[Polsat] Jak oni śpiewają

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak ONI śpiewają

Post autor: Adrian ;P »

Ja już jak wcześniej pisałem programu nie oglądać nie będę.. Ale chciałem zobaczyć kto jest 13 uczestnikiem, więc włączyłem po 22 i widziałem jeszcze występ Szapołowskiej. No i Koterskiego... On w finale? No wątpię... On to będzie coś jak Bryndal w VI edycji Tańca z gwiazdami :] Innych oceniać nie będę po nie widziałem :P Końcówka jakaś nie zorganizowana chyba była xD Przy podawaniu zagrożonych czytali ich i wyglądało to tak jakby jeszcze jedną sobotę mieli dodać do 3 czy tam 2 wychodzących na środek, a tutaj już ta muzyczka Joś. Ale dobra mi to tam zwisa :P
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Zanim doszliśmy do tego 13 uczestnika, miałem go dość za spawką filmików i agent ''Sowy'' :?
Oczywiście się spodziewałem, że to będzie Misiek Koterski, bo przed kilkoma dniami pisało o tym kilka portali :lol2:
Wydaje mi się, że jego udział w programie może być próbą wypromowania go przez Polsatu - ma tam wkrótce prowadzić swój autorski program :rozglada:
Żałuję też, że zagrożony jest Dariusz Kordek, który dostał po prostu nieodpowiednią dla siebie piosenkę :nie:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Jak ONI śpiewają

Post autor: Ptr15 »

Z tą agentką to rzeczywiście było strasznie beznadziejnie. W ogóle wiele razy przełaczałem po kanałach, ale czekałem na występ Szapołowskiej i Miśka Koterskiego :D.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Jak ONI śpiewają

Post autor: Elek »

Nie bede tym razem narzekac bo joś tym razem ma naprawde gwiazdy i jest to chyba najlepsza edycja pod wzgledem gwiazd i dlatego bede staral sie to ogladac.. tylko ten ibisz mnie dobija
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Jak ONI śpiewają

Post autor: Marcin »

Ta edycja wokalnie zapowiada się lepiej od poprzednich.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jak ONI śpiewają

Post autor: piotrek888 »

Założenie tego programu jest dziwne ponieważ w szkole aktorskiej uczy się śpiewu i wiadomo, że większość tych osób umie śpiewać. To tak samo jak by wziąć do Tańca..... Maseraka czy Herbuś jako gwiazdę! Prowadzących z Joś do wymiany jak najprędzej. Wokalnie będzie ok ale to trochę ściema
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Re: Jak ONI śpiewają

Post autor: lukasz000 »

To lepiej , kiedy aktorzy potrafią śpiewać , niż odwrotnie bo inaczej oglądalność byłaby taka jak Show time który znikną po pierwszej edycji. Zresztą nagroda też jest niebyle jaka ,nagranie płyty. A prowadzący to prawda , że mogliby wymienić , bo nie podobają mi się jak prowadzą. Ibisza wolałem jak prowadził teleturnieje lub Bar aniżeli ten program. Cichopek też jest gorsza od Skrzyneckiej.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Jak ONI śpiewają

Post autor: Elek »

Juz myslalem ze ta edycja bedzie nawet fajna.. no ale polsat naprawde potrafi wszystko spiepszyc:/... ten juror jako widz to normlanie najgorsze co moglo spotkac ten program.. ciekawe co tak naprawde czuja gwiazdy.. albo te prawdziwe jury... albo budowanie sztucznych emocji "spojrzmy co w jakims tam roomie i teraz na publicznosc" normlanie tragedia..
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No i warto dodać, że zagrożona w tym tygodniu jest Grażyna Szapołowska, która rzeczywiście nie popisała się wczorajszym wykonaniem, choć myślałem, że widzowie przez swoją sympatię do niej i tak wyślą SMS-a. Ciekaw jestem też jak długo będzie ciągnięta Janocha :?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: pop »

"Życie na gorąco": w jury programu "Jak ONI śpiewają", Elżbietę Zapendowską, która odchodzi z programu, zastąpi najprawdopodobniej Krzysztof Krawczyk.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Adrian ;P »

Odchodzi od 4 edycji czy jak?
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: podmark »

Tak, zamiana jurorów nastąpi w czwartej edycji. A wszystko dlatego, że Elżbieta Zapendowska jako specjalistka od emisji głosu nadaje się bardziej do "Akademii Talentów", niż do JOŚ.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Adrian ;P »

Kolejno 23,24 i 25 maja miały odbyć się finały Gwiazdy tańczą na lodzie, Jak Oni śpiewają i Tańca z gwiazdami. Co, do Jak oni śpiewają nie wiadomo czy tak będzie. Podobno wtedy ma być specjalny odcinek na Dzień Matki...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Podobno wtedy ma być specjalny odcinek na Dzień Matki...
Mogliby sobie dać spokój - doświadczenie pokazuje, że specjalne odcinki tego programu są sztuczne i przesłodzone. :rozglada:
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: michnik101 »

Jak w jury jest Górniakowa to nic dziwnego 8) :twisted:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości