[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

podmark pisze:Bo to przecież ogólna ściema z tym, skąd jest dany casting. Odcinki są zmontowane. Widać to m.in. po wystroju teatru, fotelach jurorów (niekiedy czerwone, niekiedy czarne) no i ubraniach członków jury. Wszystko ma na celu uatrakcyjnienie formuły.
No niestety jeśli chodzi o montaż to jedynym minusem jest właśnie pomieszanie występów z castingów. Niby wszyscy z danego miasta, a jednak tak nie jest.

Jeśli chodzi o wystrój teatru (m.in. oświetlenie, które łatwo zmienić) lub strój członków jury to nie da się połapać z którego castingu jest dany materiał. Bowiem (chyba) w każdym mieście nagrania castingów trwały 2 dni, więc nie dziwne, że np. jury zmieniło ubrania... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Mam Talent w sobotę obejrzało 4 508 030 :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

O to rośnie 8) ciekawe jak będzie z programami na żywo :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Mam talent

Post autor: Greg Haus »

ktos pisze:O to rośnie 8) ciekawe jak będzie z programami na żywo :D
Myśle, że może być ponad 5 milionów,a polsatowska FG trochę ponad 3 miliony miała 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

A odcinek 3 wnioskując po zwiastunie zapowiada się chyba najciekawiej ze wszystkich dotychczasowych odcinków. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

W sobotę program obejrzało 4.922.826 coraz bliżej 5 mln ;)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Mam talent

Post autor: kamiiloo »

jestem ciekawy jak oglądalnośc, bardzo wysoka, podziała na JOŚ
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Jak Oni Śpiewają spadło o kolejne pół miliona :P Z każdą edycją jest pół miliona mniej:
1 - 4,5
2 - 4,0
3 - 3,5
4 - na razie 3

Format powoli się wyczerpuje. 5 edycja, która pewnie powstanie powinna być już ostatnią.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Mam talent

Post autor: kamiiloo »

tym bardziej fascynuje mnie zjawisko tzg. 8 edycja i dalej popularna. Co do Joś na spadek oglądalności ma wpływ Mam Talent :)
http://www.wirtualnemedia.pl/article/24 ... n_osob.htm
TVN innowacja i nowoczesność...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

O to komentarz nie jakiej Sary May na temat Klaudii i Ewy
"Mam talent": Słabizna i wycie?

Wokalistka, blogerka i kontestatorka programów telewizyjnych Sara May nie zostawiła suchej nitki na show "Mam talent".

Sara najpierw skrytykowała poszczególnych uczestników, po czym zakwestionowała całą ideę programu.

11-letnia Klaudia Kulawik, która oczarowała dojrzałym wykonaniem utworu "Dziwny jest ten świat", została porównana do... wyjącego psa.

"Nie dziwię się, że w jury miało podnietę, słuchając Klaudii Kulawik na żywo i nie dziwię się, że zwykli ludzie, niemający z muzyką wiele wspólnego, też osiągają mini orgazmy z tego powodu. Ma głośny głos (nie mylmy z mocnym) i to wszystko. Jak ktoś mało słyszał to i wyjący pies może go oczarować do nieprzytomności" - pisze wokalistka.

"To 11-letnie dziecko nie ma pojęcia o tym, co śpiewa, nie rozumie, o czym śpiewa i piosenka Niemena ją przerasta. I nic w tym dziwnego. Nie takie piosenki dla 11-latków" - podkreśla May.

Dostało się też Ewie Lewandowskiej, która wykonywała utwór "Ave Maria".

"Słabizna. Zero operowej emisji. Jak najgorsza amatorka. Operowych głosów i to dobrych mamy w Polsce mnóstwo. W każdej szkole muzycznej na wydziale operowym bez specjalnego szukania znajdziemy potężne głosy poprawnie utrzymane. Ale cóż zakłamane jury głosuje pod publiczkę, bo skoro jest niewidoma to trzeba być za. A bycie niewidomym nie uprawnia do kaszanienia" - nakręca się z każdym zdaniem Sara.

Piosenkarce nie podoba się również idea śpiewania cudzych utworów na wyścigi.

"Wiecie, ilu jest malarzy, którzy potrafią namalować obraz jak Picasso, a nawet lepiej? W wielu szkołach, akademiach sztuki a nawet w domach kultury są tysiące młodych ludzi, którzy to potrafią. Wiecie, ile jest osób idealnie kopiujących Van Gogh'a, Kossaka czy Rembrandt'a? Masa. Nawet wśród samouków pasjonatów" - porównuje May.
http://muzyka.interia.pl/pop/news/mam-t ... 1186930,50
Jak dla mnie to ona niech się zajmie swoją mizerną karierą a nie wszystkich na około jedzie ;)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Mam talent

Post autor: Marcin »

Czasem warto wstrzymać się z krytyką, ale ta Pani - jak widać - o tym nie wie.
Jeździć po jedenastolatce i niewidomej, które naprawdę mają talent, tylko po to żeby przysporzyć sobie popularności, jest podłe, żenujące i po prostu nietrafione.
Być może jej te występy nie zachwycił... Nie szkodzi, wcale nie musiały. Ale jurorów i widzów zachwyciły. I o to w tym programie chodzi.
I skoro ta Pani jest taka przemądrzała, to niech sama zgłosi się do "Mam talent" i zrobi lepiej to, co krytykowała.

Dno!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Mam talent

Post autor: podmark »

Akurat opiniami Sary May bym się nie przejmował. Dziewczyna nie odniosła wielkiego sukcesu, więc teraz jest anty do wszystkiego, co odnosi jakiś sukces. Tak więc musi skrytykować "Mam Talent" i uczestników, bo ogląda to prawie 5 milionów widzów, a panna May dobrze wie, że jakiś portal napisze o jej krytyce. Jak o Jolancie Rutowicz było głośno ze względu na piosenkę, którą nagrała to ona też musiała wyrazić swoją nieprzychylną opinię. A jak wszyscy jechali po Natalii Lesz to ona się za nią wstawiła.
Widać Sara May lubi być w opozycji do większości. Niespełniona artystka stara się być skandalistką. Marnie jej to wychodzi. Bo krytyka też musi być rzeczowa.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Mam talent

Post autor: Marcin »

To niech krytykuje kogoś na równi sobie, a nie Bogu ducha winną dziewczynkę.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Mam talent

Post autor: DJ Ice »

Co do pani May - ta kobieta ma indywidualny problem, masę kompleksów i co tu dużo mówić - jest cholernie zazdrosna.
Wystarczy oglądać trochę telewizję - jeżeli ktoś oglądał ''Happy Hour'' w Czwórce z udziałem tej pożal się Boże wokalistki i ekspertki wie, że nie umie ona skleić porządnie zdania, czasami nie wie o czym mówi, porównuje siebie do wokalistów o znacznie wyższej randze. Śmie także krytykować Dodę, która - według niej - zachowuje się jak idiotka. Śmiesznie to wyglądało na antenie, gdy z każdym zdaniem się coraz bardziej kompromitowała - gorzej niż Rabczewska. :D

Przecież ta kobieta nie zna się w ogóle na muzyce - co z tego, że ukończyła szkołę muzyczną? Ukończenie odpowiedniej szkoły wokalnej nie świadczy o posiadaniu jakiekolwiek profesjonalizmu. Człowiek - zaryzykuje - od urodzenia musi czuć muzykę. Taka jest prawda. W dodatku nie wiem jak można objechać bezczelnie niczemu nie winną blisko dwunastoletnią dziewczynkę. Jak widać pani Sara zobaczyła, że są lepsze, znacznie młodsze talenty, które lepiej potrafią śpiewać od niej i po prostu zazdrości. Zazdrości także tego, że więcej się mówi o muzycznych odkryciach niż o niej samej. Typowa skandalistka i typowe zwrócenie na siebie uwagi. Szkoda, że niektórzy wokaliści, aktorzy, którym nie powodzi się, nie osiągają kariery potrafią się tak - przepraszam, że to napiszę - zeszmacić. Pojechać po kimś jest łatwo, ale przystąpić do jakiegoś konkretnego działania - trudno. Oczywiście zgadzam się z poprzednikami.

Może w radiu nie grałem jakiejś ambitnej muzyki, ale potrafiłem rozróżnić prawdziwe talenty, od osób nie posiadających talentu muzycznego, a także muzykę ambitną od muzyki rozrywkowej.

Pozdrawiam. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
dude007
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 08:04
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: dude007 »

Z ŻADNYM zdaniem tej kobiety się nie zgadzam :nie: , kurcze takich bredni na ten temat to ja jeszcze nie słyszałem !
A poza tym to wykonanie Ave Maria było czarujące, czuć było jej siłe głosu i talent, widać było że kocha to co robi. :brawa: :brawa:
Może ona chce po prostu wokół siebie zrobić zamęt, być w centrum uwagi, żeby się o niej głośno zrobiło. Niepoważne. :nie:
TVP - totalna video porażka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości