TV Puls

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: TV Puls

Post autor: a-j-p »

Logo - wyglada jak z jakiegos tygodnika - wiec srednio chociaz swietnie sie komponuje w oprawie.
Co do samej oprawy to tak jak powiedzialem ,ze TV PULS ( ta obecna ) ma najlepsza grafike ze wszystkich tv tak i teraz to powiem - TV PULS ma najlepsza oprawe - nie jakies podstawowe kolory tylko dynamika, nowoczesnosc, szybkosc, rozne barwy ( nie jak z kolorwanki jak to ma tvp i tvn. SWIETNIE
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TV Puls

Post autor: DJ Ice »

Oprawa fajna ale i tak najlepszą ma Polsat i TV4 - oczywiście moim skromnym zdaniem. :D Martwiłem się, że nowe logo wraz z oprawą graficzną Pulsu nie będzie się dobrze komponować, ale myliłem się - jet bardzo dobrze. :) Oczywiście to nie wszystkie identy, które zaprezentowały WM.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: TV Puls

Post autor: skorupa2006 »

Przecież te hasła reklamowe są żywcem ściągnięte z kampanii reklamowej TVN "Koniec grzecznej telewizji" :twisted:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: pop »

No nie żywcem, ale owszem - były bardzo podobne.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

r_r16 pisze:Co do tych reklam - czemu akurat pozycje TVN?
Nie tylko. Jest też nawiązanie m.in. do polsatowskiego ''Jak oni śpiewają?'':
Obrazek
foto: media2.pl
Merlin_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 22:21

Re: TV Puls

Post autor: Merlin_89 »

Mnie się te hasła w ogóle nie podobają. Próbują porównywać swoje produkcje do sprawdzonych i wysokobudżetowych pozycji TVN i Polsatu, co jest olbrzymim nadużyciem (wystarczy przypomnieć, że główna nagroda w 5-klasistach została jeszcze zmniejszona, więc porównanie do Milionerów jest żartem). Ja liczyłbym, że Puls zacznie pokazywać zagraniczne produkcje, a póki co nie ma tego za wiele. Jedyne co być może będę oglądał to Simpsonów (są akurat przed Faktami). A już kompletnie nie rozumiem zapowiedzi, że Puls uruchomi stacje tematyczne. Jest to o tyle śmieszne bo ich stacja macierzysta osiąga wyniki gorsze niż stacje tematyczne TVN i Polsatu.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TV Puls

Post autor: DJ Ice »

Mnie się te hasła w ogóle nie podobają. Próbują porównywać swoje produkcje do sprawdzonych i wysokobudżetowych pozycji TVN i Polsatu, co jest olbrzymim nadużyciem (wystarczy przypomnieć, że główna nagroda w 5-klasistach została jeszcze zmniejszona, więc porównanie do Milionerów jest żartem).
Haha. :D Widzę, że nie każdy zna zasady rynku reklamowego i telewizyjnego. Właśnie oto chodziło - te reklamy mają zapadać w pamięć dzięki oryginalnym hasłom reklamowym. I zapadają.
A Tobie po prostu brakuje dystansu i...poczucia humoru. Tu w ogóle nie chodzi o porównywanie programów Pulsu do tych z TVN-u czy Polsatu.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
tug.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 25 sie 2008, 19:46

Re: TV Puls

Post autor: tug. »

Puls powoli wraca do swojego starego wizerunku: skromnej familijno-religijnej stacji. Zdjęcie Puls Raportu było błędem. Inne programy, które spadły z anteny nie były tak popularne jak właśnie Raport. Nie wiem na co liczył Murdoch zdejmując z anteny Puls Raport. Polska to niestety nie USA. Tu potęgi telewizyjnej nie zbuduję się programami o odchudzaniu czy brazylijskimi telenowelami (:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: pop »

tug. pisze:Polska to niestety nie USA. Tu potęgi telewizyjnej nie zbuduję się programami o odchudzaniu czy brazylijskimi telenowelami (:
A jaka stacja w Stanach buduje swoją potęgę właśnie w taki sposób? :neutral: Nie wiem o co Ci chodzi... :uhh:
tug. pisze:Nie wiem na co liczył Murdoch zdejmując z anteny Puls Raport.
Oj, gdyby on się tym przejmował. Dla niego nie ma to znaczenia. Szczerze mówiąc Polska nie jest dla niego jakimś ważnym, atrakcyjnym rynkiem. Kilka tygodni temu w Niemczech ruszył FOX. U nas byłoby zapewne podobnie, gdyby nie jedna ważna - ba! - najważniejsza rzecz, którą Europa Zachodnia ma dawno za sobą. Chodzi oczywiście o cyfryzację. News Corp. to nie pierwszy taki przypadek, który w Polsce wyrzuca pieniądze w błoto inwestując w rynek telewizyjny. Jeśli ktoś twierdzi - a czytałem takie opinie - że polski rynek telewizyjny jest... jednym z najbardziej rozwiniętych na świecie, to jest w ogromnym błędzie. Obecny stan nie pozwala na równą, sprawiedliwą walkę między stacjami. Gorzej jest tylko w Afryce, gdzie ludzie nie wiedzą, co to jest telewizor.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: piotrek888 »

Hasła reklamowe są bardzo przemyślane i zrobione w taki sposób aby po prostu je zapamiętać. Ja przeczytałem raz i już je doskonale pamiętam. Taka jest zasada reklamy i tyle.
tug.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 25 sie 2008, 19:46

Re: TV Puls

Post autor: tug. »

nie chodzi mi oto, że Murdoch budował FOX programami o odchudzaniu. Zapowiadano jeszcze rok temu że Puls w krótkim czasie stanie się w Polsce stacją nr 1. Moje odczucie jest takie, że News Corp. myślało ze zbudowanie dobrego kanału programami typu Najgorszy kierowca itp. zajmie im mało czasu i kanał ten szybko przegoni TVN czy Polsat. Na szczęście polski widz jest wymagający i tak się nie stało. Na poważnie Puls może włączyć się do walki o widza gdy zacznie korzystać z Archiwów News Corp.(z których do 2010 r. korzysta Polsat)i po cyfryzacji, kiedy to wg zapowiedzi Puls ma uruchomić kanał informacyjny i rozrywkowy co po licznych zapowiedziach wydaję mi się mało prawdopodobne ... (:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Zabawny mix ''Puls Raportu'' od kuchni :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=2YE0aHtwVDc :D :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: TV Puls

Post autor: kamiiloo »

a mnie srednio sie podoba ta oprawa, no nie wiem ogolnie rzecz biorąc chyba najlepsza ze wszystkich pulsu, ale logo to pomyłka
TVN innowacja i nowoczesność...
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: TV Puls

Post autor: mfdtv4 »

Hahaha właśnie zobaczyłem logo TV Puls na ekranie. Obcieli z niego przedimek TV, a grafiki nie widziałem. Logo jest umieszczone w prawym górnym rogu, czyli jak zawsze. Ale jest bardzo duże. Mnie się nie podoba :(
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Akurat włączyłem na reklamy - oprawa całkiem przyzwoita. Gdyby zmniejszyli logo o połowę, byłoby znacznie lepsze.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości