Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obi pisze:
king_kocur pisze:Przeciez ilekroc Agata sie pojawia zawsze pisalismy, ze piekniej nie moze juz wygladac, a ona udowadniala nam, ze jestesmy w bledzie :lol2:
..ale chyba mozemy za kazdym razem pisac jak to jestesmy znowu zaskoczeni :?: :lol2:
..wrecz na kolana powaleni :szalony:
..jesli o mnie chodzi :szalony:
To jakas przypadlosc zarazliwa :lol2: mialem dokladnie to samo :lol2: Co do Twojego spostrzezenia, to masz racje king :lol2: Albo mamy krotka pamiec, albo nie chcemy pamietac o pewnych faktach, dla dobra wlasnego zdrowia :szalony:
obi pisze:
king_kocur pisze:Dolacze do prosb o rozmowy, bowiem widzialem tylko i wylacznie relacje :) A zalezy mi na mozliwie pelnej dokumentacji :lol2:
notko, bardzo pieknie prosze :rydzyk:
..to juz sie nas ladne grono proszacych zebralo pod drzwiami notki :spiewa:
Byc moze dzieki temu tlokowi, da sie ublagac :) Wszak w niej jedyna nadzieja, byscie mogli rozmowy w ogole uslyszec :) A ja, bym mogl uslyszec je ponownie :szalony:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Jeeezzzz :shock: ?? :szalony: !! Normalnie nie wierze -jasnowidz chyba jestem :lol2: !! Rano sobie pomyslalem , jak Agatki nie bylo i nie bylo , ze skoro Jakub jest Poznaniakiem , a dzisiaj taka wazna rozprawa , to moze Agatka bedzie zbierala materialy wsrod jego znajomych :szalony: !!
Tylko nie przewidzialem , ze bedzie jeszcze piekniejsza niz zwykle :szalony: !!
Tyle moge napisac po lekturze capsow :lol2: !!
obi pisze:
king_kocur pisze:Dolacze do prosb o rozmowy, bowiem widzialem tylko i wylacznie relacje :) A zalezy mi na mozliwie pelnej dokumentacji :lol2:
notko, bardzo pieknie prosze :rydzyk:
..to juz sie nas ladne grono proszacych zebralo pod drzwiami notki :spiewa:
Jesli nasze blaganie nie skruszy notki , to sie zalamie ;( !! Po co mi wowaczas moje wizje na dzien odnosnie Agatki , kiedy nie moge efektow podziwiac :( ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:Jeeezzzz :shock: ?? :szalony: !! Normalnie nie wierze -jasnowidz chyba jestem :lol2: !! Rano sobie pomyslalem , jak Agatki nie bylo i nie bylo , ze skoro Jakub jest Poznaniakiem , a dzisiaj taka wazna rozprawa , to moze Agatka bedzie zbierala materialy wsrod jego znajomych :szalony: !!
To zupelnie inaczej, niz w moim przypadku :spiewa: Ja nie mialam zadnego przeczucia :neutral:
W zwiazku z tym...
marcinkowsky pisze:
obi pisze:
king_kocur pisze:Dolacze do prosb o rozmowy, bowiem widzialem tylko i wylacznie relacje :) A zalezy mi na mozliwie pelnej dokumentacji :lol2:
notko, bardzo pieknie prosze :rydzyk:
..to juz sie nas ladne grono proszacych zebralo pod drzwiami notki :spiewa:
Jesli nasze blaganie nie skruszy notki , to sie zalamie ;( !! Po co mi wowaczas moje wizje na dzien odnosnie Agatki , kiedy nie moge efektow podziwiac :( ??
Z pierszwej rozmowy, co juz moze zobaczyli Ci, ktorzy traca czas na patrzenie na zegarek w lewym dolnym rogu capsow, czyli jak sie domyslam zapewne nikt :devil: , mam nagrana zaledwie koncowke :spiewa:
Wiec dajcie znac, czy te koncowke chcecie... tez :D Bo druga mam juz w calosci nagrana :D

A to capsy z relacji :D
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:To zupelnie inaczej, niz w moim przypadku :spiewa: Ja nie mialam zadnego przeczucia :neutral:
W zwiazku z tym...
Z pierszwej rozmowy, co juz moze zobaczyli Ci, ktorzy traca czas na patrzenie na zegarek w lewym dolnym rogu capsow, czyli jak sie domyslam zapewne nikt :devil: , mam nagrana zaledwie koncowke :spiewa:
Wiec dajcie znac, czy te koncowke chcecie... tez :D Bo druga mam juz w calosci nagrana :D
Ojjjjhhh notka , Ty sie nie pytaj , tylko dawaj , co masz , bo ja tu obledu za chwile dostane czekajac w niepewnosci :szalony: !! No szkoda , ze masz calej tej rozmowy , ale co -glowa muru nie przebijemy :hyh: !! Smialo dawaj ,co masz :D !!
Mam nadzieje ,ze chlopaki lada moment wrzuca cosik na serwery YT , mam na mysli relacje , bo mi sie juz polkule grzeja z niecierpliwosci :szalony: !! :lol2: I boje sie , ze sie przegrzeja :lol2: !!
not that kind pisze:A to capsy z relacji :D
:arrow:
Tlenu :red: !! :lol2:
Ja juz ledwo zipie :szalony: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:To zupelnie inaczej, niz w moim przypadku :spiewa: Ja nie mialam zadnego przeczucia :neutral:
W zwiazku z tym...
Z pierszwej rozmowy, co juz moze zobaczyli Ci, ktorzy traca czas na patrzenie na zegarek w lewym dolnym rogu capsow, czyli jak sie domyslam zapewne nikt :devil: , mam nagrana zaledwie koncowke :spiewa:
Wiec dajcie znac, czy te koncowke chcecie... tez :D Bo druga mam juz w calosci nagrana :D
Ojjjjhhh notka , Ty sie nie pytaj , tylko dawaj , co masz , bo ja tu obledu za chwile dostane czekajac w niepewnosci :szalony: !! No szkoda , ze masz calej tej rozmowy , ale co -glowa muru nie przebijemy :hyh: !! Smialo dawaj ,co masz :D !!
Dokladnie tak mozna to wyrazic :lol2:
Wcisnie sie ten fragment miedzy wiersze albo zrobi sie osobny filmik :tanczy: Co z tego, ze niepelny i krotki ;)
W sprawie drugiej rozmowy (faktycznie udanej :D ) z tancerzami, mozemy mowic juz o sporym sukcesie :tanczy: :brawa:
Dzieki notce lada moment plik powinien pojawic sie na stronie Grzegorzewszczyna :brawa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

....Ci, ktorzy traca czas na patrzenie na zegarek w lewym dolnym rogu capsow, czyli jak sie domyslam zapewne nikt :devil:....
O, przepraszam, ja zawsze zwracam na to uwag? :stop:
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

not that kind pisze:
marcinkowsky pisze:Jeeezzzz :shock: ?? :szalony: !! Normalnie nie wierze -jasnowidz chyba jestem :lol2: !! Rano sobie pomyslalem , jak Agatki nie bylo i nie bylo , ze skoro Jakub jest Poznaniakiem , a dzisiaj taka wazna rozprawa , to moze Agatka bedzie zbierala materialy wsrod jego znajomych :szalony: !!
To zupelnie inaczej, niz w moim przypadku :spiewa: Ja nie mialam zadnego przeczucia :neutral:
..wszystko notka :szalony:
..wszystko co masz :rydzyk:
..chocby strzepy :szalony:
..a to i tak jest wszystko to czego nie widzialem :rydzyk:
not that kind pisze:A to capsy z relacji :D
:arrow:
..jejku :szalony:
..jakie Ty masz szczescie ze mozesz taka przyjemna robote wykonywac :lol2:
..jeszcze raz dzieki :* :*
epsztajnek pisze:
....Ci, ktorzy traca czas na patrzenie na zegarek w lewym dolnym rogu capsow, czyli jak sie domyslam zapewne nikt :devil:....
O, przepraszam, ja zawsze zwracam na to uwag? :stop:
..to chyba jestes jedyny :hahaha:
..bo mnie i zapewne reszte chlopakow notka przejrzala na wylot :hahaha: :brawa:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obi pisze:..wszystko notka :szalony:
..wszystko co masz :rydzyk:
..chocby strzepy :szalony:
..a to i tak jest wszystko to czego nie widzialem :rydzyk:
To sie nazywa glos rozpaczliwie wolajacego ....... naszczescie nie na puszczy :rydzyk: !! :lol2: notka -nasza dobra wrozka -caly rok :jupi: !!
not that kind pisze:
epsztajnek pisze:
....Ci, ktorzy traca czas na patrzenie na zegarek w lewym dolnym rogu capsow, czyli jak sie domyslam zapewne nikt :devil:....
O, przepraszam, ja zawsze zwracam na to uwag? :stop:
..to chyba jestes jedyny :hahaha:
..bo mnie i zapewne reszte chlopakow notka przejrzala na wylot :hahaha: :brawa:
epszt , jak to mozliwe , ze sie do czegos podobnego przyznales :lol2: ?? Ja , nawet jakbym patrzyl na tamten zegarek , a nie patrze (notko -gratuluje znajmosci naszej psychiki :szalony: ) , to w zyciu bym sie nie przyznal publicznie :szalony: !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Wpadlem jeszcze na chwile, choc juz nie powinienem, ale moglem sie oprzec, zeby nie sprawdzic, jak Wam ida zebry :lol2: Jak widac na zalaczonych postach, wprawe macie niesamowita i cel niemalze stu procentowo osiagniety :tanczy:
No coz, szkoda tej profesjonalnej rozmowy jaka Agatta odbyla z genetykiem, ale takie jest zycie, ze jedni maja przeczucie, by telewizor wlaczyc, a innym go brakuje :/ Szkoda, ze tym razem padlo na Ciebie notka :/
Ale przeciez druga rozmowa byla niemniej profesjonalna, wiec powinna wystarczyc :)
not that kind pisze:...Ci, ktorzy traca czas na patrzenie na zegarek w lewym dolnym rogu capsow, czyli jak sie domyslam zapewne nikt :devil:....
Jaki zegarek? :lol2: :lol:
Ostatnio zmieniony środa 23 sty 2008, 18:07 przez Alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

epszt , jak to mozliwe , ze sie do czegos podobnego przyznales :lol2:
Po prostu, w dni powszednie, niniejsze forum to dla mnie jedyny sposĂłb na zapoznanie si?, co si? w ci?gu dnia dzia?o w TVN24 - i dlatego zwracam uwag? na czasy relacji .
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

I sprawa jasna i bardzo powazna :lol2: A oni tak z Ciebie zakpili :grozi:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

Alchemik pisze:I sprawa jasna i bardzo powazna :lol2: A oni tak z Ciebie zakpili :grozi:
..to nie byly kpiny :)
..tylko po prostu odmienne zdanie - zachowanie sie podczas wystawy capsow notki :lol2:

..ja tez najczesciej - zwlaszcza w tygodniu - patrze na nie dopiero wieczorem :)
..bo w ciagu dnia nie moge :/
..i nigdy nie marnuje czasu na patrzenie na zegarek :lol2:

..ba..nawet nie patrze kto Agatke zapowiada :lol:
To sie nazywa glos rozpaczliwie wolajacego ....... naszczescie nie na puszczy :rydzyk: !! :lol2: notka -nasza dobra wrozka -caly rok :jupi: !!
.. ijak tu o niej nie pisac - najwspanialsza :?: :lol2:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

king_kocur pisze:I juz zalatwione :D
..nie spodziewalem sie ze tak predko :o
king_kocur pisze:I warto bylo zebrac? :lol2:
..powiem ci jak obejrze wysztkie filmy :lol2:

..ale wierze ze odpowiedz bedzie brzmiala - warto bylo :lol2:

..juz mi nie przeszkadzaj :lol:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

obi pisze:
king_kocur pisze:I juz zalatwione :D
..nie spodziewalem sie ze tak predko :o
Moge kazac usunac fimy i dac je pozniej :lol:
obi pisze:..powiem ci jak obejrze wysztkie filmy :lol2:

..ale wierze ze odpowiedz bedzie brzmiala - warto bylo :lol2:
Jak na razie masz do czynienia z "kotem w worku" :lol2: Taki jestes pewien odpowiedzi? :lol2:
obi pisze:..juz mi nie przeszkadzaj :lol:
Dobrze :D Zatem wykorzystam ten czas na to, by zlozyc Ci notko podziekowania plynace prosto z serca :) Podziekowania za przeslanie mi poszczegolnych filmow :)
Dziekuje :*
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości