[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Re: Milionerzy

Post autor: szymoncz »

http://pl.youtube.com/user/milionerzyfan ----> Oto moje konto na youtube, na którym znajdziecie dzisiejsze nagranie Milionerów :-) Będą tam również kolejne odcinki tego teleturnieju :-)
http://www.katolik.forka.us Serdecznie zapraszam do rejestracji! Na Wasze pytania odpowiada Ksiądz!
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: dynamitri »

sybic pisze:Poza tym, wczoraj w Uwadze był reportaż, z którego wynikało, że ona ze swoim chłopakiem jedzie na nagranie.
Też mogło zostać zaaranżowane wszystko, w telewizji różne rzeczy się aranżuje albo odgrywa, na potrzeby reportarzy też, w "Uwadze" też, np. jak jest reportaż o morderstwie i ktoś mówi że policja w Pcimiu została poinformowana o bójce o 21:40 po czym pokazany jest policjant w dyżurce odbierający telefon i mówiący "Komisariat Policji w Pcimiu, słucham?" to przecież to nie jest autentyk tylko scenka odegrana na potrzeby programu

;]

Pracuję w mediach, wiem, jak to wygląda często, serio :aniol:
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: dynamitri »

szymoncz pisze:http://pl.youtube.com/user/milionerzyfan ----> Oto moje konto na youtube, na którym znajdziecie dzisiejsze nagranie Milionerów :-)
Dzisiejszy jest na http://www.milionerzy.tvn.pl
szymoncz pisze:Będą tam również kolejne odcinki tego teleturnieju :-)
Idea wszak zacna, zwłaszcza z punktu widzenia ludzi takich jak ja, mieszkających za granicą - jednakowoż jak znam życie zaraz Ci się TVN poprzez skargi do YouTube dobierze do tyłka i konto Ci zablokują, jak to mają w zwyczaju, niestety

x(
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Tak, tak - wszystko to gra aktorska, wszystko zaaranżowano. Spisek! Jak nic. :lol: Inne programy też są pewnie zaaranżowane, szczególnie Fakty. :lol: Wszystkim zapłacili byleby wyszło, że odcinek był nagrywany kilka dni później - tylko pytanie - po co?
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: dynamitri »

r_r16 pisze:Tak, tak - wszystko to gra aktorska, wszystko zaaranżowano. Spisek! Jak nic.
Ja nie mówię, że spisek - mówię tylko, że wyglądało to po prostu nienaturalnie - a co do faktów, zdziwiłbyś się nawet jak silna jest selekcja tematów w serwisach informacyjnych. Za coś w końcu dyrektor programowy/redaktor naczelny/szef redakcji itp. musi brać kasę ;] Tyle że każde radio/TV/gazeta ma inne tematy które stanowią tabu, i stąd ukierunkowanie polityczne mediów - bo obiektywizmu absolutnego nie ma, w Stanach Zjednoczonych które wszyscy podają jako wzór w świecie mediów też są stacje informacyjne sprzyjające Republikanom i te które bardziej sprzyjają Demokratom na przykład

;]
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

Normalnie jakbym słyszał wykład Kaczyńskiego o układzie, który trzeba rozbić. Śmierdzi kiepskim aktorstwem? Ludzie, popieprzyło was. Sorry.
Brzydko zalatuje po zgarnięciu pięciuset tysięcy nadrabianiem miną i robieniem dobrej miny do złej (sic!) gry - bo jak to wygląda jak 21-letnia studentka chrzani niepowtarzalną okazję na milion peelenów, mając na dodatek koła ratunkowe i 50%-we wskazanie publiczności (na dodatek blisko 2 x większe niż druga w kolejności odpowiedź, która została) ?
Nie wydaje mi się dziwne, że nie chciała ryzykować tak olbrzymiej kasy. Ja na jej miejscu bym pewnie zaznaczył, ale nie pieję że jest podstawioną aktorką. Przypominam, że były spekulacje o tym, że nasz forumowy kolega Maciek też był podstawiony.
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: dynamitri »

Obejrzyj sobie kilkukrotnie ten odcinek to zobaczysz o co mi chodzi. Jej zachowanie nie było naturalne. Nigdzie nie napisałem że jest "podstawiona" (co więcej - wielokrotnie zaznaczałem, że NIE uważam że jest), ale to wszystko było s z t u c z n e . Nie wiem czemu, nie wnikam, produkt finalny - niezależnie od tego jak powstał - jest dziwaczny i budzi niepotrzebne wątpliwości. Nie wiem, może to po prostu to, jaka ta "laska" była - brzydka, strojąca miny, z dziwnym sposobem mówienia, bycia, reagowania, mimiką itp. itd., no . Ale momentami nie współgrało mi to z "Milionerami", czułem się jakbym oglądał ten show ale jakby to było jednak coś innego. :mhm:
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Milionerzy

Post autor: qmate »

Ludzie, to marudzenie na niektórych forach o podstawieniu, o aktorstwie o minach jest już nudne. Po prostu dziewczyna ma taki swój "styl bycia" i pewnie nie jest jedyna. A trudność to pojęcie względne, zatem nie ma o czym mówić.

Jak dla mnie zachowanie zawodniczki było naturalne. Taka jest, nienaturalnym byłoby, gdyby bedąc taką jaka jest, zachowywała się inaczej.
Ostatnio zmieniony sobota 05 kwie 2008, 20:47 przez qmate, łącznie zmieniany 1 raz.
//////////
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

Przecież każdy inny jest... :neutral:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

Po dzisiejszym odcinku czuję złość... Gdy zostały 2 odpowiedzi dziwie się, że nie wzięła Legolasa... :/ Przecież to było oczywiste, że to nie Zorro... Po tym jestem tak zniesmaczony, że dalej Milionerów już nie oglądałem i jutro i za tydzień też już raczej oglądać nie będę
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

Jeszcze strajk głodowy ogłoś. :lol2:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

http://milionerzy.plejada.pl/1,1223,1,0 ... wideo.html
Tutaj wywiad z Pauliną, która sama przyznała, że jakby pytanie za milion usłyszała w tym samym odcinku pewnie by zaryzykowała.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: piotrek888 »

Tak tak tak teraz to ona sobie może mówić ile chce wywiadów i tak ludzie będą ją mieli za tępą idiotkę, która nie odpowiedziała na tak łatwe pytanie żal no cóż w końcu Polska
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: chandler »

Nie oglądałem programu ale gdy zobaczyłem pytanie stawiłem na odp. "C", a gdy zniknęła to oczywiście "B". Ciekawe na jakim momencie skończyła przecież tam jest nieograniczony czas na zastanowienie, tak? Więc mogła by się zastanawiać i zastanawiać
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: sybic »

Skoro wygrała 500 000 to chyba taką raczej nie jest. Ja mam nieco odmienne odczucia. Uważam ją za mądrą i błyskotliwą osobę. Nie czyta tego, ale posyłam gratulacje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość