[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Gdyby program był nadawany np. w czwartek to 2 godziny to byłoby za dużo, ale na sobotę akurat :D
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Re: Mam talent

Post autor: harry »

jestem jak najbardziej na TAK :D
kurcze naprawdę momentami sie patrzyło z lekkim strachem, było zabawnie i było wzruszająco
Klaudia i Ci panowie od akrobatyki - super! siedziałem wryty w fotelu
no i wynik OBOPu to lekko ponad 3 mln, czekam za danymi AGB :)
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Mam talent

Post autor: ana486 »

fajny program nawet i smieszny program ale jak na 2 godz to za duzo , a z tych uczestnikow to byl najlepszy ten harlejowiec z cierwkaniem ptaka :DDD i ta dziewczynka co spiewala piosenke czeslawa milosza widac ze bardzo utalentowana jest ;p
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Mam talent

Post autor: peterq90 »

Błagam! to jest piosenka Czesława Niemena a nie Miłosza.Czasami warto poszukać jak sie nie jest pewnym na 100%
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

Świetne wyniki "MAM TALENT!". :D
medialink.pl pisze:Jak wynika z danych firmy AGB Nielsen Media Research, nadany 13 września o godz. 20.35 pierwszy odcinek "Mam talent" obejrzało 4,18 mln widzów co stanowi 29,59 proc. udziału w rynku oglądalności.
Dla porównania, dwa wrześniowe odcinki nadawanego o tej samej porze co "Mam talent" programu "Jak oni śpiewają" w Polsacie obejrzało średnio 2,91 mln widzów przy 23,12 proc. udziałów w rynku.
Będzie fajnie jak taka oglądalność się utrzyma albo wzrośnie. ;)

PS. "MAM TALENT!" zajmuje (na razie) 8 miejsce w 'Hit 20 - najpopularniejsze tematy w Wyszukiwarce Onet.pl'. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

Bardzo wysoka oglądalność ciekawe jak tam Fort Boyard na TVP 2 pewno jeszcze mniej miał ;) może przy odcinkach na żywo jeszcze większa będzie 8)

Mam pytanie jak przechodzi się do kolejnego etapu to trzeba pokazać coś innego czy można to samo ???
kuba.w16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 16 lis 2005, 19:08

Re: Mam talent

Post autor: kuba.w16 »

Na You Tube 20 najczęściej oglądanych filmików to te z Mam Talent!. Zresztą nie dziwie się bo program jest świetny. Da się to odczuć czytając przeróżne fora i komentarze, przed startem dominowały głosy - "program dla kretynów", " TVN promuje kicz".
Teraz? Pochwała dla fenomenalnych akrobatów, audiofeels i Klaudii :) dziś w pracy zresztą nikt nie mówił o niczym innym niż o Mam Talent!, a na pytanie o JOŚ - nie wiem nie oglądałem :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

ktos pisze:Bardzo wysoka oglądalność ciekawe jak tam Fort Boyard na TVP 2 pewno jeszcze mniej miał ;)
"Mam talent!" - 4,2 mln
"Hit na sobotę" - 3,8 mln
"Jak ONI śpiewają" - 2,9 mln
"Fort Boyard" - 2,2 mln
:arrow: AGB
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

Warto dodać, że wyemitowana wczoraj po godzinie 15. powtórka pierwszego odcinka programu przed telewizory przyciągnęła 2,9 mln widzów, oznacza to że co piąty włączony w tej godzinie telewizor odbierał TVN.
To chyba większa niespodzianka, niż wynik premierowego odcinka. :shock: Chyba to dobrze wróży na przyszłość "MAM TALENT!". :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Mam talent

Post autor: adner »

Ja oglądałem powtórkę, bo nie mogłem do końca popatrzeć w sobotę - o 22 się zaczyna Szkło Kontaktowe.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Dla Polsatu to chyba musi być porażka... Ich program na żywo obejrzało o 20 tyle samo osób co w TVNie powtórkę programu po po południu :lol2:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: Kuba »

Co znaczy, że program oglądało w sumie ponad 7 milinów widzów :brawo: Myślę, że za tydzień pobiją "Taniec" - program wzbudził niesamowite emocje, a w sobotę nie wszyscy oglądali, więc w niedzielę nadrabiali zaległości :D A sam program można podsumować jednym słowem niesamowity.
Merlin_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 22:21

Re: Mam talent

Post autor: Merlin_89 »

Myślę, że na 7 milionów nie ma co liczyć, ale ten program będzie niewątpliwym hitem jesiennej ramówki. Pamiętajmy też, że I sezon TzG miał taką sobie oglądalność, więc ten wynik pewnie bardziej niż zadowala zarząd TVN.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Merlin_89 pisze:Myślę, że na 7 milionów nie ma co liczyć, ale ten program będzie niewątpliwym hitem jesiennej ramówki. Pamiętajmy też, że I sezon TzG miał taką sobie oglądalność, więc ten wynik pewnie bardziej niż zadowala zarząd TVN.
7 milionów jest już :lol: W sobotę ponad 4 miliony i w niedzielę prawie 3 :lol2:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Mam talent

Post autor: podmark »

Adrian ;P pisze:7 milionów jest już :lol:
Może jeszcze zaczniesz mnożyć ? 4 x 3 to wyszłoby Ci 12 milionów.
Nie pomyślałeś o tym, że w niedzielę mogli oglądać też ci, którym program spodobał się bardzo w sobotę ? Ja np. należałem do takich osób, bo chciałem raz jeszcze zobaczyć Piotra vel "Ssnake" (swoją drogą mało brakowało, a nie zobaczylibyśmy go w programie - ze względu na pierwotny regulamin, który dla wielu artystów był nie do przyjęcia).
Oglądalność drugiego odcinka powinna być jeszcze większa, ale myślę, że fala wznosząca zatrzyma się w pewnym momencie do poziomu jakiś 5,3 - 5,6 miliona.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości