Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: Nika »

Dzisiejszy dzień to niemal spełnienie naszych skromnych marzeń. :D Krótką chwilę temu Anita była gospodynią Faktów po Faktach, a o ile wiem z dobrego źródła, była też gospodynią "Gościa porannego" w Poranku. Niestety nie wiem z kim miała przyjemnośc rozmawiać, tzn. umówmy się inaczej, kto raczej z nią miał przyjemnośc rozmawiać. :lol2: A tuż przed samą rozmową, przed 9, ponoć uczestniczyła w przeglądzie prasy z Jakubem Poradą. Brzmi wręcz niewiarygodnie i fantastycznie, prawda? Szkoda, że nie miałam okazji oglądać, no ale sam fakt, że była i w dodatku prowadziła najważniejsza rozmowę Poranka, to już naprawdę dobra wiadomość. :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: maxxx »

Nika pisze: Niestety nie wiem z kim miała przyjemnośc rozmawiać, tzn. umówmy się inaczej, kto raczej z nią miał przyjemnośc rozmawiać. :lol2:
Michał Kamiński. Widziałem w jakiejś wstawce.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Anita w Faktach po Faktach powinna zdecydowanie częsciej się pojawiać. Jest to ewidentnie z korzyścią dla tego programu.
Rozmowy Durczoka i Pochanke jakoś mi się nie podobają, a Anita zawsze stanie na wysokości zadania.

Zgadzam się z wami, że brakuje Poranków prowadzonych przez nią. Była jedynym gospodarzem, który mi tam odpowiadał w 100 procentach, konkrety bez zbędnych wygłupów, ale i na odpowiednim luzie.
A narazie pozostaje się cieszyć tym, że ma szanse się pokazać nie tylko w Dnż, oby częsciej witała widzów o 19:25 :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: epsztajnek »

Obrazek
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: skorupa2006 »

W ramach Porankowych wspomnień - z Anitą, starą oprawą i niezmodyfikowanym studiem polecam wyjątkowo obszerną galerię:
http://dhost.info/holecka/anita/galeria.php - aby powiększyć zdjęcie należy kliknąć prawym --> pokaż obrazek.
Gdyby Anita w Poranku się znowu pojawiła...
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: epsztajnek »

A kuku :D dawno mnie nie było o tej godzinie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: Nika »

epsztajnek pisze:A kuku dawno mnie nie było o tej godzinie
Normalnie tańczy tak jak jej zagramy! :D
Wszystkie nasze czary-mary się spełniły.
To teraz czas postawić nowe wyzwania przed nią, skoro tak dobrze czuje się w roli złotej rybki spełniającej nasze życzenia.
Może tak prowadzenie całego Poranka, w najbliższy weekend?! :rydzyk: :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: maxxx »

Nika pisze:Normalnie tańczy tak jak jej zagramy! :D
Wszystkie nasze czary-mary się spełniły.
Obawiam się, że to tylko efekty może jakiegoś małego urlopu B.Rymanowskiego. Sorry, ale jakoś nie wierze w dobrą wole i wspaniałomyslność tvn24 w tej sprawie. :nie:
Śmiesznie podpuszczała Kaza w kwestii jego romansideł. Sprytnie bez nadmiernej natarczywości wyciągła info, że faktycznie się rozwodzi. I tak nikt by więcej się nie dowiedział. A liczy się wrażenie. Pierwszej części z przyczyn zaproszonego gościa nie mogłem oglądać. Może jednak jakiś maratonik z M24. Kto wie. :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: epsztajnek »

Dobrze pamiętam wywiad z Anitą w "Mieście Kobiet" sprzed kilku lat. Anita była świeżo po rozstaniu z kochasiem i oczywiście Rogalska poruszyła ten temat. Anita milczała jak zaklęta , aż Marzena zrezygnowała i przeszła do innego tematu. Myślę , że gdyby nie materiały w "superekspresie", wogóle nie poruszyła by dziś tego tematu. Pytanie "i po co to panu ?" dotyczyło sesji zdjęciowych w brukowcach. "Marcinkiewicz - Dodą polskiej polityki" - dobre :devil:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wchodząc tu miałem parę interesujących myśli, ale o wszystkich wspomnieliście. :>
Oczywiście solidaryzuję się w wielkim ubolewaniu, że to tylko w drodze wyjątku.
Ale czyżby również i załogę TVN24 dopadła epidemia grypy czy po prostu ferie? :hyh:
Tak czy siak, Anita radzi sobie o wiele lepiej niż Rymanowski, Jędrzejowska i Tadla razem wzięci.
Chociaż oglądałem tylko rozmowę z Kaziem. Szczególnie utkwił fragment z podatkiem. No i ten nieszczęsny rozwód. :rozglada:
Oby tylko częściej były takie dni, kiedy można włączyć M24, spokojnie zasiąść przed telewizorem i popodziwiać Panią Redaktor. :rydzyk:
Nika pisze:Może tak prowadzenie całego Poranka, w najbliższy weekend?!
Marzenie ściętej głowy, niestety. :/
Ostatnio zmieniony poniedziałek 26 sty 2009, 22:32 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: michaek »

Magazynu niestety nie oglądałem, ale nadrobię to i moja nagrywarka w telewizorze się napracuje dzisiaj w nocy. :D
A dobrze, że Anita nie ciągnęła zbytnio tej kwestii, bo może i jest to pożywką dla pudelkofanów, ale to jest jednak program informacyjny, a nie 'private life show' i dobrze, że Anita po raz kolejny pokazała klasę... :)
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: Nika »

Zdaję sobie z tego doskonale sprawę, że przede wszystkim mamy okazję oglądac Anitę w M24, "Faktach po Faktach" czy jako gospodynię "Gościa porannego", głownie dlatego, że koledzy i koleżanki z pracy powyjeżdzali pewnie na ferie, albo choróbska ich dopadły. Pozostaje nam spojrzeć na tą pozytywną stronę słońca - dali ją na zastępstwo, a nie kogo innego.
Z wczorajszej rozmowy z Marcinkiewiczem, ten wątek o rozwodzie mogła moim sobie jednak podarować. To był taki jedyny minusik moim zdaniem z całej tej rozmowy. Po co wchodzić w buty tabloidu, kogo to wogóle obchodzi?! To Marcinkiewicza sprawa z kim sypia, bądź też nie.
Camilo pisze:Tak czy siak, Anita radzi sobie o wiele lepiej niż Rymanowski, Jędrzejowska i Tadla razem wzięci.
Kropka.
Gdybym miała kogoś odsunąć od prowadzenia M24 i wstawić w to miejsce Anitę, to bez dwóch zdań byłaby to Jędrzejowska.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: skorupa2006 »

Problem jest taki że chcielibyśmy Anitę w: M24, Faktach, FpF, M24, Gość Poranny i autorskim programie. Ale Anita jest jedna.
No chyba żeby ją sklonować z 10 razy i zrobić TVN Werner :D
Szczęście że chociaż teraz coraz częściej pojawia się na wizji - oby jak najdłużej.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: maxxx »

Dziś Anitka była (całkiem przypadkiem ;) ) autorka sympatycznej wpadeczki. Na minutkę przed serwisem pojawila się na wizji poprawiając i układając włosy. Mówiła do kogoś coś w stylu, że włoski już są całkiem długie. :lol2:
Chyba możemy być pewni, że znów zagości w SK. Ostatnio jest tam częsta bohaterka. Jeszcze trochę i zdetronizuje Maćka Knapika.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: Fan! »

Anita po dłuższej przerwie ponownie pojawiła się w ''Dniu na żywo'' (co może oznaczac powrót Anny Jędrzejowskiej do MH24H) ostatnio Werner zastępowala Panią Anie w piątkowych wydaniach byla też gospodynią czwartkowego Magazynu w zastępstwie będącego również na urlopie Piotra Marciniaka. Jak widac od marca wszystko wraca do normy Anita w Dniu na żywo, Piotrek i Ania mam nadzieję w Magazynie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mastrokan i 34 gości