Katarzyna Kozłowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: Herman »

Wczoraj wlaczam TV (sobota... moze bedzie Dorota i Kasia ze wzgledu na "Off Camera").... i :shock:
Pozytynie zaskoczony... cos nowego :spiewa: To epizod czy na stale ??
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: Fabian »

Witam wszystkich! Nowa rola Kasi - to okazało się być bodźcem do zabrania przeze mnie wreszcie głosu. Pozbierałem wyłożone w wątku filmiki, dzięki, świetna robota. Nie wiem - przeoczyłem czy nie było informacji o charakterze pracy Kasi przy serwisach informacyjnych, dorywczo czy na zmianę z resztą ekipy...?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: sybic »

fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: fajny »

Fabian pisze:Witam wszystkich! Nowa rola Kasi - to okazało się być bodźcem do zabrania przeze mnie wreszcie głosu. Pozbierałem wyłożone w wątku filmiki, dzięki, świetna robota. Nie wiem - przeoczyłem czy nie było informacji o charakterze pracy Kasi przy serwisach informacyjnych, dorywczo czy na zmianę z resztą ekipy...?
Kasia będzie się pojawiała w serwisach w weekendowym "Poranku" - tym samym zastępując w tej roli Krzysztofa Górlickiego, który prowadzi teraz serwisy w "Dni na żywo". A więc obecnie w porankowych serwisach możemy zobaczyć:
- Katarzynę Werner
-Martę Kuligowską
-Katarzynę Kozłowską
Do "Dnia na żywo" powróciła Beta Tadla.
Na koniec odniosę się jeszcze krótko do debiutu Pani Kasi w serwisach informacyjnych. Moim zdaniem wypadła bardzo dobrze, a gdy jeszcze dodać nieprzeciętną urodę Kasi jest naprawdę super. Reasumując moim zdaniem zaangażowanie Kozłowskiej do serwisów było ze strony TVN24 strzałem w dziesiątkę.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: Fabian »

Zgadzam się, już od dawna uważałem, że Katarzyny Kozłowskiej jest ciut mało, ogromnie ucieszył mnie "Czerwony Dywanik". Ale nie spodziewałem się, że trafi do serwisów w "Poranku...". :D
Jednak pozwolę sobie zwrócić uwagę na sobotnią wpadkę Kasi, która zaraz po deklaracji, że jest iberystką z wykształcenia stanowczo odmówiła powiedzenia "cztery minuty po godzinie ósmej" po hiszpańsku, takie coś zawsze wygląda niezręcznie. Dla przykładu wspomnę, że w ub. roku "Agusia-san Cegielska" się nie zastanawiała i po sekundzie od prośby mówiła płynnie po japońsku.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: epsztajnek »

która zaraz po deklaracji, że jest iberystką z wykształcenia
Według innej wersji jest po kulturoznawstwie :shock: :mhm: Więc może ta iberystyka to tak "po łebkach" ? ;)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: piotrek888 »

Wydaje mi się, że będzie miała podobną karierę do K.Werner. Nie dość, że zabójczo piękna, to jeszcze profesjonalna. Nie ma się co dziwić, że znalazła się za stołem. Reporterką już nie jest, a 5 minut rozmowy o filmach to zbyt mało. Stacja pewnie stwierdziła, że taki talent i uroda nie może się marnować. :lol2:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: sybic »

Fabian pisze:Jednak pozwolę sobie zwrócić uwagę na sobotnią wpadkę Kasi, która zaraz po deklaracji, że jest iberystką z wykształcenia stanowczo odmówiła powiedzenia "cztery minuty po godzinie ósmej" po hiszpańsku, takie coś zawsze wygląda niezręcznie.
Na takie pytanie, to z chęcią będzie się wyrywał jakiś gimnazjalista, a nie ktoś kto ukończył iberystykę. Znając Jarka, ten po odpowiedzi Kasi zapewne by dodał coś w rodzaju – no proszę, ukończyła dziewczyna iberystykę i wie jak jest po hiszpańsku cztery minuty po godzinie ósmej, w tonie – zaradna dziewczyna, umie sobie zawiązać sznurowadło. Dobrze, że Kasia odmówiła odpowiedzi na tak trywialne pytanie. Nie jest to więc wpadka, a zręczne profesjonalne zachowanie.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: Fabian »

Osobiście mówię nie tylko po polsku i jakoś nie miałbym oporów w odpowiedzeniu na tak proste pytanie, choćby dlatego, żeby Jarka przygasić. ;)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: piotrek888 »

To nie teleturniej, że na zawołanie będzie mówiła w jakimś języku. Bez przesady to nie wpadka.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: sybic »

Fabian pisze:Osobiście mówię nie tylko po polsku i jakoś nie miałbym oporów w odpowiedzeniu na tak proste pytanie, choćby dlatego, żeby Jarka przygasić. ;)
Odpowiedzią na proste pytanie Jarka raczej przygasić się nie da. No jakoś nie wierzę, by Kasia nie znała odpowiedzi. Nie chciała odpowiedzieć. Wg mnie zyskała.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: Fabian »

Racja, to nie teleturniej. Może ja zbyt odruchowo na to zareagowałem i wyobraziłem sobie pytanie autochtona o godzinę. ;)
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: anakin »

Fabian pisze:... po deklaracji, że jest iberystką z wykształcenia stanowczo odmówiła powiedzenia "cztery minuty po godzinie ósmej" po hiszpańsku, takie coś zawsze wygląda niezręcznie. Dla przykładu wspomnę, że w ub. roku "Agusia-san Cegielska" się nie zastanawiała i po sekundzie od prośby mówiła płynnie po japońsku.
...Kasia Wener z wykształcenia politolog, a nie wypowiada się na wizji, choć mogłaby...na niektóre tematy...Popieram dziewczyny!!Czasem można się pomylić lub powiedzieć za wiele...;)Spokój duszy...harmonia...no stress i życie jest piękne :lol2:
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: LethalOne »

Poranek


Obrazek


Obrazek



.
Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: sybic »

Warto oglądać sobotnie Poranki TVN24 – uśmiech Kasi – bezcenny :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Za chwilę wrzucę jakiś filmik z dzisiejszego poranka.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 18 gości