Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

A ja mam dobrą wiadomość :
jeżeli ta godzina na powyższym capsie jest prawdziwa, to wieczorem będą capsy
( no , późnym wieczorem :devil: )
Jakoś się z Notką uzupełniamy :D
A co Agata taka dzisiaj opancerzona ? :shock: Czyżby deszcz w Poznaniu ?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:A ja mam dobrą wiadomość :
jeżeli ta godzina na powyższym capsie jest prawdziwa, to wieczorem będą capsy
( no , późnym wieczorem :devil: )
Najprawdziwsza na świecie :lol2: !! A więc gdzieś tam w zaciszu domowego ogródka maszyny chodzą i nagrywają , co najpiękniejsze :> ?? :lol2:
Jakoś się z Notką uzupełniamy :D
Dzięki Bogu mamy Was dwoje :) !! :jupi:
A co Agata taka dzisiaj opancerzona ? :shock: Czyżby deszcz w Poznaniu ?
Z tego , co wiem ,w Poznaniu dzisiaj 29 stopni :D !! Agatka chyba ma wentylację albo klimatyzację w tej marynarze :red: !! :lol: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..a ja znowu dowiaduję się o wszystkim ostatni ;(

..czy mi już nigdy nie będzie dane zobaczyć Agatkę w tvn24 :(

..o co chodzi :?: :uhh:

..co jest nie tak :uhh:
..co robię nie tak jak powinienem :?: :uhh:
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:A co Agata taka dzisiaj opancerzona ? :shock: Czyżby deszcz w Poznaniu ?
Z tego , co wiem ,w Poznaniu dzisiaj 29 stopni :D !! Agatka chyba ma wentylację albo klimatyzację w tej marynarze :red: !! :lol: !! :lol2:
..rany - ona chyba siędzis ugotuje przy tym skwarze za oknem :shock:

..zrozumieć kobiety :lol2:
..wczoraj z rana jak było chłodno była w samej bluzeczce :D
..a dzis kiedy upał i żar leje się strumieniami z nieba ona w marynarze :hahaha: :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

No nie wiem :roll: W Poznaniu dość pochmurno , więc może i chłodniej :lol2: !! :red: ?? Ale za Agatką kręcący się ludzie są raczej skąpo odziani :lol2: !! :lol:

No obi -jak nie teraz to chyba nigdy :lol2: !! Agatka znów nadawała lajfa :P !! Wiaterek rozwiewał jej włosy , a ona niestrudzenie nadawał relację :P !!

Kolega Cholewiński chciał być miły i dopytywała jeszcze o coś Agatkę , mimo że skończyła mówić , ale ona niestety już go nie słyszała ,więc nie mogli "poflirtować: na wizji :/ !! :devil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Proszę bardzo :D Teraz wszystko zdaje się poszło jak należy i capsy są :D
:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Proszę bardzo :D Teraz wszystko zdaje się poszło jak należy i capsy są :D
:arrow:
Wszystko jak należy , a nawet jeszcze lepiej :brawa: !! :lol2: Wspaniałe capsy :* !! Agatka piękna na nich :P !! :szalony:

Aj , jaka szkoda, że nie słyszała kolegi :/ !! Mogłyby się te capsy jeszcze do nas uśmiechać :szalony: !! Wtedy w ogóle byłby już raj na ziemi :szalony: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Proszę bardzo :D Teraz wszystko zdaje się poszło jak należy i capsy są :D
:arrow:
Wszystko jak należy , a nawet jeszcze lepiej :brawa: !! :lol2: Wspaniałe capsy :* !! Agatka piękna na nich :P !! :szalony:
..naprawdę jeszcze lepiej :jupi:
..w końcu trafiłem w dziesiatkę i chwilę po tym jak uruchomiłem tv Agatka do mnie przemówiła :lol2:
..czułem się jak na prywatnej audiencji na którą z niecierpliwością czekałem :jupi: :tanczy:
..już chyba zapomniałem jak bosko smakują Agatki relacje :P
..i te ślepka zmrużone w księżyc w obronie przed słońcem i wiatrem :P
..pyszności :szalony:
Aj , jaka szkoda, że nie słyszała kolegi :/ !! Mogłyby się te capsy jeszcze do nas uśmiechać :szalony: !! Wtedy w ogóle byłby już raj na ziemi :szalony: !! :lol2:
..wieeeeelka szkoda :/
..ciekawe czemu wyłączyli jej nasłuch ze studia :> :/
..mogło być jeszcze pięknie :)

..noteczko - dzięki :*
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Nika »

marcinkowsky pisze:No nie wiem :roll: W Poznaniu dość pochmurno , więc może i chłodniej :lol2: !! :
Prognozy pogody kłamią! 8) W P-niu dzis skwer nieludzki, w cieniu 35 stopni, nie mówiąc o temperaturze w nagrzanym samochodzie. Agaty w relacjach live nie widziałam, bo jeszcze nawet tv dzis nie mialam czasu włączyc, ale z tego co widze po capsach to sie ubrała jakby nie z P-nia nadawała. a moze po tych wojazach po Ameryce Płd. nasze polskie upały juz są jej nie straszne i takie 35 stopni w cieniu to jak chłodny jesienny dzionek.
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

epsztajnek pisze:A ja mam dobrą wiadomość :
jeżeli ta godzina na powyższym capsie jest prawdziwa, to wieczorem będą capsy
( no , późnym wieczorem :devil: )
Kiedy dzieci będą już spać? :lol:

Fajnie, że Agata nadaje tyle relacji na żywo :D Jako reporterkę lubię ją bardzo :P Jednocześnie żałuję, że nic nie wiedziałam o tegotygodniowym Poranku ;(
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Nika pisze:Prognozy pogody kłamią! 8) W P-niu dzis skwer nieludzki, w cieniu 35 stopni, nie mówiąc o temperaturze w nagrzanym samochodzie. Agaty w relacjach live nie widziałam, bo jeszcze nawet tv dzis nie mialam czasu włączyc, ale z tego co widze po capsach to sie ubrała jakby nie z P-nia nadawała. a moze po tych wojazach po Ameryce Płd. nasze polskie upały juz są jej nie straszne i takie 35 stopni w cieniu to jak chłodny jesienny dzionek.
No tak :hahaha: !! Bardzo możliwe :hahaha: !! :lol: Ale ja i tak nie zrozumiem tej przewrotności u kobiet , a u Agatki zwłaszcza :devil: !! Że rano występują w samych bluzeczkach :P , a w południe w marynarach :hahaha: !! :D
Ale cały czas dowiaduje się tego , czy jesteśmy już w modzie na etapie projektowania strojów klimatyzowanych :) ?? :> I o dziwo coś takiego u Japończyków znalazłem :shock: !! Klimatyzowane koszule :lol2: !! Tak więc o Agatki marynarę spokojna głowa...... przynajmniej częściowo , bo może jakiś wentylatorek posiada :lol2: !! :tanczy:
}{ypnosea pisze:
epsztajnek pisze:A ja mam dobrą wiadomość :
jeżeli ta godzina na powyższym capsie jest prawdziwa, to wieczorem będą capsy
( no , późnym wieczorem :devil: )
Kiedy dzieci będą już spać? :lol:
Jeśli to o mnie , to pragnę poinformować , że dopiero teraz .... a jest 9 rano :D planuję się położyć po nieprzespanej nocy :lol2: !! :hmm: !! Obczaiłem mniej więcej co i jak w Poranku , a właściwe , to kogo nie ma i chyba już coś się wklarowało na moim obrazie :mhm: ?? :roll:
Fajnie, że Agata nadaje tyle relacji na żywo :D Jako reporterkę lubię ją bardzo :P Jednocześnie żałuję, że nic nie wiedziałam o tegotygodniowym Poranku ;(
Pewnie , że fajnie , że nadaje , tylko szkoda , że z tak niską częstotliwością :/ !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..co za widok :P :o
..Agatka wzruszona widokiem spalonego 'malucha' :lol:

..a do tego wszystkiego szczypta dramatyzmu w postaci rozwiewanej drastycznie grzyweczki :tanczy: :lol:

..aż żal że tak mało było tych relacji :/
..mógłby wyjść z nich niezły dramato-kryminał :lol2:
eśli to o mnie , to pragnę poinformować , że dopiero teraz .... a jest 9 rano :D planuję się położyć po nieprzespanej nocy :lol2: !! :hmm: !! Obczaiłem mniej więcej co i jak w Poranku , a właściwe , to kogo nie ma i chyba już coś się wklarowało na moim obrazie :mhm: ?? :roll:
..możesz iść spać ;)
..na lajfach też dzis nie ma Agatki :/

..miłych snów :)
..niech Ci się przyśni Agatka pracująca na wizji tak często jak kiedyś :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..co za widok :P :o
..Agatka wzruszona widokiem spalonego 'malucha' :lol:
Prawda :lol2: ?? :devil: W historii różnymi takimi pojaździkami się świat przemierzało :devil: !! Odżywają wspomnienia .... prawie jak każdego młodego człowieka , którego losy związały się z tą "bryką" :devil: !!
..a do tego wszystkiego szczypta dramatyzmu w postaci rozwiewanej drastycznie grzyweczki :tanczy: :lol:
To to jest normalnie czysty liryzm :P !! Zakochać się i umrzeć :P !!! :lol2:
..możesz iść spać ;)
..na lajfach też dzis nie ma Agatki :/

..miłych snów :)
..niech Ci się przyśni Agatka pracująca na wizji tak często jak kiedyś :)
Bardzo zabawne :? !! Ale w myśl tej zasady mógłbym spać od wczoraj do tej pory i zapewne dalej :/ !! O co chodzi do jasnej cholery :> ?? :ban: Dlaczego Agatka nie może przyjeżdżać do Warszawy na weekendy :> ?? :evil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Dlaczego Agatka nie może przyjeżdżać do Warszawy na weekendy :> ?? :evil:
Ziomalka Agaty specjalizująca się w "Porankach" odchodzi z TVN24. Jedną z poważnych hipotez jest trudność w zaaklimatyzowaniu się w Warszawie. Może Poznanianki źle czują się w Warszawie :<
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..Aneta odchodzi :?: :shock:
..szkoda :/
..nawet ją lubiłem :)

..mimo tego że była częściej..duuuużo częściej bywała w Poranku od Agatki :spiewa:

..ano tak to jest :uhh:
..może stężenie ołowiu w powietrzu między Poznaniem a Warszawą jest znacząco różne :roll:

..fakt faktem - Agatki dalej nie ma :(

..ani tu ani tam :nie: ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 26 gości