Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re:

Post autor: Alchemik »

obi pisze:..Al Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..przytul Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..tak mi źle Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Już dobrze obi :* Już dobrze :* Spokój :) Wszyscy cierpimy tak samo z powodu rozłąki z Agattą :( Lecz pamiętaj, bez względu na to, ile ona będzie trwała, że jest to tylko tymczasowe rozstanie :) Czas szybko biegnie i nim się obejrzymy Agatta znowu będzie z nami :) Będzie nadawała dla nas wspaniałe relacje, będzie bez żadnej tremy prowadziła dla nas serwisy i raporty :) Zobaczysz to wszystko szybko znów stanie się naszym udziałem :)
marcinkowsky pisze:
obi pisze:..post :uhh:
..to nie jest tylko post :uhh:
..to są katusze rozłąki ;(
marcinkowsky pisze:Gorzej jeśli to właśnie Agatka zdecydowała umartwiać się przez 40 dni i nocy na jakiejś pustyni :rozglada: ?? ;(
..będziemy tak przez 40 dni i nocy wymyślali dlaczego tak długo nie ma i nie będzie Agatki :uhh:
Powiedzmy , że najbliżej prawdy będzie teoria mówiąca o tym , że Agatka przez 40 dni i 40 nocy będzie hulać do upadłego w towarzystwie swojego faceta i jego i ich wspólnych znajomych :tanczy: !! I co :lol2: ?? Lepiej Ci :lol2: ??
Wolałbym, ażeby sprawdziła się informacja o 40 dniach i nocach hulaczek, aniżeli ta o umartwianiu się na pustkowiu :lol2:
Lecz możemy być spokojni :lol2: Tańce, hulańce i swawole z pewnością wezmą górę podczas wypoczynku Agatty :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Re: Re:

Post autor: obi »

Alchemik pisze:Już dobrze obi :* Już dobrze :* Spokój :) Wszyscy cierpimy tak samo z powodu rozłąki z Agattą :( Lecz pamiętaj, bez względu na to, ile ona będzie trwała, że jest to tylko tymczasowe rozstanie :) Czas szybko biegnie i nim się obejrzymy Agatta znowu będzie z nami :) Będzie nadawała dla nas wspaniałe relacje, będzie bez żadnej tremy prowadziła dla nas serwisy i raporty :) Zobaczysz to wszystko szybko znów stanie się naszym udziałem :)
..tak myślisz :?: :(
..ale mi każda minuta dłuży sie tak jakby trwała godzinę :(
..nie wyobrażam sobie czekania 40 dni.. ;(
Alchemik pisze:Wolałbym, ażeby sprawdziła się informacja o 40 dniach i nocach hulaczek, aniżeli ta o umartwianiu się na pustkowiu :lol2:
Lecz możemy być spokojni :lol2: Tańce, hulańce i swawole z pewnością wezmą górę podczas wypoczynku Agatty :lol2:
..ona będzie hulać :neutral:
..a my tu cierpimy niedostatek ;(
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Re:

Post autor: marcinkowsky »

obi pisze:
Alchemik pisze:Już dobrze obi :* Już dobrze :* Spokój :) Wszyscy cierpimy tak samo z powodu rozłąki z Agattą :( Lecz pamiętaj, bez względu na to, ile ona będzie trwała, że jest to tylko tymczasowe rozstanie :) Czas szybko biegnie i nim się obejrzymy Agatta znowu będzie z nami :) Będzie nadawała dla nas wspaniałe relacje, będzie bez żadnej tremy prowadziła dla nas serwisy i raporty :) Zobaczysz to wszystko szybko znów stanie się naszym udziałem :)
..tak myślisz :?: :(
..ale mi każda minuta dłuży sie tak jakby trwała godzinę :(
..nie wyobrażam sobie czekania 40 dni.. ;(


Coś mi się zdaje , że będziemy musieli zacząć sobie powoli wyobrażać , że jesteśmy w stanie wytrzymać bez Agatki te 40 dni :rozglada: ?? ;( !! ;( Na nic zdaje się tłumaczenie, że skoro za oknem mamy 10 stopni Celcjusza , to już mamy wiosnę , bo tak naprawdę to dla nas wiosnę i temperatury wiosenne będziemy odczuwali , kiedy wróci do nas Agatka ;( !! ;(
obi pisze:..ona będzie hulać :neutral:
..a my tu cierpimy niedostatek ;(
Musimy w końcu przestać z tym naszym egoistycznym podejściem do życia i zacząć myśleć o szczęściu Agatki :neutral: !! I o tym , że w końcu musi wypocząć :) !! Trudne to będzie , ale musimy , żebyśmy później mogli mienić się jej najbardziej zagorzałymi fanami :racja: !!


A dzisiaj są Agatki imieniny...... ;( !! ;( !! ;( !! I co mamy zrobić z życzeniami :uhh: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

A dzisiaj są Agatki imieniny...... ;( !! ;( !! ;( !! I co mamy zrobić z życzeniami :uhh: ??
Przesłać telepatycznie - pomyśl, że stoisz przed Agatką, składasz jej życzenia, wręczasz kwiaty, uśmiechasz się do niej, całujesz w rączkę i w policzek ( żeby przypadkiem za dużo sobie nie wyobrazić :lol2: )....
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Przesłać telepatycznie (...)
Ehe :D !! Zgoda :D !! Mam nadzieję ,że nie będzie m iw wyobrażeniach przeszkadzało to , że ja już ...... ja już wysłałem ekartkę :lol2: !! :rozglada: Ale to mało romantyczne :spiewa: !! :ech: No dobra ... spróbujmy od początku :lol2: !! :devil:
- pomyśl, że stoisz przed Agatką,
Serce zaczyna bić mi szybciej ..... :szalony: !!
składasz jej życzenia,


Ummmhhhhhmmmm :szalony: !! .... o rany -właśnie się pomyliłem :devil: !! Wstyd :red: !! OK , głowa do góry .... próbuję jeszcze raz :lol2: !! :devil:
(...)wręczasz kwiaty,
.... Agatka mi wybaczyła pomyłkę przy składaniu życzeń , ale powiedziała , że nie lubi lilii :devil: !! :uhh:
(...) uśmiechasz się do niej,
...... to zawsze działało na dziewczyny -mój powalający uśmiech :lol2: !! :devil: :> Agatka jest chyba ze stali :mhm: ??
(...) całujesz w rączkę i w policzek ( żeby przypadkiem za dużo sobie nie wyobrazić :lol2: )....
Yuhuhuh :ech: !! Zapomniałeś dodać na początku mojego "wyobrażania" , żebym się zrelaksował i teraz nie mam tej zdolności myślenia i wyobrażania tak daleko w przód :lol2: !!

W dodatku do Agatki zadzwonił teraz jakiś Tomek :devil: !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Yuhuhuh :ech: !! Zapomniałeś dodać na początku mojego "wyobrażania" , żebym się zrelaksował i teraz nie mam tej zdolności myślenia i wyobrażania tak daleko w przód :lol2: !!

W dodatku do Agatki zadzwonił teraz jakiś Tomek :devil: !! :lol:
..i rzuciła cię i wszystko co wokół dla niego :?: ;(
..życie jest okrutne ;(

..widzę że Wam dopisują humory :neutral:
..no fajnie się czyta takie radosne wpisy ;)
..chociaż ja nie mam nastroju na żarty..ale Wam nie bronię ;)
epsztajnek pisze:
A dzisiaj są Agatki imieniny...... ;( !! ;( !! ;( !! I co mamy zrobić z życzeniami :uhh: ??
Przesłać telepatycznie - pomyśl, że stoisz przed Agatką, składasz jej życzenia, wręczasz kwiaty, uśmiechasz się do niej, całujesz w rączkę i w policzek ( żeby przypadkiem za dużo sobie nie wyobrazić :lol2: )....
..z tego całego zamieszania wokół zniknięcia Agatki zapomniałem całkowicie o tej ważnej dacie :hmm:

..marcinkowsky z nieba spadasz :rydzyk:

..to nic że nie ma z nami Agatki ;)
..obowiązek fana trzeba spełnić w należytym czasie :)
..obowiązek który jest oczywiście jednocześnie wielką przyjemnością :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..i rzuciła cię i wszystko co wokół dla niego :?: ;(
..życie jest okrutne ;(
Nie robiłem sobie nadziei na to , że będzie inaczej :lol2: !! W tym starciu zawsze widziałem się w roli pokonanego :lol2: !! Ja nie mam w portfelu amerykańskiej waluty :devil: !! Czasem zdarzy mi się jakieś euro ,ale sporadycznie :devil: !! więc nawet wyższość euro nad dolarem nic tu nie pomoże :devil: !! Innych aspektów nie rozważam :lol2: !!
..widzę że Wam dopisują humory :neutral:
..no fajnie się czyta takie radosne wpisy ;)
..chociaż ja nie mam nastroju na żarty..ale Wam nie bronię ;)
Nie można przecież cały czas sie smucić ;) !! Zwłaszcza , kiedy ma się większą niż stu procentową pewność , co do tego ,ze Agatka jest teraz w siódmym niebie i .... i chodzi spać we własnym niebie i budzi się co świt w tymże niebie ..... :lol2: !! To nie jest powód do smutku , a wręcz przeciwnie - do ogromnej radości :lol2: !! Nie chcę , żeby moj egoizm znów wygrywał walkę :lol2: !!
obi pisze:..z tego całego zamieszania wokół zniknięcia Agatki zapomniałem całkowicie o tej ważnej dacie :hmm:
Bo smutas jesteś smutkiem i tęsknotą przejęty :lol2: !! Naucz się ode mnie żyć nadzieją na to , że czas popłynie nam jak woda w wodospadzie :lol2: !!
..marcinkowsky z nieba spadasz :rydzyk:
Ojjjhhh -chyba nie ten kierunek :lol2: !! :devil: Odwróć go trochę :devil: !!
obi pisze:..to nic że nie ma z nami Agatki ;)
..obowiązek fana trzeba spełnić w należytym czasie :)
..obowiązek który jest oczywiście jednocześnie wielką przyjemnością :)
Obowiązek , to brzmi okrutnie - nie ujmuj tak tego :nie: !! Pisać do Agatki czułe słówka , to jest czysta , z niczym nie zmieszana przyjemność :racja: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..i rzuciła cię i wszystko co wokół dla niego :?: ;(
..życie jest okrutne ;(
Nie robiłem sobie nadziei na to , że będzie inaczej :lol2: !! W tym starciu zawsze widziałem się w roli pokonanego :lol2: !! Ja nie mam w portfelu amerykańskiej waluty :devil: !! Czasem zdarzy mi się jakieś euro ,ale sporadycznie :devil: !! więc nawet wyższość euro nad dolarem nic tu nie pomoże :devil: !!
Liczy się prestiż gotówki? :lol2: Znów, jak bumerang, powrócił temat przyozdabiania Agatty w szaty materialistki :lol2: Gdyby ona się dowiedziała... :grozi:
..widzę że Wam dopisują humory :neutral:
..no fajnie się czyta takie radosne wpisy ;)
..chociaż ja nie mam nastroju na żarty..ale Wam nie bronię ;)
obi :neutral: Widzę, że z Tobą będziemy mieli najcięższe życie, podczas nieobecności Agatty :uhh: Musimy zmagać się każdy na swój sposób ze swoją tęsknotą, to na dodatek podtrzymywać w specjalny sposób Ciebie na duchu :mhm: Od czego ma się jednak wiernych i zaufanych przyjaciół? :lol2:
obi pisze:..z tego całego zamieszania wokół zniknięcia Agatki zapomniałem całkowicie o tej ważnej dacie :hmm:
To jedna ważna data :D Nie zapominajmy o drugiej, jakże istotniej :o: O Walentynkach, które to święto również, wszystko na to wskazuje, spędzimy bez Agatty :(
marcinkowsky pisze:
obi pisze:..to nic że nie ma z nami Agatki ;)
..obowiązek fana trzeba spełnić w należytym czasie :)
..obowiązek który jest oczywiście jednocześnie wielką przyjemnością :)
Obowiązek , to brzmi okrutnie - nie ujmuj tak tego :nie: !! Pisać do Agatki czułe słówka , to jest czysta , z niczym nie zmieszana przyjemność :racja: !!
Obowiązkowe przyjemności wypełniamy zawsze najskrupulatniej :tanczy:
epsztajnek pisze:Przesłać telepatycznie - pomyśl, że stoisz przed Agatką, składasz jej życzenia, wręczasz kwiaty, uśmiechasz się do niej, całujesz w rączkę i w policzek ( żeby przypadkiem za dużo sobie nie wyobrazić :lol2: )....
Mówi się, że kiedy wyobrażamy sobie zbyt wiele, to jest to jest to przejaw ubóstwa naszej wyobraźni :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re:

Post autor: king_kocur »

zoha8 pisze:Skoro napisały już o tym Teletubisie, pozostaje mi potwierdzić to zniknięcie Agaty.
Dlatego jeśli ktoś ogląda TVN24 dla niej, może teraz zrobić sobie dłuuuugie wakacje.
Czekałem na filmy z wekendu :uhh: a doczekałem się takiej informacji :uhh:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re:

Post autor: obieżyświat »

..kingi :)
..widzę że my dwaj się najlepiej z całego towarzystwa dogadamy :neutral:
..choć to marne pocieszenie że obaj jesteśmy tak nieodwracalnie zdołowani :neutral:
Alchemik pisze:Liczy się prestiż gotówki? :lol2: Znów, jak bumerang, powrócił temat przyozdabiania Agatty w szaty materialistki :lol2: Gdyby ona się dowiedziała... :grozi:
..wątpię że teraz..zwłaszcza teraz obchodzi ją to co u nas się dzieje :?
Od czego ma się jednak wiernych i zaufanych przyjaciół? :lol2:
..wiem - zdaję sobie z tego sprawę :)
..i bardzo jestem Wam wdzięczny za okazaną pomoc i serdeczność :*
..ale wiecie że tylko Agatka jest w stanie mnie uleczyć z tej tęsknicy :neutral:
Alchemik pisze:To jedna ważna data :D Nie zapominajmy o drugiej, jakże istotniej :o: O Walentynkach, które to święto również, wszystko na to wskazuje, spędzimy bez Agatty :(
..znów będziemy musieli wysłać życzenia w..próżnię :neutral:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Re:

Post autor: king_kocur »

obieżyświat pisze:..kingi :)
..widzę że my dwaj się najlepiej z całego towarzystwa dogadamy :neutral:
..choć to marne pocieszenie że obaj jesteśmy tak nieodwracalnie zdołowani :neutral:
Informacja o zniknięciu Agaty z ekranu... do wiosny :shock: jest dla mnie druzgocąca :uhh: To jest urzeczywistnienie mojego największego sennego koszmaru :uhh:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Re:

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:
obieżyświat pisze:..kingi :)
..widzę że my dwaj się najlepiej z całego towarzystwa dogadamy :neutral:
..choć to marne pocieszenie że obaj jesteśmy tak nieodwracalnie zdołowani :neutral:
Informacja o zniknięciu Agaty z ekranu... do wiosny :shock: jest dla mnie druzgocąca :uhh: To jest urzeczywistnienie mojego największego sennego koszmaru :uhh:
Panowie, oj panowie :uhh: Nasza - amatorska pomoc Wam nie wystarcza :uhh: Musimy zasięgnąć chyba porad specjalistów :mhm: I zadać im fundamentalne pytanie: jak pomóc tęskniącym i nie widzącym na horyzoncie nadziei na odnalezienie szlaku wiodącego do "pełni zdrojów wód na pustyni i strumieni na stepie, końca losu niewidomych i niemych, pełni szczęścia, Drogi Świętej i nas na niej, czystych i wyzwolonych…" :neutral:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:Panowie, oj panowie :uhh: Nasza - amatorska pomoc Wam nie wystarcza :uhh: Musimy zasięgnąć chyba porad specjalistów :mhm:
Nie potrzeba :stop: Nie od razu tak radykalne posunięcia :stop: Daj nam czas :neutral: Może sami sobie poradzimy z udręką :neutral:
Alchemik pisze:I zadać im fundamentalne pytanie: jak pomóc tęskniącym i nie widzącym na horyzoncie nadziei na odnalezienie szlaku wiodącego do "pełni zdrojów wód na pustyni i strumieni na stepie, końca losu niewidomych i niemych, pełni szczęścia, Drogi Świętej i nas na niej, czystych i wyzwolonych…" :neutral:
Odpowiedź na to pytanie jedno ma tylko imię: Agata :D
Agata czyni nasze życie skomplikowanym, ponieważ zawładnęła naszymi umysłami całkowicie :szalony: To jest uciążliwe w obecnej sytuacji, ale ma jednocześnie charakter i smak słodkiego nałogu :P :szalony:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re:

Post autor: stajlus »

king_kocur pisze:Odpowiedź na to pytanie jedno ma tylko imię: Agata :D
Agata czyni nasze życie skomplikowanym, ponieważ zawładnęła naszymi umysłami całkowicie :szalony: To jest uciążliwe w obecnej sytuacji, ale ma jednocześnie charakter i smak słodkiego nałogu :P :szalony:
Agata - tylko ona ostatecznie jest w pełni słuszna 8)
tę pustkę, tylko sama Agata może wypełnić ;) to przecież logiczne :)

zobaczcie zresztą, spójrzcie na ten cudowny uśmiech z mojego awatara :) serce z bólu pęka, że ten uśmiech jest tak daleko od nas ;(
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Re:

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:
king_kocur pisze:Odpowiedź na to pytanie jedno ma tylko imię: Agata :D
Agata czyni nasze życie skomplikowanym, ponieważ zawładnęła naszymi umysłami całkowicie :szalony: To jest uciążliwe w obecnej sytuacji, ale ma jednocześnie charakter i smak słodkiego nałogu :P :szalony:
Agata - tylko ona ostatecznie jest w pełni słuszna 8)
tę pustkę, tylko sama Agata może wypełnić ;) to przecież logiczne :)
Świetnie , że wszyscy doszliśmy do takiego oczywistego wniosku :lol2: !! to znaczy ,że wszystko z nami w porządku :lol2: !! Al -nie musisz się już o nas martwić :lol2: !! Odpowiedź była prostsza , niż się wszystkim wydawało :tanczy: !! A teraz proszę , niech ktoś wymyśli , co zrobić , żeby ten nasz lek , pokarm i osłoda w jednym , prędziutko do nas wróciła :D !! :lol:
stajlus pisze:zobaczcie zresztą, spójrzcie na ten cudowny uśmiech z mojego awatara :) serce z bólu pęka, że ten uśmiech jest tak daleko od nas ;(
Czyżbyśmy wrócili do punktu wyjścia i znów na progu wita nas tęsknota :> ?? :mhm: ?? :hmm: !! :ech:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mastrokan i 37 gości