Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

stajlus pisze:
marcinkowsky pisze: Dziękuję Wam za ciepłe słowa :lol2: !! ale żadne gratulacje mi się nie należą :lol2: !! "Operacja" poszła sprawnie tylko dzięki Wam :lol2: !! Ja się tylko napracowałem , co przyznaję uczciwie podczas wstawiania w Wasze wypowiedzi polskich znaków :lol2: !!
podobało mi się :tanczy: bardzo to wygodne, kiedy ktoś ci podsyła gotowy post i w dodatku jest napisany po Twojej myśli :lol:
piszę się na taką współpracę :lol:
..a ja nigdy nie lubiłem czytać własnych postów :lol:
..a teraz byłem zmuszony :lol2:
..żeby korygować czy marcinkowsky nie włożył w mój post czyichś innych słów :lol2:

..ale spisał się na medal :P
..wszystko pięknie i poprawnie :P

..wiele wspomnień przy okazji odżyło ;)
..tych dobrych :lol2:
..i tych mniej dobrych ;)

..ale dzięki Agatce - zawsze były to piękne wspomnienia :P
marcinkowsky pisze:Tobie notka też miłych snów życzę :lol2: !! A mi dzisiaj na pewno przyśni się Agatka :lol2: !!
wszystkiego dobrego (dobrego, czyli Agaty) dla wszystkich 8) na noc i dzień :)
..na noc to tylko jakiś piękny sen :szalony:

..a w dzień relacja :D
..a moĹźe.. :mhm:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

obi pisze:
marcinkowsky pisze:Tobie notka też miłych snów życzę :lol2: !! A mi dzisiaj na pewno przyśni się Agatka :lol2: !!
wszystkiego dobrego (dobrego, czyli Agaty) dla wszystkich 8) na noc i dzień :)
..na noc to tylko jakiś piękny sen :szalony:

..a w dzień relacja :D
..a moĹźe.. :mhm:
Może Poranek? :mhm: Skoro już we wspomnieniach wywołaliśmy to poranne pasmo? :lol2:
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

king_kocur pisze:Może Poranek? :mhm: Skoro już we wspomnieniach wywołaliśmy to poranne pasmo? :lol2:
..to by dopiero było proroctwo :lol2:

..a swoją drogą to bardzo bym chciał znowu zobaczyć Agatkę prowadzącą te poranne serwisy :tanczy:

..świetna była i o tak wczesnej porze :brawa:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
Asenta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 03:52
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Asenta »

Bogini, nie kobieta, tylko Bogini
Jak ja jestem daaaaaleko z tyłu, oj :(
Kurcze, i jeszcze te "nowe" godziny wizyjne , ahh.... Choc nie powiem, takie poranki (troche wcześniej, tak od 7:00 ) byłyby jak marzenie :) ahh... to by sie wstawało...


Super Capsy


Wie ktoś może, czy Agata kogoś ma?
Agata Tomaszewska - Czy czego? wiecej cz?owiekowi potrzeba??
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Może Poranek? :mhm: Skoro już we wspomnieniach wywołaliśmy to poranne pasmo? :lol2:
Skoro dzisiejszy poranek serwisowała Magda Sakowska to... w TVN24 wszystko możliwe :)
Wie kto� mo�e, czy Agata kogo� ma?
Ech, człeku, szczęśliwy jesteś w swojej nieświadomości, skoro zadajesz takie pytanie.... :hyh:
A teraz sam sobie odpowiedz, czy kobieta o taaaaaakich oczach może być samotna ? :<

[ Dodano: Sro Sty 30, 2008 10:49 pm ]
Obrazek
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

epsztajnek pisze:
Może Poranek? :mhm: Skoro już we wspomnieniach wywołaliśmy to poranne pasmo? :lol2:
Skoro dzisiejszy poranek serwisowała Magda Sakowska to... w TVN24 wszystko możliwe :)
..trochę nas wczoraj poniosło :lol2:
..Agatki nie było w Poranku pod żadną postacią ;)
epsztajnek pisze:
Wie kto� mo�e, czy Agata kogo� ma?
Ech, człeku, szczęśliwy jesteś w swojej nieświadomości, skoro zadajesz takie pytanie.... :hyh:
A teraz sam sobie odpowiedz, czy kobieta o taaaaaakich oczach może być samotna ? :<
..wiemy ale nie powiemy :lol2:
..bo nie moĹźemy :xx:
..a dokładniej obiecaliśmy :lol2:

..ale tak jak napisał epsztajnek - żeby móc z bliska wpatrywać się w takie oczy marzy wielu :szalony:
..a może to robić.. :rozglada:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Nieuważnie oglądamy "Prosto z Polski" :lol2:
Dostałam cynk, a właściwie, to znalazłam szczątkową informacje, że w jednym z materiałów w "PzP", dokładniej w tym było widać Agatę :lol2: Pod koniec widać jak rozmawia z ppłk. z Poznania :D Był to materiał z tamtego czwartku :)

PS> Pozdrowienia dla najpilniejszego fana :*
:D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Nieuważnie oglądamy "Prosto z Polski" :lol2:
Wszystkie odcinki "PzP" nagrywam do obejrzenia. Ale, jak widać na załączonym dowodzie rzeczowym, materiał został przygotowany przez K.Kowalską - i tak został zapowiedziany. A, że człowiek czuł już mały przesyt informacjami o katastrofie, to szybko przewinęło się ten materiał.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Asenta pisze:Bogini, nie kobieta, tylko Bogini
Jak ja jestem daaaaaleko z tyłu, oj :(
Nie jesteś do tyłu :lol2: !! To my wczoraj ruszyliśmy ostro z kopyta :lol2: !! więc się nie przejmuj zaległościami :lol2: !! Nie roztrząsaj ich , tylko bierz się za nadrabianie :lol2: !! :tanczy:
Wie ktoś może, czy Agata kogoś ma?
A czy to ma jakieś znaczenie :lol2: ?? W wirtualnym świecie nie ma żadnych limitów przecież :lol2: !! :tanczy:
obi pisze:..ale tak jak napisał epsztajnek - żeby móc z bliska wpatrywać się w takie oczy marzy wielu :szalony:
..a może to robić.. :rozglada:
I bez limitów można wpatrywać się w te cudne ślepka :szalony: !! Wystarczy , że epszt wrzuci tu takie , jak wyżej powiększenie i ani lupy nie potrzeba :lol2: !!

obi pisze:
epsztajnek pisze:
Może Poranek? :mhm: Skoro już we wspomnieniach wywołaliśmy to poranne pasmo? :lol2:
Skoro dzisiejszy poranek serwisowała Magda Sakowska to... w TVN24 wszystko możliwe :)
..trochę nas wczoraj poniosło :lol2:
..Agatki nie było w Poranku pod żadną postacią ;)
Ja to sobie wyobrażałem raczej , że Agatka skoro już tak zasłynęła łakociami przy okazji święta św. Marcina , to dzisiaj będzie np. pączuszki piekła w jednej z poznańskich cukierni :( !! A tu Poranek minął już prawie , a pączuszki pieką się same i Agatka owszem , może i je je pączuszki , ale nie na wizji :( !! ;(

not that kind pisze:Nieuważnie oglądamy "Prosto z Polski" :lol2:
Dostałam cynk, a właściwie, to znalazłam szczątkową informacje, że w jednym z materiałów w "PzP", dokładniej w tym było widać Agatę :lol2: Pod koniec widać jak rozmawia z ppłk. z Poznania :D Był to materiał z tamtego czwartku :)

PS> Pozdrowienia dla najpilniejszego fana :*
A kim on jest :) ?? Zaproś go ,to osobiście każdy fan Agatki mu podziękuje :P !!

Co do materiału i PzP , to muszę się przyznać , że odkąd Agatki materiałów nie ma w tym programie to nie oglądam :hmm: !! :spiewa: A tu się okazuje, że warto , bo choćby dla takiego kawałeczka Agatki włączyć :P !! No proszę , jak jej nie ma na wizji , to wcale nie znaczy , że nic nie robi :) !! Zbierała dla innych materiały :( !! Dobrze , ze koleżanka ją pokazała :P !! A jak ładnie się ubrała :) !! Tak inaczej niż zwykle :P !! Kurteczka :P !! Jakiś pokaźny kudłaty szal :P !! :lol2: tak byłbym o nią i jej ciepło spokojny :P !! Dzia noteczko za info :* !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

epsztajnek pisze:
not that kind pisze:Nieuważnie oglądamy "Prosto z Polski" :lol2:
Wszystkie odcinki "PzP" nagrywam do obejrzenia. Ale, jak widać na załączonym dowodzie rzeczowym, materiał został przygotowany przez K.Kowalską - i tak został zapowiedziany. A, że człowiek czuł już mały przesyt informacjami o katastrofie, to szybko przewinęło się ten materiał.
..no cóş :lol2:
..jak się nie usłyszy wprost że materiał przygotowała Agata Tomaszewska to się z reguły omija :spiewa:
..albo mnie uwaĹźnie patrzy :spiewa:
..tym bardziej że na wstępie nikt nie zaznaczył że będą materiały z Poznania ;)
..a jeszcze wkleję to na co warto poczekać do końca materiału :lol2:

Obrazek

..notka - wyściskaj i ucałuj informatora :lol2: :*
marcinkowsky pisze: A czy to ma jakieś znaczenie :lol2: ?? W wirtualnym świecie nie ma żadnych limitów przecież :lol2: !! :tanczy:
(...)
I bez limitów można wpatrywać się w te cudne ślepka :szalony: !! Wystarczy , że epszt wrzuci tu takie , jak wyżej powiększenie i ani lupy nie potrzeba :lol2: !!
..ale jednak jesteśmy ograniczeni :lol2:
..może napiszę: ograniczani :lol2:
..będzie lepiej brzmiało :lol2:
..tym szkłem z ekranu czy to komputera czy telewizora ;(
marcinkowsky pisze:Ja to sobie wyobrażałem raczej , że Agatka skoro już tak zasłynęła łakociami przy okazji święta św. Marcina , to dzisiaj będzie np. pączuszki piekła w jednej z poznańskich cukierni :( !! A tu Poranek minął już prawie , a pączuszki pieką się same i Agatka owszem , może i je je pączuszki , ale nie na wizji :( !! ;(
..miałeś słodsze wyobrażenie o dzisiejszej Agatce :P :racja:
..to ja jestem za tym co ty wymyśliłeś :racja:
..co z tego że Poranek się skończył :)
..jeszcze mamy Dzień na żywo :lol2:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

obi pisze:..jak się nie usłyszy wprost że materiał przygotowała Agata Tomaszewska to się z reguły omija :spiewa:
..albo mnie uwaĹźnie patrzy :spiewa:
..tym bardziej że na wstępie nikt nie zaznaczył że będą materiały z Poznania ;)
..a jeszcze wkleję to na co warto poczekać do końca materiału :lol2:
no dziękuję za informacje :) ale nie uwierzycie mi, jak niapszę, że oglądałem ten material, a Agaty nie poznałem? :shock: to pewnie przez nietypowy stroj :rozglada:
obi pisze:
marcinkowsky pisze:Ja to sobie wyobrażałem raczej , że Agatka skoro już tak zasłynęła łakociami przy okazji święta św. Marcina , to dzisiaj będzie np. pączuszki piekła w jednej z poznańskich cukierni :( !! A tu Poranek minął już prawie , a pączuszki pieką się same i Agatka owszem , może i je je pączuszki , ale nie na wizji :( !! ;(
..miałeś słodsze wyobrażenie o dzisiejszej Agatce :P :racja:
..to ja jestem za tym co ty wymyśliłeś :racja:
..co z tego że Poranek się skończył :)
..jeszcze mamy Dzień na żywo :lol2:
widok by był taki smaczny, że palce lizać :P :szalony:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
Asenta pisze:Bogini, nie kobieta, tylko Bogini
Jak ja jestem daaaaaleko z tyłu, oj :(
Nie jesteś do tyłu :lol2: !! To my wczoraj ruszyliśmy ostro z kopyta :lol2: !! więc się nie przejmuj zaległościami :lol2: !! Nie roztrząsaj ich , tylko bierz się za nadrabianie :lol2: !! :tanczy:
Żebyś wiedział jak nas nasz "tymczasowy moderator" musztrował wczoraj, żeby wszystko poszło gładko i po jego myśli, to ciesz się Astenta, że możesz nadrabiać zaległości w takim spokoju, jaki miałeś i masz już po całej "akcji: przywracania do obiegu trzech stron wątku :lol2: :lol:
Wie ktoś może, czy Agata kogoś ma?
Ma, ma, ma :jupi: I nie dziwota, że ma :lol2: Ma to, na co zasługuje - szczęście u boku ukochanego mężczyzny :P No, a przynajmniej takie oboje sprawiają bardzo autentyczne wrażenie :lol2:
A czy to ma jakieś znaczenie :lol2: ?? W wirtualnym świecie nie ma żadnych limitów przecież :lol2: !! :tanczy:
Ileż to razy, powtarzałem Ci, że wszędzie trzeba kierować się zasadami :ban: Brak ogłady łatwo przenosić z jednego świata w drugi :lol2:
I bez limitów można wpatrywać się w te cudne ślepka :szalony: !! Wystarczy , że epszt wrzuci tu takie , jak wyżej powiększenie i ani lupy nie potrzeba :lol2: !!
To chyba Ĺźadnym grzechem nie jest? :rozglada: :red:
not that kind pisze:Nieuważnie oglądamy "Prosto z Polski" :lol2:
Dostałam cynk, a właściwie, to znalazłam szczątkową informacje, że w jednym z materiałów w "PzP", dokładniej w tym było widać Agatę :lol2: Pod koniec widać jak rozmawia z ppłk. z Poznania :D Był to materiał z tamtego czwartku :)
Muszę się otwarcie i publicznie przyznać do porażki :red: Kiedyś słynąłem z tego, że każdą zakulisowość Agatty wyłapywałem i pierwszy o tym donosiłem :) Teraz moja kondycja pogorszyła się ;( Na szczęście są inni - czujni i życzliwi donieść o fakcie :)
marcinkowsky pisze:Co do materiału i PzP , to muszę się przyznać , że odkąd Agatki materiałów nie ma w tym programie to nie oglądam :hmm: !! :spiewa: A tu się okazuje, że warto , bo choćby dla takiego kawałeczka Agatki włączyć :P !! No proszę , jak jej nie ma na wizji , to wcale nie znaczy , że nic nie robi :) !! Zbierała dla innych materiały :( !! Dobrze , ze koleżanka ją pokazała :P !! A jak ładnie się ubrała :) !! Tak inaczej niż zwykle :P !! Kurteczka :P !! Jakiś pokaźny kudłaty szal :P !! :lol2: tak byłbym o nią i jej ciepło spokojny :P !! Dzia noteczko za info :* !!
Żebym nie zapomniał, to już na wstępie dziękuję :* :D Outfit faktycznie inny, niż ten, do którego przyzwyczaiła nas Agatta w relacjach, powiedziałbym - bardziej młodzieżowy :lol2: Dziwnym trafem wpasowujący się bardziej w moje gusta :lol2: Sam fakt zakulisowej działalności trochę smuci, ponieważ to Agatta powinna figurować na tablicach początkowych, jako autorka materiału :plus: Wtedy wszyscyśmy byśmy o tym wiedzieli :lol2:
stajlus pisze:
obi pisze:
marcinkowsky pisze:Ja to sobie wyobrażałem raczej , że Agatka skoro już tak zasłynęła łakociami przy okazji święta św. Marcina , to dzisiaj będzie np. pączuszki piekła w jednej z poznańskich cukierni :( !! A tu Poranek minął już prawie , a pączuszki pieką się same i Agatka owszem , może i je je pączuszki , ale nie na wizji :( !! ;(
..miałeś słodsze wyobrażenie o dzisiejszej Agatce :P :racja:
..to ja jestem za tym co ty wymyśliłeś :racja:
..co z tego że Poranek się skończył :)
..jeszcze mamy Dzień na żywo :lol2:
widok by był taki smaczny, że palce lizać :P :szalony:
Wyście sobie wyobrażali, a ja zainspirowany Waszymi wyobrażeniami, zacznę pisać dokładny scenariusz relacji... zacznę go w myślach układać i zapisywać :lol2: :szalony:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Nie wiem , czy o tym pisałem ( jeśli się powtarzam , to przepraszam ) ale w związku ze strojem Agaty z "PzP" mam podejrzenie - jeżeli Agata wie , że będzie cała na wizji to SPECJALNIE brzydko się ubiera, aby zniechęcić do siebie wirtualnych wielbicieli ( czyli nas ) :devil:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

epsztajnek pisze:Nie wiem , czy o tym pisałem ( jeśli się powtarzam , to przepraszam ) ale w związku ze strojem Agaty z "PzP" mam podejrzenie - jeżeli Agata wie , że będzie cała na wizji to SPECJALNIE brzydko się ubiera, aby zniechęcić do siebie wirtualnych wielbicieli ( czyli nas ) :devil:
Już parę razy różni śmiałkowie wysnuwali taką spiskową teorię dziejów :lol2: Lecz prawie zawsze, a właściwie nigdy :devil: , nikt nie zdołał jej udowodnić :lol2:
Zatem można rzec, że figuruje ona jedynie w naszej świadomości :lol2:

A zresztą :D , to przecież, jeśli chodzi o wierzchnie odzienie (bo o zobaczeniu tego nie-wierzchniego możemy tylko pomarzyć :lol2: ), nie jest tak złe w plenerze, jak bywa, że złym jest w studio :lol2: Brązowy płaszczyk, biały, bądź czarny golfik, albo apaszka, to przecież wygląda bardzo elegancko :tanczy:
Wiele życzeń natomiast miałbym w kontekście garderoby studyjnej..., która pozostawia wiele do życzenia :lol2: Ale o tym już wielokrotnie była mowa :lol2: :stop: Sugestii było wiele, lecz było to wołanie fana na puszczy :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

epsztajnek pisze:Ech, człeku, szczęśliwy jesteś w swojej nieświadomości, skoro zadajesz takie pytanie.... :hyh:
A teraz sam sobie odpowiedz, czy kobieta o taaaaaakich oczach może być samotna ? :<
Oczy Anioła :aniol: Tak wyglądają oczy prawdziwego Anioła :aniol:

Do strojów możemy zgłaszać praktycznie zawsze jakieś zastrzeżenia ;) Są w życiu kwestie niepodważalne :) Do spojrzenia zastrzeżeń nie zgłosimy, do oczu - NIGDY :nie: :] Nigdy i nikt nie zgłosi! :]
not that kind pisze:Nieuważnie oglądamy "Prosto z Polski" :lol2:
Ufff... na początku myślałem, że coś "grubszego" przegapiliśmy :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości