[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Dawidex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 12:11
Lokalizacja: Bytów
Kontakt:

Re: Na Wspólnej

Post autor: Dawidex »

Ciekaw jestem jak dalej potoczą sie losy bohaterów serialu ,,Na wspólnej" Jest on moim najlepszym serialem. Nie przegapiłem zadnego odcinka i tak bedzie zawsze :)
Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Na Wspólnej

Post autor: pawell »

No i jest! Odświeżona strona "Na Wspólnej" :arrow: http://nawspolnej.plejada.pl/ :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

Nie na takie coś czekałem. Opisy bohaterów stare! Działy nieodświeżone! Nie wspomnę o kartkach i tapetach... Ehhh...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Na Wspólnej

Post autor: sybic »

I znowu wydarzenia, które w życiu zwykle rozwijają i wyjaśniają się w ciągu kilku dni, tu będą się ciągnąć przez najbliższe pół roku, z czego połowa to będą reklamy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

Do serialu nic nie mam. Bardzo życiowy i ciekawy. Od początku jego emisji w TVN uważałem go i nadal uważam za najlepszą polską soap operę :) Jednak brak temu serialowi od jakiegoś czasu polotu, reklamy... Strona internetowa - tak jak pisałem, liczyłem na dużo, dużo więcej! Na Wspólnej jest jednym z najrzadziej reklamowanych programów/seriali polskich w TVNie! W ciągu dnia więcej widzę reklam W11 i Detektywów...
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Na Wspólnej

Post autor: adner »

Oj, nieprawda. W ciągu roku szkolnego zawsze pojawiają się zajawki kolejnego odcinka Na Wspólnej, w wakacje oczywiście zniknęły :D
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

Ja wiem, że się pojawiają. Ale serial NA WSPÓLNEJ jest przez TVN traktowany po "macoszemu". Jakoś tak ignorowany... A mimo to serial jest jedną z najlepszych produkcji w historii TVNu! I za to duże brawa!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Na Wspólnej

Post autor: kamiiloo »

myslalem, zebardziej sie postaraja co do strony
TVN innowacja i nowoczesność...
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Na Wspólnej

Post autor: peterq90 »

Ciekawe jaką oglądalnośc miał wczorajszy odcinek Na Wspólnej? Mam nadzieje że lepszy niz Barwy szczęścia
KS_WM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 02 wrz 2008, 17:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: KS_WM »

Niestety "Na Wspólnej" poległo.

Według danych OBOP "Barwy Szczescia" miały 3,5 mln widzów a "Na Wspólnej" tylko 1,9 i 14% udziału w runku ;-)
TVP zdążyła się tym już pochwalić.

Z danych AGB wyłania się nieco bardziej optymistyczny obraz dla produkcji TVN. "Barwy szczescia" - 3,9 mln widzów - 30 proc udziału, NW- 2,5 mln widzów, 18 proc udziału.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Na Wspólnej

Post autor: pawell »

Wyniki bardzo słabe. :shock: Może nie wszyscy wiedzą o nowej godzinie emisji? TVN już o to zadbał:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

WYniki bardzo słabe! Ale to 1 dzień po wakacjach. TVP niech porównuje wyniki BSZ z NW ale za jakiś tydzień... Nie ma co się martwić ;)
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Na Wspólnej

Post autor: adner »

A ciekawe, skąd masz te wyniki?
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: ktos »

O to bardzo mało oby tak co dziennie nie było :?
a wiadomo czy Szymon wygrał z Lisem ???
KS_WM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 02 wrz 2008, 17:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: KS_WM »

Być może niektórzy włączyli Dwójkę o 20.10 automatycznie, nie wiedząc że zamiast MJM będą Barwy Szczęścia i już zostali..
Dlatego widownia NW może trochę wzrosnąć w następnych dniach, aczkolwiek ten pierwszy wynik musiał być dla TVN niepokojący...

OFF TOPIC: Szymon tez poległ. Pierwszy odcinek po wakacjach widziało tylko 2,2 mln osób. Program Lisa - 3,5 mln.
Dane za AGB NMR.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości