Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Joanna Kryńska

Post autor: lukaszo »

o tym nie wiedziałem.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Najwyższa pora zadać kres tej stagnacji wątkowej :!: Ledwo załapałem się na magazyn-dziś już pod batutą Joanny K. :jupi:
Bez Joasi to nie to samo :nie: Dziś się nagromadziło tematów aż sześć :uhh: Same kataklizmy albo parodia rodem z twórczości Barei :lol2: No trochę sympatyczniej było przy ostatnim materiale o dwóch miastach pod jednym kodem :D
Bo te szczury to miłe nie były :nie: Nawet ich nie uratowało to,że Joasia lubi zwierzaki :tanczy: Ale absolutnie nie takie :grozi: :nie: Stały rytuał w odgarnianiu włosków przy podawaniu kontaktu?A jakże by inaczej :lol2: I na koniec zejście ze sceny,szkoda,że z tej kamery ;( Ale zawsze coś :aniol: To teraz dawno nie przedstawiana dama :aniol: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Co Ona tak ostatnio ucieka z tego podestu? Parzy Ją czy co? :uhh: Wcześniej, gdyby się coś zacięło i nie mogli przełączyć na Magazyn to by tam stała nawet godzinę, byśmy tylko nie zobaczyli zejścia. Jeśli chodzi o PzP w czystej postaci, to oglądałem. Częściowo :lol2: To znaczy cudownej obsłudze technicznej mojej kablówki zechciało się konserwować anteny o tej właśnie porze :ech: A ''Główny'' telewizor z platformą był zajęty i mowy nie było o przełączeniu na TVN24 ;( Widziałem tylko jedną zaśnieżoną zapowiedź - odnośnie tej skażonej wody :lol2: Joasia w jej czasie to już wszystko robiła z tymi rękoma. Czekałem kiedy zacznie paluszkami stukać w pulpit :rozglada: Może Ją korciło, by pokazać Panom z kablówki co o nich myśli :stop:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No Joasia to się wzięła za zmiany. I to widać długofalowe :lol2:
To czochranie włosków podczas kontaktu to chyba musi być jakiś znak :szalony:
Uciekanie od mównicy- nie wiem co to może znaczyć :rozglada: Może Joasia jest ostatnimi czasy mocno zabiegana, może ma jakieś zobowiązania wzgledem fanów, które nie dają jej spokoju :jupi:

A dziś- jak zwykle- wyglądała pięknie :D Ach te włosy :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze: To czochranie włosków podczas kontaktu to chyba musi być jakiś znak
I weź tu zrozum kobietę :mhm:
Pojęcie nie mam co to może znaczyć :nie:
Uciekanie od mównicy- nie wiem co to może znaczyć Może Joasia jest ostatnimi czasy mocno zabiegana, może ma jakieś zobowiązania wzgledem fanów, które nie dają jej spokoju
Albo mamy w takim samym tempie przybywać na spotkanie :P
A dziś- jak zwykle- wyglądała pięknie Ach te włosy
... i rękawek 3/4 :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: adam »

To czochranie włosków podczas kontaktu to chyba musi być jakiś znak :szalony:
Może już nie ma jej kto czochrać włosów :>
Co Ona tak ostatnio ucieka z tego podestu? Parzy Ją czy co?
albo jakaś wada instalacji elektrycznej i te poczochrane włosy :spiewa:
Nawet ich nie uratowało to,że Joasia lubi zwierzaki :tanczy:
Kiedyś ustaliliśmy ze Joasia nie lubi zwierzaków :cicho:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Aż nie wierzę kto tu napisał ostatniego posta :spiewa:
adam pisze:Może już nie ma jej kto czochrać włosów
Nika ostatnio była chętna do takiej roboty jakby im brakowało ludzi. Czyń swoje dzieło :lol2:
albo jakaś wada instalacji elektrycznej i te poczochrane włosy
Kontynuując Twój tok myślenie - może Jej kiedyś prostownicą za bardzo włoski poparzyli i teraz pozostał uraz. Zaraz, zaraz ten podest nie jest chyba podświetlany :nie:
Kiedyś ustaliliśmy ze Joasia nie lubi zwierzaków
No do tego to się nie wtrącę :stop:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

kamilo pisze:
adam pisze:Może już nie ma jej kto czochrać włosów
Nika ostatnio była chętna do takiej roboty jakby im brakowało ludzi. Czyń swoje dzieło :lol2:
Hola, hola! :!: Gotowa to byłam do pudrowania noska Kacperkowi :lol2: Po rzuceniu mojej propozycji Pan redaktor zwinął żagiel i zniknal z wizji :ech: Za czochranie wloskow sie nie biore, bo bym pewnie polowe wlosow powyrywala paniom prezenterkom. Juz taka ze mnie niedelikatna istota.. :spiewa:
adam pisze:albo jakaś wada instalacji elektrycznej i te poczochrane włosy
Kontynuując Twój tok myślenie - może Jej kiedyś prostownicą za bardzo włoski poparzyli i teraz pozostał uraz.
To oni tam sie bawia prostownicami?! Dobry fryzjer potrafi tak wyciagnac wlosy na szczotce, ze wyglada o niebo lepiej niz po prostownicy. Prawda adam?! :hyh:
Kiedyś ustaliliśmy ze Joasia nie lubi zwierzaków
Pogryzl ja jakis czy cos?! :>
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Hola, hola! Gotowa to byłam do pudrowania noska Kacperkowi Po rzuceniu mojej propozycji Pan redaktor zwinął żagiel i zniknal z wizji Za czochranie wloskow sie nie biore, bo bym pewnie polowe wlosow powyrywala paniom prezenterkom. Juz taka ze mnie niedelikatna istota..
Nie martw się. Joasia nowe istotki obdarza kredytem zaufania. Wprawiła byś się w tym czasie :spiewa:
To oni tam sie bawia prostownicami?! Dobry fryzjer potrafi tak wyciagnac wlosy na szczotce, ze wyglada o niebo lepiej niz po prostownicy. Prawda adam?!
Ludzie to sobie czasami potrafią komplikować życie :lol2:
Pogryzl ja jakis czy cos?!
Może to oni nie lubią zwierzaków, bo Joasia wówczas traktowała je lepiej niż ich. :devil:
A jak zwykle adam by wszystko zwalił na Bogu ducha winną Joasię :grozi:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Aż nie wierzę kto tu napisał ostatniego posta
Nieśmiertelny adam-podobnie jak kociak z jego ava. :D
Kontynuując Twój tok myślenie - może Jej kiedyś prostownicą za bardzo włoski poparzyli i teraz pozostał uraz
Może Joasiowe włosy nie wymagają takich radykalnych metod traktowania :spiewa:
No do tego to się nie wtrącę
:shock: Nie dam głowy uciąc ,że takie hasła tu nie padły :spiewa: Tyle tu już było różnych opinii i komentarzy :szalony:
Nika pisze: Za czochranie wloskow sie nie biore, bo bym pewnie polowe wlosow powyrywala paniom prezenterkom. Juz taka ze mnie niedelikatna istota..
Ciekawe czy taki sam los czekałby panów :lol2: No pewnie objętościowo nie mieliby szans,ale swoje mogliby doświadczyć :rozglada: :D
To oni tam sie bawia prostownicami?!
Nie jestem specem,ale wydaje mi się,że prostownica lepiej sprawuje się przy mokrych włosach :rozglada: Nie sądze by tam namiętnie takie kąpiele włosowe odchodziły,wkońcu to telewizja informacyjna a nie salon kosmetyczny :D Ale z drugiej strony wszyscy zazwyczaj są tak piękni(szczególnie Joasia :tanczy: ),że kto wie :aniol:
kamilo pisze:Nie martw się. Joasia nowe istotki obdarza kredytem zaufania. Wprawiła byś się w tym czasie
Ciekawe komu z Nas ten kredyt najszybciej by się wyczerpał :hmm: Wolałbym w realu nie miec grosza niż żyć na Joasiowym debecie jak co niektórzy w stacji :xx: :spiewa:
Ludzie to sobie czasami potrafią komplikować życie
Nam też nie jest tak lekko ;(
Może to oni nie lubią zwierzaków, bo Joasia wówczas traktowała je lepiej niż ich.
A jak zwykle adam by wszystko zwalił na Bogu ducha winną Joasię
Chce zauważyć,że tylko się pojawiłeś i Joasia zwiała w magazyny :spiewa: Więc kto tu kogo nie lubi :lol2: Joasia tak naprawdę zawsze nas uwielbiala,tylko bała się to głośno powiedzieć w przeciwieństwie do Nas :jupi:

Przed 11.00 chwilke ogladałem końcówkę 'Poranka'.W tle przy komputerku Joasia ogladała na monitorze Jarka :lol2: A później z kimś coś konsultowała :tanczy: Ale byłem pewien,że dziś żadnych niespodzianek nie bedzie bo była w żółtym sweterku ;( Z jednej strony widok cudny,a z drugiej oznaka,że w najbliższym czasie na wizji Joasi brak :(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Nieśmiertelny adam-podobnie jak kociak z jego ava.
Ja bym powiedział, że zmartwychwstały adam :spiewa:
Może Joasiowe włosy nie wymagają takich radykalnych metod traktowania
Najradykalniejsze dla nich to są nożyczki :xx: Wszystko inne jest umiarkowanie radykalne :spiewa:
Nie dam głowy uciąc ,że takie hasła tu nie padły Tyle tu już było różnych opinii i komentarzy
A to chyba jakaś nowość - rzecz, która tu jeszcze nie padła :rozglada:
Ciekawe czy taki sam los czekałby panów No pewnie objętościowo nie mieliby szans,ale swoje mogliby doświadczyć
Na Panach to niech sobie eksperymentuje do bólu :stop: Byleby z Joasi głowy włos nie spadł :nie:
Nie jestem specem,ale wydaje mi się,że prostownica lepiej sprawuje się przy mokrych włosach Nie sądze by tam namiętnie takie kąpiele włosowe odchodziły,wkońcu to telewizja informacyjna a nie salon kosmetyczny Ale z drugiej strony wszyscy zazwyczaj są tak piękni(szczególnie Joasia),że kto wie
Pięknym to się trzeba urodzić, a nie później przekształcać. To już i tak nie to samo :tanczy:
Ciekawe komu z Nas ten kredyt najszybciej by się wyczerpał Wolałbym w realu nie miec grosza niż żyć na Joasiowym debecie jak co niektórzy w stacji
E tam. Dała by wsyztskim równy na 30 lat. :spiewa:
Nam też nie jest tak lekko
Nikomu nie jest lekko, ale trzeba sobie jakoś radzić :ech:
Chce zauważyć,że tylko się pojawiłeś i Joasia zwiała w magazyny
Nie widzę związku :lol2:
Więc kto tu kogo nie lubi Joasia tak naprawdę zawsze nas uwielbiala,tylko bała się to głośno powiedzieć w przeciwieństwie do Nas
A szkoda ;( Jeszcze niejedno by powiedziała o takim kamilo :spiewa:
W tle przy komputerku Joasia ogladała na monitorze Jarka
Widziałem. Czekałem tylko aż się ruszy ze stanowska, ale gdzie tam :x

PS. Nie pamiętam kiedy wątek ostatnio był tak rozbujany :lol2: Aż 5 postów dziś napisaliśmy :szalony:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

PS. Nie pamiętam kiedy wątek ostatnio był tak rozbujany
W czasach, gdy kolega Adam był aktywnym forumowiczem :devil:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

epsztajnek pisze:W czasach, gdy kolega Adam był aktywnym forumowiczem
No to tego nie mam prawa pamiętać :nie:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Joasia taka jakaś dzis spokojniutka,bez najdrobniejszego skandaliku :lol2: I miałem wrażenie,że pod koniec postanowiła odczekać te kilka sekund zanim półmrok zagości w Jej studyjku :aniol: A tematyka jak z najgorszego snu :o No ale co tam w końcu Prosto z Polski :!: Dziś Asia umalowana na fioletowo,nawet kolczyki idealnie dobrane :tanczy: :arrow: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Na każdym capsie ma inną fryzurę :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości