Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat News

Post autor: ktos »

Jutro wydarzenia z nowego studia podali teraz na polsacie ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Object, zwracam honor. Beata Grabarczyk potwierdziła spekulacje, jakoby program miał jutro pojawić się w nowej oprawie.
Ostatnio zmieniony czwartek 05 cze 2008, 19:31 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polsat News

Post autor: Greg Haus »

Ciekawie się zapowiada :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: pop »

ktos pisze:Jutro wydarzenia z nowego studia podali teraz na polsacie ;)
I zapewne będzie to pierwszy program informacyjny w Polsce, który - podobnie jak cały kanał informacyjny Polsat News - będzie nadawał w formacie 16/9. Rzeczywiście zapowiada się ciekawie; dobrze, że mam Polsat2 - bez problemu uda mi się obejrzeć jutrzejsze "Wydarzenia".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Na YT można już obejrzeć materiał o kanale z wydania głównego. :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=pHrb7i39LIw
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat News

Post autor: r_r16 »

Czyli, że Wydarzenia nie tylko przeniosą się do nowego studia ale i zmienią oprawę? Bo ta obecna średnio pasuje do nowego studia, które z tą strzałką na środku pasuje tylko do PolsatNews.
mackr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 29 mar 2008, 14:43

Re: Polsat News

Post autor: mackr »

Jeżeli chodzi o zawartość merytoryczną to PN jest troche w tyle w stosunku do TVN24 już na starcie, ale mają szansę ich podgonić.
TVN24 naprawde ma się czego bać! Poza brakiem informacji zagranicznych i zbyt dużej ilości tematów społecznych (Prosto z Polski, Uwaga) w TVN24 denerwuje mnie brak własnego stylu i designu tej stacji, w studiu, logo, belkach, ozdobnikach, grafice widać wielką niespójność i po prostu bałagan. Gorzej niż bałągan - dosłownie nic do niczego graficznie/wizualnie nie pasuje, bierze sie to z faktu, że TVN nie odświeża całego studia tylko je troche przerabia. Ile to kolorów w tej stacji? Belki, logo, scroll niebiesko biale, pilne - czerwone, z ostatniej chwili - żółte, Kontakt - zielone, studio, elementy niebieskiego, białego, szarego, szklanego brązowego i wszechobecny bałagan. Niby format nie jest ważny jednak dużo lepiej sie oglada kanał w 16/9 i w HD w przyszłości niż w okienku. A w TVN24 są zmiany, tylko one są na doczepkę, co powoduje uczucie chaosu. Powinni pójść na całość - WYBRAĆ NOWE KOLORY I MOTYWY PRZEWODNIE STACJI ,całkowicie nowe studio, gruntowny remont, nowe belki, logo, pasek, nazwy programów, grafika, stół, nowe kamery, 16/9, HD. Ważne aby wszystko było utrzymane w kolorystyce i charakterze stacji.

PS: Dlaczego TVN24 nie chce być Free On Air, jak TVP INFO? Czy to sie wiąże z wysokimi opłatami? Tak by mieli większe zyski z reklam
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Polsat News

Post autor: object »

Object, zwracam honor. Beata Grabarczyk potwierdziła spekulacje, jakoby program miał jutro pojawić się w nowej oprawie.
Dzieki kamilo 8)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

TVN24 naprawde ma się czego bać!
Rzeczywiście Polsat dziś zaskoczył. Ale oni nie mają, tego co TVN24 - wypracowanej marki. Jak wczoraj pisałem - przed nimi długa i kręta droga...
Poza brakiem informacji zagranicznych
Gdy tylko w TVN24 zaczynają mówić o informacjach zagranicznych, w większości przypadków słupki z oglądalnością spadają... Nie wiem, czy zależy to od formy, w jakiej te newsy są ''podane'', czy niezależnie od tego te informacje nudzą i nie interesują Polaków. Dziś, na jednym z for internetowych czytałem opinię jakiegoś dziennikarza, który był na konferencji prasowej w siedzibie Polsatu. Widział też fragment serwisu, nadawanego w wersji testowej. Zaczęli od prawyborów w USA, następnie powiedzieli o wczorajszym zagrożeniu przez elektrownie jądrową i dopiero powiedzieli o tragedii w kopalni ''Borynia''. W innych mediach było dokładnie odwrotnie. Mam wątpliwości co do tego, czy w ten sposób ułożone informacje zainteresują Polaków.
Ile to kolorów w tej stacji?
Głównym kolorami stacji są biały (którego zdecydowanie za dużo) i niebieski. By nie było wszystko podobne, wprowadzane są inne.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Polsat News

Post autor: qmate »

Dzisiaj na Polsacie widziałem "reklamę" Polsatu News, była to po prostu belka na dole ekranu i prawdopodobnie taka, jaka będzie na ekranie nowego kanału. Wyglądała podobnie do belki tvn24, na samym dole pasek z przelatującym napisem, wyżej główna część belki, logo stacji, niżej napis Pilne.
//////////
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: pop »

qmate pisze:(...) niżej napis Pilne.
O, to dobrze, że nie "Breaking", bo po nazwie stacji tego można było się spodziewać. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polsat News

Post autor: Greg Haus »

qmate pisze:Dzisiaj na Polsacie widziałem "reklamę" Polsatu News, była to po prostu belka na dole ekranu i prawdopodobnie taka, jaka będzie na ekranie nowego kanału. Wyglądała podobnie do belki tvn24, na samym dole pasek z przelatującym napisem, wyżej główna część belki, logo stacji, niżej napis Pilne.
Masz może jakieś foto?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polsat News

Post autor: Greg Haus »

Chyba wiemy już jak będzie wyglądać logo wydarzeń. O ile się nie mylę to za Markiem Markiewiczem podczas tego już pokazanego tu materiału z Wydarzeń widać logo wydarzeń, na białym tle. http://pl.youtube.com/watch?v=he8KkF-b0Vk
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Równie dobrze może być to napis na drzwiach newsroomu programu, obecny od 2004 roku.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re:

Post autor: Greg Haus »

kamilo pisze:Równie dobrze może być to napis na drzwiach newsroomu programu, obecny od 2004 roku.
Przecież on się znajduje w nowym studiu polsatu, podczas prezentacji części studia - a studio to nie jest od 2004 roku :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości