[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pop »

Isadora pisze:Już po filmikach widać, kto nie ma drygu do tańca, na 1 miejscu wg mnie jest Popek.
Według mnie Natalia Lesz. Co to w ogóle było?

A tak poza tym, zauważyliście, że na tej konferencji nie było Kasi Skrzyneckiej? Zawsze brała w tym udział dwójka prowadzących...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Wykonanie Lesz było okropne. Marta Żmuda i Alan Andersz nawet nieźle.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Paniom zostały ponad 2 tygodnie do występu na ocenę (14 września), więc dużo może się zmienić :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Zmuda bardzo mi się podoba bo ma bardzo ładną linię i lekkość, Kulesza całkiem nieźle, Alan tak sobie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Z Panów zdecydowanie najlepszy Andersz i Czarnota, z Pań Żmuda i Kulesza. Gruchała strasznie zestresowana, Felicjńska sztywna. Popek i Lesz nie będę komentował... Dno ;] (szczególnie w przypadku tej 1). Długo miejsca nie zagrzeje Allen - w filmie widac, że ledwo co opanował podstawowe kroki walca angielskiego. Stasiak średnio, tak jak Diablo, aczkolwiek partnerka Krzyśka nadrabia wdziękiem :D Savkin i jego partnerka poprawnie.

Warto dodac, że napradę ładne stroje w tej edcji :) Szczególnie Kasi Krupy, Agaty Kuleszy, Felicjańskiej, Magdy Soszyńskiej i Sylwi Gruchały. Co ciekawe ta ostatnia tańczy do przeboju Feela "Jak anioła głos" :D
Liczą się tylko Fakty.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

piotrek888 pisze:Zmuda bardzo mi się podoba bo ma bardzo ładną linię i lekkość, Kulesza całkiem nieźle, Alan tak sobie
Zgadzam się, Żmuda rzeczywiście tańczy z dużym wdziękiem i lekkością, trochę tego wdzięku odbiera jej partner, ale to chyba stres, podobnie jak u Alana, najmłodszy uczestnik, wydaje się, że "gwiazdorstwo" go onieśmiela, mam nadzieję, że się przełamie w 1 odcinku, Kulesza ma ogromnego farta, że tańczy z Terrazzino, ten tancerz wspaniale prowadzi swoje partnerki, pewnie trochę potańczą, Robert Kochanek sprawia wrażenie jakby w programie był za karę, Ilona Felicjańska nie będzie miała łatwo ;(
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Tak sobie dziś pomyślałem, nie wiem czy TVN zrobił to specjalnie czy tylko tak wszyło. Zobaczcie w tej edycji nie ma takich gwiazd jak Foremniak,Guzik,Steczkowska,Figura,Rusin itd. A więc nie ma też faworyta dlatego rozgrywka staje się ciekawsza zazwyczaj w poprzednich edycjach faworyt był już na samym początku teraz...? Nie ma takiej osoby. I nie wiadomo kto wygra ?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: TVN_FAN »

Nie ma "faworyta" no bo Polska to nie Stany Zjednoczone gdzie mamy tysiące gwiazd show-biznesu lubiących pokazywać się w takiej zabawie. Gwiazdy się wcześniej wykruszyły a teraz pozostały takie "dogasające gwiazdeczki" jak Gruchała. Ciekawe co z tego wyniknie, zarówno dla nich jak i dla samego TVN-czy nie będą potem żałować, że jednak nie skończyli programu w pełnej chwale.
ZIMA
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Nie zgadzam się, że w programie są tylko dogasające gwiazdeczki, są dogasające, aktualne i wschodzące, jak zwykle, fakt, że zabrakło elektryzującego nazwiska, ale wydaje misię, że nasze duże gwiazdy po prostu boją się ryzyka upadku z piedestału, dlatego omijają takie programy. A faworytką od początku jest Żmuda Trzebiatowska
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Ekipa 8. edycji wg mnie jest jedną z najsłabszych ze wszystkich edycji. Równie słaba ekipa to ekipa 5. edycji TzG ;(
Dla mnie w tej edycji jest może z 5-6 gwiazdek. Gwiazd brak. Dla mnie tymi gwiazdeczkami, gwiazdkami są z pewnością:
Marek Włodarczyk, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Sylwia Gruchała, Anna Popek, Marta Żmuda - Trzebiatowska.
Nie wiem natomiast co robią tu następujące osoby: Natalia Lesz, Oleg Sawkin, Steve Allen (? - naprawdę pierwsze słyszę), Agata Kulesza...

Widzę, że TVN jak i w poprzednich edycjach zajął się promocją twarzy z nim związanych: Marta Żmuda - Trzebiatowska (TWT, TERAZ ALBO NIGDY), Agata Kulesza (HELA W OPAŁACH), KATARZYNA WALTER (NA WSPÓLNEJ, HELA W OPAŁACH), MAREK WŁODARCZYK (KRYMINALNI, BRZYDULA), OLEG SAWKIN (NA WSPÓLNEJ), ALAN ANDERSZ (39 I PÓŁ, NA WSPÓLNEJ).
W tej 14stce znalazłem tylko 3 twarze pośrednio związane z innymi stacjami: Ilona Felicjańska (POLSAT), Anna Popek (TVP2) i Sambor Czarnota (Polsat, TVP2).

W tej edycji nadzwyczaj dużo sportowców i piosenkarzy :) Pozytywnie, ale szkoda, że tak NISKA PÓŁKA.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adner »

Natalia Lesz dzięki skandalowi sopockiemu jest teraz trochę bardziej znana ;)
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: madziulka »

Ilona Felicjańska (POLSAT) ???
a co niby ona tam robi ????
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

madziulka pisze:Ilona Felicjańska (POLSAT) ???
a co niby ona tam robi ????
Męczy się z gburowatym Kochankiem :evil:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mks »

Felicjańska była w Polsacie asystentką Mariusza Szczygła w talk-show "Na kazdy temat" Potem występowała takze w "Show!Time"
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mateusz240 »

Nie oglądałem od poczatku programu "Po prostu tańcz z gwiazdami" ale czy naprawde Pani Rusin spóźniła się? A jeśli chodzi ogolnie o program to oceniam go bardzo dobrze tylko podczas animacji nie ma żadnego dźwieku... :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości