TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re:

Post autor: ~ »

Camilo pisze:Cała rozmowa.
A to jest chyba najważniejszy fragment rozmowy:
Gazeta Telewizyjna pisze:- Jesteśmy rozpędzoną maszyną i na pewno nie zwolnimy. Od stycznia zapraszam na dokumenty z serii "Ewa Ewart poleca". Będziemy też rozwijać nowoczesną oprawę - myślę o zastosowaniu grafiki trójwymiarowej, która ułatwi nam opowiadanie o tematach, które trudno pokazać. Odświeżymy też nasz "Poranek". Aha, czy mówiłem, że będziemy mieć drugi śmigłowiec?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: pop »

Nowość to tylko ten "Poranek". O drugim helikopterze wiadomo od dawna. Grafika też już pojawia się od dłuższego czasu. Ostatnio latający polski Air Force One po studio wyglądał dość tandetnie. Takich rzeczy nie ma nawet w Superstacji.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Marcin »

Obawiam się o odświeżanie "Poranka", bo często wychodzi, że jeśli coś jest bardzo dobre, to zmiany wychodzą tylko na gorsze.
monetowy_chlopak

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: monetowy_chlopak »

Co się dzisiaj dzieje w "Dniu na żywo". Serwisy są krótkie a zaraz po nich powtórki programów. Póki co widziałe dziś już "Piaskiem po oczach", "Skaner polityczny" i "Magazyn 24 godziny".
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: epsztajnek »

Serwisy niedzielne zostały już zredukowane do żałosnego minimum. Teraz widać zabierają się za serwisy sobotnie.
monetowy_chlopak

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: monetowy_chlopak »

Później jeszcze widziałem fragmenty poranków. Jeszcze raz się pytam co to ma znaczyć?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: epsztajnek »

W soboty i niedziele pasmo w godzinach 11-17 powinno nazwać się "Remanent tygodnia" , a nie "Dzień na żywo".
monetowy_chlopak

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: monetowy_chlopak »

Nie wiem czy zauważyliście, ale w osobty o 11:00 przez godzinę emitowane jest podsumowanie tygodnia. Ową audycję prowadzi Marcin Leśkiewicz. Nowa propozycja stacji emitowana jest ze studia biznesowego. W programie bieżące wydarzenia komentują różni goście. Do każdego dnia przygotowany jest materiał filmowy. Program ma fajną, ładną oprawę graficzną, inną niż serwisy informacyjne. Oczywiście dziś między serwisami był powtórki. Widziałem między innymi czwratkową Kropkę oraz wczorajszy Piasek.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: pop »

Przecież te debaty są już od dawna. Żadna nowość.

A dlatego nadają ze studia biznesowego, bo przecież w weekendy TVN CNBC Biznes nie nadaje programów 'live'.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pół godziny temu włączyłem na Magazyn. Ku mojemu zdziwieniu, remanentu tygodnia, ciąg dalszy. :shock: Żebrowski stoi pod telebimem i przypominają rozmowy mijającego tygodnia. Nie wiem, co jest grane, ale jest to co najmniej dziwne. :hyh:
monetowy_chlopak

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: monetowy_chlopak »

Naprawdę muszę przyznać, że w weekendy TVN 24 schodzi na psy. Ciąglę powtórki programów.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: a-j-p »

Jak dla mnie to oni powinni pozmieniać wiele w TVN24

1) ramówka

Dlaczego wiadomości są tylko do godziny 17 a potem jest prosto z polski i sterta magazynów?
Przychodząc z pracy o godzinie 17 chętnie bym włączył TVN24 i obejrzał wiadomości a nie magazyny. Wówczas do pierwszych newsów muszę czekać aż do Faktów.
Według mnie bardzo źle jest ułożona ramówka stacji. Już pominę fakt, że "dzien na żywo" to chybiony pomysł z lekka.
Wiadomości powinny być 20 minutowe o pełnych godzinach potem sport i pogoda a o "wpółdo" może być coś w stylu dnia na żywo.

2) grafika
Naprawdę do zmiany w całości. Tak sobie co jakiś czas przeglądam identy stacji informacyjnych z USA i tam nawet na początku lat 90` grafika i styl prowadzenia był zdecydowanie lepszy niż teraz w TVN24. Grafika powinna być różna, dynamiczna, w róznych barwach, przestrzenna, z lektorem ( czyli np zapowiedź prowadzących newsy, sport i pogodę ).

3) studio
zobaczcie w wielu stacjach już ekrany tylnoprojekcyjne są a nie sterta monitorów. Ekrany te są olbrzymie i nie widać na nich jakiś łączeń ekranów czy coś takiego. Stół prezenterski - fatalny
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Nika »

a-j-p ma dużo racji, ma się wrażenie od jakiegoś roku, że TVN24 najlepsza telewizja informacyjna w Polsce stanęła w miejscu. Nie czują oddechu konkurencji na plecach i stoją tam gdzie byli. Nad czym ubolewam.
Nie wiem też czy się ze mna zgodzicie co do świąt, ale w tym roku zaserwowano nam jedne wielki PATOS. Już smutniej i poważniej to chyba być nie mogło. Jak sobie przypomnę zeszłoroczną Gwiazdkę w TVN24 to aż się łezka kręci. Wesoło, śpiewy i te niezapomniane reportaże z Australii, Nowego Jorku, Pekinu itd.
:arrow: Obrazek
W dzień Wigilii KAliszewski ze Skórzyńskim śpiewali kolendy.
Aż się nie chciało z domu wychodzić, bo człowiek się bał, że coś go fajnego ominie. A teraz mówiąc kolokwialnie to dolina na dolinie. :neutral:
Przez całe święta może pół h miałam włączony ten kanał, nawet Poranek mnie nie wkręcił. Jak zwykle na tapecie to co przysłali widzowie na kontakt 24.
Normalnie żal.
Jako, że przyszło mi w tym roku spędzić Sylwka w domciu to moja ostatnia nadzieja leży w Sylwestrze z Kuźniarem. :spiewa:
monetowy_chlopak

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: monetowy_chlopak »

Mnie osobiście np. trochę już denerwuje tak długi program "Prosto z Polski". Owszem uważam, że 20 minut to za mało jak na taki program, ale 50 to zdecydowanie za dużo. Myślę, że 30 minut by wyspatrczyło. Trochę źle zrobili też z przeniesieniem "Bilansu" na 16:28. Co to wogole za pora, a przez to "Serwis" jest dopiero o 16:35. Ogólnie ta ramówka nie ma łądu i składu. Brakuje "Raportu popołudniowego", "Magazynu" o 17:30 i wielu innych ciekawych programów.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: D00 »

jezarekd pisze:Trochę źle zrobili też z przeniesieniem "Bilansu" na 16:28. Co to wogole za pora, a przez to "Serwis" jest dopiero o 16:35.
Zrobili tak, bo o 16:30 zamyka się giełda i mogą na żywo łączenie zrobić.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość