze juz wygladac, a ona udowadniala nam, ze jestesmy w bledzie :lol2:
..ale chyba mozemy za kazdym razem pisac jak to jestesmy znowu zaskoczeni :?: :lol2:
..wrecz na kolana powaleni :szalony:
..jesli o mnie chodzi :szalony:
king_kocur pisze:Dolacze do prosb o rozmowy, bowiem widzialem tylko i wylacznie relacje :) A zalezy mi na mozliwie pelnej dokumentacji :lol2:
notko, bardzo pieknie prosze :rydzyk:
..to juz sie nas ladne grono proszacych zebralo pod drzwiami notki :spiewa:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 31 gości