Jesień 2009 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

dombia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 21:26

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: dombia »

Kiedyś słyszałem że jesienią wejdzie seria "Katastrofy Górnicze". U nas - na Górnym Śląsku, ostatnio odbyła się projekcja kolejnego odcinku. Przypomnę, iż odcinek pilotażowy został wyemitowany w 2006 roku i zdobył ogromne uznanie widzów.
tan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 07 kwie 2009, 14:19

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: tan »

Słuchajcie dziś ukazały się inforamcje że Powstanie 4 seria Teraz albo nigdy,ale ona będzie bardzo krótka być może będą to tylko 4 odcinki,ponieważ bedzie to kontynuacja 3 serii i zakończy się ona pod koniec września bo od pażdziernika ma być serial ''Cold Feet'',ale przynajmniej po wakacjach będziemy mogli jeszcze przez jeden miesiąc oglądać ten serial a póżniej nowa produkcja.
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: fajny »

tan pisze:Słuchajcie dziś ukazały się inforamcje że Powstanie 4 seria Teraz albo nigdy,ale ona będzie bardzo krótka być może będą to tylko 4 odcinki,ponieważ bedzie to kontynuacja 3 serii i zakończy się ona pod koniec września bo od pażdziernika ma być serial ''Cold Feet'',ale przynajmniej po wakacjach będziemy mogli jeszcze przez jeden miesiąc oglądać ten serial a póżniej nowa produkcja.
W maju ruszą zdjęcia do czwartej serii Teraz albo nigdy! W ramówce znajdzie się miejsce dla obu produkcji.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Jak wygląda sprawa z Nianią? 25 kwietnia zostaną wyemitowane 2 ostatnie odcinki 8 serii. Od 2 maja początkowo miała być emitowana 9 seria po 1 odcinku. Dzisiaj TVN podał ramówkę na maj i są nadal po 2 odcinki. 9 seria ma 15 odcinków więc albo w maju wyemitują 10 odcinków, a od czerwca powtórki i tym samym ostatnie 5 odcinków na jesień. Albo w czerwcu te 5 ostatnich odcinków też zobaczymy :?
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Ostatnie 5 odcinków wyemitowane zostanie we wrześniu.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Isadora »

Ciekawa jestem czy pojawi się nieśmiało zapowiadany serial taneczny, śledzę oczywiście Tancerzy, ale są raz w tygodniu, więc gdyby pojawiła się jeszcze podobna produkcja to przesytu raczej by nie było, oczywiście zaczynam mieć jakieś swoje typy obsadowe, np w ostatniej Niani pojawiła się Barbara Brylska, myślę, że byłaby świetną dyrektorką takiej tanecznej szkoły, podobnie jak świetną jest Niemirska, szkoda, że Arciuch jest w ciąży, byłaby dobra w roli nauczycielki tańca (rola podobna do tej, jaką gra Walach czy Glinka), Andersz dla odmiany pasowałby do postaci, którą w Tancerzach gra Fabijański bo i aktorsko sobie radzi no i jednak prawdziwy tancerz :tanczy:, Korolyowa, za którym co prawda nie przepadam, widzę w roli zblazowanego playboya, którego gra Czarnecki . A tak wogóle bardzo żałuję, że to TVN nie robi tego serialu :(
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: prze_kw »

Bardzo, bardzo dobre 'zamienniki' Isadoro :) Bardzo chętnie bym w TVNowskiej produkcji widział m.in. Kuluszę (coś jak Walach w 'Tancerzach'), a z tancerzy YCD i TZG - Blankę Winiarską, Krzyśka Hulboja, Janję Lesar, może Kasię Kubalską? Z tym że nie chcę by nowy serial był kalką tego dwójkowego, aczkolwiek 'Tancerzy' oglądam z przyjemnością :)
Liczą się tylko Fakty.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Też myślałem o rolach w tanecznym serialu TVNu. Też żałuję, że Tamara Arciuch teraz jest w ciąży, bo chciałbym ją zobaczyć w tańcu. Jeśli ten serial miałby być podobny do Tancerzy, to w roli nauczycieli widziałbym Agatę Kuleszę, Krzysztofa Tyńca, ewentualnie Małgosię Foremniak. W roli uczniów Andersza, Damięckiego, Żmudę-Trzebiatowską... Zobaczymy, co z tego wyjdzie :P
tan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 07 kwie 2009, 14:19

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: tan »

Śłuchajcie mam dobrą wiadomość dla fanów programu You can dance-po prostu tańcz! Tele Tydzień podał informacje że prawdopodobnie jesienią zobaczymy 5 edycje,także nie musiecie się martwić o przyszłość swojego programu,ale ja cały czas i tak przypuszczam że serial taneczny zajmie miejsce w ramówce You can dance lecz dopiero Wiosną,ponieważ Naznaczony też już pare razy był przesunięty na inny czas.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Isadora »

Adrian ;P pisze:Też myślałem o rolach w tanecznym serialu TVNu. Też żałuję, że Tamara Arciuch teraz jest w ciąży, bo chciałbym ją zobaczyć w tańcu. Jeśli ten serial miałby być podobny do Tancerzy, to w roli nauczycieli widziałbym Agatę Kuleszę, Krzysztofa Tyńca, ewentualnie Małgosię Foremniak. W roli uczniów Andersza, Damięckiego, Żmudę-Trzebiatowską... Zobaczymy, co z tego wyjdzie :P
TVN ma chyba największe zaplecze aktorsko-taneczne do wykorzystania w serialu tanecznym :tanczy: :tanczy: do tego bardzo urozmaicone, czytałam gdzieś, że miałby to być serial typu reality, coś na kształt
The Hills czy Laguna Beach z MTV, niestety nie znam tych produkcji, więc nie mam zdania, ale chyba wolałabym klasyczną fabułę, bo lubię polskich aktorów :)
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
tan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 07 kwie 2009, 14:19

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: tan »

Prawdopodobnie serial BrzydUla nie zakończy się przed wakacjami zakończy się po wakacjach tak jak Teraz albo nigdy będzie emitowany jeszcze we wrześnieu bedą to 3 odcinki 3 seria została podzielona na 2 części a Colt Feet wejdzie od pażdziernika,a co do Niani nie wiadomo jeszcze czy serial zakończy się całkiem przed wakacjami czy będziemy oglądaćostatnie odcinki po wakacjach wiadomo że Niania jest jeszcze przez cały maj po 2 odcinki.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Ja słyszałem/czytałem trochę innaczej. Zresztą, wiadome że Brzydula zakończy się po wakacjach,a lbo nawet w sezonie zimowym. Teraz Albo Nigdy konczy sie w ostatni tydzień września (3 lub 4 odcinki) Niania skończy się podobnie jak TAN - pod koniec września. Ostatnio czytałem,że TVN ma rónież nowe rozwiązanie jeśli chodzi o TZG, podłapane z USA - 2 odcinki programu tygodniowo.. Myslę, że coś takiego wykorzystają. Ciekawi mnie gdzie TVN "wepchnie do ramówki" serial Hela... - może w sobotę o 17:25 zamiast za Lapać Złodzieja. Jesli już to TZG (podzielony) mógł by być np w czwartek i niedzielę, MT w sobotę po niani/grzechach milości czy jak tam, po niedzielnym TZG Cold Feet/TAN w piątek Super Kino, chociaż może się zdarzyć też tak jak było kiedyś z Odwróconymi, tzn. że (Kochaj i tancz) albo Naznaczony moga dać w piątek o 20 . W czwartekj np. 2 częsć TZG lub Naznaczony/(Kochaj i tańcz), w środę albo YCD albo Naznaczony/(Kochaj i tańcz). Jeśli chodzi o Majkę to mogą ją niewkładać do ramówki ale jeśli już to myślę że włozą gdzieś zaraz po/przed Brzyduli/Brzydulą . Kobieta na krańcu świata mogła by być gdzieś w sobotę lub niedzielę. Ciekawy jestem czy TVN ponowi "rozmyślanie" nad prrogramem Bez Sensu, który miałbyć rok lub dwa temu na antenie. Oczywiście niezzapominajmy o Super Niani, ale mśle jednak ze format ten doczeka się co najwyżej 1 serii , powód - małe zainteresowanie ludzi biorących udział. Polacy boją się pokazywać swoich spraw "intymnych" czy "prywatnych". TVN powinien wkoncu zainwestować w dobry teleturniej. Niemogę się doczekać gdy któraś z TV niezgarnie programu 1VS100 oraz DUEL. Są to za******e programy. Chciałbym również aby TVN przedłużył emisję programu np. od 8 aż do 12. Było by super, gdyby oprócz tego powiększyli studio DDtvn o scianę gdzie są te zwykłe okna (nie od sufitu do podlogi) z tymi drewnianymi żeluzjami. Pamiętam lat kilka temu gdy była kuchnia programu w miejscu przeciwnym do okna Wyglądała super. Natomiast tam gdzie obecna kuchnia był taki podest zrobiony(obity ) z takiego "futrzastego" dywanu. Na nim narożnikowa sofa i stoliczek. mogli by coś taiego przywrócić tylko że większe w rozmiarach podestu. Sorki za tyle tego, ale jakoś się rozmarzyłem, chociaz wiem ze te wizje sa raczej niemożliwe. Pozdrawiam ;D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: fajny »

Bez komentarza.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: piotrek888 »

Może od razu tydzień z Tańcem z Gwiazdami :rozglada:. Bez przesady. Nie wiem gdzie "wyczytałeś" takie rewelacje - liczę na jakieś źródło. Taniec z Gwiazdami to góra jeszcze jedna edycja. Brzydula to serial, który widzowie pokochali i ponad 3 mln widzów - nie zabija się kury która znosi złote jajka.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Apropo porzedniego komentarza: ja niemam zamiaru, wdg. moich planów usuwać Brzyduli, tylko mówię tak jak będzię. Jest odcinek bodajże 136. Zaplanowanych jest 240. Czyli około 110 jest do wyemitowania. Przypuscmy ze miesiac ma 30 dni, z tego podczas 8-10 dni jest weekend/święta. Maj i czerwiec to jest 40 odcinków. Na wakacjach serialu niebędzie. Wrzesien, pazdziernik, listopad, grudzien. 80 odcinków. Sumując 120 odcinków Według tego Brzydula bez "zabijania" zakończyć się może w grudniu 2009/ styczniu 2010. Jeśli chodzi o TZG, spróbuję znaleść ten wariant tzn. jego żródło. Jeśli nie, to serdecznie przepraszam.

pozdrawiam ;D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości