Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.czy ten numer z Anita mozna tylko przy prenumeracie zamĂłwiĂŚ czy normalnie tez ?
2.KtĂłry to byÂł dokÂładnie nr i ile to kosztuje normalnie 10 zeta czy wiĂŞcej ? :)

niestety AnitĂŞ caÂły czas usuwajÂą z tvnu ale moÂże sama odejdzie zanim jÂą wyrzucÂą

aaa Michos btw... na gg bĂŞde jutro o 16.00
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Chyba moÂżna bo black chyba zamĂłwiÂł sam numer bez prenumeraty. Najlepiej zadzwoniĂŚ pod numer gdzie siĂŞ zamawia prenumeratĂŞ do godz.16.00
Nr.8(sierpieĂą)2003 r.
DokÂładnie 15.50(gazeta+koszt przesyÂłki) NaprawdĂŞ warto bo Anitka wyglÂąda tam bosko i jest to niezÂła pamiÂątka.

Oki ja teÂż bĂŞde o 16 na gg :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Degradacja Anity - ciÂąg dalszy!

To dziÂś znowu zaserwowaÂł nam KANAÂŁ tefaunepotyzm!
Wracam do domu, w³¹czam nagranie i zamiast Anity mogê patrzeÌ na bezmózgich ³ebków, którym ktoœ ka¿e biegaÌ za pi³k¹, a oni sami nie wiedz¹ jak i dlaczego!

TOÂŻ TO PARANOJA! :twisted: :twisted:
Oni jÂą ewidentnie niszczÂą!!! :cry: :cry:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak wiedziaÂłem o tym od kilku dni. :cry: :cry: :cry:
To jest zabijanie Anitki na wizji i niszczenie jÂą medialnie.
Anito spĂłjrz co oni tobie robiÂą. :cry: :cry: :cry:

Anitko trzymaj siĂŞ. :!: :!: :!: Wszyscy jesteÂśmy z tobÂą i trzymamy za ciebie kciuki. My nie zapomnimy o tobie i zawsze bĂŞdziemy o ciebie walczyĂŚ. :cry: :cry: :cry:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a czy na tvn 24 teÂż Anitki nie byÂło ????
to juÂż jest jak kiedyÂś powiedziaÂłes Black pastwienie siĂŞ nad ofiarÂą i nad jej fanami czy nie mogÂła mieĂŚ wydania w Âśrode skoro wiedzieli ze jej nie bĂŞdzie ??? sukinsyny cholerne
Android <3
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Mam nadzieje, Âże TVN znowu czegoÂś nie wymyÂśli i zobaczymy dziÂś Anitke w faktach popoÂłudniowych :!: :(
Michos dziĂŞki za fotki Anitki :!: :D
crede, quod habes, et habes
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no jeszcze 10 min i Anita miejmy nadzieje ;)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

AleÂż Anita dostÂąpiÂła dziÂś zaszczytu! ZapowiedziaÂła rozmowĂŞ krĂłlowej Pochanke z krĂłlem Alexandrem!
A my siĂŞ martwimy o jej pozycjĂŞ w faktach!
Byle komu nie dano by takiego zaszczytu! ZwiÂązek Kwas+tefaunepotyzm kwitnie!

A tak na powa¿nie, jeœli jutro nie pojawiê siê na forum, to to bêdzie oznacza³o, ¿e obejrza³em dzisiejsze fakty g³ówne i ... nie wytrzyma³em nerwowo! Bowiem te 2 jednostki z osobna dzia³aj¹ na mnie jak czerwona p³achta na byka :twisted: , a w po³¹czeniu :roll: ................. po prostu mogê tego nie prze¿yÌ!


Po dzisiejszych faktach mamy dowĂłd na to, Âże Anita czyta to, co ludzie piszÂą w necie!
A wiĂŞc jest cieĂą nadziei, Âże wie o nas i naszym zdaniu :roll: :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Black Jack '62 pisze:
Po dzisiejszych faktach mamy dowĂłd na to, Âże Anita czyta to, co ludzie piszÂą w necie!
a to niby czemu? :arrow:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

CytowaÂła wypowiedÂź internetowÂą jednego z kibicĂłw – wyraÂźnie niezadowolony z wyniku wczorajszego meczu, dziĂŞki ktĂłremu nie byÂło faktĂłw popoÂłudniowych
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

aha :D :arrow:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tefauenepotyzm ma naprawdĂŞ jakiÂś problem, marnowaĂŚ czas antenowy na takich szmaciarzy ( Nawet jeÂśli powodem sÂą wpÂływy z reklam, ktĂłre wczoraj trwaÂły chyba z 10 min.)
W dodatku kosztem faktĂłw popoÂłudniowych!

No ale skoro) ci inteligentni, wyksztaÂłceni lub ksztaÂłcÂący siĂŞ ludzie mieszkajÂący w duÂżych miastach (jak wynika z badaĂą OBOP-u) z przyjemnoÂściÂą oglÂądajÂą takie medialne poraÂżki .... to decyzje tefanepotyzm mnie juÂż nie dziwiÂą :lol: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja nie miaÂłem prÂądu prze caÂły dzieĂą a fakty obejrzaÂłem sobie z neostrady ale nie widziaÂłem koĂąca kiedy zapowiadaÂła wywiad gremlna z kwaÂśniewskim. Anita naprawdĂŞ nie wyglÂąda za dobrze i ja to czuje bo znam i potrafiĂŞ odczuĂŚ jej naturalne zachowanie.
Poza tym Anitka ostatnio przestaÂła zwracaĂŚ uwagĂŞ na swĂłj ubiĂłr bo dzisiaj wystĂŞpowaÂła w tym samym co we wtorek w poranku. :?:

Myœlê, ¿e czas jej kariery w tej stacji min¹³ i bêdzie to tylko trwanie :cry: :cry: :cry: i dalsze upoka¿anie jej osoby.

PS: kamuii chyba teraz wiesz dlaczego nie byÂło mnie na gg. Niestety siÂła wyÂższa. :cry: :cry: :cry:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

michos pisze: Anita naprawdĂŞ nie wyglÂąda za dobrze i ja to czuje bo znam i potrafiĂŞ odczuĂŚ jej naturalne zachowanie.
Poza tym Anitka ostatnio przestaÂła zwracaĂŚ uwagĂŞ na swĂłj ubiĂłr bo dzisiaj wystĂŞpowaÂła w tym samym co we wtorek w poranku. :?:

Myœlê, ¿e czas jej kariery w tej stacji min¹³ i bêdzie to tylko trwanie :cry: :cry: :cry: i dalsze upoka¿anie jej osoby.
michos przestaĂą, Anita wyglÂąda bardzo dobrze a jezeli uwaÂżasz sie za jej fana to jej nie praw komplementow w stylu "nie wyglada za dobrze" czt "przestaÂła zwracac uwage na swĂłj ubiĂłr" tylko po prostu to przemilcz bo juz nie wiadomo czy jÂą wielbisz czy probujesz oczerniĂŚ, a gdyby uwaÂżala ze sie upokaza to juz by dawno odeszÂła, a skoro tego nie zrobiÂła to chyba sam widzisz ze sie mylisz :!: :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja nie przesadzam i mĂłwiĂŞ wszystko tak jak jest naprawdĂŞ.
OglÂądam AnitkĂŞ zawsze i zauwaÂżyÂłem, Âże w kilka razy naprawdĂŞ nie wyglÂądaÂła dobrze(byÂła smutna i w jej gÂłosie odczuwaÂłem niepokĂłj)
Anita nie ma innego wyjÂścia jak zostaĂŚ w tej stacji ale w pewnym momencie moÂże to byĂŚ dla niej trudne. :cry: :cry: :cry:
Lis te¿ ¿egna³ siê ze stacj¹ powoli a nie od razu kiedy czu³, ¿e jest coœ nie tak.(polecam ksi¹¿kê tomka gdzie mo¿na bli¿ej poznaÌ politykê tvn-u i znaleŸÌ analogie do obecnej sytuacji Anitki)
Dziennkarstwo jest takim zawodem w ktĂłrym musisz mieĂŚ szanse rozwoju a jak tej szansy nie dostajesz to jesteÂś bardzo maÂło liczÂąca siĂŞ osobÂą i powoli widzowie o tobie zapominajÂą. :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 9 gości