Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:
epsztajnek pisze:Kochani :stop:
Po pierwsze - Pokażcie mi dziennikarkę, która ma już pewną pozycję zawodową, po zamążpójściu zmieniła nazwisko :devil:
:mhm: może mieć dwuczłonowe :)
No nie wierzę , że pomimo tego , że Al zdradził ci to coolerskie nazwisko , Tobie przemknęła jeszcze myśl , że Agatka mogłaby przedstawiać się też tym drugim :lol: !!

Właściwie , to tak jak nie chciałem , żeby wychodziła za mąż , tak teraz chciałbym , żeby to zrobiła , tylko dlatego , żeby usłyszeć jak się tym drugim przedstawia :lol2: !!
stajlus pisze:
epsztajnek pisze:Po drugie - czy Agata koniecznie musi przyjmować NAZWISKO po przyszłym mężu , a nie , na przykład, IMIĘ ? Żeby za dużo nie powiedzieć .... :hmm: Przeanalizujcie jej obecne nazwisko ... :D
nic z tego nie rozumiem :rozglada: a przysięgam, że chciałbym :D
To ja zdradzę Tobie stajlus drugą tajemnicę :lol2: !! Imię wybranka Agatki :tanczy: !! :lol2:
Jak kiedyś -zdaje się Ty epszt napisałeś , gdyby Agatka pozbyła się obecnego nazwiska na rzecz tego nowego (po przyszłym mężusiu :lol2: ) , to by straszliwy nietakt popełniła przez wzgląd na imię wybranka :hahaha: !!
Dlatego miejmy nadzieję , że już do końca zostanie Agatą Tomasz... ykhmmm ......ewską :lol2: !! :tanczy: vI , że żadnych kwiatków do nazwiska rodowego dodawać nie będzie :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:
epsztajnek pisze:Po drugie - czy Agata koniecznie musi przyjmować NAZWISKO po przyszłym mężu , a nie , na przykład, IMIĘ ? Żeby za dużo nie powiedzieć .... :hmm: Przeanalizujcie jej obecne nazwisko ... :D
nic z tego nie rozumiem :rozglada: a przysięgam, że chciałbym :D
To ja zdradzę Tobie stajlus drugą tajemnicę :lol2: !! Imię wybranka Agatki :tanczy: !! :lol2:
Jak kiedyś -zdaje się Ty epszt napisałeś , gdyby Agatka pozbyła się obecnego nazwiska na rzecz tego nowego (po przyszłym mężusiu :lol2: ) , to by straszliwy nietakt popełniła przez wzgląd na imię wybranka :hahaha: !!
Dlatego miejmy nadzieję , że już do końca zostanie Agatą Tomasz... ykhmmm ......ewską :lol2: !! :tanczy: vI , że żadnych kwiatków do nazwiska rodowego dodawać nie będzie :lol2: !!
teraz zaczynam rozumieć więcej :lol:
co ja piszę? :hmm: teraz już wszystko rozumiem :tanczy: dzięki marcinkowsky za wytłumaczenie tego skrytego zawiłego zdania epsztajneka :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze: teraz zaczynam rozumieć więcej :lol:
co ja piszę? :hmm: teraz już wszystko rozumiem :tanczy: dzięki marcinkowsky za wytłumaczenie tego skrytego zawiłego zdania epsztajneka :D
Nie ma za co :lol2: !! Lubię ludziom rozjaśniać w umysłach :lol2: !! I to bez użycia procentowego napoju :lol2: !!

epszt , tak jak zresztą my wszyscy :lol2: piszemy okrężną drogą , żeby za dużo nie wypaplać :grozi: !! :lol2: Tak więc pamiętaj , że wszystko , czego się dowiesz pokątnie zostaje między nami :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze: Nie ma za co :lol2: !! Lubię ludziom rozjaśniać w umysłach :lol2: !! I to bez użycia procentowego napoju :lol2: !!
poczułem wielką ulgę jak się dowiedziałem, o co chodzi :) życie w niewiedzy, kiedy inni coś wiedzą, jest bardzo męczące :hyh:
marcinkowsky pisze:epszt , tak jak zresztą my wszyscy :lol2: piszemy okrężną drogą , żeby za dużo nie wypaplać :grozi: !! :lol2: Tak więc pamiętaj , że wszystko , czego się dowiesz pokątnie zostaje między nami :lol2: !!
ależ oczywiście, że będę milczał i zachowam te informacje, które otrzymałem od Was, tylko dla siebie :)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

Właściwie , to tak jak nie chciałem , żeby wychodziła za mąż , tak teraz chciałbym , żeby to zrobiła , tylko dlatego , żeby usłyszeć jak się tym drugim przedstawia :lol2: !!
A ja już mam w uszach ten złośliwy komentarz Jarka Kuźniara : "dziwna dziewczyna z tej Agaty, [...echm....] a zajęta " ;)
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: TinkiWinki »

Czy zastanawialiście się co teraz może robić @? Może np. rozkłada się gdzieś na plaży? :) Tylko jedno mnie martwi, czy ma kto ją smarować olejkiem do opalania? Obrazek Ajeśli jest takowa osoba czy zrobi prawidłowo? Obrazek
Odkąd sięgam pamięcią chciałem być zawodowym rozsmarowywaczem olejków do opalania Obrazek Niektóre twierdzą że jestem Paganinim smarowania Obrazek Marzył mi sie nawet program telewizyjny - Ręce które smarują Obrazek Chyba napiszę do Miszczaka, trzeba w końcu realizować marzenia z dzieciństwa Obrazek

A co Wy tak chcecie ją zaobrączkować na siłę? :D Małżeństwo to same minusy :D Koniec z wypadami na niespodziewane imprezki, trzeba prać mężusiowi odzież roboczą, gotować obiadki. Nie daj Boże jeśli zupa będzie za słona Obrazek No i największy problem, kto będzie spał od ściany Obrazek
marcinkowsky pisze:Chyba dopiero teraz dotarło do mnie , że piszę w miejscu publicznym i obnażam się ze swoich przeżyć przed obcymi , a czasami przypadkowymi ludźmi :devil: !! Kurde , ale to straszne :devil: !!
Odrobina ekshibicjonizmu nie jest zła, zwłaszcza kiedy jest się anonimowym. Gorzej jeśli z jakichś powodów przyjdzie się kiedyś, komuś, gdzieś ujawnić Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:A ja już mam w uszach ten złośliwy komentarz Jarka Kuźniara : "dziwna dziewczyna z tej Agaty, [...echm....] a zajęta " ;)
Z nutką rozgoryczenia w głosie :devil: ?? Tak , też już to słyszę :lol2: !! A tak w ogóle , to nie macie pojęcia jak tęsknię do pogaduch o poranku w wykonaniu zawstydzonej Agatki i impertynenckiego Jarka :) !! ;(
TinkiWinki pisze:Czy zastanawialiście się co teraz może robić @? Może np. rozkłada się gdzieś na plaży? :) Tylko jedno mnie martwi, czy ma kto ją smarować olejkiem do opalania? Obrazek Ajeśli jest takowa osoba czy zrobi prawidłowo? Obrazek
Odkąd sięgam pamięcią chciałem być zawodowym rozsmarowywaczem olejków do opalania Obrazek Niektóre twierdzą że jestem Paganinim smarowania Obrazek
Jaki skromny :devil: !! Moja skromność nie pozwala mi wejść z Tobą w pojedynek słowny , a co ważniejsze w pojedynek na czyny :devil: !!
Ale muszę Cię zasmucić , bo podejrzewam , ze "samowystarczalność" , na którą skazana jest na co dzień Agatka ( :devil: !! ) rozwiewa jakiekolwiek nadzieje na to , że poprosiłaby któregokolwiek z nas o pomoc :devil: !!
TinkiWinki pisze:Marzył mi sie nawet program telewizyjny - Ręce które smarują Obrazek Chyba napiszę do Miszczaka, trzeba w końcu realizować marzenia z dzieciństwa Obrazek
Wykorzystaj dodatkowo kontrowersje , jakie zrodziły się ostatnio wokół Twojej osoby :devil: !! W telewizji , a zwłaszcza w TVNie lubią , kiedy ktoś nie trąci rutyną :devil: !!
TinkiWinki pisze:A co Wy tak chcecie ją zaobrączkować na siłę? :D Małżeństwo to same minusy :D Koniec z wypadami na niespodziewane imprezki, trzeba prać mężusiowi odzież roboczą, gotować obiadki. Nie daj Boże jeśli zupa będzie za słona Obrazek No i największy problem, kto będzie spał od ściany Obrazek
Jak Ci w ogóle mogło przyjść do głowy , że nasza Bogini zmagałaby się z takimi niskolotnymi problemami :o ?? Toż to bogini w ludzkim ciele :) !!
Medialny obraz nie podpowiada ci tego :) ?? Poza tym przecież już teraz widać , że związek w jakim znajduje się Agatka nie jest typowym , szablonowym związkiem , który Ty opisałeś :devil: !! Czy przed ślubem , czy po , wierzę , że to jest i będzie życie pełne miłości i przede wszystkim swobody :lol2: !! Nikt nikomu prać brudnych ciuchów nie będzie musiał , a już na pewno nie Agatka , bo ona jest kobieta sukcesu i musi sukces pielęgnować :lol2: !! A w soleniu Agatka też jest dobra , bo w pamiętnych nagraniach zwołują ją do stanów , żeby właśnie dosoliła zupę , która jest mało słona - więc spokojna głowa Tinki :lol2: !!
Spanie od ściany -czyżbyś myślał, że Agatka będzie mieszkała w kawalerce :> ?? Jej facet pracuje w Stanach , ona w największej telewizji i mają cisnąć się na 40 m kwadratowych :devil: !! Ponadto -młode małżeństwa , czy też pary mieszkające razem , kiedy wybierają się wspólne na zakupy , pierwszą rzeczą za którą się oglądają jest wielkie wygodne łoże małżeńskie :lol2: !! Jak zakupu dokonują , ustawiają je na środku ogromnej sypialni :lol2: !! A później ....... :lol: !! A później to już sama poezja :lol: !! :lol2:
TinkiWinki pisze:Odrobina ekshibicjonizmu nie jest zła, zwłaszcza kiedy jest się anonimowym. Gorzej jeśli z jakichś powodów przyjdzie się kiedyś, komuś, gdzieś ujawnić Obrazek
Od tego -od ujawniania jest Nasza klasa , a nie to forum :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

Dla większości fanów Agatty życie zaczyna się po 9-tej! :lol2:
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:A ja już mam w uszach ten złośliwy komentarz Jarka Kuźniara : "dziwna dziewczyna z tej Agaty, [...echm....] a zajęta " ;)


Z nutką rozgoryczenia w głosie :devil: ?? Tak , też już to słyszę :lol2: !! A tak w ogóle , to nie macie pojęcia jak tęsknię do pogaduch o poranku w wykonaniu zawstydzonej Agatki i impertynenckiego Jarka :) !! ;(
Za samą obecnością Agatty i jej relacji w Poranku tęsknię - owszem :uhh: Nie rozumiem jednak, cóż w tych "dogaduchach" (ze strony prowadzącego) było takiego przyjemnego :> może to jedynie, że raz Agatta wyjawiła coś o sobie :) Mianowicie, że jest fanką piłki nożnej i, że sama czasami też kopie... piłkę :lol2: A poza tym takie nic nie znaczące "serdeczności" :lol2:
TinkiWinki pisze:Czy zastanawialiście się co teraz może robić @? Może np. rozkłada się gdzieś na plaży? :) Tylko jedno mnie martwi, czy ma kto ją smarować olejkiem do opalania? Obrazek Ajeśli jest takowa osoba czy zrobi prawidłowo? Obrazek
Odkąd sięgam pamięcią chciałem być zawodowym rozsmarowywaczem olejków do opalania Obrazek Niektóre twierdzą że jestem Paganinim smarowania Obrazek
Dość, że nie stwierdziłeś, że znasz odległość między wszystkimi kręgami w kręgosłupie Agatty i kąt rozstawienia jej łopatek :lol2: :P
marcinkowsky pisze:
TinkiWinki pisze:A co Wy tak chcecie ją zaobrączkować na siłę? :D Małżeństwo to same minusy :D Koniec z wypadami na niespodziewane imprezki, trzeba prać mężusiowi odzież roboczą, gotować obiadki. Nie daj Boże jeśli zupa będzie za słona Obrazek No i największy problem, kto będzie spał od ściany Obrazek
Jak Ci w ogóle mogło przyjść do głowy , że nasza Bogini zmagałaby się z takimi niskolotnymi problemami :o ?? Toż to bogini w ludzkim ciele :) !!
Tinki Winki pisze o rutynie, jaka prędzej, czy później rozgaszcza się w większości związków :devil: Ty zaś marcinkowsky wzlatujesz na osiągalne dla nielicznych poziomy :lol2: Ja postanowiłem się nie wypowiadać na ten temat, ponieważ ani nie kręcę się w zamkniętym kółku, ani nie wzlatuję na wyżyny :devil:
Medialny obraz nie podpowiada ci tego :) ?? Poza tym przecież już teraz widać , że związek w jakim znajduje się Agatka nie jest typowym , szablonowym związkiem , który Ty opisałeś :devil: !!


Także zajęcie codzienne Agatty nie wpisuje się idealnie w schemat: “dom - 8.00 praca - 15.00 dom” :lol2: Zawsze są jakieś: mniejsze, bądź wychylenia w lewo, bądź w prawo :P To strasznie utrudnia wędrówkę do celu zawodowego, zwanego: "kura domowa" :lol2:
Ponadto -młode małżeństwa , czy też pary mieszkające razem , kiedy wybierają się wspólne na zakupy , pierwszą rzeczą za którą się oglądają jest wielkie wygodne łoże małżeńskie :lol2: !! Jak zakupu dokonują , ustawiają je na środku ogromnej sypialni :lol2: !! A później ....... :lol: !! A później to już sama poezja :lol: !! :lol2:
O, a to ciekawe :lol2:
Pierwsze słyszę :lol2: To chyba dopiero co powstały trend? :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

TinkiWinki pisze:A co Wy tak chcecie ją zaobrączkować na siłę? :D
nic na siłę ;) żadne z nas (chyba żadne :mhm: ) nie chce na siłę wydawać za mąż Agaty ;)
my tylko zastanawiamy się, co może robić podczas takiego dłuuugiego urlopu :mhm:
a za mąż wyjście, to jedna z bardziej sensownych propozycji :D

chyba, że wybrała tę opcję, którą Ty zasugerowałeś i godzinami wyleguje się i stapia na słońcu :D
aż mi się gorąco robi na samą myśl :P
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:
TinkiWinki pisze:A co Wy tak chcecie ją zaobrączkować na siłę? :D
nic na siłę ;) żadne z nas (chyba żadne :mhm: ) nie chce na siłę wydawać za mąż Agaty ;)
Mi jest wszystko jedno, czy Agatta wyjdzie za mąż, czy nie :lol2: Byle była szczęśliwa, a my przecież nie możemy rościć sobie do jej życia prywatnego żadnych praw ;)
stajlus pisze:my tylko zastanawiamy się, co może robić podczas takiego dłuuugiego urlopu :mhm:
a za mąż wyjście, to jedna z bardziej sensownych propozycji :D
Zabrnęliśmy chyba w rozstrzyganiu różnorakich propozycji, o jeden krok za daleko :devil: No, może o dwa... :lol2:
stajlus pisze:chyba, że wybrała tę opcję, którą Ty zasugerowałeś i godzinami wyleguje się i stapia na słońcu :D
aż mi się gorąco robi na samą myśl :P
Czujesz to parzące słońce, tak? :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

Alchemik pisze:Zabrnęliśmy chyba w rozstrzyganiu różnorakich propozycji, o jeden krok za daleko :devil: No, może o dwa... :lol2:
stajlus pisze:chyba, że wybrała tę opcję, którą Ty zasugerowałeś i godzinami wyleguje się i stapia na słońcu :D
aż mi się gorąco robi na samą myśl :P
Czujesz to parzące słońce, tak? :lol2:
ależ skąd :) na myśl o prażącej się w tym słońcu Agatce zrobiło mi się gorąco :lol:
a gdy jeszcze dodam wątek ze smarowaniem olejkiem... szaleństwo :lol:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:ależ skąd :) na myśl o prażącej się w tym słońcu Agatce zrobiło mi się gorąco :lol:
a gdy jeszcze dodam wątek ze smarowaniem olejkiem... szaleństwo :lol:
Ogromna siła wyobrażeń :aniol: Zapewne Twoje wyobrażenia gryzą się w Twoim umyśle jak dzikie zwierzęta w dżungli ;) Gorzko zapłakać tylko nam pozostaje z tego powodu, że siła naszych wyobrażeń nie zmienia się w zauważone i namacalne formy :/
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
stajlus pisze:ależ skąd :) na myśl o prażącej się w tym słońcu Agatce zrobiło mi się gorąco :lol:
a gdy jeszcze dodam wątek ze smarowaniem olejkiem... szaleństwo :lol:
Ogromna siła wyobrażeń :aniol: Zapewne Twoje wyobrażenia gryzą się w Twoim umyśle jak dzikie zwierzęta w dżungli ;) Gorzko zapłakać tylko nam pozostaje z tego powodu, że siła naszych wyobrażeń nie zmienia się w zauważone i namacalne formy :/
Krótko mówiąc , a dokładniej pisząc Tinki Winki wszystkim nam tak namieszał w głowach , że teraz jeszcze do tego wszystkiego i na domiar złego zaczęliśmy marzyć o tym , żeby być teraz z Agatką na jakiejś dzikiej plaży i smarować jej piękne plecy olejkiem do opalania , z takim namaszczeniem , coby słońce nie poparzyło jej w swojej na jej widok zachłanności za bardzo :lol2: !! :tanczy:

Zaraz , zaraz ..... :mhm: ?? A czy ja już kiedyś o tym nie marzyłem :> ?? :red: :P :P
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:Krótko mówiąc , a dokładniej pisząc Tinki Winki wszystkim nam tak namieszał w głowach , że teraz jeszcze do tego wszystkiego i na domiar złego zaczęliśmy marzyć o tym , żeby być teraz z Agatką na jakiejś dzikiej plaży i smarować jej piękne plecy olejkiem do opalania , z takim namaszczeniem , coby słońce nie poparzyło jej w swojej na jej widok zachłanności za bardzo :lol2: !! :tanczy:

Zaraz , zaraz ..... :mhm: ?? A czy ja już kiedyś o tym nie marzyłem :> ?? :red: :P :P
oj, wydaje mi się, że każdy z nas kiedyś o tym marzył po cichu :lol: ale dopiero teraz, kiedy Tinki Winki napisał o tym głośno, wszyscy zaczęliśmy mu wtórować :lol:
co z nas by byli za fani rodzaju męskiego, gdybyśmy o tym, o czym marzymy nie marzyli? :hahaha:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:oj, wydaje mi się, że każdy z nas kiedyś o tym marzył po cichu :lol: ale dopiero teraz, kiedy Tinki Winki napisał o tym głośno, wszyscy zaczęliśmy mu wtórować :lol:
Wygląda na to , że znaleźliśmy sobie znowu zastępczego bohatera wątku , podczas gdy Agatka zamiast pracować na swoją sławę , topi się gdzieś w słońcu na błękitnym wybrzeżu albo na szczytach najwyższych gór -jak dla mnie to jest szczyt wszystkiego :devil: !!
stajlus pisze:co z nas by byli za fani rodzaju męskiego, gdybyśmy o tym, o czym marzymy nie marzyli? :hahaha:
Byłyby z nas miernoty w świecie fanów , a co ważniejsze w świecie mężczyzn -jacyś odszczepieńcy :devil: !! A tak wszystko jest w najlepszym porządeczku :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 27 gości