[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Jakiś czas temu słyszałam w TVN wypowiedź pana Miszczaka, że trudno jest o nowe gwiazdy do TzG, bo te które chcieliby pozyskać producenci nie mają ochoty , a te które mają ochotę nie są gwiazdami na miarę programu. Poczytałam sobie trochę o uczestnikach VII edycji, szczególnie o tych, których określa się, że są znikąd min. o Kaliszuku i Marinie Łuczenko, tabloidy o Nich nie pisały, ale naprawdę mają się czym pochwalić, mają spore dokonania artystyczne, są obyci ze sceną i tańcem i mogą się okazać atrakcyjnymi uczestnikami programu. Albo taka zapomniana Magdalena Mielcarz, oglądałam dzisiaj śniadaniową Dwójkę i jestem pod wrażeniem klasy i uroku tej aktorki, jest w trakcie zdjęć do nowego filmu, partneruje Jej Christopher Lambert, piękna, światowa dziewczyna, jeśli jeszcze nie jest gwiazdą to na pewno lada moment nią będzie, co daję pod rozwagę panu Miszczakowi i Iwańskiemu, gdyby rozważali kolejną edycję TzG, bo niby dlaczego nie :tanczy:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Santol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 14 lut 2008, 18:23

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Santol »

Tak naprawdę Marina urodziła się na Ukrainie - jej matka jest ukrainką. A w Stalowej Woli uczyła się w szkole muzycznej pierwszego stopnia o profilu fortepianowym i mieszkała przez jakiś czas a teraz po wygraniu New Wave 2007, nagrywa płytę dla Universal Music no i wzięli ją do "TzG" :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Robert Janowski wyleci z TVP?

Post autor: pop »

Czy Roberta Janowskiego, gospodarza "Jakiej to melodii", spotka taki sam los jak Tomasza Kammela, który również wziął udział w "Tańcu z gwiazdami" i wyleciał z TVP? Szczegóły tutaj :arrow: http://www.plotek.pl/plotek/1,78646,4931046.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Ptr15 »

Na pewno nie wyleci z TVP. Gdyby miało tak być, to wyleciałby po swojej roli w Na Wspólnej.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pop »

Ale Robert Janowski jest aktorem, więc nie porównywałbym jego małej rólki w "Na Wspólnej" do występu w najpopularniejszym show jakim jest "Taniec z gwiazdami". Zauważ, że np. Karol Strasburger też grał w TVN-owskich serialach i co, wyleciał z "Familiady"? No właśnie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: podmark »

Jak można wierzyć w to, co napisało pudelkopodobne ścierwo ? No proszę, a najczęściej plotka i pudelka cytuje wielce inteligentny przedstawiciel Warszawki, który jednoznacznie wskazuje, że ludzie ze wsi są mało inteligentni i niewykształceni.

Janowski nie wyleci z TVP, bo nie jest przez Telewizję Polską zatrudniony ! Pracuje on dla producenta zewnętrznego i TVP nic nie może zrobić :).
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mks »

Wiesz, gdyby TVP się uparła mogłaby go wyrzucić, kiedy Wachowicz wystąpiła w "TZG" zrezygnowano z niej, mimo iż program produkował producent zewnętrzny. Nie wywalą go, bo to kretyństwo, jest osobą bardzo lubianą i popularną.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: podmark »

TVP nic nie może zrobić. Tak samo, jakby Urbański chciał teraz jeździć na łyżwach w GTnL - TVN nie może nic zrobić, bo Hubert jest zatrudniony przez Intergalactic.

No i nie można łączyć przypadku Janowskiego i Wachowicz, bo to, że program produkuje firma zewnętrzna, wcale nie oznacza, że prezenter jest zatrudniony przez producenta. Wielokrotnie zdarza się tak, że telewizja zlecając produkcję jakiegoś programu od razu daje im swojego prezentera.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Po występie w TzG Janowski oprócz śpiewania zapewne będzie pokazywał się również w tańcu towarzyskim, chyba, że szybko odpadnie i nie zdąży nauczyć się samby, rumby czy fokstrota :) , trudno sobie wyobrazić "Jaka to melodia" bez Janowskiego, podobnie jak np. "Szansę na sukces" bez Manna, dlatego nie wydaje mi się, żeby Janowskiemu w tym względzie zaszkodził udział w TzG :tanczy:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Elek »

Sorki ale janowskiego na pewno nie spotka taki sam los jak kammela... zyskal on ostatnio telekamere a wiec jest to chyba wyraz sympatii wiec telewizje beda sie o niego bił. Wiec nie ma co sie martwic nawet jak odpadnie.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Szymon Majewski nie otrzymał w tym roku Telekamery :shock: , co mnie bardzo zdziwiło, podobnie jak to, że otrzymał ją Janowski, ja bym się o Niego nie biła
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Elek »

NO ja tez go nie lubie ale na to wyglada ze duzo osob go lubi w porownaniu do kammela
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Robert Janowski wyleci z TVP?

Post autor: pop »

Według niektórych źródeł Robert Janowski otrzymał ultimatum: jeśli weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami" i będzie próbował swych sił w TVN - przestanie prowadzić "Jaką to melodię". Co ciekawe, znajomi Janowskiego twierdzą, że znudziło mu się już prowadzenie teleturnieju w TVP, więc decyzja szefostwa Telewizji Polskiej może mu być na rękę. Szczegóły tutaj :arrow: http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,4932537.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Ja mam przeczucie, że Janowski ''Jaką to melodię'' może opuścić, bo gdy odbierał Telekamerę to coś chyba nawet mówił, że już może tego teleturnieju nie prowadzić czy coś takiego. No, ale zobaczymy, co z tego wszystkiego wyjdzie ;) TVN w pewnym sensie promocję już zaczął ;) W Dzień Dobry TVN w tygodniu gośćmi była Kasia Skrzynecka, Michał Lesień, Kamila Kajak i Lukasz Zagrobelny :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Kammel też zapewne wziął udział w TzG z nudów :P , nie ma ludzi niezastąpionych, ja w "Jaka to melodia" widziałabym ewentualnie Rudi Schuberta, który bardzo dobrze sprawdza się w tego rodzaju programach/ale znowu problem z Polsatem :? /, i jak dla mnie jest zdecydowanie bardziej sympatyczny niż Janowski, Niedźwiedzki przestał prowadzić listę przebojów w Trójce i świat się nie zawalił /bardzo lubiłam/, ale nie poszłam za Nim do innej stacji, po prostu życie toczy się dalej, zastanawiam się tylko czy Janowski idzie na żywioł z tym TzG, czy być może liczy na dalszą współpracę z TVN :mhm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości