[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:I ciekawe czy Beata Grabarczyk, czy Joanna Wrześniewska pożegna się teraz z fotelem prowadzącej. A może obie?
Przypuszczam, że jedna się ze stanowiskiem pożegna. Stawiam na Grabarczyk, bo a nóż okaże się lepsza od Gawryluk. Tym sposobem historia zatacza koło i mamy tandem z ''Informacji''. :]
arczi pisze:Ale jakoś mi się nie wydaje, żeby to Gugała jej zaproponował stanowisko, pamiętam kiedy został szefem Wydarzeń ponoć powiedział załodze, że uchronił ich przed dyktatem Gawryluk, która już wtedy miała ambicje szefowania tym programem...
Oczywiście, że nie. Nikt o zdrowych zmysłach nie przyjąłby Gawryluk do programu, bo każdy, kto choć trochę myśli, wie, że ona rozwali wszystko, co tylko możliwe. Nic, powtarzam - nic, przy czym brała udział, nie odniosło sukcesu.

I skoro już jestem w trakcie przytaczania:
Czy bierze Pan pod uwagę Dorotę Gawryluk jako prowadzącą „Wydarzenia”?
Na razie nie. Jej powrót do „Wydarzeń” oznaczałby wojnę z połową zespołu. Zaraz rozpętałaby się awantura i ludzie chcieliby odchodzić, a do tego nie mogę dopuścić. Uważam jednak, że Dorota Gawryluk jest dobrą prezenterką.
Press, wywiad z Jarosławem Gugałą, dn. 25.09.2007r.
Komu się nie podoba, niech odchodzi. Trzeba ciąć koszta! :/
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Wydarzenia

Post autor: maxxx »

Co ja słysze. Upiory przeszłości wracają.. :roll: Jeśli któraś z prowadzących straci fotel w głównych Wydarzeniach będzie to co najmniej nie fair. :stop: Nie wiem dlaczego ta pani jest od lat na jakiś szczególnych prawach. Skoro jej program nie spełniał "słupkowych" oczekiwań, to o czyms świadczy. Co prawda zawsze obroni się pozna pora emisji, ale mogła negocjować zmiane. O ile o tej 23ciej można ją było jakoś tolerować, to w 'Wydarzeniach'(mam nadzieje, że to się nie sprawdzi :rozglada: )w tej chwili potrzebna jak kwiatek do kożucha. :stop:
Camilo pisze:Komu się nie podoba, niech odchodzi. Trzeba ciąć koszta! :/
Zwykle nie jestem wielbicielem spiskowych teorii dziejów, ale w tym wypadku coś może być na rzeczy.
object pisze:ma ogromne doświadczenie i była przecież twarzą ,,Wiadomości", a co za tym idzie jest rozpoznawalna przez większość telewidzów (taką Grabarczyk kojarzy bardzo mało ludzi)
Bez przesady. Mimo wszystko Beata Grabarczyk nie jest osoba anonimowa. A już na pewno dla ludzi, którzy mają mgliste pojęcie o świecie mediów. :spiewa:

Ta wiadomość to w ogole fatalna sprawa. :/
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
erkk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 15 sty 2009, 09:28

Re: Wydarzenia

Post autor: erkk »

Mamy już Gugałę, Gawryluk, Wrześniewską-Zygier to jeszcze niech awansuje z wydawcy Artur Tamborski, Wojciech Szeląg niech zmieni redakcję i wróci Urszula Rzepczak no i mamy Informacje... jeszcze brakuje blueboxa z dużym studiem pogody i wydania wieczornego "Biznes Informacje". Nie ukrywam, że do Informacji czuję sentyment i może chętnie bym ten program jeszcze raz zobaczył, ale jak by nie patrzył to sądzę, że Wydarzenia wyrobiły już sobie markę. Szkoda programu, na który pracowano ponad 4 lata, ale szkoda też było programu, który był na antenie 11 lat. Mam mieszane uczucia.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wiemy, jak zostaną podzielone grafiki. Gawryluk na zmianę z Gugałą od poniedziałku do czwartku, Wrześniewska-Zygier z Grabarczyk w piątki i weekendy. Debiut nastąpi prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Wydarzenia

Post autor: Marcin »

Stawiam na Grabarczyk, bo a nóż okaże się lepsza od Gawryluk.
Akurat to ciężko mi sobie wyobrazić. Pani Grabarczyk jest świetną dziennikarką, ale nie prezenterką. Ciężko się ją ogląda w roli prowadzącej "Wydarzenia".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Marcin pisze:Akurat to ciężko mi sobie wyobrazić.
Na pewno nie spodziewałbym się, że gwiazdą nagle zostanie Wrześniewska-Zygier, która od 15 lat zajmuje się praktycznie tym samym, a zainteresowanie ją jest znikome. Skoro się przez tyle lat nie wybiła, to nikt się jej nie boi. Jest traktowana jako przystawka. Grabarczyk ma przynajmniej jakąś osobowość, czego może nie widać w ''Wydarzeniach'', ale z całą pewnością w ''To był dzień''. Nie jestem jej szczególnym zwolennikiem, ale to że się tak wybiła o czymś musi świadczyć.
monetowy_chlopak

Re: Wydarzenia

Post autor: monetowy_chlopak »

A co z panią Kaliniak, która też prowadziła swego czasu "Wydarzenia" o 18:50?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pani Kaliniak główne wydanie ''Wydarzeń'' prowadziła zaledwie kilka razy.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Wydarzenia

Post autor: object »

Grabarczyk ma przynajmniej jakąś osobowość, czego może nie widać w ''Wydarzeniach'', ale z całą pewnością w ''To był dzień''. Nie jestem jej szczególnym zwolennikiem, ale to że się tak wybiła o czymś musi świadczyć.
Muszę się zgodzić. Fakt, Grabarczyk ma osobowość i jest wyrazista i moim zdaniem widać to również w ,,Wydarzeniach". To nie jest typ osoby, która jak nie ma czegoś napisanego na prompterze nie umie słowa wykrztusić (jak np. Gugała). Bardzo ją szanuję. W dodatku jest przesympatyczna i inteligentna i zawsze rzuci jakimś mądrym spostrzeżeniem :D Z drugiej strony ma trochę skrzekliwy głos, ale mi coraz mniej to przeszkadza :aniol: ,,Wydarzenia" bez niej na pewno sporo by straciły.
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Wydarzenia

Post autor: Fan! »

Wczoraj Gawryluk pierwszy raz prowadziła Wydarzenia. Debiut oceniam pozytywnie. Była jedna wpadka na początku zamiast Agnieszki Milczarz chciała zapowiedzieć Agnieszkę Mosór (wcześniej reporterkę Informacji). W ostatniej chwili jednak się poprawiła.
Wczoraj popołudniowe wydanie programu prowadziła Joanna Wrześniewska-Zygier.
monetowy_chlopak

Re: Wydarzenia

Post autor: monetowy_chlopak »

Dziś za to o 15:50 pojawiła się Grabarczyk - z tego wynika, że obie pani się przeniosły do tamtego pasma :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z jednorazowego występu nic, absolutnie nic nie wynika.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Wydarzenia

Post autor: maxxx »

To prawda. Ale ja nie miałbym nic przeciwko temu, by była to norma. Jak już jest jak jest - :lol: - to dobra i ta 15:50 z udziałem Beaty G.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

dobra i ta 15:50 z udziałem Beaty G.
No i chyba to będzie jakaś reguła, wkroczenia pani Gawryluk do Wydarzeń oznacza chyba wysiudanie panów Jankowskiego i Kwiatkowskiego z prowadzenia wydań popołudniowych i teraz Beata Grabarczyk i Joanna Wrześniewska pewnie będą obok Magdy Kaliniak pojawiały się o 15:50.
Cóż, teraz trzeba się zadowolić panią Beatą w wydaniach weekendowych, pewnie raz na dwa tygodnie i czasem w popoludniowych. A szkoda, bo to niezwykle barwna postać, szczególnie cenię ją za jej zapowiedzi do materiałów, zdecydowanie najlepsze spośród wszystkich prezenterów dzienników.

I warto też zauważyć, że reporterka Monika Zalewska została wyróżniona nagrodą imienia Św. Kamila w kategorii Media promujące edukacje zdrowotną.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Całe szczęście, Jankowski nie został do końca wysiudany. I bardzo dobrze. Jak jeszcze nabierze trochę szlifu, to spokojnie może zająć miejsce w głównym wydaniu.
Jeśli chodzi o Zalewską, to chyba odebrała już więcej nagród od Machały. A mimo to niemal codziennie pojawia się w wydaniu popołudniowym. Czasem jedynie przygotuje jakiś materiał na 18.50. Szkoda, że Polsat nie dostrzega wielu twarzy, jakie ma pod swoimi skrzydłami, promując na siłę gorszych.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości