Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:po relacji o 14.26 nastala grobowa cisza :neutral: od tego czasu nie bylo ani jednej relacji ;(
ale mysle, ze i tak mozemy byc zadowoleni z podowu tych, ktore byly :)
Oczywiscie, ze cieszymy sie z powodu relacje, ktore mielismy zaszczyt widziec, lecz nie spoczywamy na laurach :lol2: Dzien sie jeszcze nie skonczyl :lol2: "Dzien na zywo" rowniez nie, wobec tego caly czas czekamy i liczymy na chocby jedna relacje :tanczy:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

Alchemik pisze:
not that kind pisze:
Alchemik pisze:Bylo rowniez kolejne wejscie :D Tym razem podsumowujace rozmowe :)
Te masz na mysli? :lol2:
Dokladnie te relacje i te capsy marzylem zobaczyc :lol2:
..oj nie wiem kto marzyl bardziej :?: :lol2:
..ale to nie czas i miejsce by sie o to spierac :lol2:
..noteczko - dzieki z serca plynace za capsy :*
stajlus pisze:
epsztajnek pisze:Z pewnoscia. Ale rozwaz, ze gdyby byla prawi....prawniczka , prawdopodobnie nie wiedzalbys wogole o jej istnieniu. Nigdy by nie rozgrzewala twojej duszy...
prawda :D ale gdyby tak na przyklad zajmowala sie sprawa Jakuba, to popatrz - w kazdej stacji zajmowalaby bardzo duzo miejsca :D a nie tylko w tvn24 ;)
..gdyby Agatka miala byc obronca z zawodu to obawiam sie ze ja zszedlbym na monowce :lol2:
.albo mieszalbym sie non stop w rozne afery i tarapaty :lol2:
..tylko po to zeby ona pozniej mogla mnie bronic :lol2:
king_kocur pisze:Relacja z serwisu po 10. :D

I relacja z serwisu po 12. :D

Na rozmowe musicie jeszcze troszke poczekac :D
..'Dream-Ata-team' na strategicznych pozycjach :tanczy:
..jak bosko sie sklada :lol2:

..cudne relacje :P
..na rozmowe czekam - tylko nie kaz kingi czekac zbyt dlugo :rydzyk:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Alchemik pisze:
stajlus pisze:po relacji o 14.26 nastala grobowa cisza :neutral: od tego czasu nie bylo ani jednej relacji ;(
ale mysle, ze i tak mozemy byc zadowoleni z podowu tych, ktore byly :)
Oczywiscie, ze cieszymy sie z powodu relacje, ktore mielismy zaszczyt widziec, lecz nie spoczywamy na laurach :lol2: Dzien sie jeszcze nie skonczyl :lol2: "Dzien na zywo" rowniez nie, wobec tego caly czas czekamy i liczymy na chocby jedna relacje :tanczy:
Prosze bardzo - jak na ten moment ostatnia relacja :]
:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

not that kind pisze:Prosze bardzo - jak na ten moment ostatnia relacja :]
:arrow:
..notka - czytasz w moich myslach :lol2:

..przegladalem relacje :lol2:
..zmuszony bylem patrzec na godziny :lol2:
..i tej relacji mi brakowalo :lol2:
..wnioskowalem po opisach chlopakow :lol2:

..ale to moze byc nie tylko na ten moment ostatnia relacja ;(
..ale w ogole dzisiaj ostatnia relacja ;(
..konferencja jest..o wlasnie sie skonczyla :lol2:

..wiec nadzieja jeszcze nie zgalsla :tanczy:
..moze jeszcze dzis zobacze Agatke :?: :lol2:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obi pisze:
not that kind pisze:Prosze bardzo - jak na ten moment ostatnia relacja :]
:arrow:
..notka - czytasz w moich myslach :lol2:
Nie tylko czyta w Twoich myslach, lecz rowniez spelnia swoj obowiazek, jako czlonkini bandu "Dream-Ata-Team", sprawiajac nam tym samym przeogromna przyjemnosc :lol2:
..przegladalem relacje :lol2:
..zmuszony bylem patrzec na godziny :lol2:
..i tej relacji mi brakowalo :lol2:
..wnioskowalem po opisach chlopakow :lol2:
Jaki wyrachowany :lol2:
..ale to moze byc nie tylko na ten moment ostatnia relacja ;(
..ale w ogole dzisiaj ostatnia relacja ;(
..konferencja jest..o wlasnie sie skonczyla :lol2:
Czekamy i doczekac sie nie mozemy :lol2:
O..., bo cos drgnelo i temat wrocil :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

Alchemik pisze:Nie tylko czyta w Twoich myslach, lecz rowniez spelnia swoj obowiazek, jako czlonkini bandu "Dream-Ata-Team", sprawiajac nam tym samym przeogromna przyjemnosc :lol2:
..nie sprowadzaj dzialnosci notki do obowiazku :lol2:
..dalej to notke tylko jasnowidzka moge nazwac :lol2:
..bo chodzi o to ze chwilke po mnie dala capsy o ktorych chwile przed ich pojawieniem sie pomyslalem :lol2:
Jaki wyrachowany :lol2:
..nie zaprzeczam :lol2:
..jesli chodzi o Agatkie relacje licze wszystkie :lol2:
..co do jednej :lol2:
Czekamy i doczekac sie nie mozemy :lol2:
O..., bo cos drgnelo i temat wrocil :lol2:
..drgnelo - owszem :)
..ale nie tak jak bysmy tego chcieli ;(
..Agatce juz wolne dali ;)

..w takim razie teraz czekam juz tylko na ruch kingi'ego :tanczy:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:
Alchemik pisze:
stajlus pisze:po relacji o 14.26 nastala grobowa cisza :neutral: od tego czasu nie bylo ani jednej relacji ;(
ale mysle, ze i tak mozemy byc zadowoleni z podowu tych, ktore byly :)
Oczywiscie, ze cieszymy sie z powodu relacje, ktore mielismy zaszczyt widziec, lecz nie spoczywamy na laurach :lol2: Dzien sie jeszcze nie skonczyl :lol2: "Dzien na zywo" rowniez nie, wobec tego caly czas czekamy i liczymy na chocby jedna relacje :tanczy:
Prosze bardzo - jak na ten moment ostatnia relacja :]
Zdaje sie , ze "dzien na zywo" wlasnie sie skonczyl , zatem obi -okazja do tego , zeby zobaczyc Agatke na ekranie telewwizora na zywo , przeszla nam kolo nosa ;) !!

ale czy to jest powod do zalamania sie :lol2: ?? Alez nie :lol2: !!

king , notka (colowo dalem notke na drugim miejscu, zeby bez oporow wstawic emotke , ktora nastepuje :lol2: ) !! :* :* :* !! :lol2:

Relacje w wykonaniu Agatki , znowu , jak w przypadku takich tematow dotyczacych dramatow ludzkich , chwycily mnie za serce :uhh: !! W dodatku sa takie dwie rozne opinie na temat oskarzonego :uhh: !! I badz tu czlowieku madry :mhm: ?? Agatka potrafi jak zwykle zachowac spokoj , powsciagnac emocje i postawic wszystko na profesjonalizm :brawa: !! A przy tym potrafi byc caly czas taka piekna :szalony: !!

Dopingujmy kinga !! :plus: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:Zdaje sie , ze "dzien na zywo" wlasnie sie skonczyl , zatem obi -okazja do tego , zeby zobaczyc Agatke na ekranie telewwizora na zywo , przeszla nam kolo nosa ;) !!
..musimy sie udac i poprosic o przyznanie statusu pokrzywdzonego :lol2:
..pytanie do kogo :?: :lol2:
Relacje w wykonaniu Agatki , znowu , jak w przypadku takich tematow dotyczacych dramatow ludzkich , chwycily mnie za serce :uhh: !! W dodatku sa takie dwie rozne opinie na temat oskarzonego :uhh: !! I badz tu czlowieku madry :mhm: ?? Agatka potrafi jak zwykle zachowac spokoj , powsciagnac emocje i postawic wszystko na profesjonalizm :brawa: !! A przy tym potrafi byc caly czas taka piekna :szalony: !!
..o relacjach Agatki zwyklo sie pisac 'rewelacje' :tanczy:
..wiec i tym razem smialo mozemy :lol2:
Dopingujmy kinga !! :plus: !!
..king :plus:
..king :plus:
..king :lol2:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

obi pisze:
marcinkowsky pisze:Dopingujmy kinga !! :plus: !!
..king :plus:
..king :plus:
..king :lol2:
Ciszej :lol2: Spokojniej :lol2: Rece mi drza :lol2: A wszystko z powodu presji :lol2:

Pewnie juz zdazylicie odszukac na strona YT, ale tym, ktorzy nie wiedza, gdzie szukac podaje link do rozmowy Agaty Tomaszewskiej z obroncami Jakuba T. :)

:brawa: Za rozmowe :brawa:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:
obi pisze:
marcinkowsky pisze:Dopingujmy kinga !! :plus: !!
..king :plus:
..king :plus:
..king :lol2:
Ciszej :lol2: Spokojniej :lol2: Rece mi drza :lol2: A wszystko z powodu presji :lol2:
Nie miej do mnie pretensji :lol2: !! :stop: Przeciez ja nie kazalem obi'emu krzyczec w nieboglosy :lol2: !! No , a na pewno nie tak , zeby rozpraszac cie podczas wklejania linku :lol2: !!
Pewnie juz zdazylicie odszukac na strona YT,


Zebys wiedzial :lol2: !! Siedzialem na laczach tak intensywnie , jak niejeden na gronie albo naszej klasie :lol2: !! Zalezalo mi zwlaszcza na tym , zeby jak najpredzej pojawilo sie nagranie na necie , bo w domciu niestety mam problemik z dostepem do ........ zycia wirtualnego ( tak Al ;) niestety ;( !! ) i musze sobie radzic oplotkami :lol2: !!

Dzieki kingi dla Ciebie ipana Grz za predkosc i za angranie :) !! :tanczy:
king_kocur pisze: :brawa: Za rozmowe :brawa:
No wielkie brawa :brawa: !! Takie cwaniaki z tych obroncow , a Agatka praktycznie sugerowala im , co tamci powinni byli zrobic ;) !! Oczywiscie bez przesady :lol2: !! ale teraz wiem , o czym pisaliscie , twierdzac , ze Agatka moglaby z powodzeniem byc prawniczka :lol2: !! Taka dygresje liryczna wtrace na koniec :lol2: !! Bardzo czesto pewnie przekonywalby Wysoki Sad , lawy przysieglych , etc. :lol2: o racji obrony , jeden istotny argument (obok calej masy innych :) ) !! :lol2: !! Mianowicie -niesamowicie glebokie , szczere i przekonywujace spojrzenie Agatki :szalony: !! A pozniej cala seria argumentow merytorycznych :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
Pewnie juz zdazylicie odszukac na strona YT,


Zebys wiedzial :lol2: !! Siedzialem na laczach tak intensywnie , jak niejeden na gronie albo naszej klasie :lol2: !! Zalezalo mi zwlaszcza na tym , zeby jak najpredzej pojawilo sie nagranie na necie , bo w domciu niestety mam problemik z dostepem do ........ zycia wirtualnego ( tak Al ;) niestety ;( !! ) i musze sobie radzic oplotkami :lol2: !!

Dzieki kingi dla Ciebie ipana Grz za predkosc i za angranie :) !! :tanczy:
Wiedzialem, ze bedziecie wniebowzieci po obejrzeniu dzisiejszych relacji :lol2: Tak samo jak wiedzialem rowniez o tym, ze uwienczeniem wniebowziecia bedzie obejrzenie tej rozmowy, na obejrzenie ktorej tutaj wszyscy tak bardzo liczyli :lol2:
king dotrzymal danego slowa 8) Jak zawsze 8)

No i szybkiego uporania sie z problemami technicznymi marcinkowsky zycze :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:king dotrzymal danego slowa 8) Jak zawsze 8)
Dzisiaj czulismy niesamowita presje spowodowana zapotrzebowaniem na nagranie i predkoscia z jaka musielismy sie z nim uporac :lol2: Takich terminow jednak lubie dotrzymywac - nawet jesli jestem goniony :lol2:
Ciesze sie, ze znow moglem pomoc, ulzyc, poprawic humor :)
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

king_kocur pisze:
Alchemik pisze:king dotrzymal danego slowa 8) Jak zawsze 8)
Dzisiaj czulismy niesamowita presje spowodowana zapotrzebowaniem na nagranie i predkoscia z jaka musielismy sie z nim uporac :lol2: Takich terminow jednak lubie dotrzymywac - nawet jesli jestem goniony :lol2:
Ciesze sie, ze znow moglem pomoc, ulzyc, poprawic humor :)
..pomogles..ulzyles..i poprawiles nastroj :tanczy:

..nie spodziewalem sie ze jeszcze dzis uda mi sie obejrzec te rozmowe :o
..zawsze kiedy pisales ze trzeba bedzie poczekac..to czekanie trwalo dluzej :lol2:
..to nie byl wyrzut :lol2:
..a spostrzezenie :lol2:
marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:Pewnie juz zdazylicie odszukac na strona YT,


Zebys wiedzial :lol2: !! Siedzialem na laczach tak intensywnie , jak niejeden na gronie albo naszej klasie :lol2: !! Zalezalo mi zwlaszcza na tym , zeby jak najpredzej pojawilo sie nagranie na necie , bo w domciu niestety mam problemik z dostepem do ........ zycia wirtualnego ( tak Al ;) niestety ;( !! ) i musze sobie radzic oplotkami :lol2: !!

Dzieki kingi dla Ciebie ipana Grz za predkosc i za angranie :) !! :tanczy:
..no ja musze przyznac ze taki predki nie bylem :lol2:
..dopiero jak dales linka to kliknalem i obejrzalem :lol2:
..jak pisalem - dalem sie dzis zaskoczyc :lol2:
ale teraz wiem , o czym pisaliscie , twierdzac , ze Agatka moglaby z powodzeniem byc prawniczka :lol2: !! Taka dygresje liryczna wtrace na koniec :lol2: !! Bardzo czesto pewnie przekonywalby Wysoki Sad , lawy przysieglych , etc. :lol2: o racji obrony , jeden istotny argument (obok calej masy innych :) ) !! :lol2: !! Mianowicie -niesamowicie glebokie , szczere i przekonywujace spojrzenie Agatki :szalony: !! A pozniej cala seria argumentow merytorycznych :lol2: !!
..to by byl ten jedyny i niepodwazalny argument :lol2:

..z reszta mozna by bylo polemizowac :szalony:
..ale temu nkt nie smial by sie przeciwstawic :szalony:

..zreszta ;)
..na polu dyskusji tez pewnie malo kto jest w stanie wygrac z Agatka :lol2:
..swietna rozmowa :brawa:

..tylko jedno mi sie nie podobalo :nie:
..sprawa techniczna :]
..jak Agatka wchodzila troche w kadr to na wyrazne czyjes polecenie kazano jej sie przesunac :x
..moim zdaniem powinna byc widoczna podczas calej rozmowy :!: :ban:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obi pisze:..tylko jedno mi sie nie podobalo :nie:
..sprawa techniczna :]
..jak Agatka wchodzila troche w kadr to na wyrazne czyjes polecenie kazano jej sie przesunac :x
..moim zdaniem powinna byc widoczna podczas calej rozmowy :!: :ban:
A dobrze ,ze wspomniales :> !! Nie zauwazylem tego :mhm: !! :o Straszne i niezrozumiale :x !!

To normalnie skandal :x !! To trzeba zaskarzyc i osadzic winnego :ban: !! Jak ktos mogl takiej slicznotce kazac usuwac sie z kadru :> ??
Pewnie ktos bedzie bral ten material do jakiegos swojego materialu i nie chce , zeby bylo widac , ze z obroncami nie zmawia tworca materialu , mimo , ze to Agatka wlasnie sie napracowala :] !! Dziwnymi prawami rzadzi sie telewizja :? !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:A dobrze ,ze wspomniales :> !! Nie zauwazylem tego :mhm: !! :o Straszne i niezrozumiale :x !!
..mialoby sie ochote burze rozpetac :x
..ale nie przyslaniajmy nasza zloscia tej wspanialej rozmowy :)

..koncentrujmy sie wylacznie na tresci :lol2:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości