Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

szpital dziecięcy - pora infekcji wirusowych. Ponoć dosięgły też dzieci Łukasza Grassa.
Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Krótki fragment materiału z PzP w sprawie awarii rury ciepłowniczej pod garażami w Warszawie.
Warto posłuchać, panowie, jak ten słodki głosik potrafi być stanowczy :grozi:

http://rapidshare.com/files/187337289/dktmp99.mpg
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Juz miałem pisać, co tak tu cicho :rozglada:
epsztajnek pisze:Warto posłuchać, panowie, jak ten słodki głosik potrafi być stanowczy
Akurat ten fragment był dziś pokazany w PiŚie - w kulisach pracy reporterów :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Warto posłuchać, panowie, jak ten słodki głosik potrafi być stanowczy :grozi:
No a jak. :D Chłop gotów był uciekać po kostki w błocku, by nawet na moment nie stanąć przed panią redaktor Dagmarą z telewizji. :lol2: Co by nie gadać, widać , że żyłke do reporterki to Ona na pewno ma.
Don Matteo pisze:Juz miałem pisać, co tak tu cicho :rozglada:
No bo wiesz, My w gruncie rzeczy tacy odważni to nie jesteśmy..uszy po sobie..bo Dagma krzyczy. :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

maxxx pisze:No bo wiesz, My w gruncie rzeczy tacy odważni to nie jesteśmy..uszy po sobie..bo Dagma krzyczy.
Na ukojenie przydałby się teraz ten charakterystyczny, delikatny, francuski głosik Dagmary i wszystko wróciłoby do normy :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

Dagmara Kaczmarek w każdy piątek w "Polska i Świat" razem z Marcinem Żebrowskim :shock: :tanczy:

Ostatnio rozmawialiśmy o DpD a tu proszę jeszcze lepszy kąsek- a już na pewno pod względem prestiżowym. :aniol:
Licze, że formuła prowadzenia tego programu tak fajnie zastrzepiona przez główną parę prowadząca zostanie podtrzymana. A to oznacza, że możemy zobaczyć Dagmare z bardziej ludzkiej strony. :)
Pewnie ta wiadomość blednie przy tej głównej, ale dziś była w "PzP". Operator nie szczędził porządnych ujęć. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
lukasz92_1992
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 13
Rejestracja: piątek 16 sty 2009, 12:49

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: lukasz92_1992 »

Swietna wiadomosc Daga to piekna kobieta i swietna dziennikarka a Marcinowi ten awans sie nalezy :D
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

maxxx pisze:Ostatnio rozmawialiśmy o DpD a tu proszę jeszcze lepszy kąsek- a już na pewno pod względem prestiżowym.
A jednak było coś na rzeczy w tych naszych spekulacjach :cicho:
maxxx pisze: A to oznacza, że możemy zobaczyć Dagmare z bardziej ludzkiej strony.
Już nie mów, że widzimy Ją tylko z tej nieludzkiej strony :spiewa:
maxxx pisze:Pewnie ta wiadomość blednie przy tej głównej, ale dziś była w "PzP". Operator nie szczędził porządnych ujęć.
No to czekamy na capsy epsztajnka :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Widać jest coś na rzeczy w plotkach, że Dagmara wie, gdzie są schowane konfitury :hyh: Raz w tygodniu występ w "prime time". :!: A inna dziennikarka, o dłuższym stażu, wciąż będzie tłuc tę nudną 17:10 :uhh:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jaki kolor wybrać chcesz ;)
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

epsztajnek pisze:A inna dziennikarka, o dłuższym stażu, wciąż będzie tłuc tę nudną 17:10
I to się nazywa sprawiedliwość na tym świecie :devil:
epsztajnek pisze:Widać jest coś na rzeczy w plotkach, że Dagmara wie, gdzie są schowane konfitury
Takiej błyskawicznej kariery w TVN24 nie miał chyba nikt :brawa:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Uważam, że dzisiejszy debiut był udany :spiewa: :spiewa: Tylko pogratulować :brawa:
Luźna, swobodna atmosfera i... odrobina życia prywatnego :lol2:, z krótkich dialogów mogliśmy dowiedzieć się m.in., że Daga ma siostrę i nie ma jeszcze kredytu we Frankach :rozglada: :aniol:, bo psycholog to przecież nie tajemnica :spiewa:
Jakoś dziwnie szybko minął mi ten dzisiejszy magazyn :hmm: To teraz nie pozostaje nic innego, jak czekać na capsy :rydzyk:
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: riki »

Akurat tego kompletnie nie rozumiem. Nie jestem namiętnym widzem, często podróżuję, ale gdy jestem w kraju oglądam tylko TVN24 i jakoś nie widzę postępów Pani Dagmary, słabiutka jest. Moze i ładna, to fakt, ale taka nienaturalna, mało wyluzowana, daję jej jeszzcze trochę czasu, bo nikogo z góry nie przekreślam. Ale naparwdę daleko jej do tych najlepszych, i nad głosem musi popracować, bo mówi, jakby się bała. Nie chcę się nikomu narażać, bo widzę, ze tu wielbicieli mnóstwo, ale jakoś nie pasuje, brak profezjonalizmu widoczny.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jak epszt wrzuci capsy, to będzie news. :rozglada: Muszę przyznać, że debiut wyjątkowo udany. :D Ba, nawet bałem się, że będzie gorzej. :xx:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Camilo pisze:Muszę przyznać, że debiut wyjątkowo udany.
Jak już Ty piszesz, że debiut udany, to naprawde było dobrze :lol2:
riki pisze:Akurat tego kompletnie nie rozumiem. Nie jestem namiętnym widzem, często podróżuję, ale gdy jestem w kraju oglądam tylko TVN24 i jakoś nie widzę postępów Pani Dagmary, słabiutka jest. Moze i ładna, to fakt, ale taka nienaturalna, mało wyluzowana, daję jej jeszzcze trochę czasu, bo nikogo z góry nie przekreślam. Ale naparwdę daleko jej do tych najlepszych, i nad głosem musi popracować, bo mówi, jakby się bała. Nie chcę się nikomu narażać, bo widzę, ze tu wielbicieli mnóstwo, ale jakoś nie pasuje, brak profezjonalizmu widoczny.
Tylko tak się zastanawiam, jaki cel jest w pisaniu takich postów :hmm: :? Jest tu grono użytkowników, które uważa inaczej i tyle :spiewa:
Każdy może mieć inne zdanie :rozglada:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Marcin »

Po dzisiejszym wydaniu widać tylko, jak bardzo wszystko jest wyreżyserowane i sztuczne. Miałem wrażenie, jakbym oglądał Kalczyńską i Grassa, nawet wyglądali podobnie.
Widz jest przyzwyczajony do stylu prowadzenia pewnej pary, nagle pojawia się inna para - i wszystko jest tak samo.

Ale debiut oceniam bardzo dobrze. Lepiej, niż oczekiwałem - ale to raczej o Marcinie Żebrowskim.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 28 gości