[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Zauważyłem, że w tej edycji na początku programu gdy grupa Volt kończy występ Kasia Skrzynecka i Piotr Gąsowski od razu się pojawiają, a nie jak w poprzednich edycjach schodzili ze schodów do muzyki
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

http://dziendobrytvn.onet.pl/1478633,gwiazdy.html

W najbliższym odcinku Marcin Prokop zatańczy z Rafałem Maserakiem :shock: Beą tańczyć dalej, jeżeli widzowie ich pozostawią :shock:

Podjęto bezprecedensowy krok w historii programu "Taniec z gwiazdami". Polska edycja programu, jako pierwsza na świecie pokaże pary męsko-męskie i damsko-damskie. Pierwszym męskim duetem, który na parkiecie wystąpi już w najbliższy weekend będzie duet: Marcin Prokop i i Rafał Maserak. Trening rozpoczęli w tym tygodniu, a ich pierwszym tańcem będzie tango!

Maserak i Prokop wystąpią normalnie jako zawodnicy. Jeżeli widzowie ich zostawią, za 2 tygodnie zatańczą Jive :D Szykuje się przełom :D

Jedynym minusem może być to, że to trochę niesprawiedliwe, że ta para dołączy dopiero w 6 odcinku...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: lukasz000 »

To był żart przygotowany na 1-ego kwietnia.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adner »

Zawsze po występie grupy tanecznej tak jest, jak nie ma występu, to schodzą do muzyki.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Tamara jako Doda po prostu super!!!

Co do odcinka bardzo dziwią mnie z odcinka na odcinek jury bardzo dziwnie ocenia raz tak raz tak zwłaszcza Wodecki i jakoś ostatnio Iwona i Piotr nie są zgodni
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Też zwróciłam uwagę na różnicę w głosach Piotra i Iwony, ale na dobrą sprawę bardzo podobnie wygląda głosowanie na prawdziwych turniejach tanecznych, a wynika to z bardzo przyziemnych powodów, po prostu sędziowie oceniają pary, które są przez nich trenowane, i te oceniają najwyżej, z obiektywizmem ma to niewiele wspólnego, niestety :x ; w TzG, treningi odbywają się pod okiem Egurroli, może Piotr i Iwona po prostu zupełnie co innego widzą na parkiecie :rozglada: , w ostatnim programie podobała mi się M. Walach, ale może dlatego, że pięknie wyglądała w swojej zielonej sukience :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Na parkiecie kolejnego odcinka gwiazdy tym razem zatańczą cha-chę, walca wiedeńskiego i rumbę.

Gościem specjalnym tej niedzieli będzie gwiazda serialu "39 i pół" - Tomasz Karolak, który zaśpiewa słynny już utwór "Anarchia". Towarzyszyć mu będzie grupa Volt.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

"Anarchia" w Tańcu z Gwiazdami? Może być ciekawie... :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Myślę, że Karolak nieźle rozrusza widownię Anarchią :tanczy: , ciekawa jestem choreografii Egurroli do tej piosenki
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: madziulka »

stacja TVN przygotowuje się do wakacyjnej trasy z gwiazdami po Polsce :tanczy:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Mam nadzieję, że Finał Finałów 4,5 i 6 edycji też będzie :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

Czy coś mi umknęło? Gdzie występ Tomka Karolaka? Czy był na początku, bo początku nie widziałem?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Greg Haus »

r_r16 pisze:Czy coś mi umknęło? Gdzie występ Tomka Karolaka? Czy był na początku, bo początku nie widziałem?
No jasne, że na początku, bo na końcu Marina :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: r_r16 »

Kurde :/ Że też musiałem przegapić początek. Mam nadzieję, że ten występ będzie w sieci.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Wygląda na to, że każde wydanie Kulis Tańca z gwiazdami prowadzi ktoś inny :D Dzisiaj będzie Anna Guzik :)

A co do dzisiejszego odcinka, to trochę szkoda, że odpadł Zagrobelny, bo dzisiaj taniec wyszedł mu naprawdę bardzo dobrze. Teraz odpadnie Elisabeth Duda i Marek Kaliszuk, a potem rozpocznie się walka najlepszej piątki :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości