Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Pewnie już dawno kupiona i wisiała w szafie i zżerana przez mole czekała aż się pojawisz, by Joasia mogła ją założyć
Chyba z tymi molami nie było ostatecznie tak zle,bo jakis wiekszych strat na niej widac nie było :tanczy:
Zobaczymy jak jutro będzie
Jak rozpuści i założy starą garsone, to znaczy, że się dowiedziała
Ale My to przeżywamy,dopiero co adam przezywa :lol2:
Ach, Ty to miałeś zawsze zdolności destrukcyjne, więc zaraz coś sknocisz
Zaczał bardzo grzecznie,uśpi Joasi czujność a potem zaatakuje :rozglada: :spiewa:
Jak to możliwe, by o dalszych losach Joasi decydowała jedna osoba
Powonno się jakieś gremium zwołać, co by decyzje podjęło
My sobie możemy decydowac a Joasia i tak zrobi co bedzie chciała-jest sobie sterem,żaglem i okrętem :szalony: :szalony:

P.S Zauważyliscie ,ze 399. strona jest 400 :shock: Wyszło na to,że byliśmy nadgorliwi z prezentami :lol2: Ale to tylko dobrze o nas bedzie swiadczyć :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Caps z Joasia zerkającą w kartki poprostu mistrzostwo :P Nawet w takich jasnych kolorach wyglada bardzo ładnie :aniol:
Natomiast co do takich miniaturowych capsów-jeśli o mnie chodzi to wole te duże jednak :rozglada: Bo jednak jest to szybsze-można sobie myszką na szybkości wybierać ,która Joasia jest najpiękniejsza :tanczy: Aczkolwiek to tylko moje zdanie,jeśli zostanie jak teraz jest na pewno nie bede marudził :nie: :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Nika »

maxxx pisze:Natomiast co do takich miniaturowych capsów-jeśli o mnie chodzi to wole te duże jednak
Ja wole male. Wiecej obrazkow wchodzi na mniejsza powierzchnie, a poszczegolne te bardziej przykuwajace oko zawsze mozna sobie powiekszyc.
Zauważyliscie ,ze 399. strona jest 400
To po forum kreca sie chyba jakies mole, albo chochliki, bo daje glowe, ze czterysetna byla czterysetna. 5 zwariowanych userow nie moze sie mylic. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Caps z Joasia zerkającą w kartki poprostu mistrzostwo
Zawsze poluję na ujęcia ze spuszczonymi oczami - Joasia wygląda wtedy cudownie .
Bosko też wygląda w momencie - kiedy kończy się wyświetlany materiał , a ona jeszcze jest wzruszona , zanim zacznie nową zapowiedź. Trwa to ułamek sekundy, trzeba czasami kilka razy cofać materiał i pracowicie wachlować stop-klatką , żeby zrobić jeden "pstryk" - ale efekt jest powalający.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Re: Joanna Kryńska

Post autor: arczi »

maxxx pisze:Chyba z tymi molami nie było ostatecznie tak zle,bo jakis wiekszych strat na niej widac nie było
No chyba nie było :nie: Przynajmniej od frontu :lol2:
Ale My to przeżywamy,dopiero co adam przezywa
Losy świata niemalże dzierga w swoich rękach :rozglada:
Taka odpowiedzialność spoczywa na niektórych, że szok :shock:
Zaczał bardzo grzecznie,uśpi Joasi czujność a potem zaatakuje
Rybcia nawet się nie będzie spodziewałą ataku ;(
A tu nagle 'hyc' i Joasia dokuczona :lol2:
My sobie możemy decydowac a Joasia i tak zrobi co bedzie chciała-jest sobie sterem,żaglem i okrętem
I to chyba jest najlepsze :tanczy:
Po co ma ulegać jakimkolwiek naciskom :rozglada:
Caps z Joasia zerkającą w kartki poprostu mistrzostwo Nawet w takich jasnych kolorach wyglada bardzo ładnie
Noo :tanczy: Widać troche policzka i kucola dokładniej i w ogóle :D
Natomiast co do takich miniaturowych capsów-jeśli o mnie chodzi to wole te duże jednak
A mnie tam nie robi różnicy :nie:
Takie capsy też mi pasują- ważne, ze jest tam Prosiaczek :lol2:
Nika pisze:To po forum kreca sie chyba jakies mole, albo chochliki, bo daje glowe, ze czterysetna byla czterysetna. 5 zwariowanych userow nie moze sie mylic.
No dokładnie :rozglada: Ucięłi kawałek z życia Joasi :spiewa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

a o losach Joasi niech zadecyduje kamilo on się na tych sprawach zna i będzie wiedział co zrobić
O co chodzi? :shock: To sen czy mnie oczy mylą? :mhm:
Losy świata niemalże dzierga w swoich rękach :rozglada:
Taka odpowiedzialność spoczywa na niektórych, że szok :shock:
Proponuję powołać komisję śledczą ds. słusznych decyzji :lol2:
Ale My to przeżywamy,dopiero co adam przezywa
Adam to tak na luzie do tego podchodzi :spiewa:
Zaczał bardzo grzecznie,uśpi Joasi czujność a potem zaatakuje
Rybcia nawet się nie będzie spodziewałą ataku ;(
A tu nagle 'hyc' i Joasia dokuczona :lol2:
Nosił wilk [Joasia] razy kilka ponieśli i wilka :rozglada:
Caps z Joasia zerkającą w kartki poprostu mistrzostwo Nawet w takich jasnych kolorach wyglada bardzo ładnie
Noo :tanczy: Widać troche policzka i kucola dokładniej i w ogóle :D
Rozważam możliwość wprowadzenia nowego avatarka :mhm:
Natomiast co do takich miniaturowych capsów-jeśli o mnie chodzi to wole te duże jednak
Wszystko ma swoje dobre i złe strony :spiewa:
Ja mam mieszane uczucia, ale raczej skłaniam się ku większym :aniol:
To po forum kreca sie chyba jakies mole, albo chochliki, bo daje glowe, ze czterysetna byla czterysetna. 5 zwariowanych userow nie moze sie mylic
Ktoś chciał Nam i Joannie zabrać kawałek życia :grozi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: adam »

Kamilo i Aroldinio dziękuję za zaufanie :D
a cała reszto........co nie wierzysz że sie zmieniłem :ban:
Wy tak specjalnie mnie podpuszczacie żebym znowu narozrabiał i była by to dla was znakomita okazja aby złapać parę punktów u Joasi potępiając mnie :nie:
Nosił wilk [Joasia] razy kilka ponieśli i wilka :rozglada:
Joasiowy (wilk)nosi cały czas i nic mu się z tego powodu nie dzieje złego :devil:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

adam pisze:Kamilo (...) dziękuję za zaufanie :D
Nie ma za co. Tak mi się wymsknęło :rozglada:
a cała reszto........co nie wierzysz że sie zmieniłem :ban:
Adam się trochę zmienił - fakt faktem. Nie wiem czy to pod wpływem choroby, czy to tak generalnie, ale nie jest to już ten sam Adam, co przed kilkoma miesiącami. Trochę bardziej opanowany się wydaje (ze szczególnym naciskiem na wydaje) :uhh:
Wy tak specjalnie mnie podpuszczacie żebym znowu narozrabiał i była by to dla was znakomita okazja aby złapać parę punktów u Joasi potępiając mnie :nie:
Jaki bystrzak :lol2:
Joasiowy (wilk)nosi cały czas i nic mu się z tego powodu nie dzieje złego :devil:
Jeszcze wiele przed Nim :spiewa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Maxxx i Kamilo - za dużymi zdjęciami
Arczi - wszystko jedno , byle by była Maciorka.... znaczy się Prosiaczek
Nika - za małymi
Adam - nie wypowiedział się
Czyli pat w negocjacjach :lol:
Jeżeli można - ja jestem za małymi ze względów technicznych - po prostu strona szybciej się ładuje i nie trzeba czekać , aż się ustabilizuje - przestanie skakać. A poza tym, w poprzedniej wersji zdjęcia też były pomniejszone - tak, w mniejszym stopniu - ale dla obrazu pełnowymiarowego też trzeba było klikać.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: adam »

Adam optuje za małymi :D
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Re: Joanna Kryńska

Post autor: aroldinio »

Dzięki za ostatnie capsy z Joasia szczególnie mi się podobają te capsy na których Joasia się uśmiecha :tanczy: :tanczy:
Widzę że na Joasi dłoni pojawiły się jakieś świecidełko
TVN - OD DZIESIECIU LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

aroldinio pisze:Dzięki za ostatnie capsy z Joasia szczególnie mi się podobają te capsy na których Joasia się uśmiecha :tanczy: :tanczy:
Widzę że na Joasi dłoni pojawiły się jakieś świecidełko
Kolego, właściwie powinienem ciebie olać wysokim sikiem :tarzam się ze śmiechu: :tarzam się ze śmiechu: :tarzam się ze śmiechu:
Ale grzecznie odpowiem: Joasia ma świecidełka na paluszkach "od zawsze"
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Re: Joanna Kryńska

Post autor: aroldinio »

Chyba ze tak
Ale ja naprawdę wcześniej tego świecidełka nie zauważyłem i dlaczego byłem zaskoczony jak to na jej dłoni zobaczyłem
TVN - OD DZIESIECIU LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obrazek
Dzisiejsze Prosto z Polski rozpoczęło się jak kiedyś od relacji reportera. Joasia dzielnie L. Kabłakowi zadała pytanko i podziękowała za relację :tanczy: Jeśli chodzi o uśmiechy to było trochę skromnie, ale ubrana była jak zwykle uroczo: błyszcząca marynarka, biała bluzeczka, włoski ''kompromis'' no i perełki rzecz jasna :jupi:
Kilka minut przed magazynem pojawiła się też nowa reklamówka programu, w której udział aż 3 razy bierze Joasia (w kucyku). Na jej zakończeniu zaprasza do oglądania PzP - aż grzech odmówić Jej zaproszeniu... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości