Agata Adamek

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Agata Adamek

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Na pewno będzie relacjonowała wybory, choć być może dodadzą Jej jakieś wsparcie
Ja stawiam,że Knapik pojedzie też :tanczy: Pewnie nie tylko Oni-no zobaczymy. :rozglada: Chociaż Agatka swoja energią teoretycznie była by w stanie ogarnąć wszystkie stany :D Gorzej wyglada sprawa taka,że raczej się nie rozdwoi :lol2:
Staje się powoli polsko-amerykańską reporterką (jakby to powiedzieli Amerykanie ze swoim ''r'')
Taki damski odpowiednik Mariusza Maxxxa :tanczy: Tylko się cieszyć-w Sejmie tez zawsze coś się dzieje,ale to nie to samo co zaoceaniczne eskapady :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Ja stawiam,że Knapik pojedzie też :tanczy: Pewnie nie tylko Oni-no zobaczymy. :rozglada: Chociaż Agatka swoja energią teoretycznie była by w stanie ogarnąć wszystkie stany :D Gorzej wyglada sprawa taka,że raczej się nie rozdwoi :lol2:
Mimo, że jest tak energiczna to nie mogłaby się rozdwoić, ani nawet potroić. Relacje będę w dzień i nocy :aniol:
Co do wsparcia to może jeszcze Sznajder. On tez się ostatnio robi taki międzynarodowy :mhm:
Taki damski odpowiednik Mariusza Maxxxa :tanczy: Tylko się cieszyć-w Sejmie tez zawsze coś się dzieje,ale to nie to samo co zaoceaniczne eskapady :tanczy:
Nie musi się przecież ograniczać do samego Sejmu - im bardziej urozmaicone tym lepiej :tanczy:
A Mariusza Maxxx'a ( :lol2: ) akurat miałem na myśli - ktoś musi być tvnowiskim Kolonkiem :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Agata Adamek

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Mimo, że jest tak energiczna to nie mogłaby się rozdwoić, ani nawet potroić. Relacje będę w dzień i nocy
Co do wsparcia to może jeszcze Sznajder. On tez się ostatnio robi taki międzynarodowy
No ale Agatka na pewno nie jest samolubna i pozwoli wysłać ze sobą innych kolegów :D No Sznajdera pewnie tak,bo mi się wydaje,że go pomału nakierują na większa polityke-a zaczynał od ludzkich spraw :)
Nie musi się przecież ograniczać do samego Sejmu - im bardziej urozmaicone tym lepiej
A Mariusza Maxxx'a ( ) akurat miałem na myśli - ktoś musi być tvnowiskim Kolonkiem
No Agata jest taka Kolonkowa,musi tylko złapać ten akcent :lol2: Ale :nie: -niech nie małpuje :stop: Musi mieć swój styl Agatkowy,aczkolwiek pewność siebie Kolonki to może przejąć-a co :szalony: :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:No ale Agatka na pewno nie jest samolubna i pozwoli wysłać ze sobą innych kolegów :D No Sznajdera pewnie tak,bo mi się wydaje,że go pomału nakierują na większa polityke-a zaczynał od ludzkich spraw :)
Znam też Osóbkę, która zaczynała od polityki, a teraz jest bliżej ludzkich spraw ;)
Jeśli chodzi o Agatę to raczej nie jest typem wojowniczki i nie będzie miała nic przeciwko temu :nie:
No Agata jest taka Kolonkowa,musi tylko złapać ten akcent :lol2: Ale :nie: -niech nie małpuje :stop: Musi mieć swój styl Agatkowy,aczkolwiek pewność siebie Kolonki to może przejąć-a co :szalony: :lol2:
Nikt tu nie mówi o naśladowaniu kogoś :nie:
Ma być po prostu jego odpowiednikiem na swój własny styl i sposób :racja:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Agata Adamek

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Znam też Osóbkę, która zaczynała od polityki, a teraz jest bliżej ludzkich spraw
:hmm: Jakieś zaćmienie umysłu czy co,ale nie wiem o kim mówisz :shock: :spiewa:
Jeśli chodzi o Agatę to raczej nie jest typem wojowniczki i nie będzie miała nic przeciwko temu
Walczy tylko o newsy,pewnie ma tam swoje podstepne sposoby :tanczy: Ale poza tym jest bardzo miła zapewne :D
Nikt tu nie mówi o naśladowaniu kogoś
Ma być po prostu jego odpowiednikiem na swój własny styl i sposób
Wreszcie mamy konsensus w tej sprawie-o to własnie mi chodziło,czasami za bardzo owijam w bawełne tą esensję,którą chce przekazać :lol2: .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze::hmm: Jakieś zaćmienie umysłu czy co,ale nie wiem o kim mówisz :shock: :spiewa:
Ty chyba tej Osoby nie znasz, więc Ci nie będę tłumaczył nawet :nie: :lol2:
Walczy tylko o newsy,pewnie ma tam swoje podstepne sposoby :tanczy: Ale poza tym jest bardzo miła zapewne :D
... no i wiecznie uśmiechnięta. Nie ma jakiś tam foszków z dnia na dzień :rozglada:
Wreszcie mamy konsensus w tej sprawie-o to własnie mi chodziło,czasami za bardzo owijam w bawełne tą esensję,którą chce przekazać :lol2: .
Ale wreszcie Ci się udaje to przekazać na różny sposób :tanczy:
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Re: Agata Adamek

Post autor: aroldinio »

Niewiecie panowie czy Agata pojawiła się w dzisiejszym reportażu wczoraj do południa oglądałem Tvn 24 i jej nie było
TVN - OD DZIESIECIU LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
mirage
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: środa 24 paź 2007, 17:36

Re: Agata Adamek

Post autor: mirage »

Czy Agata jest jeszcze panną ?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Adamek

Post autor: epsztajnek »

mirage pisze:Czy Agata jest jeszcze panną ?
Żadnych jawnych , poufnych, tajnych, ani ściśle tajnych informacji na ten temat nie posiadamy :<
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Adamek

Post autor: Nika »

mirage pisze:Czy Agata jest jeszcze panną ?
Sugerujac sie danymi z tej strony: http://nasza-klasa.pl/profile/2531469 wyglada na to, ze Agata jeszcze nie przeszla na ciemna strone ksiezyca i nadal jest panna! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie wiem, czy widzieliście wczorajszy materiał Agaty w magazynie ''Polska i świat'', w którym to było kilka ciekawych ujęć, gdy korzysta z komputera na swym stanowisku? Wśród tych ujęć było m.in. dość spore zbliżenie na twarz czy dłonie. Ubrana była w swój czerwono-czarny zestaw :lol2: Na końcu podeszła do jakiegoś urządzenia (nie wiem czy to ksero czy jakieś wielofunkcyjne, ale mniejsza z tym) i wyciągnęła z niego kartkę :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Agata Adamek

Post autor: maxxx »

Nie widziałem :( A o czym był mniej więcej ten materiał to może na stronie głównej by był-czasami co nieco można tam znalezc z PIŚU :roll:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:A o czym był mniej więcej ten materiał to może na stronie głównej by był-czasami co nieco można tam znalezc z PIŚU
Wstyd się przyznać, ale kompletnie wyleciało mi z głowy :rozglada: Jednak szukając w portalu wczorajszych materiałów nie udało mi się tego znaleźć -najprawdopodobniej nie opublikowali :(
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Agata Adamek

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Wstyd się przyznać, ale kompletnie wyleciało mi z głowy Jednak szukając w portalu wczorajszych materiałów nie udało mi się tego znaleźć -najprawdopodobniej nie opublikowali
Ach trudno :hyh: Ale zasygnalizowałeś ,że musimy być czujni na drugi raz :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Agatka po raz kolejny objawiła się w Faktach :jupi:
Mówiła o nominacji Lecha K. do miana kociarza roku :rozglada:
Przy okazji podsumowała zwierzęce podboje polityków :D
Materiał bardzo ciekawy, przy okazji uświadomił mi, że Agaty dawno nie widziałem :rozglada:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości