Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..oj marcinkowsky :lol2:
..jak już Ty z czymś wypalisz.. :devil:
To co :> ?? Zresztą , to nie ja a Agatka :devil: !!
..ta dzisiejesza apaszka nie jest mi obca :mhm:
..chyba już ją gdzieś widziałem :roll:

..nie.. :hahaha:
..nie u babci marcinkowsky'ego :hahaha:
..chyba ja jakiejś fotce prywatnej Agatki na jakimś weselisku :cicho: :rozglada:
Tylko , że wtedy to to było raczej przebranie , a nie ubranie :devil: !!!
..czy Agatka wyszła za mąż :roll:
..czy już są tego ewentualnego za mąż wyjścia efekty :rozglada: :lol2: :lol2:
Żadnych widocznych efektów (noteczko.....albo epszt -prosimy o capsa :rydzyk: !!) nie widać :nie: !!
Przed chwilą Agatka zdążyła się przywitać z rowerzystą i było widać jak na dłoni , że rzeczonych "efektów" nie widać :devil: !!

Niestety też nie zobaczyliśmy nic więcej , bo cholerni pis'owcy wpieprzyli się na wizję i rozmówca nawet nie zdążył Agatce odpowiedzieć dzień dobry :evil: !! :twisted: !! :twisted:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:Żadnych widocznych efektów (noteczko.....albo epszt -prosimy o capsa :rydzyk: !!) nie widać :nie: !!
Przed chwilą Agatka zdążyła się przywitać z rowerzystą i było widać jak na dłoni , że rzeczonych "efektów" nie widać :devil: !!
Proszę :D :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Niestety też nie zobaczyliśmy nic więcej , bo cholerni pis'owcy wpieprzyli się na wizję i rozmówca nawet nie zdążył Agatce odpowiedzieć dzień dobry :evil: !! :twisted: !! :twisted:
Widać, że żaden z fanów Agaty nie zagłosował na PiS :devil:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:
marcinkowsky pisze:Żadnych widocznych efektów (noteczko.....albo epszt -prosimy o capsa :rydzyk: !!) nie widać :nie: !!
Przed chwilą Agatka zdążyła się przywitać z rowerzystą i było widać jak na dłoni , że rzeczonych "efektów" nie widać :devil: !!
Proszę :D :arrow:
Dziękuję :* !! Nie spodziewałem się takiego szybkiego odzewu :lol2: !! Jak milusio :racja: !! :lol2:
więc już wszystko widać :lol2: !! Co nie oznacza , że wszystko jest jasne :mhm: ?? :lol2:
Widać, że żaden z fanów Agaty nie zagłosował na PiS :devil:
Nie głosował :nie: !! A już na pewno nigdy nie zagłosuje :devil: !! :twisted:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: zoha8 »

Oj widać że brakuje tu w dyskusji poznaniaków!
Agatka jest nie na rynku tylko przed UM na pl.Kolegiackim.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Heh :D A wydawało mi się, że gdzieś przy Farze stoi :lol2: Zmyliły mnie barwy :lol2: No a najpierw niepewność marcinkowskiego :lol:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

zoha8 pisze:Oj widać że brakuje tu w dyskusji poznaniaków!
Agatka jest nie na rynku tylko przed UM na pl.Kolegiackim.
Nieważne gdzie :lol2: !!

zoha :lol2: !! Ty to lepiej nam powiedz , co o Agatce na osiedlu plotkują :lol: !! :devil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: zoha8 »

not that kind pisze:Heh :D A wydawało mi się, że gdzieś przy Farze stoi :lol2: Zmyliły mnie barwy :lol2: No a najpierw niepewność marcinkowskiego :lol:
Urząd Miasta jest tuż przy Farze :D

Na osiedlu cisza, w zapowiedziach przedślubnych także ;(
Jedyne co widziałam u Agatki na palcu to różaniec.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

zoha8 pisze:Na osiedlu cisza, w zapowiedziach przedślubnych także ;(
Jedyne co widziałam u Agatki na palcu to różaniec.
Czyli , że cały czas modli się o rychłe za mąż wyjście :> ?? :devil: :hahaha: W to m igraj :lol2: !! :tanczy:

Tak samo jak w tvn24 grają po mojej myśli :D !! Zaległą rozmowę wyemitowali z godzinnym wprawdzie opóźnieniem , ale jednak podjęli drugą próbę :tanczy: !!!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Przed chwilą Agatka zdążyła się przywitać z rowerzystą i było widać jak na dłoni , że rzeczonych "efektów" nie wida
No, wreszcie mi się myśli oczyściły :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Jasno widać , że to jeszcze nie pora , że czas na dalsze życiowe plany u Agatki nie nadszedł :lol2: !!

I bardzo dobrze :lol2: !! Bo dobrze mi jest tak jak jest :lol2: !!

Tylko może tak do końca , bo od czasu tej rozmowy coś cicho się u Agatki zrobiło :/ !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

epsztajnek pisze:
Przed chwilą Agatka zdążyła się przywitać z rowerzystą i było widać jak na dłoni , że rzeczonych "efektów" nie wida
No, wreszcie mi się myśli oczyściły :devil:
Można te myśli oczyścić jeszcze bardziej :lol2:
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:
epsztajnek pisze:No, wreszcie mi się myśli oczyściły :devil:
Można te myśli oczyścić jeszcze bardziej :lol2:
:arrow:
Albo i można jeszcze bardziej zamącić w myślach :szalony: !! Co niniejszym zapodając te capsy uczyniłaś :lol2: !! :tanczy:

I gdyby nie to ,że momentami obraz jest zmniejszony -co psuje mi nastrój , mógłbym rzec ,że jest sielsko i anielsko :szalony: Y !! :tanczy: Jakby w Poznaniu słyszeli , o czym plotkujemy i zaserwowali takie , a nie inne ujęcie Agatki , przesłonięte kołem bicykla :lol2: !! Miło wiedzieć i widzieć , jak Agatka prezentuje się w całości :szalony: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..widzę że czasami nie trzeba czekaćwieków żeby się wiele niejasności wyjaśniło :lol2:

..ba :lol2:
..czasami wystarczą kwadranse i nie ma żadnych niedomówień :tanczy:
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:
epsztajnek pisze:No, wreszcie mi się myśli oczyściły :devil:
Można te myśli oczyścić jeszcze bardziej :lol2:
:arrow:
Albo i można jeszcze bardziej zamącić w myślach :szalony: !! Co niniejszym zapodając te capsy uczyniłaś :lol2: !! :tanczy:
..noteczka ma już tak w nawyku :szalony:
.. za co ją uwielbiamy - prawda :?: :lol2: :* :*
I gdyby nie to ,że momentami obraz jest zmniejszony -co psuje mi nastrój , mógłbym rzec ,że jest sielsko i anielsko :szalony: Y !! :tanczy: Jakby w Poznaniu słyszeli , o czym plotkujemy i zaserwowali takie , a nie inne ujęcie Agatki , przesłonięte kołem bicykla :lol2: !! Miło wiedzieć i widzieć , jak Agatka prezentuje się w całości :szalony: !! :tanczy:
..wszystko pięknie :D
..ale mówicie że Agatka nie dosiadła jeszcze żadnego bicykla :> :o
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..widzę że czasami nie trzeba czekaćwieków żeby się wiele niejasności wyjaśniło :lol2:

..ba :lol2:
..czasami wystarczą kwadranse i nie ma żadnych niedomówień :tanczy:
Życie nas czasami pozytywnie zaskakuje :lol2: !! A Agatce na pewno się nie spieszy .... no wiecie do czego :lol2: !! :lol:

Młoda jest , piękna -jeszcze nie w głowie jej myśli o ustatkowaniu się , i tym , co się z tym ustatkowaniem wiąże :lol2: !! :lol:
..wszystko pięknie :D
..ale mówicie że Agatka nie dosiadła jeszcze żadnego bicykla :> :o
To było jakieś okrutne niedopatrzenie z jej strony :roll: !! Dzień bez samochodu wyszedł jej pięknie :D !! Ale mogła zaprezentować "własnoręcznie" tę alternatywę dla czterech kółek :uhh: !! :ech:
Zostawiła nas wczoraj w niedosycie :ban: !! Na dodatek nie pojawia się dzisiaj :x !! ;(
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:To było jakieś okrutne niedopatrzenie z jej strony :roll: !! Dzień bez samochodu wyszedł jej pięknie :D !! Ale mogła zaprezentować "własnoręcznie" tę alternatywę dla czterech kółek :uhh: !! :ech:
Zostawiła nas wczoraj w niedosycie :ban: !! Na dodatek nie pojawia się dzisiaj :x !! ;(
..za to dzis będzie miała okazję założyć togę sędziowską :devil:

..dzis znów rządzi w Poznaniu i stoi chyba przed jakimś sądem - adekwatnie do tematu :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości