Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:z całym szacunkiem i sympatią dla niego - Piotr jest zbyt miły i nie potrafi tak jak Jarek prowokować :lol2:
No tak :lol2: !! Jarek to by mógł Agatkę tak sprowokować pytaniami , że mógłby zarobić po twarzy :lol2: !! :devil:
stajlus pisze:ale przecież my nie mamy pewności, że w ogóle tvn planuje zaprosić reporterów, w tym Agatę, do porankowego studia ;)
No to zróbmy coś , żeby sprowokować ( :lol2: ) tvn do tego , żeby ta wizyta stała się faktem :mhm: ?? :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:No tak :lol2: !! Jarek to by mógł Agatkę tak sprowokować pytaniami , że mógłby zarobić po twarzy :lol2: !! :devil:
zakładając, że Agatka jest wybuchowa, a pytania zbyt prowokujące :lol: to by był szoł :tanczy:
No to zróbmy coś , żeby sprowokować ( :lol2: ) tvn do tego , żeby ta wizyta stała się faktem :mhm: ?? :lol2: !!
może do Piotra napisać :mhm: nie wiecie, czy odpisuje na mejle? :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:zakładając, że Agatka jest wybuchowa, a pytania zbyt prowokujące :lol: to by był szoł :tanczy:
O taaaakk :lol: !! W każdym dzienniku , to byłby pierwszy temat -jak to dziennikarze tvnu skaczą sobie do gardeł -a poszło o (nie)zwykłe tango :lol: !! :lol2:
może do Piotra napisać :mhm: nie wiecie, czy odpisuje na mejle? :D
Dobry pomysł :D !! Nie wiem , czy odpisuje , nigdy do niego nie pisałem :mhm: No , ale czas najwyższy to zmienić i sprawdzić :lol2: ! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Nie napalajcie się tak na Agatę w duecie z Jarosławem ;) Jego w weekend nie będzie ;)
Ejjjjhhhh :ech: !! :lol2: Jak on mógł nam to zrobić :> ?? :lol2:
A może już wiadomo , że świąteczni reporterzy będą w studio i Jareczek celowo wziął sobie wolne , bo wiedział , że w towarzystwie Agatki może całkowicie i do reszty stracić panowanie nad sobą :lol2: ?? :devil:
..uuhhh :uhh:
..szkoda - fatalne wieści :/
..teraz nawet jeśli będzie to już wiadomo że tak zabawnie jak myśleliśmy nie będzie :/
..ale też przecież nikt nam nie obiecywał że możemy na coś liczyć :lol2:
..to tylko jak zwykle stąpnęliśmy o kilka kroków do przodu - przed szereg :lol2:
Wiem, że Agata przesłania Wam cały świat, ale dla własnego dobra zaglądajcie też czasem do innych wątków :lol2: Coby nadziei nie rozpalać :lol2:
Dzięki noteczko , że się tak o nas troszczysz :* !! :lol2: Teraz już wiem , że trochę się zagalopowaliśmy w nadziejach ;) !! No , ale też nie jest powiedziane , że już w ten weekend mieliby być w studio ;) !!
..przesłania cały świat - tak to wygląda :?: :lol2:
..naprawdę :?: :szalony:

..ale faktycznie na inne wątki to nawet okiem nie mam czasu rzucić :roll:
..tak mnie ten Agatkowy pochłania bez reszty :lol2:
Bo chyba Piotr Jacoń, jeśli przyjdzie co do czego, nie będzie proponował Agacie tanga w studio :devil:
Nie wiadomo , na co go stać :lol2: ?? Ja nic o nim , poza tym co widać nie wiem :lol2: ?? To tak na dobrą sprawę :lol2: !! A nóz widelec nas pozytywnie zaskoczy :lol2: !!
..nie wiemy co w nim siedzi :?: :lol2:
Zaskoczyła nas Agatka tymi relacjami i ich i swoją otwartością bardzo pozytywnie :brawa: !! :lol2: Jak my się jej odwdzięczymy :roll: ?? :lol2:
..to były ass kickin' relacje :lol2: :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:..uuhhh :uhh:
..szkoda - fatalne wieści :/
..teraz nawet jeśli będzie to już wiadomo że tak zabawnie jak myśleliśmy nie będzie :/
tego raczej na 100 procent możemy być pewni ;)
..ale też przecież nikt nam nie obiecywał że możemy na coś liczyć :lol2:
..to tylko jak zwykle stąpnęliśmy o kilka kroków do przodu - przed szereg :lol2:
to cały czas jest w formie przypuszczeń :lol:
..przesłania cały świat - tak to wygląda :?: :lol2:
..naprawdę :?: :szalony:
obawiam się, że właśnie na taką opinię sobie zapracowaliśmy :lol:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: zoha8 »

Dziś bez nowinek.
Bardzo mnie zaskoczyła wiarygodność moich informacji :shock: już od rana pierwszego dnia wiosny pojawiła się Agata :D
Dlatego też dziwią mnie stale podpis Obieżyświata po postami o kolejnych dniach rozłąki??

A jeśli chodzi o Agatę w Argentynie to ona pojechała tam do .... niż On przyjechał do niej.
Teletubisie mogą mieć własne zdanie ale ten gość to czołowy przystojniak na naszym osiedlu...jak jeszcze tam bywa.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

A jeśli chodzi o Agatę w Argentynie to ona pojechała tam do .... niż On przyjechał do niej
Czyżby USA już się panu TW przejadło ? :rozglada:
Teletubisie mogą mieć własne zdanie ale ten gość to czołowy przystojniak na naszym osiedlu...jak jeszcze tam bywa.
Przyjęliśmy zasadę, że nie komentujemy prywatnych spraw Agaty, ale to jedno trzeba powiedzieć:
Agata jest taką kobietą, że może sobie pozwolić na przebieranie w mężczyznach jak w ulęgałkach i wybranie tego naj...naj...naj..... :cicho: :xx:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

zoha8 pisze:Dziś bez nowinek.
Bardzo mnie zaskoczyła wiarygodność moich informacji :shock: już od rana pierwszego dnia wiosny pojawiła się Agata :D
No :> ?? A ja myślałem , że jesteś pewna tych informacji , które nam podajesz :> ? :lol2: No nieważne -najważniejsze , że się sprawdziły :lol2: !!
Szkoda , ze dzisiaj nic dla nas nie masz ;( !! Myślałem , że może wyśpiewasz nam jak ptaszki za oknem , wprawdzie żałośnie, ale jednak , kiedy wraca do pracy w kraju Agatka :lol2: ??
Dlatego też dziwią mnie stale podpis Obieżyświata po postami o kolejnych dniach rozłąki??
No ,ale przecież na 48. dniu w piątek odliczanie się zatrzymało :tanczy: !! :lol2:
epsztajnek pisze:
A jeśli chodzi o Agatę w Argentynie to ona pojechała tam do .... niż On przyjechał do niej
Czyżby USA już się panu TW przejadło ? :rozglada:
Ajjjjh to tak :lol2: !! No to piękny zbieg okoliczności , że Agatka została zesłana akurat do tego kraju , w którym pracuje jej boyfriend :lol2: !! :tanczy:

epszt -nie pisz TW , bo ktoś gotów pomyśleć , że ten szczęściarz to Tinki Winki :lol2: !! I sam o sobie pisze , ze jest brzydki :lol2: !! A ja , jak już wcześniej napisałem o urodzie facetów się nie będę wypowiadał :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

epsztajnek pisze:
Teletubisie mogą mieć własne zdanie ale ten gość to czołowy przystojniak na naszym osiedlu...jak jeszcze tam bywa.
Przyjęliśmy zasadę, że nie komentujemy prywatnych spraw Agaty, ale to jedno trzeba powiedzieć:
Agata jest taką kobietą, że może sobie pozwolić na przebieranie w mężczyznach jak w ulęgałkach i wybranie tego naj...naj...naj..... :cicho: :xx:
a ten naj..., to ja, Ty, czy oni? :lol2: :lol2: :lol2:

tak a propos :lol2: przypomniało mi się, że pokazałem chłopaka Agaty mojej znajomej :D tak tylko przy okazji, nie żebym kazał oceniać urodę :lol: :stop:
a ona od razu stwierdziła: "ale słodkiiiiii" - z takim charakterystycznym dziewczęcym piskiem :hyh: :lol:
więc może kobiety patrzą inaczej na facetów niż my - faceci :lol: :spiewa: :cicho:
Szkoda , ze dzisiaj nic dla nas nie masz ;( !! Myślałem , że może wyśpiewasz nam jak ptaszki za oknem , wprawdzie żałośnie, ale jednak , kiedy wraca do pracy w kraju Agatka :lol2: ??
może samo pojawienie się zohy8 będzie już samo w sobie dobrą wróżbą :P
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:a ten naj..., to ja, Ty, czy oni? :lol2: :lol2: :lol2:


No jak to kto -marcinkowsky 8) !! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
stajlus pisze:tak a propos :lol2: przypomniało mi się, że pokazałem chłopaka Agaty mojej znajomej :D tak tylko przy okazji, nie żebym kazał oceniać urodę :lol: :stop:
a ona od razu stwierdziła: "ale słodkiiiiii" - z takim charakterystycznym dziewczęcym piskiem :hyh: :lol:
więc może kobiety patrzą inaczej na facetów niż my - faceci :lol: :spiewa: :cicho:
W zasadzie , to nie możesz mieć pewności , co to "słodkiiii" mogło oznaczać :devil: !! Czy to coś pozytywnego , czy odwrotnie :lol2: !! może chodziło tylko o śmiech , uśmiech , itd. :devil: ! A wcale nie tyczyło się urody :lol2: !!

Ejjjhh -pal to licho , czy przystojny , czy nie przystojny ;) !! :lol2: Najważniejsze , że Agatka jest przy nim bardzo szczęśliwa -zobaczyłem to na własne oczy w telewizji :lol2: !! :)
może samo pojawienie się zohy8 będzie już samo w sobie dobrą wróżbą :P
No w sumie to masz rację :lol2: !!! Pojawianie się zohy zawsze zwiastowało nam albo zniknięcie Agatki , albo powrót :lol2: !! :tanczy: Zniknięcie już przerobiliśmy ,to teraz czas na powrót :lol2: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:No jak to kto -marcinkowsky 8) !! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
załamię Cię :devil: Agata i tak na pewno już dokonała ostatecznego wyboru i padło na... :lol:
W zasadzie , to nie możesz mieć pewności , co to "słodkiiii" mogło oznaczać :devil: !! Czy to coś pozytywnego , czy odwrotnie :lol2: !! może chodziło tylko o śmiech , uśmiech , itd. :devil: ! A wcale nie tyczyło się urody :lol2: !!
obiecuję, że dopytam :lol2:
Ejjjhh -pal to licho , czy przystojny , czy nie przystojny ;) !! :lol2: Najważniejsze , że Agatka jest przy nim bardzo szczęśliwa -zobaczyłem to na własne oczy w telewizji :lol2: !! :)
ano właśnie :P to jest podstawa :P
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
zoha8 pisze:Dziś bez nowinek.
Bardzo mnie zaskoczyła wiarygodność moich informacji :shock: już od rana pierwszego dnia wiosny pojawiła się Agata :D
No :> ?? A ja myślałem , że jesteś pewna tych informacji , które nam podajesz :> ? :lol2: No nieważne -najważniejsze , że się sprawdziły :lol2: !!
Szkoda , ze dzisiaj nic dla nas nie masz ;( !! Myślałem , że może wyśpiewasz nam jak ptaszki za oknem , wprawdzie żałośnie, ale jednak , kiedy wraca do pracy w kraju Agatka :lol2: ??
..a może tak uzbroimy się w cierpliwość :?: :lol2:
..nie naciskaj zohy :lol2:
..wystarczy że nam zdradziła długość medialnego niebytu Agatki :)
..dzięki temu mogliśmy być spokojni o to że wróci na wiosnę :)
..długo czekaliśmy ale opłaciło się :lol2:
..więc i teraz czekajmy :lol2:
..już chyba nie 50 dni :rozglada:
Dlatego też dziwią mnie stale podpis Obieżyświata po postami o kolejnych dniach rozłąki??
No ,ale przecież na 48. dniu w piątek odliczanie się zatrzymało :tanczy: !! :lol2:
..dzis mielibyśmy 54. dzień bez Agatki relacji :D
..no w sumie to jeśli brać relacje na żywo to chyba nawet tych dni jest 60. :uhh:
zoha8 pisze:A jeśli chodzi o Agatę w Argentynie to ona pojechała tam do .... niż On przyjechał do niej
..a to ciekawe :>
..czyli teraz Agatka będzie urlopować na swoim ukochanym kontynencie :?: :tanczy:
..ciekawe czy On to dla niej zrobił :?: :P
epszt -nie pisz TW , bo ktoś gotów pomyśleć , że ten szczęściarz to Tinki Winki :lol2: !! I sam o sobie pisze , ze jest brzydki :lol2: !! A ja , jak już wcześniej napisałem o urodzie facetów się nie będę wypowiadał :devil: !!
..cóż za bieg inicjałów :devil: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:..długo czekaliśmy ale opłaciło się :lol2:
..więc i teraz czekajmy :lol2:
..już chyba nie 50 dni :rozglada:

..dzis mielibyśmy 54. dzień bez Agatki relacji :D
..no w sumie to jeśli brać relacje na żywo to chyba nawet tych dni jest 60. :uhh:
piszesz prawdę? :shock: to już tyle dni bez ani jednej relacji na żywo? :shock:
jak my to wytrzymaliśmy? :shock:
te z Argentyny przyszły w samą porę :rydzyk:
zoha8 pisze:A jeśli chodzi o Agatę w Argentynie to ona pojechała tam do .... niż On przyjechał do niej
..a to ciekawe :>
..czyli teraz Agatka będzie urlopować na swoim ukochanym kontynencie :?: :tanczy:
..ciekawe czy On to dla niej zrobił :?: :P
jak kocha to i w ogień skoczy :lol2:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:piszesz prawdę? :shock: to już tyle dni bez ani jednej relacji na żywo? :shock:
jak my to wytrzymaliśmy? :shock:
..to chyba dzięki dyskusji :D
..wspieraliśmy się nawzajem :P
..użalaliśmy jaka to Agatka niedobra że nas na tak długo zostawiła :lol2:
..a ona.. :szalony:
te z Argentyny przyszły w samą porę :rydzyk:
..za naszą wytrwałość przesłała nam najpiękniejsze pocztówki z wyprawy :lol2: :tanczy:
jak kocha to i w ogień skoczy :lol2:
..żeby nigdy nie musiał :lol2:
..a jak już będzie musiał to żeby ratowanie Agatki z opresji lepiej mu poszło niż wtedy na linie :devil: :lol2: :lol2: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:
stajlus pisze:piszesz prawdę? :shock: to już tyle dni bez ani jednej relacji na żywo? :shock:
jak my to wytrzymaliśmy? :shock:
..to chyba dzięki dyskusji :D
..wspieraliśmy się nawzajem :P
..użalaliśmy jaka to Agatka niedobra że nas na tak długo zostawiła :lol2:
..a ona.. :szalony:
A ona mogła nam chociaż tego cudownego napoju yerba mate przywieść :ban: !! W nagrodę za to , żeśmy tacy wytrwali byli , że jej nie opuściliśmy , że ani na chwilę nie przestaliśmy o niej myśleć :ban: !! No niechżesz się w końcu pojawi , bo pomyślę ..... najgorsze ....... :szalony: !! :lol2:
te z Argentyny przyszły w samą porę :rydzyk:
..za naszą wytrwałość przesłała nam najpiękniejsze pocztówki z wyprawy :lol2: :tanczy:
Zapomniała tylko pod każdą relacją podpisać się i nas pozdrowić :lol2: !!
jak kocha to i w ogień skoczy :lol2:
..żeby nigdy nie musiał :lol2:
..a jak już będzie musiał to żeby ratowanie Agatki z opresji lepiej mu poszło niż wtedy na linie :devil: :lol2: :lol2: :lol2:
Na nim to zapewne można polegać jak na Zawiszy :devil: !! Ja chciałbym mieć okazję się wykazać :lol2: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości