POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Polsat

Post autor: pawell »

O.TV powstała 6 października 2007...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Moment Prawdy znów przekładany...

- Ze względu na kryzys Polsat będzie chciał przeczekać początek roku i przetrzyma program do jesieni - przewiduje na łamach dziennika Polska Tomasz Ramza, analityk rynku telewizyjnego z firmy MPG.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Najnowszy ''Tele Tydzień'' pisze o nowościach, jakie Polsat szykuje na wiosnę.

Jedną z propozycji będzie program ''Gra w ciemno'', przypominający ''Randkę w ciemno'':
Uczestnik wybiera osobę, z którą się umówi, spośród czterech kandydatów. Nie widzi ich twarzy, może tylko zadawać pytania. Również te najbardziej intymne. Do wygrania atrakcyjne wycieczki...
Trwają także przygotowania do pilotażowego odcinka nowego programu, do którego zapraszana będzie gwiazda i jej niezwiązany z show-biznesem partner. Jeśli wszystko się uda, program zadebiutuje w marcu, a poprowadzą go Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska.

Wiosną pojawi się także zapowiadany od ubiegłego roku ''Moment prawdy''.

A już 9 lutego zadebiutuje serial ''Malanowski i partnerzy''. Będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 16.30.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

Znamy skład piątej edycji "Jak Oni śpiewają"
W piątej edycji show "Jak Oni śpiewają" wystąpią m.in. Bożena Dykiel z serialu "Na Wspólnej" oraz Jacek Borkowski z "Klanu" - poinformował jeden z dzienników.
Wśród uczestników "Jak Oni śpiewają" pojawią się także aktorzy znani z takich produkcji jak: "Ranczo", "Świat według Kiepskich", "M Jak Miłość" i "Święta wojna".

Pełna lista:

Bożena Dykiel ("Na Wspólnej")
Krzysztof Hanke ("Święta wojna")
Jacek Borkowski ("Klan")
Katarzyna Żak ("Ranczo")
Barbara Mularczyk ("Świat według Kiepskich")
Maria Niklińska ("Londyńczycy")
Maciej Jachowski ("M jak miłość")
Daniel Wieleba ( Losowanie Lotto) :lol:
Robert Kudelski ("Na Wspólnej")
Laura Samojłowicz ( "M jak miłość")
Marcin Kwaśny ("Rezerwat")
Aleksandra Zienkiewicz ("Pierwsza miłość")
Aleksandra Nieśpielak, "Pogoda na piątek")
viewtopic.php?f=5&t=3694&st=0&sk=t&sd=a&start=30
Lista taka sobie nic szczególnego 8)
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: D00 »

Bożena Dykiel, Krzysztof Hanke i pan od Lotto będą warci obejrzenia :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

Chajzer poprowadzi polski "The moment of truth"
Gospodarzem kontrowersyjnego teleturnieju Polsatu, opartego na formacie "The moment of truth", zostanie Zygmunt Chajzer.

Jak wynika z informacji Presserwisu, polska wersja pojawi się na antenie stacji pod nazwą "Powiedz prawdę". Każdy z uczestników kilka dni przed nagraniem zostanie podłączony do wykrywacza kłamstw i odpowie na szereg pytań dotyczących życia osobistego i rodzinnego. Spośród nich twórcy programu wybiorą te, które pojawią się podczas show.

"Powiedz prawdę" ma być emitowane w Polsacie w czwartki ok. godz. 22.00.

Do tej pory program pojawił się w 43 krajach, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Niemczech i Czechach.
http://www.medialink.pl/artykul/2919,Ch ... uth,group4
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: piotrek888 »

Wieszczę kolejną klapę dla tego pomysłu. To będzie tak samo głupie jak w TVN "Złap złodzieja"
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat

Post autor: DJ Ice »

Ja uważam ten projekt za świetny pomysł.

Wreszcie jakieś w miarę kontrowersyjne show na miarę polskich realiów. Z tego co się dowiedziałem pytanie dla uczestników castingu były trudne, intymne i właśnie - kontrowersyjne.

Pora nadawania całkiem niezła, patrząc na tematykę i ogólny zarys. Ciężko mi jest tylko wyobrazić sobie Chajzera w tym przedsięwzięciu, choć - jak mniemam - musiał się przemianować. Zobaczymy. Jednak nie byłbym taki skłonny do porównywania projektu TVN do nowego Polsatowskiego teleturnieju. Ten drugi projekt ma znacznie większy sens niż ''Złap Złodzieja'', którego zagraniczną wersję widziałem i którą zresztą byłem zażenowany. ''Moment Prawdy'' zupełnie inaczej się odbiera.

Telewizja idzie teraz właśnie w taką stronę - kontrowersja, rozrywka a czasem kicz. Ale ludziom to się podoba. Także nie zmienia się przyzwyczajeń.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Polsat

Post autor: object »

Nie wie ktoś może czy Polsat ma zamiar dalej emitować kolejne sezony ,,Gotowych na wszystko"?? Wczoraj został wyemitowany ostatni odcinek 4 serii. Czy będzie 5 seria na wiosnę lub wogóle?? Bardzo proszę o odpowiedź bo to jeden z moich ulubionych seriali :)

Ja wiem tylko że 5 sezon na pewno już w lutym pokaże stacja Foxlife, ale czy Polsat to nie wiem :roll:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Będzie w Polsacie 5. seria ''Gotowych na wszystko'', ale nie wcześniej niż jesienią. Sezon ten liczy aż 24 odcinki.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Polsat

Post autor: object »

Dzięki Camilo za odpowiedź :D

Szkoda że dopiero jesienią ale dobrze że wogóle :)

P.S. a skąd masz te informacje? To oficjalnie potwierdzone?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie oczekuj od kogokolwiek szczegółów jesiennej ramówki. :> Musisz mi jedynie uwierzyć na słowo.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Znamy wiosenną ramówkę Polsatu! Pośród nowości program "Najśmieszniejsze momenty świata", prowadzony przez Krzysztofa Respondka i ''Gra Wstępna'' z Katarzyną Cichopek. Więcej tutaj.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Polsat robi drugą dobranockę? :lol:
Od marca w weekendy o 19:30 będzie emitował ''Kudłaty i Scooby-Doo na tropie''.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Polsat

Post autor: tetar »

Zainteresowalbym sie polsatowska "dobranocka" gdyby puscili .... "Bialy Delfin Um"

http://www.nostalgia.pl/bialydelfinum/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość