Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Dorotka969 »

ulalalala :) troszkę mnie tutaj nie było... ale już zaczynam regularne notowanie swoich spostrzeżeń :) Jarek z nami zostanie! MUSI :) co do rozmowy z Chylińską świetna :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Hej a co tu tak cicho znowu ? Pewnie urlopy :P No Jarek chyba zmęczony jest tak mi się wydaje bo tak red. Górlickiego podpytuje ile to już pracują w tym tygodniu… długo :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Powiedział „Właśnie mnie zwolnili to ostatni Poranek, który poprowadzę…” Zabrzmiało groźnie ale na szczęście (chyba) żartował.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

konsta pisze:Powiedział „Właśnie mnie zwolnili to ostatni Poranek, który poprowadzę…” Zabrzmiało groźnie ale na szczęście (chyba) żartował.
:roll: za pewne żart :lol:
shoegal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 24 kwie 2008, 14:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: shoegal »

ale w jakim kontekście to powiedział? Może ktoś przybliżyć sytuację?
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Zaczynał się właśnie tą fajną muzyczką program. Czekał na Jarka Tomasz Wasilewski aby rozmawiać o pogodzie. Wtedy po dwóch niebieskich schodkach wszedł Jarek i powiedział „Właśnie mnie zwolnili, to mój ostatni Poranek” coś jeszcze pod nosem powiedział ale nie zrozumiałam :P Tomasz Wasilewski zaczął się z tego śmiać wiec uspokoiłam się, że jednak to był żart :P. Tyle mojej dokładności w tej sprawie. Pozdrawiam
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

O Jarku w dzisiejszym ''Dzienniku''. :D

Obrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: TVN_FAN »

Ciekawy wywiad w dzisiejszym numerze "Tele Świat" z Jarkiem przeprowadzony w konwencji bardzo do Jarka podobnej :lol2: Polecam szczególnie fragment jak Pan Prowadzący czasem lubi zażartować z koleżanek "pogodynek" :P
ZIMA
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

TVN_FAN pisze:Ciekawy wywiad w dzisiejszym numerze "Tele Świat" z Jarkiem przeprowadzony w konwencji bardzo do Jarka podobnej Polecam szczególnie fragment jak Pan Prowadzący czasem lubi zażartować z koleżanek "pogodynek"
Tak on się prezentuje (z góry przepraszam za obciętą końcówkę): :D

Obrazek Obrazek

Już chyba nie muszę dodawać, że po ponownym kliknięciu można przeczytać wywiad bez wytężania wzroku.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: ~ »

Wywiad z "Gazety Telewizyjnej":
Obrazek
Nucha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 20:26

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Nucha »

Hmm na początek się przywitam bo to mój pierwszy post na tym forum...witam serdecznie po drugie http://www.polskatimes.pl/meskarzecz/20 ... tml#pz_858 wywiad z panem Jarosławem w Polsce w męskiej rzeczy
polecam przeczytanie bardzo interesujący, po trzecie coś dużo się tego Pana redaktora ostatnio w gazetach zrobiło....ale bardzo dobrze.
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że zostanę przez Was miło przyjęta. :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Nika »

Witać! ;) Dzięki za link do wywiadu. Ciekawe pytania i jeszcze ciekawsze odpowiedzi. Nawet parę z nich mnie trochę zaskoczyło. Dobrze dla niego i nas widzów, że przeszedł do tvn24, w tym radiu to troche go "tłamsili", a tak to mamy teraz dzięki niemu niekonwencjonalne Poranki. Coś w tym jest, że jak prowadzi Kuźniar Poranek to człowiekowi aż same oczy się otwierają i gęba od razu od rana uśmiecha.
O już wiem to mnie zaskoczyło:
Polska pisze:Na początku słabo się Pan podobał kolegom, a teraz?
Nie wiem. W radiu była bardzo familiarna atmosfera, wszyscy o wszystkich wszystko wiedzieli. Tu jest taki przerób, że jak kończę dyżur, muszę się natychmiast wylogować, bo ktoś inny już zaczyna swój. Nie ma czasu na rozmowy. Więc słyszę czasem na korytarzu od trzeciej osoby, że ta pierwsza powiedziała mu na papierosie, że się nie podobam, że się nie podobało coś, co zrobiłem czy powiedziałem.
Po atmosferze w Poranku zawsze sądziłam, że właśnie u nich taka familiarna atmosferka na co dzień. A z tego co Jaro mówi to taka trochę fabryka. I te ploty na papierosku, ze jedna pani powiedziala drugiej pani, ze ktoś tam coś tam. Normalnie wieś, gorzej niż u nas na forum. 8) Dobrze, ze Jaro ma do tego dystans i robi to co umie najlepiej.
No dobra poźno jest i nie chcę mi się już dywagować, poczytajcie ten wywiad. Fajny jest. Poza tym idę na Dpd po dostałam cynk, że dziś Krzycho w roli głównej.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Troszeczkę ostatnio sporo tych wywiadów - widać, że Jarek ma swoje 5 minut. :D Żeby tylko nie poszło teraz krok dalej. :cicho: Jak na razie z całą pewnością można powiedzieć, że jest na urlopie. :stop: 4 dni pod rząd urzędował Porada, dziś Jacoń.
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Na urlopie jest na pewno bo napisał tak na swoim blogu, wiec przez 3 tygodnie nie spodziewajmy się go w TVN24.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości