Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

maxxx pisze:Panowie o jakiej zmianie wy mówicie ? ! O jakim zachwianiu ? ! Ale jakoś się dogadajmy
Epsztajnek zasugerował, że po ostatnim wczorajszym ujęciu Dagmary, pozycja lidera najpiękniejszych oczu została zachwiana :rozglada: Ja w takim razie proponuję pozycje ex aequo i każdy bedzie zadowolony :lol2: :tanczy:
maxxx pisze:Bosz, dłuższa chwile myślałem o jakim mowicie "ziarnie", potem "coś ukośne" nie dawało mi spokoju. Nawet pojawiła się myśl, że z Dagmara coś nie tak Ale za chwile przyszła na szczęście refleksja "..ale jestem głupi.."
Na przyszłość się zastanowię co napiszę, żeby Cię wiecej takimi postami nie stresować ;)
maxxx pisze:Dagmary chyba dziś nie było, więc znów zapewne będzie piśować
Albo zrobi sobie dziś wolne od pracy na wizji :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Bosz, dłuższa chwile myślałem o jakim mowicie "ziarnie", potem "coś ukośne" nie dawało mi spokoju. Nawet pojawiła się myśl, że z Dagmara coś nie tak :cicho: Ale za chwile przyszła na szczęście refleksja "..ale jestem głupi.."
No nie , aż tak źle z tobą nie jest :lol2: Jeżeli powiększysz "portret" Dagmary , to na granicy tęczówki i białka zobaczysz wyraźną "pikselizację" , albo inaczej mówiąc "ziarno". To coś ukośne , to obraz interferencyjny, który występuje u mnie tylko na kanale TVN24 i , jak na razie, nie jestem w stanie go usunąć.
A tak przy okazji, to mam wrażenie, że Dagmara ma przekłuty nos ( prawy "płatek" ) :rozglada: :xx:
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Herman »

epsztajnek pisze:A tak przy okazji, to mam wrażenie, że Dagmara ma przekłuty nos ( prawy "płatek" ) :rozglada: :xx:
Dokladnie tez to zauwazylem :rozglada:
Przejzalem capsy z 2008 roku.... moim zdaniem to po prostu pieprzyk... po co go zamalowywac :hmm:

Caly urok 16:9... full HD i innych nowinek technicznych :)
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

epsztajnek pisze:A tak przy okazji, to mam wrażenie, że Dagmara ma przekłuty nos ( prawy "płatek" )
Na początku też tak pomyślałem, ale skłaniam się ku temu (tak samo, jak Herman), że to jednak pieprzyk :rozglada:
Herman pisze:Caly urok 16:9... full HD i innych nowinek technicznych
Zawsze się uczyłem, że jak coś jest dobre, to po co to zmieniać, ale w TVNie chyba sądzą inaczej i wolą te nowinki techniczne :evil: :?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Dziś u państwa Skolimowskich
Obrazek Obrazek Obrazek
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

W poniedziałek Rosja a dziś Ameryka :spiewa: Konkretniej siwizna prezydenta Obamy :lol2: I wizyta w zakładzie fryzjerskim, trzeba przyznać, że ten tydzień był dla Dagmary pracowity, rozrzucali Ją po programach; wczoraj jeszcze Pzp 8)
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Epsztajnek, masz capsy z wczorajszego PiŚ i czwartkowego materiału :?:
A może ktoś inny ma... :roll:
epsztajnek pisze:Jeszcze nie rytuał
Dziś także DnŻ prowadzi Brygida :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
kalami
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 09 mar 2009, 00:19

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: kalami »

Może rozwieje wątpliwości odnośnie nosa Dagmary:) To jest pieprzyk... Informacja potwierdzona życiem;)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

kalami pisze:Może rozwieje wątpliwości odnośnie nosa Dagmary:) To jest pieprzyk... Informacja potwierdzona życiem;)
O, bardzo miło to przeczytać :D Jestem z "poprzedniej epoki" ;) i panie wytatuowane oraz z kolczykami gdzie indziej niż w uszach mają u mnie krechę. :lol2:
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Herman »

epsztajnek pisze:
kalami pisze:Może rozwieje wątpliwości odnośnie nosa Dagmary:) To jest pieprzyk... Informacja potwierdzona życiem;)
O, bardzo miło to przeczytać :D Jestem z "poprzedniej epoki" ;) i panie wytatuowane oraz z kolczykami gdzie indziej niż w uszach mają u mnie krechę. :lol2:
Mam podobne zdanie :stop:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

kalami pisze:Informacja potwierdzona życiem;)
Czy ja dobrze czytam, czy mamy do czynienia z kolejnym informatorem w tym wątku :>
epsztajnek pisze:
kalami pisze:Może rozwieje wątpliwości odnośnie nosa Dagmary:) To jest pieprzyk... Informacja potwierdzona życiem;)
O, bardzo miło to przeczytać :D Jestem z "poprzedniej epoki" ;) i panie wytatuowane oraz z kolczykami gdzie indziej niż w uszach mają u mnie krechę. :lol2:
To jest nas trzech - o tych konserwatywnych poglądach :spiewa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Materiał o współczesnym zostawaniu w "kozie" sygnowany przez Dagmarę, choć część z Bełchatowa realizowana była przez Kasię Pasikowską.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Myślałem, że ma brzydszy nos :devil:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

epsztajnek pisze:Myślałem, że ma brzydszy nos
O nie :nie: :stop: co prawda, po pewnym prywatnym zdjęciu Dagmary, krążącym po Internecie można stwierdzić, że nos Dagi nie należy do najładniejszych :xx: , ale na tym profilu prezentuje sie korzystnie :lol2: i wydaje mi się, że taki jest w rzeczywistości :spiewa: tym bardziej, że nie ma w nim kolczyka :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Ładny naszyjnik :aniol:
Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości