Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Ha , ha , ha - takie to było śmieszne :? !! :? :hyh: !!

I tak ni stą ni zowąd , p otym jak minął komuś zachwyt nad agatką , odsunęli ją całkowicie od anteny :> ?? :?

To tvn pozwolił Ci tak myśleć za sprawą takiej a nie innej decyzji , a prawda jest taka , że Agatka była świetna w tym co robiła i teraz nic nie rozumiem - mam tylko mętlik w głowie :roll: ??

A na poparcie moich słów mam tylko to , że nie tylko nam -fanom Agatki zrobiono takie świństwo -te praktyki z odsuwaniem ludzi nadających się do prowadzenia anteny były już widoczne wcześniej -to przykre ;( !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

Marcin pisze:Do serwisów trzeba mieć werwę i osobowość, ale może Agata dostanie jeszcze jedną szansę.
Chyba ciśnienie mi się podniosło :> Czego to się człowiek, zaglądając o paranku na forum, może dowiedzieć :> Maciek, Paweł i Agatka nie mają werwy i osobowości :nie: Jeśli nie oni, to kto? :>
marcinkowsky pisze:Ha , ha , ha - takie to było śmieszne :? !! :? :hyh: !!
Mnie też to bardzo rozbawiło :>
marcinkowsky pisze:To tvn pozwolił Ci tak myśleć za sprawą takiej a nie innej decyzji , a prawda jest taka , że Agatka była świetna w tym co robiła i teraz nic nie rozumiem - mam tylko mętlik w głowie :roll: ??
Ja mam go dłużej niż Ty :uhh:
marcinkowsky pisze:A na poparcie moich słów mam tylko to , że nie tylko nam -fanom Agatki zrobiono takie świństwo -te praktyki z odsuwaniem ludzi nadających się do prowadzenia anteny były już widoczne wcześniej -to przykre ;( !!
Przykre i bardzo niesprawiedliwe :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Marcin »

Mają - jako reporterzy. I to wielką osobowość (szczególnie Łukasik i Knapik).
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

A co Ci szkodzi :devil: !! Napisz jeszcze , że Agatka jest reporterką bez charyzmy , to już w ogóle będę się zwijał w konwulsyjnym śmiechu :hyh: !! :hyh:
Dżastina pisze:Chyba ciśnienie mi się podniosło :> Czego to się człowiek, zaglądając o paranku na forum, może dowiedzieć :> Maciek, Paweł i Agatka nie mają werwy i osobowości :nie: Jeśli nie oni, to kto? :>
Może krasnoludki :devil: ?? :lol:
Ja mam go dłużej niż Ty :uhh:


Wiem, że ty jesteś jedną z tych , którzy nas najlepiej zrozumieją :* !! :) Dotknęło nas t samo nieszczęście :/ !!
Przykre i bardzo niesprawiedliwe :uhh:
ni ma na tym zakłamanym świecie sprawidliwości :nie: !! :spiewa:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Marcin »

marcinkowsky pisze:A co Ci szkodzi :devil: !! Napisz jeszcze , że Agatka jest reporterką bez charyzmy , to już w ogóle będę się zwijał w konwulsyjnym śmiechu :hyh: !! :hyh:
Nie napiszę. Niemniej jednak skoro sami narzuciliście porównanie do Knapika i Łukasika, to stwierdzam, że ta dwójka ma więcej osobowości, bo ma też więcej doświadczenia.

Agata jest młodą dziennikarką i jeszcze będzie się rozwijać. Młodą, ale bardzo dobrą dziennikarką. Pomyślcie więc co będzie za kilka lat.

Wiązałem dużo nadziei z tym, że zaczęła prowadzić serwisy. I zapowiadała się całkiem nieźle. Tylko był jeden problem, rozwijała się trochę za wolno. Żebrowski bardzo szybko się zaaklimatyzował w studiu.

Agata miała szansę, by zostać polską odpowiedniczką Melissy Theuriau (klik). Brakowało jej jednak tej pewności siebie, odwagi (m.in. w doborze strojów). Słabo radziła sobie jak wysiadał prompter i było widać olbrzymi stres. Szkoda, że u Agaty nie było widać takiego powera, jaki ma chociażby Ania Kalczyńska. Wtedy szybko stałaby się czołową prezenterką TVN24.

Powiem jeszcze jedno. Uważam, że Agata za szybko została odsunięta od serwisów. Knapik z Łukasikiem byli bardzo długo za stołem prezenterskim, mimo że bardzo długo słabo wywiązywali się z tej roli. Agacie powinno się dać jeszcze trochę czasu, być może nabrałaby tej werwy i TVN24 miałoby wreszcie prezenterkę o zniewalającej urodzie.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Już trochę lepiej :) !! :D
Marcin pisze:Nie napiszę. Niemniej jednak skoro sami narzuciliście porównanie do Knapika i Łukasika, to stwierdzam, że ta dwójka ma więcej osobowości, bo ma też więcej doświadczenia.
Nie będę się sprzeczał o ilość osobowości , bo każdy jest odmienną osobowością :] !!
Agata jest młodą dziennikarką i jeszcze będzie się rozwijać. Młodą, ale bardzo dobrą dziennikarką. Pomyślcie więc co będzie za kilka lat.
Wiem , zdaję sobie z tego sprawę , że Agata się rozwija pomimo tego , że już jest bardzo rozwinięta :lol2: !! Ale gdzie ona ma się rozwijać teraz , kiedy od lutego nadała ledwo kilka relacji i w dodatku już nie prowadzi serwisów :hyh: ?? :x
Wiązałem dużo nadziei z tym, że zaczęła prowadzić serwisy. I zapowiadała się całkiem nieźle.
"Całkiem nieźle" -to zależy dla kogo ;) !! Jak dla mnie radziła sobie przez te miesiące bardzo dobrze :brawa: !! I nawet nie będę pisał jakie nadzieje z nią wiązałem :( ~!!
Tylko był jeden problem, rozwijała się trochę za wolno. Żebrowski bardzo szybko się zaaklimatyzował w studiu.
nie mam zwyczaju źle pisać o innych , ale ten akurat nowy nabytek jest śmiertelnie nudny i powolny i nie rozumiem jak można o nim pisać , że ma charyzmę :> :shock: , skoro jest monotonny , usypiający i niczym nie potrafi zainteresować , nie ma w nim żadnych emocji :hyh: !! :hyh:
Agata miała szansę, by zostać polską odpowiedniczką Melissy Theuriau (klik). Brakowało jej jednak tej pewności siebie, odwagi (m.in. w doborze strojów). Słabo radziła sobie jak wysiadał prompter i było widać olbrzymi stres. Szkoda, że u Agaty nie było widać takiego powera, jaki ma chociażby Ania Kalczyńska. Wtedy szybko stałaby się czołową prezenterką TVN24.
Agatka nigdy nie dała się poznać jako osoba mająca "parcie" na szkło :nie: !! Nie zaakceptowałbym nigdy takiej Agatki -jej skromność i pokora mnie zawsze urzekała najbardziej :) !!
Agacie powinno się dać jeszcze trochę czasu, być może nabrałaby tej werwy i TVN24 miałoby wreszcie prezenterkę o zniewalającej urodzie.
Urody nikt jej nigdy nie odmówi :D !!

Nie wiem, może Agatka nie chciała spełnić jakichś innych warunków szefostwa , bo profesjonalizmu na wizji nie można jej odmówić :] !! :roll: ?? :twisted: :twisted:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Marcin »

nie mam zwyczaju źle pisać o innych , ale ten akurat nowy nabytek jest śmiertelnie nudny i powolny i nie rozumiem jak można o nim pisać , że ma charyzmę :> :shock: , skoro jest monotonny , usypiający i niczym nie potrafi zainteresować , nie ma w nim żadnych emocji :hyh: !! :hyh:
Żebrowski nie ma charyzmy. Zwycięża za to opanowaniem i spokojem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Zwycięża opanowaniem i spokojem :> ?? no wybacz -chyba raczej tym usypia widownię :devil: !! To ja już wolę , kiedy ktoś ma leciutką tremę , bo wtedy widać , że nie jest pod wpływem środków uspokajających :D !! Nie , on na pewno u mnie z Agatką nie wygra :devil: !! :nie: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Bardzo niesprawiedliwe sądy tu pan moderator wygłaszasz :> Agata była jedyną prezenterką tvn24, co do której nie miałam większych zastrzeżeń :) Nie narzucała się i swojego punktu widzenia, swojego nastroju widzowi (nie wliczając oczywiście urody, która z niej emanuje aż za szklany ekran :lol: ), ale żeby od razu nazwać to brakiem charyzmy :> Oj, muszę się nie zgodzić :nie:
A głos w serwisach miała znacznie bardziej pasujący niż u co niektórych aktualnych prezenterów :D
Zgodzę się jedynie, że stroje, to kwestia nad którą Agata powinna była prowadząc serwisy bardziej popracować :lol:

Podsumowując, szkoda Agaty :ech:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

noteczko :* !! Na Twój i na Dżastiny obiektywizm zawsze mogliśmy liczyć :* !!

Jak ktoś mógł się w ogóle targnąć na profesjonalizm Agatki :?? :ban:

On jest niepodważalny :) !! 8)
Zgodzę się jedynie, że stroje, to kwestia nad którą Agata powinna była prowadząc serwisy bardziej popracować :lol:
No to ja też muszę się zgodzić :lol2: !! Ale my przecież zawsze narzekaliśmy na stroje :lol2: !! Nikt z nas nie ukrywał , że nam się podobają :lol2: !! To znaczy większość się większości nie podobała :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:Bardzo niesprawiedliwe sądy tu pan moderator wygłaszasz :>
I ciężkie do zrozumienia i zaakceptowania przez kogoś, kto bardzo komfortowo czuł się podzczas oglądania serwisów prezentowanych przez Pawła, a później przez Agatkę :uhh:
marcinkowsky pisze:noteczko :* !! Na Twój i na Dżastiny obiektywizm zawsze mogliśmy liczyć :* !!
Ja zawsze będę Pawła i Agatki profesjonalizmu bonić :D Gdyby nie oni nigdy bym - podczas przerzucania kanałów, się na tvn24 nie zatrzymała :nie:
marcinkowsky pisze:Jak ktoś mógł się w ogóle targnąć na profesjonalizm Agatki :?? :ban:
Jak widać ktoś mógł :>
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:I ciężkie do zrozumienia i zaakceptowania przez kogoś, kto bardzo komfortowo czuł się podzczas oglądania serwisów prezentowanych przez Pawła, a później przez Agatkę :uhh:
Prawdziwy fan przełknie każdą gorycz , a następnie ją wydali -prawa metabolizmu :devil: !! :hyh:
Ja zawsze będę Pawła i Agatki profesjonalizmu bonić :D Gdyby nie oni nigdy bym - podczas przerzucania kanałów, się na tvn24 nie zatrzymała :nie:
Ja wiem iTy to wiesz , że zawsze rozumiemy się :tanczy: !! :*
marcinkowsky pisze:Jak ktoś mógł się w ogóle targnąć na profesjonalizm Agatki :?? :ban:
Jak widać ktoś mógł :>
Niech temu komuś za to jeden ząb wypadnie -najlepiej jedynka :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: zoha8 »

Tym razem ja zapytam jako całkowiecie nie zorientowana. Skąd macie te informację ża Agatę wycieli z prowadzenia serwisów?
Czy ktoś z pracowników TVN-u oficjalnie to potwierdził?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

zoha8 pisze:Tym razem ja zapytam jako całkowiecie nie zorientowana. Skąd macie te informację ża Agatę wycieli z prowadzenia serwisów?
Czy ktoś z pracowników TVN-u oficjalnie to potwierdził?
Nie ma żadnej oficjalnej informacji :cicho: ( kto wie, może właśnie to jest z tego wszystkiego najgorsze.... :< )
Po prostu Agata po powrocie z urlopu pojawiła się trzykrotnie ze swoimi materiałami reporterskimi, a ani razu jako prezenterka.
A przed urlopem przecież regularnie, co dwa tygodnie ....( złośliwość sprowokowana żalem podszeptuje mi - regularnie, jak co miesiąc :devil: )
Pamiętam, że jak Maciej Knapik przestał pojawiać się w serwisach - a było to jakiś rok temu - też nie było żadnej oficjalnej informacji.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

zoha8 pisze:Tym razem ja zapytam jako całkowiecie nie zorientowana. Skąd macie te informację ża Agatę wycieli z prowadzenia serwisów?
Czy ktoś z pracowników TVN-u oficjalnie to potwierdził?
Nikt nigdy niczego nie potwierdza -oni kompletnie nie mają baczenia na ludzi , na widzów , na ich uczucia , na ich niepewność :evil: !!

Serce podszeptuje mi , żebym miał jeszcze wiarę w to ,że Agata będzie prezenterką , to nawet zresztą szept powstający we współpracy z rozumem :D !! cały czas mam w pamięci to , jaką wspaniałą prezenterką była Agatka :brawa: !! ale niestety fakty mówią same za siebie i przedstawiają okrutną rzeczywistość , która mówi , że Agata ostatni raz prowadziła serwisy w styczniu i od czasu powrotu z Argentyny już nigdy więcej za stołem prezenterskim się nie pojawiła :uhh: !! :(
epsztajnek pisze:A przed urlopem przecież regularnie, co dwa tygodnie ....( złośliwość sprowokowana żalem podszeptuje mi - regularnie, jak co miesiąc :devil: )
Widzę ,że chyba też krąży Ci po głowie to samo co i mnie :lol2: !! :lol: W końcu nic nie jest niemożliwe , a jak jest miłość , to nawet więcej jest możliwe :lol2: !! :P To by było logiczne wytłumaczenie nieobecności Agatki :mhm: !! :D Ale i tego musimy się niestety domyślać :/ !! ;)
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości