Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:Nie macie jakiejś informacji, czegoś materialnego, namacalnego na osłodę tego wydłużającego się czasu wyglądania Agatty? :rozglada:
Mam jedynie wspomnienia i... tęskniące spojrzenie boskiej, nieziemsko pięknej Agaty :lol2:

Obrazek

I wyobraĹşmy sobie, Ĺźe Agata mĂłwi nam: "do jutra" :racja:

Obrazek

Mam jeszcze prośbę... przeplotę ją innym capsem :lol2:

Obrazek

...proszę pilnować jutro Agatę i dostarczyć mi ją... to znaczy nagrania pod umówiony adres :rydzyk:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:
Alchemik pisze:Nie macie jakiejś informacji, czegoś materialnego, namacalnego na osłodę tego wydłużającego się czasu wyglądania Agatty? :rozglada:
Mam jedynie wspomnienia i... tęskniące spojrzenie boskiej, nieziemsko pięknej Agaty :lol2:
To miało mi pomóc w ujarzmieniu tęsknoty :uhh: To ją jeszcze bardziej rozbudziło :( Pożre mnie dzisiejszego dnia doszczętnie... ;( Nie wiem, dlaczego akurat dzisiaj tak się czuję :uhh:
I wyobraĹşmy sobie, Ĺźe Agata mĂłwi nam: "do jutra" :racja:
Jutro... jutro może być futro... :devil:
Mam jeszcze prośbę... przeplotę ją innym capsem :lol2:
Ochhh.... :szalony: Chcę to spojrzenie zobaczyć... w aktualnej wersji :ban:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:
king_kocur pisze:
Alchemik pisze:Nie macie jakiejś informacji, czegoś materialnego, namacalnego na osłodę tego wydłużającego się czasu wyglądania Agatty? :rozglada:
Mam jedynie wspomnienia i... tęskniące spojrzenie boskiej, nieziemsko pięknej Agaty :lol2:
To miało mi pomóc w ujarzmieniu tęsknoty :uhh: To ją jeszcze bardziej rozbudziło :( Pożre mnie dzisiejszego dnia doszczętnie... ;( Nie wiem, dlaczego akurat dzisiaj tak się czuję :uhh:
Skoro moje capsy ci nie pomogły i nie ulżyły w tęsknocie (dziwne :mhm: mi zawsze pomagały :> ) to może wypij sobie koniaka? :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze: Skoro moje capsy ci nie pomogły i nie ulżyły w tęsknocie (dziwne :mhm: mi zawsze pomagały :> ) to może wypij sobie koniaka? :lol2:
Pomagają - owszem, lecz pomogły tęsknotę rozbudzić jeszcze bardziej :(
A nie będę uciszał jej alkoholem :lol2: Obawiam się, że gdybym zaczął, nie byłbym w stanie odnotować jutrzejszego pojawienia się Agatty :lol2:
To byłaby samobójcza bramka :devil:
Nie jestem i nigdy nie zamierzam być frustratem działającym autodestrukcyjnie, dodatkowo przynosząc szkodę innym :devil: Ja tylko tęsknię :uhh:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
king_kocur pisze: Skoro moje capsy ci nie pomogły i nie ulżyły w tęsknocie (dziwne :mhm: mi zawsze pomagały :> ) to może wypij sobie koniaka? :lol2:
Pomagają - owszem, lecz pomogły tęsknotę rozbudzić jeszcze bardziej :(
I przecież o to w życiu chodzi :jupi: !! Kingi -dobrze , że masz full wypas caps , bo zawsze masz czym podnieść na duchu :lol2: !!

Nie wiem , który caps piękniejszy i które spojrzenie na poszczególnych capsach podoba mi się najbardziej :szalony: ?? Możecie przyłożyć mi broń do skroni , a ja i tak będę twierdził, że nie potrafię wybrać najpiękniejszej capsowej Agatki , bo wszystkie są tak samo piękne :szalony: !!
No może ta ostatnia propozycja wprawia mnie w lekkie zawstydzenie :red: !! Agatka przeszywać wzrokiem też potrafi :lol2: !! :szalony:
A nie będę uciszał jej alkoholem :lol2: Obawiam się, że gdybym zaczął, nie byłbym w stanie odnotować jutrzejszego pojawienia się Agatty :lol2:
To byłaby samobójcza bramka :devil:
Nie jestem i nigdy nie zamierzam być frustratem działającym autodestrukcyjnie, dodatkowo przynosząc szkodę innym :devil: Ja tylko tęsknię :uhh:
Dobrą decyzję podjąłeś :jupi: !! Jeśli oczywiście zajrzałeś do "PzP" :lol2: ?? Agatka miała materiał o dyskotece w Ostrowie Wlkp. :lol2: !! Nie było jej widać -widać ktoś dla niej zbierał materiały :lol2: !! Dyskoteka nazywa się "Heaven" , a Agatka musiała opowiadać o niej w kontekście Hell :devil: !! Ona zawsze już chyba będzie ocierać się o te dwa światy -niebiański i piekielny :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Alchemik pisze:Nie macie jakiejś informacji, czegoś materialnego, namacalnego na osłodę tego wydłużającego się czasu wyglądania Agatty? :rozglada:
DowĂłd na to, Ĺźe Ĺźyje, pracuje i na pewno nie urlopuje... jeszcze :lol2:

Obrazek
king_kocur pisze:Mam jeszcze prośbę... przeplotę ją innym capsem :lol2:
Obrazek

...proszę pilnować jutro Agatę i dostarczyć mi ją... to znaczy nagrania pod umówiony adres :rydzyk:
:hahaha: Uraziliście czymś wtedy Agatę :> Ma minę, jakby chciała przekazać komuś - oczywiście nie sugeruję, że Wam :stop: "Mam was serdecznie dość" :hahaha:

A ja... oczywiście, jeśli będę mogła i nic mi nie stanie na przeszkodzie, to nagram jutro Agatę :D
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze::hahaha: Uraziliście czymś wtedy Agatę :> Ma minę, jakby chciała przekazać komuś - oczywiście nie sugeruję, że Wam :stop: "Mam was serdecznie dość" :hahaha:
Nan Agatka miałaby mieć dość :> ?? :lol2: No notka :lol2: !! Nawet przez myśl mi to nigdy nie przemknęło :lol2: !!


To jest oznaka tego , że Agatka myśli o nas -taka mina to obwieszcza światu :lol2: !!
king_kocur pisze: Obrazek
Tak wygląda kobieta , która myśli o swoich wspaniałych fanach :lol2: !! A tamten caps i mina (jakże urocza :P ) , ale była spowodowana pewnie jakimś nudnym tematem , który musiała wcześniej Agatka zapowiedzieć :lol2: !!

No i dzięki za dowód materiałowy w postaci capsa :lol2: !! :*
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:
king_kocur pisze: Skoro moje capsy ci nie pomogły i nie ulżyły w tęsknocie (dziwne :mhm: mi zawsze pomagały :> ) to może wypij sobie koniaka? :lol2:
Pomagają - owszem, lecz pomogły tęsknotę rozbudzić jeszcze bardziej :(
I przecież o to w życiu chodzi :jupi: !! Kingi -dobrze , że masz full wypas caps , bo zawsze masz czym podnieść na duchu :lol2: !!
Jeśli w życiu chodzi o to, żeby tęsknić, to ja wysiadam... nawet w biegu :devil:
Moim zdaniem, życie polega na tym ,by móc nacieszyć się obecnością, twórczością ludzi, z którymi chce się być i ludzi, których działalność chce się obserwować i konsumować :lol2:
Potwierdziło się to w momencie, w którym usłyszałem zapowiedź Agatty materiału i samą jego treść :jupi: Wspaniałość :lol2: Takąż poczułem ulgę i satysfakcję, że poczułem jakby kopniaka motywującego mnie do tego, by naprawić cały dzisiejszy stracony na wyczekiwaniu dzień :jupi: :P
Nie wiem , który caps piękniejszy i które spojrzenie na poszczególnych capsach podoba mi się najbardziej :szalony: ?? Możecie przyłożyć mi broń do skroni , a ja i tak będę twierdził, że nie potrafię wybrać najpiękniejszej capsowej Agatki , bo wszystkie są tak samo piękne :szalony: !!
No może ta ostatnia propozycja wprawia mnie w lekkie zawstydzenie :red: !! Agatka przeszywać wzrokiem też potrafi :lol2: !! :szalony:
Wszystkie ujęcia, każda mina są najpiękniejsze w świecie - bez dwóch zdań :lol2:
Tak wygląda kobieta , która myśli o swoich wspaniałych fanach :lol2: !!
Oby i jutro tak się nam prezentowała :rydzyk:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Jeśli w życiu chodzi o to, żeby tęsknić, to ja wysiadam... nawet w biegu :devil:
Al -poczekaj :uhh: !! :stop: Dzisiaj jesteś jakiś roztargniony , nie podejmuj pochopnych decyzji -możesz się poturbować :lol2: !! A tego byśmy nie chcieli :lol2:
Poza tym , Agatka już wróciła , dała oznakę życia , więc jest już dobrze ,a przynajmniej zapowiada się , że będzie lepiej :) !!
Wspaniałość :lol2: Takąż poczułem ulgę i satysfakcję, że poczułem jakby kopniaka motywującego mnie do tego, by naprawić cały dzisiejszy stracony na wyczekiwaniu dzień :jupi: :P
Taaa :racja: !! Zobaczyć dziełko Agatki , usłyszeć jej głos :racja: !! I człowiek od razu czuje się jak w niebie..... :lol2: !!
Oby i jutro tak się nam prezentowała :rydzyk:
Wszyscy myślę mamy taką nadzieję :tanczy: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

Alchemik pisze:
king_kocur pisze: Skoro moje capsy ci nie pomogły i nie ulżyły w tęsknocie (dziwne :mhm: mi zawsze pomagały :> ) to może wypij sobie koniaka? :lol2:
Pomagają - owszem, lecz pomogły tęsknotę rozbudzić jeszcze bardziej :(
..tęsknota tęsknotą - a od wspomnień i widoków serce zaczyna bić szybciej :jupi:
..chyba będę o kilka razy dziennie więcej przeglądał Twoje galerię kingi :lol2:
..bo nie znam jeszcze wszystkich min Agatki na pamięć :szalony:
Alchemik pisze:Jeśli w życiu chodzi o to, żeby tęsknić, to ja wysiadam... nawet w biegu :devil:
Moim zdaniem, życie polega na tym ,by móc nacieszyć się obecnością, twórczością ludzi, z którymi chce się być i ludzi, których działalność chce się obserwować i konsumować :lol2:
Potwierdziło się to w momencie, w którym usłyszałem zapowiedź Agatty materiału i samą jego treść :jupi: Wspaniałość :lol2: Takąż poczułem ulgę i satysfakcję, że poczułem jakby kopniaka motywującego mnie do tego, by naprawić cały dzisiejszy stracony na wyczekiwaniu dzień :jupi: :P
..no i widzę że sobie dzis fundujecie darmowe wykłady 'życiowe' :lol2:
..jakieś terapie :>
..spory :>
..różnice poglądów :>
..ile może..a w zasadzie mogą zdziałać - 3 dni niewidzenia się z Agatką :lol2:

..więcej nas nie powinni skazywać na taką długą rozłąkę :grozi:
not that kind pisze: DowĂłd na to, Ĺźe Ĺźyje, pracuje i na pewno nie urlopuje... jeszcze :lol2:
..materiał był super :D
..miły akcencik na koniec roboczego (mojego) tygodnia :P
..i miejmy nadzieję że naprawdę oznacza powrót Agatki do pracy :tanczy:
..ale taki 'większy' powrót :tanczy:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Post autor: TinkiWinki »

not that kind pisze: DowĂłd na to, Ĺźe Ĺźyje, pracuje i na pewno nie urlopuje... jeszcze :lol2:
Obrazek
To nie był materiał @, ona tylko użyczyła głosu :D Materiał stworzył ten młodzian
Obrazek


Widzieliście ostatnią okładkę People?Obrazek
Obrazek

Kto jest w Rio na karnawale? Może @? Kiedyś wspominała o fascynacji Ameryką Pd. :D
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Co za niedorĂłbka !
Gdzie nazwisko Agaty na okładce !?
A wizję Agaty tańczącej sambę w Rio w odpowiednim stroju roztoczyliśmy w tym wątku już kilka miesięcy temu :lol:
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

TinkiWinki pisze:
not that kind pisze: DowĂłd na to, Ĺźe Ĺźyje, pracuje i na pewno nie urlopuje... jeszcze :lol2:
[url=http://img187.imagevenue.com/loc162/th_ ... _162lo.jpg]Obrazek[/URL]
To nie był materiał @, ona tylko użyczyła głosu :D Materiał stworzył ten młodzian
..to tekst też napisał :>
..a Agatka tylko odczytała kwestię :>
..nie wierzę :D
..tekst był typowy dla niej :D
..tak gra słów :lol2:
Widzieliście ostatnią okładkę People?
..bardzo ładna :o :hahaha:
..ale brak nazwiska to faktycznie niewybaczalne niedopatrzenie :hahaha:
..co z Ciebie za naczelny :?: :lol2:
..tak w ogĂłle to witaj znowu :)
..bo już chyba z raz u nas byłeś :)
Kto jest w Rio na karnawale? Może @? Kiedyś wspominała o fascynacji Ameryką Pd. :D
..nie ma Agatki ;(
..jest Knapik ;)
..nie wiem jak oni mogą to jej robić :?: :(
..wiedzą że Agatka chciałaby wybrać się w podróż do Ameryki Południowej i jej tam z roboczą wizytą nie poślą :(
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

:shock: Jak Wam się udaje dzisiaj wejść na forum :> ?? I to jeszcze tak owocnie :lol2: ?? :hahaha: Mi cały dzień pokazuje się jakiś dziwny komunikat :??

obi pisze:
TinkiWinki pisze:
not that kind pisze: DowĂłd na to, Ĺźe Ĺźyje, pracuje i na pewno nie urlopuje... jeszcze :lol2:
[url=http://img187.imagevenue.com/loc162/th_ ... _162lo.jpg]Obrazek[/URL]
To nie był materiał @, ona tylko użyczyła głosu :D Materiał stworzył ten młodzian
..to tekst też napisał :>
..a Agatka tylko odczytała kwestię :>
..nie wierzę :D
..tekst był typowy dla niej :D
..tak gra słów :lol2:

Nie , tekstu na pewno nikt Agatce nie klecił , a to , że ktoś dostarczył jej nagrań filmowych , to wydaje mi się , że jest sprawą na miejscu , bo Agatka stworzona jest do tego , żeby jej służono :lol2: !! :tanczy:
Widzieliście ostatnią okładkę People?
..bardzo ładna :o :hahaha:
..ale brak nazwiska to faktycznie niewybaczalne niedopatrzenie :hahaha:
..co z Ciebie za naczelny :?: :lol2:
..tak w ogĂłle to witaj znowu :)
..bo już chyba z raz u nas byłeś :)
Tinki -od czasu medialnej nagonki na ciebie jestem Twoim wielkim i zagorzałym fanem :lol2: !! No , no , no :lol2: !! Ja myślałem , że Agatka na początku zacznie pojawiać sięna okładach magazynów typu "Tele tydzień" , "Rewia" , później "VIVA" , "Twój Styl" etc. :lol2: !! A tu proszę z grubej rury wypalili :tanczy: !! Najpoczytniejszy i najprężniejszy amerykański magazyn pewnie bił się o prawo do umieszczenia najpiękniejszej polskiej dziennikarki na okładce :lol2: !! :lol2: nie pytam , które miejsce Agatka zajmuje w rankingu Most Beatiful People , bo to oczywiste :lol2: !! Angelina na pewno zzieleniała z zazdrości - i wygląda tak , jak Agatki koszula :lol2: !!
Kto jest w Rio na karnawale? Może @? Kiedyś wspominała o fascynacji Ameryką Pd. :D
..nie ma Agatki ;(
..jest Knapik ;)
..nie wiem jak oni mogą to jej robić :?: :(
..wiedzą że Agatka chciałaby wybrać się w podróż do Ameryki Południowej i jej tam z roboczą wizytą nie poślą :(
No nie wiem , ale Agatki nie potrafię sobie na karnawale wyobrazić :devil: !! Zakładając , ze pojechałaby tam w jeden ze swoich marynar :devil: !!

No i jak będzie dzisiaj , czy jej nie będzie :lol2: ?? :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

TinkiWinki pisze:
not that kind pisze: DowĂłd na to, Ĺźe Ĺźyje, pracuje i na pewno nie urlopuje... jeszcze :lol2:
[url=http://img187.imagevenue.com/loc162/th_ ... _162lo.jpg]Obrazek[/URL]
To nie był materiał @, ona tylko użyczyła głosu :D Materiał stworzył ten młodzian
Obrazek
Tutaj to akurat mało kogo taka informacja obchodzi :devil: Tym razem ważniejszy dla ogółu był mój caps :lol2:
A tak na marginesie, to przedstawiam Wam źródło mojej informacji nt. tamtego materiału i zadumanej Agaty :lol2: Teraz już możecie osobiści Tinki'emu Winki'emu podziękować :lol2:
marcinkowsky pisze:
obi pisze:
TinkiWinki pisze:Widzieliście ostatnią okładkę People?
..bardzo ładna :o :hahaha:
..ale brak nazwiska to faktycznie niewybaczalne niedopatrzenie :hahaha:
..co z Ciebie za naczelny :?: :lol2:
..tak w ogĂłle to witaj znowu :)
..bo już chyba z raz u nas byłeś :)
Tinki -od czasu medialnej nagonki na ciebie jestem Twoim wielkim i zagorzałym fanem :lol2: !! No , no , no :lol2: !! Ja myślałem , że Agatka na początku zacznie pojawiać sięna okładach magazynów typu "Tele tydzień" , "Rewia" , później "VIVA" , "Twój Styl" etc. :lol2:
Tinki Winki, mogłeś chłopakom zrobić z Agaty cower girl w STUFF MAGAZINE :devil:
Jak już jesteś taki hojny :devil:
Swoją drogą musiałeś się nieźle napracować, skoro zdecydowałeś się nietypowo tutaj zamieścić swoją twórczość? :lol2: Możesz być spokojny :D Tutaj odpowiednio Cię docenią :lol2:

N@wet nikt nie z@uważył jak się odnosisz do Ag@ty :devil:
:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości