Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

Serce się przecież kroi, kiedy patrzy się na jej pozę z głową wbitą z zimna w ramiona :neutral:
serce się kroi i ręce się rwą, by przytulić :lol2:
Jeżeli się nie mylę, to ci dwoje zaczynali pracę prezenterską w mniej wi?cej tym samym czasie? :) Być może dlatego mają do siebie sentyment? :lol2:
juĹź ja znam te "sentymenty" :devil:
jeśli one są jednak ceną za dwa uśmiechy Agaty, to jestem w stanie je zaakceptować :lol2: :brawa:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

czemu cholerne ciołki żadnej z tych rozmów nie pokazali na antenie? :x
W odpowiedzi na Twoje pytanie, muszę skierować Cię do człowieka odpowiedzialnego za dobór wejść na żywo - najprawdopodobniej wydawcy Dnia na żywo :devil:
Albo samej Agatty, dlaczego nie zdecydowała się spróbować ustawić z gościem przed kamerą podłączoną do wozu satelitarnego, a tym samym niejako zwiększyć swoją szansę na zaistnienie w wejściu na żywo :rozglada:
serce się kroi i ręce się rwą, by przytulić :lol2:
Nie do nas ten obowiązek-przyjemność należy :rozglada: Jednak, gdybyśmy dostali koncesję od upoważnionej osoby... :lol: ...to służę ramieniem :lol2:
juĹź ja znam te "sentymenty" :devil:
Ja nie o "tych" sentymentach :D O tych zwykłych - koleżeńskich :lol2: Chyba, że Ty też o tych zwykłych...? :lol2: A ja niesłusznie zwracam Ci uwagę? :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Życzyć sobie i nam... to znaczy Agacie, żeby wszystkie jej wierzchnie odzienia prezentowały się tak, jak gdyby były szyte wprost na nią - o, tak jak ten płaszcz na przykład :brawa:

Dzień nie minął tak, jakbyśmy sobie to wymarzyli, ale czy mamy prawo do narzekań? :D Nasza sytuacja i tak jest lepsza od sytuacji pacjentów, którzy mogą lada chwila zostać w niektórych placówkach pozbawieni opieki :D

A to dzisiejsze dwie relacje pt. Niech wiatr rozwiewa włosy nam :lol2:

------------------
Aktualizacja ;)
Dzisiaj czuję się tak właśnie, jak ten porzucony bez opieki pacjent ;(
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Chłopaki i to podobno ja mam wypaczone pragnienia :> ?? :devil: notki mi proszę o uszczypliwość nie posądzać :grozi: !! Ona już dobrze wie , kogo i czyje zapędy trzeba utemperować :lol2: !! :*
podniesiony kołnierz to świetne decorum, takie szpiegowskie 8)
Życzyć sobie i nam... to znaczy Agacie, żeby wszystkie jej wierzchnie odzienia prezentowały się tak, jak gdyby były szyte wprost na nią - o, tak jak ten płaszcz na przykład :brawa:
Wszystkie marynary miałyby być takie ...... :roll: .... przebogate w dzianinę :> ?? Nawet te studyjne :> ?? Kiedy temperatura w studio pozwalałaby na występy np. w samej bluzeczce :) ?? :lol2:

Agatka i szpiegowanie :D ?? Już to widzę :lol2: !!
Nie wiem jak mogliście spokojnie usiedzieć , kiedy widzieliście Agatkę taka skulona i wtuloną w kołnierz :neutral: ?? :uhh: Wyobrażam sobie jak Wam ciężko było , kiedy oglądaliście ją na żywo :( !! Ja teraz oglądając na YT przechodzę męczarnie bezradności i współczucia ;( !!

Dzięki kingi za umożliwienie mi przeżywania tego , co Wy :lol2: !!
Dzień nie minął tak, jakbyśmy sobie to wymarzyli, ale czy mamy prawo do narzeka?? :D Nasza sytuacja i tak jest lepsza od sytuacji pacjentów, którzy mogą lada chwila zostać w niektórych placówkach pozbawieni opieki :D
Wiem , że wśród młodzieży modne jest powiedzenie carpe diem :lol2: !! Ale ja to jednak mam duszę udręczoną przez tvn24 i mówię ci : ciesz się umiarkowanie , bo nie znasz dnia , ani godziny ,kiedy będziesz się czuł jak odłączony od respiratora w momencie , kiedy będziesz go najbardziej potrzebował :neutral: !!
Ja tak pesymistycznie dzisiaj , bo mam dość kiepski dzień na gruncie , który do tej pory zawsze wiązał się z sukcesami :/ !!
juĹź ja znam te "sentymenty" :devil:
Ja nie o "tych" sentymentach :D O tych zwykłych - koleżeńskich :lol2: Chyba, że Ty też o tych zwykłych...? :lol2:

Nie insynuujcie , bo jeszcze wykraczecie i dopiero będzie medialna afera :devil: !! Agatki o niewierność nie posądzajcie :grozi: !! Zobaczcie , ona nawet uśmiechami nie raczy nas zbyt często , żeby pewnie nikt jej kokieterii nie mógł zarzucić , a o flirtach innej natury to już w ogóle nie może być mowy :nie: !! Czymże jest niewinny uśmiech w stronę miłego kolegi :> ??
W sumie to czym by był złym niewinny uśmiech w stronę widzów i fanów :> ??
TeĹź niczym zdroĹźnym :D !! :devil:

Bardzo podoba mi się ostatnio we mnie to , że rozpoczynając polemikę z Wami , sam przechodzę wewnętrzną transformację i zmieniam poglądy na różne kwestie , na które wcześniej patrzyłem zupełnie inaczej :lol2: !!
Ale czy to przypadkiem nie świadczy o mojej chwiejności emocjonalnej :mhm: ?? :devil:
A to dzisiejsze dwie relacje pt. Niech wiatr rozwiewa włosy nam :lol2:
Na szczęście jest ona :lol2: !! :P :P Ona jest jak bryza , jak wiatr wiejący od morza :lol2: !! Siłą rzeczy bardzo zimny , jak na porę roku przystało i zimny jak uczucia Agatki do nas :lol2: , ale za to orzeźwiający i stawiający na nogi -jak trzeba :P !! O każdej porze roku :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Wszystkie marynary miałyby być takie ...... :roll: .... przebogate w dzianinę :> ?? Nawet te studyjne :> ?? Kiedy temperatura w studio pozwalałaby na występy np. w samej bluzeczce :) ?? :lol2:
Musiałby wejść trend, znoszący całkowicie zakładanie żakietów, a propagujący noszenie ładniejszej, ale nie mniej eleganckiej damskiej odzieży :lol2:
Dzięki kingi za umożliwienie mi przeżywania tego , co Wy :lol2: !!
Nie ma za co :D Cała przyjemność po mojej stronie :P
(...)Ale czy to przypadkiem nie świadczy o mojej chwiejności emocjonalnej :mhm: ?? :devil:
Najważniejsza w życiu młodego człowieka jest samoakceptacja :lol2: A to, że zmieniasz zdanie, świadczy tylko o tym, że ciągle rozwijasz się :lol2:
Na szczęście jest ona :lol2: !! :P :P Ona jest jak bryza , jak wiatr wiejący od morza :lol2: !! Siłą rzeczy bardzo zimny , jak na por? roku przystało , ale za to orzeźwiający -jak trzeba :P !! O każdej porze roku :lol2: !!

A propos rozwiewanych włosów jeszcze :D Ostatnio zauważyłem wśród kobiet ze świata show biznessu trend na fryzury zwane "big hair" :lol2: Włosy długie i mocno skręcone, puszczone frywolnie na ramiona :lol2: Wygląda to cudnie :P Myślicie, że jest szansa na to, że kiedyś zobaczymy tak Agatę? :lol2:
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

..kurcze :/
..jakbym wczoraj był przy kompie o tej godzinie co dzis to bym się na Agatkę może jakos załapał :/
..wrażenia podczas oglądania nagrań na Yt są :lol2:
..ale to jest luksus :lol2:
..co innego jak się czeka w złości podczas konferencji a w końcu się Agatka pojawia :lol2:
..takiego uczucia jakie mam wtedy nie zamienię na żadne inne :lol2:

..a relacje były bardzo dobre :brawa:
..treść..wiatr i inne bajery - bomba 8)

..serwis Wam się rozrósł 8)
..ani się nie zorientowałem kiedy ilość filmików zwiększyła się do 80. :o :shock:
..brawa dla Was i dla Agatki za pracowito?? :brawa:

..king - tylko nie mów że chciałbyś Agatkę na fryzurkę afro namówić :?: :lol2:
..taka fryzura to dopiero kiedy Agatka zmieni branże na jakąś bardziej artystyczną :lol2:
..wierzę że i w serwisach wyglądałaby bosko :szalony:
..ale w lżejszej odzieży i bujną postawioną czupryną na pewno nie w tvn24 :lol2:
..chociaĹź szkoda ;(

..wiedziałem że długo nie zabawić na forum dzis :/
..ale jakbym nie zajrzał teraz to już by mi się to chyba dzis nie udało :/
..będę jeszcze próbował sprawdzić czy dzis Agatka mierzyła się z zadaniem choć trochę podobnym do wczorajszego :rozgada:

..dzięki za wszystko kochani :*
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

OOOoo , to juĹź mamy new day :o ?? :tanczy: !!
..kurcze :/
..jakbym wczoraj był przy kompie o tej godzinie co dzis to bym się? na Agatkę może jakoś załapał :/
Dzisiaj sobie tak możesz mówić :devil: !! Niestety , zerkam na podgląd i nawet cienia szansy nie ma , że podczas tych paru chwil , na które dostaliśmy się przed kompa , znajdziemy na podglądzie Agatkę :/ !! :hyh: Jaka? transmisja jest :hyh: !!

Rano słyszałem , że w Poznaniu była jakaś poważna kolizja :> ?? Była reporterska relacja :> ?? Albo zapytam inaczej -prosto z mostu :lol2: Czy była już dzisiaj Agatka :lol2: ??
Grz , king : Brawo :brawa: !! A jakie piękne tło zrobiłeś Grz :szalony: !! :brawa: !! No , teraz to już tam nic poza Agatką nie ma prawa zaistnieć :lol2: !!

Agatka we fryzurze "afro" - Kingi wie , co mówi i wie co dobre :P !! :tanczy: No , ale na taką fryzurkę to faktycznie trzeba poczekać aż Agatka zacznie odwiedzać vipowskie salony :lol2: !!
Najważniejsza w życiu młodego człowieka jest samoakceptacja :lol2: A to, że zmieniasz zdanie, świadczy tylko o tym, że ciągle rozwijasz się :lol2:
Ja bym to raczej nazwał tylko i wyłącznie chwiejnością , z której mam nadzieję kiedyś wyrosnę :devil: !! :hyh:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

tło naprawdę nieziemskie Obrazek
albo mi się zdaje, albo jest tu grono fanów tego dnia, w którym Agata miała ten dyżur w Poranku? :tanczy:

Obrazek


miało któreś z Was tego dnia jakiekolwiek zastrzeżenia? :lol2:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Teraz nie moja kolej wg tamtego stenogramu , ale po prostu muszę oddać hołd należny temu zdjęciu :lol2: !! :szalony: !!
Rozczula mnie to ujęcie :szalony: !! :szalony: !!

Jest przepiękne -zdjęcie i prezentowana na nim kobieta -zwłaszcza :szalony: !! :P
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:Teraz nie moja kolej wg tamtego stenogramu , ale po prostu muszę oddać hołd należny temu zdjęciu :lol2: !! :szalony: !!
Rozczula mnie to ujęcie :szalony: !! :szalony: !!

Jest przepiękne -zdjęcie i prezentowana na nim kobieta -zwłaszcza :szalony: !! :P
Masz słuszność :szalony: To skupione spojrzenie - skupione na każdym oglądającym, przyprawia o dreszcze :szalony:

:o Myślałem, że piękniejszego ujęcia, nad to wykorzystane w charakterze tła strony Grzegorzewszczyna, nie znajdzie się :szalony:
miało któreś z Was tego dnia jakiekolwiek zastrzeżenia? :lol2:
Tylko jedno :neutral: Tego dnia zmarł Pavarotti ;(
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Umarł król, niech żyje królowa!!! :jupi:

Agatta przecież o śmierci wielkiego tenora mówiła w taki sposób, jakby ten już zmartwychwstał :lol2: W prawdzie każdy wielki artysta ma prawo rzec za życia: "nie wszystek umrę" ;) Lecz, kiedy śmierć obwieszcza Agatta - z charakterystycznym tylko dla niej namaszczeniem i powagą, artysta ten nie musi się martwić o swoją nieśmiertelno?? :D Może już ponadto w chwili, kiedy Agatta wypowiadała jego imię i nazwisko czuć się zmartwychwstałym :lol2:

I ktoś jeszcze powie, że ciemne barwy działają przygnębiająco? :lol2: :szalony:
Ta kolorystyka z komentowanych ujęć taka ciemna, stonowana sprawia, ?e wszystko, co na pierwszym planie wygląda niezwykle elegancko i pobudzająco :lol2:
Agatta tegoż dnia idealna - przychylam się do Waszych opinii i wstępuję do fan clubu tego dyżuru :P :lol2:
Bardzo podoba mi się ostatnio we mnie to , że rozpoczynając polemikę z Wami , sam przechodzę wewnętrzną transformację i zmieniam poglądy na różne kwestie , na które wcześniej patrzyłem zupełnie inaczej :lol2: !!
Ale czy to przypadkiem nie świadczy o mojej chwiejności emocjonalnej :mhm: ?? :devil:
Po lekturze Twojego posta, wyczułem duży wpływ Neptuna na Twoje życie :mhm: :devil: A może powinieneś zmienić dietę? :lol:
Widać marcinkowsky, żeś człowiek młody :D Giętkość umysłowa to wszak przeciwieństwo okresu starczego :lol2:
Życzę Tobie, jak i innym userom, jak najmniej kłopotów ze samym sobą i otaczającym światem :)
..będę jeszcze próbował sprawdzić czy dzis Agatka mierzyła się z zadaniem choć trochę podobnym do wczorajszego
Próbuj chłopcze :lol2:
Lecz obawiam się, że będą to próby inspirowane jedynie naszą, bo na Agatty działalność dzisiaj się nie zanosi ;(
Rano słyszałem ,że w Poznaniu była jakaś poważna kolizja :> ?? Była reporterska relacja :> ?? Albo zapytam inaczej -prosto z mostu :lol2: Czy była już dzisiaj Agatka :lol2: ??
Dobrze słyszałeś - wypadek był. Nawet poświęcano mu wiele miejsca na antenie. Łączeń z reporterami brakło, tym bardziej brakowało Agatty ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ludzie :!: :shock: Co tu się znowu dzieje :shock:
Forum przecież to właściwe, a teksty - sprzed kilku tygodni !
Forum znowu głupieje, czy może już, niestety, ja :shock: :shock: :shock:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Ludzie :!: :shock: Co tu się znowu dzieje :shock:
Forum przecież to właściwe, a teksty - sprzed kilku tygodni !
Forum znowu głupieje, czy może już, niestety, ja :shock: :shock: :shock:
Nie , jeśli ktoś głupieje ,to tylko ja :lol2: Po tym jak wcześniej forum zgłupiało :lol2:

Przywracamy do życia dyskusję , ktorą nam forum pożarło :lol2: !! Spóźniłeś się ze dwa kwadranse , żeby swój post , który też wtedy poległ , opublikować :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Czyli co, kontynuujemy? :lol2:
Umarł król, niech żyje królowa!!! :jupi:
To zdanie wyraĹźa wszystko 8)
Wyszczególniłem tylko ten fragment, ale o całości chciałem napisać tylko, bo to wystarczy - dobrze napisane Alchemik :brawa:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

wróćmy do teraźniejszości :D

:o Agata dziś znów w trasie :o
tym razem jest w Pile i tamtejszym szpitalu :D

czyli znĂłw w temacie medycznym :o

posłuchajmy rozmowy :cicho:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Wojciech 35 xxx i 37 gości